Дзюнсей Терасава Буддійський монах

Майдан – вирішальний час глобального пробудження

18 березня 2014, 11:16

Останні місяці Майдан був епіцентром надзвичайної кризи для України. Водночас, події, що відбуваються на Майдані, визначають майбутнє всього світу.

Здавалося б, три місяці тому все почалось раптово, але насправді криза в Україні та битва на Майдані нагадують вирішальну подію в житті Будди. Тоді бодхісаттва, зростивши всі параміти-досконалості, посів під деревом Бодхі, і саме в той час, коли він знаходився на останній сходині перед досягненням найвищого просвітлення – ануттара-сам'як-самбодхі (санскр.), найсильніший Мара напав. І бодхісаттва переміг його. Мара не з'являється і не нападає на бодхісаттву до цього останнього моменту. І саме в той час, коли бодхісаттва досягає досконалості, реалізувавши всі параміти, – саме в цей час з'являється найсильніший Мара.

В цей останній вік кінця Дхарми відбувається те саме. В останній момент, коли невідомо, буде поразка, чи перемога – саме тоді необхідна найглибша практика бодхісаттви. Можливо, вам доводилось бачити зображення Будди, що посідає під деревом Бодхі. В цей момент, перед досягенням просвітлення, найсильніша армія Мари нападає на нього. Проте, бодхісаттва залишається незворушним та внутрішньо непохитним. Без боротьби він перемагає всі сили Мари. А стріли, випущені його армією в бодхісаттву, перетворюються на квіти. Жодна атака Мари не може зашкодити бодхісаттві.

Як ця перемога над найсильнішим Царем-Марою стає можливою? Насправді, Будда став Буддою незліченні сотні, тисячі, мільярди років тому назад, і тому бодхісаттві неможливо зашкодити, оскільки з нескінченно далекого минулого Будда вже є Буддою і Мара вже давно ним підкорений. Тому, яку б велику силу не показував Мара, він не може перемогти бодхісаттву.

Залишимо високий рівень обговорення цієї теми та повернемось до Майдану – яке ж його значення? Майдан – це вирішальний час важливого процесу глобального пробудження, завдяки якому весь світ повинен перейти в пробуджений стан всеосяжної мудрості. Це вирішальний, критичний час. Здається, що величезний Мара хоче зруйнувати світ. І битва з ним проявилась на Майдані.

За останні три місяці Майдан перетворився на справжнє Місце Шляху, де бодхісаттви реалізували численні параміти, переправляли на той берег живих істот і перемагали Мару. Кожна параміта-переправа здійснювалась тут сотнями тисяч українців. Тут глибоко реалізувалась параміта даяння, параміта терпіння та параміта ретельності і непохитності – це твердий намір в серцях людей ні за що не здаватись. Жодні провокації, труднощі, голод, холод, втома не зупинили людей і не зломили їх.

Ми знаємо про інші повстання та революції в різних країнах та столицях світу. Багато з них супроводжувались агресією, мародерством, розбитими вітринами магазинів та пограбуваннями. У Києві за цілих три місяці не сталось нічого подібного.

Навпаки, сотні тисяч людей приходили сюди, щоб зробити підношення та підтримати захисників Майдану, люди приходили навіть під час смертельної боротьби з жорстокою, озброєною міліцією та армією. Головним, вирішальним випробовуванням для всіх стало випробовування страхом. Але люди перемогли страх. Чому? Тому, що вони були готові пожертвувати навіть власним тілом та життям. Це і є найвища, кінцева, остаточна параміта-переправа бодхісаттви. І це все відбувалось, здійснилось тут.

І тоді армія пала. Армія Мари пала, переможена безстрашністю та самопожертвою – цією досконалою парамітою-переправою бодхісаттв.

Існує глибока причина, чому український народ зміг здійснити цю практку. Вона – в глибокому духовному корінні українців, що сягають безсмертного героїзму скіфів. Стародавній скіфський духовний героїзм поєднав всіх на Майдані. Всі, як один, від всього серця, не пошкодували власних тіл та життів:

"Коли всі, як один, побажають побачити Будду,

І заради цього не пошкодують власних тіл та життів,

Тоді я разом із Сангхою вийду...

І скажу всім живим істотам,

Що вічно перебуваю тут..."

І тоді цей світ, що згорає в великому полум'ї, сповнений жортокістю та страхом, стає вічною Чистою Землею, яка ніколи не буде зруйнована.

Це і є справжня практика Лотосової Сутри. Майдан став таким Місцем Шляху, де визначається майбутнє всього людства, де, завдяки цій параміті бодхісаттв, перемагається армія Мари.

Ця глибока духовна сила і є сила Лотосової Сутри. Люди бачать кінець світу, великий вогонь, вбивства, небезпеку, страждання та біль. Але водночас, цю Чисту Землю ніхто не може зруйнувати. Це є істинна реальність. Той, хто зберігає Лотосову Сутру, той зберігає цю Чисту Землю. Той, хто зберігає Лотосову Сутру, той зберігає чудодійні космічні божественні сили. І хоча здається, що світ палає, що він переповнений смертями, стражданнями, жорстокістю, насправді це не так. Перетворити цю землю в чисту, зробити її незруйновною, проявити її в цьому світі – ось в чому полягає чудодійна сила зберігання Лотосової Сутри.

Згідно з трактатом Нітірена (буддійский монах з Японії, 13 ст.) "Рісьо Анкоку Рон" – "Про встановлення справедливості та спокою в країні", найбільшою небезпекою, що загрожує державі є її розділ, громадянський конфлікт, та, в решті решт, вторгнення ззовні і знищення нації. Сьогодні Україна зіштовхнулась з такою загрозою розділу, внутрішньої війни та зовнішньго вторгнення. Сила бодхісаттви Лотосової Сутри в тому, що він може подолати цю кризу, реалізувати єдність в думках та проявити Чисту Землю.

З глибокого минулого, вічно, Будда перебуває тут. Вічний Будда тут, з нами, з тими, хто зберігає Лотосову Сутру. Вічний Будда завжди тут, і світ не згорить, бо це – вічна Чиста Земля. Це є вирішальна битва, але Мара не може нічого зробити. Мара хоче все зруйнувати – розділити країну, розв'язати громадянську війну. Росія хоче підкорити Україну, захопити її, позбавити незалежності. Але нічого не вийде, хоча це і важке випробовування.

Головна практика бодхісаттви Лотосової Сутри – це перемогти всю цю армію Мари. Всі стріли Мари перетворюються на квіти. Це зараз відбувається в Україні в реальності. Україна ніколи не буде розділена. В Україні ніколи не буде громадянської війни. Росія не зможе підкорити або розділити Україну. Її захищає сила Лотосової Сутри. Майдан переміг, підготувавши таким чином Місце Шляху для цієї практики. Після такої практики Ступа в Україні з'явиться сама по собі.

powered by lun.ua
Коментарі — 31
Mari Peter _ 19.03.2014 17:11
IP: 109.86.51.---
Одна з найкращих статей, які я читала в останній час... напрочуд змістовна, не схожа на інші... пронизана логікою, філософією + обгрунтований прогноз майбутнього України... сяє добротою, людяністю... отримала чисте задоволення від читання цієї статті. Дійсно, промінь світла і надії, як влучно підсумува Валерий Севастьянов...
Дякуємо за підтримку японців!
Александр Юрко _ 19.03.2014 09:12
IP: 178.94.42.---
п
Валерий Савостьянов _ 19.03.2014 07:00
IP: 95.67.26.---
Промінь світла та надіі
Zed Tuller _ 19.03.2014 01:01
IP: 31.172.136.---
дякую за добре слово)
Райхер _ 18.03.2014 21:18
IP: 46.211.133.---
Призываю все церкви, всех медитирующих изгнать из Путина бесов.
Он одержим бесами которые в него вселились, давайте все вместе объединим усилия и изгоним из него нечистую Силу.
Просто представляйте как из вашего сердца к нему исходит Свет и Любовь от которой нечисть покидает его тело. Негативную энергию посылать ему ни в коем случае нельзя ибо этим мы лишь подпитаем его сатанинские силы!!!!
Райхер _ 18.03.2014 14:32
IP: 46.211.123.---
Покупая товары и газ из Росии – мы даём силы фашистской империи!!!
Разрешая росийское телерадиовещание – мы разлагаем Украину зомбированием!!!
Пока нет посевной можно на несколько дней отключить все энергоносители, воду и дороги в Крым!!!
Александр Юрко _ 18.03.2014 13:54
IP: 178.93.119.---
Україна обрала світлий шлях, і треба знайти ту стежку поміж інь та янь, яка б дала рухатися цим шляхом перемагаючи своїх ворогів без бою.
Игорь Корниенко _ 18.03.2014 13:49
IP: 46.211.180.---
Простыми словами, как я понял, здесь говорится о том, что все, что происходит на Украине имеет очень важное духовное значение для пробуждения всего мира! И что именно у нас произошло (происходит) битва (Мары) невежества с Чистотой Земли и всего человечества! Благодаря огромной внутренней силе нашего народа, доставшейся нам от стародавних предков Скифов, мы смогли выстоять, пожертвовав своими телами и жизнями, проявив бесстрашие и выдержку. Во время этой битвы всё оружие и агрессия не имеет своей разрушительной силы и не достигает своей цели, а нейтрализуется и превращается в чистоту цветов, т.к. народ Украины "интуитивно" пришел к духовной тактике войны (практике Сутры Лотоса), которая дает реальные результаты для победы всего человечества над невежеством!

P.S. Пусть простит меня Дзюнсей Терасава, если я что-то неправильно понял.
Игорь Шевченко _ 18.03.2014 13:46
IP: 89.162.160.---
Потрібен потужний громадянський рух (контакти, куди люди могли б звертатись. А то ваше КОЛО ДОВІРИ закрите і немає ефективності), створити громадський кабінет міністрів для контролю та пропозицій для влади. Потрібні конкретні, негайні, ефективні дії, а то ідея Майдану, не дай Бог, так і буде тліти!!!!!!!!!!
Slivka Ret _ 18.03.2014 12:58
IP: 74.125.17.---
Дякую пане Дзюнсей. Усі хто борються за Свободу розуміють один одного. Поєднав всіх на Майдані не скіфський, а арійський духовний героїзм.Енергії там було багато.І ви прави, можливо це і є початок процесу глобального пробудження.
Юрій Яковенко _ 18.03.2014 12:39
IP: 194.44.219.---
Василий Кот:
честно пытался понять... но на выражении "Головна практика бодхісаттви Лотосової Сутри – це перемогти всю цю армію Мари. Всі стріли Мари перетворюються на квіти. Це зараз відбувається в Україні в реальності. " – выпал в осадок... вначале думал,что Мара это Россия...но тогда причем здесь цветы? так и не понял к чему ЭТО здесь напечатали...
Мара – це демон, який у буддізмі відіграє роль диявола в християнстві. Він намагається відвернути людей від шляху добра та мудрості, зваблюючи їх іллюзіями. Головна практика буддізму – це перемогти зло та жорстокість силою добра. Будда залишався непохтним та безстрашним, тому стріли армії, яку наслав Мара, не змогли йому нашкодити. Як я зрозумів, автор хоче сказати, що Україна подолає небезпеки, якими б вони страшними не були, бо вони іллюзорні, якщо в неї всередині буде непохитна сила добра, яка є реальною. Хто практикує буддизм, нехай мене поправить, якщо я зрозумів щось не так (сам я християнин).
Райхер _ 18.03.2014 12:30
IP: 46.211.121.---
Мне друзья из России пишут что Путин у них герой и они за него готовы на войну.
Причём они заявляют что Украина их ввязывает в войну...
И это говорят наши которые там живут 14 лет!!!
А вот наши соседи (я из Луганска) так же смотрят по спутнику только Росийское ТВ -
Абсолютно То же Самое!!!!!
Неужели нельзя отключить Зомбирование даже на нашей територии!!!

Надо издать закон – все кто прибывает из России к нам должны пройти карантин!!! Так как они заражены вирусом зла, зомбированными ТВ!!!
И нам нужно запретить все росийские передачи.
Посмотрите – кто за Россию у нас? = те кто смотрит новости по российскому ТВ у них мозги перекручены!!!
Куда смотрят наши власти!!!
Игорь Гарри _ 18.03.2014 12:15
IP: 195.137.233.---
святые слова настоящего Человека! Истина, которую до нас пытается донести Высшая сила, озвучивается именно через таких.
БЛАГОДАРЮ
boh _ 18.03.2014 12:11
IP: 194.44.142.---
Зараз всі стріли Мари перетворились на квіти. Чому рано чи пізно квіти завжди стають стрілами Мари?
Республіка _ 18.03.2014 12:06
IP: 213.111.80.---
"Згідно з трактатом Нітірена (буддійский монах з Японії, 13 ст.) "Рісьо Анкоку Рон" – "Про встановлення справедливості та спокою в країні", найбільшою небезпекою, що загрожує державі є її розділ, громадянський конфлікт, та, в решті решт, вторгнення ззовні і знищення нації."; Новий Заповіт Євангелія від Матвія Глава 12 вірш 25: "Але Ісус, знаючи помисли їхні, сказав їм: Усіляке царство, що розділиться саме в собі, спорожніє; і всіляке місто чи дім, що розділиться сам у собі, не встоїть." – жодного клаптику землі України ворог НЕ ОТРИМЄ!!!
Надя Кравченко _ 18.03.2014 12:01
IP: 91.209.51.---
Буддийский монах переживает и беспокоится за украинцев! Спасибо!
.
А русские "братья" вообуженные до зубов минируют поля с озимой пшеницей...
.
Коли вже передохнуть кляті москалі, припинять лякати весь світ своєю ядерною кнопкою!
JannaKrylatova _ 18.03.2014 12:00
IP: 74.125.181.---
Это прекрасно,но нам нужно что-то очень сильное,очень,что поднимет нас над всеми шорами мира.И Одесса показала в этом нам всем пример, когда на митинге за Украину и мир иудеи скандировали "Аллах Акбар",проходя мимо исламского культурного центра!Вот что нам нужно – не расстрел мусульманина у стены плача за "Аллах Акбар",а невиданное доселе объединение верований,наций,взглядов!Весь мир тогда будет за нас и он будет покорён!
сірко _ 18.03.2014 12:00
IP: 46.118.157.---
Путін і пустота...чомусь прийшла в голову фраза така...
сірко _ 18.03.2014 11:59
IP: 46.118.157.---
Василий Кот:
честно пытался понять... но на выражении "Головна практика бодхісаттви Лотосової Сутри – це перемогти всю цю армію Мари. Всі стріли Мари перетворюються на квіти. Це зараз відбувається в Україні в реальності. " – выпал в осадок... вначале думал,что Мара это Россия...но тогда причем здесь цветы? так и не понял к чему ЭТО здесь напечатали...
це тантричний буддизм – трансформація негативної енергії в позитивну,нейтралізація негативної енергії перетворення її в позитивну тобто правильну.
До речі Путін відвідував нещодавно Іволгінський дацан найбільший духовний центр буддизму Росії...так що не все так однозначно...
сірко _ 18.03.2014 11:57
IP: 46.118.157.---
Василий Кот:

це тантричний буддизм – трансформація негативної енергії в позитивну,нейтралізація негативної енергії перетворення її в позитивну тобто правильну.
До речі Путін відвідував нещодавно Іволгінський дацан найбільший духовний центр буддизму Росії...так що не все так однозначно...
сірко _ 18.03.2014 11:54
IP: 46.118.157.---
о та, люблю буддизм!!!!!! Це просто ідеальна філософія і релігія.
dnipro _ 18.03.2014 11:53
IP: 176.36.5.---
Василий Кот:
честно пытался понять... но на выражении "Головна практика бодхісаттви Лотосової Сутри – це перемогти всю цю армію Мари. Всі стріли Мари перетворюються на квіти. Це зараз відбувається в Україні в реальності. " – выпал в осадок... вначале думал,что Мара это Россия...но тогда причем здесь цветы? так и не понял к чему ЭТО здесь напечатали...
Якщо коротко і просто, то по-моєму автор хотів сказати, що сила в Правді і силі Духу.
player2380 _ 18.03.2014 11:51
IP: 95.111.228.---
Юрiй Канигiн "Шлях Арiiв"
ribakit _ 18.03.2014 11:50
IP: 78.137.59.---
Приятно читать что даже буддистам не по барабану, хоть и должно было...
May Way _ 18.03.2014 11:46
IP: 93.127.13.---
все правильно...
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter