28 січня 2008, 22:14

Дорожня карта для кремлівського вояжу – 2

Як і писав у минулому дописі, оприлюднюю текст відкритого листа, з яким вже звернувся до нижченаведених адресатів:

Президентові України Ющенкові В.А.

Прем'єр-міністрові України Тимошенко Ю.В.

Секретареві РНБО Богатирьовій Р.В.

У січні-лютому цього року заплановані поїздки з офіційними та робочими візитами вищих посадових осіб України (Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Президента України, Прем'єр-міністра України) до Російської Федерації. Для гармонізації стосунків між Україною та Російською Федерацією, виведення їх на якісно новий рівень та відновлення історичної справедливості, ВО "Свобода" пропонує порушити такі питання:

1. Визнати існування державного боргу Російської Федерації перед Україною, зокрема щодо втрачених заощаджень громадян України в Ощадбанку колишнього СРСР, зобов'язати компенсувати їх з ненарахованими відсотками за останні 17 років і моральними збитками.

2. Припинити втручання Росії у здійснення Україною самостійної зовнішньої політики в питаннях національної безпеки та оборони.

3. Припинити інформаційну війну проти української нації, що полягає у формуванні ворога в образі незалежної Української держави; ліквідувати фінансову, кадрову та медійну підтримку організованих антиукраїнських формувань, керівні центри яких зосереджені на території Російської Федерації.

4. Розпочати підготовку процесу виведення баз російського Чорноморського флоту з території України до 2017 року.

5. Негайно виконати рішення українських судів щодо передання навігаційних об'єктів на території України з-під контролю російських окупаційних військ українській стороні.

6. Негайно делімітувати кордон в Азовському морі та демаркувати його по всій довжині українсько-російського кордону на суходолі, припинити штучне гальмування цих процесів.

7. Оперативно ратифікувати угоди про реадмісію нелегальних мігрантів, які потрапили на територію України з Російської Федерації.

8. Неухильно дотримуватись норм європейського законодавства щодо функціонування та розвитку мов національних меншин, ліквідувати перешкоди у розвитку української мови на території Російської Федерації.

9. Визнати Голодомори 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років актами геноциду української нації; офіційно вибачитись за масові репресії проти українського національно-визвольного руху та цивільного населення у ХХ столітті; виплатити компенсації громадянам України за використаня їхньої примусової праці в процесі індустріалізації СРСР.

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок

powered by lun.ua

Заява ВО "Свобода" про відсіч вторгненню московського агресора

Сьогодні Путін оголосив послання Федеральним зборам Російської Федерації. Погрози, які прозвучали від нього, лише проявили те, що очевидно для всіх...

Стратегічна мета України – геополітична декомпозиція Московії

Українська Самостійна Соборна держава – УССД – це гасло-мета, яке надихало десятки тисяч націоналістів-революціонерів. Зі здобуттям незалежності у 1991 році якось стало вважатися, що УССД стала дійсністю, що кордони так званої "радянської України" тотожні з Соборною Україною...

"Мотор Січ" має стати початком масштабної націоналізації стратегічних підприємств України

Ініціатива націоналізації "Мотор Січі" – однозначно правильна. Однак, проблему треба вирішувати не фрагментарно, а стратегічно. Просто проголосувати у Верховній Раді свободівський Антиолігархічний пакет докорінних перетворень...

Де Україні шукати партнерів на міжнародній арені?

Кремль захотів заборонити (!) Збройним силам України відкривати вогонь у відповідь на обстріли бойовиків! Листа з вимогою затвердити це документально учасникам "нормандських переговорів" днями розіслав заступник голови адміністрації Путіна Дмитро Козак...

Марш слави УПА 2020 – "Бій колаборантам!"

Покрови. День українського козацтва. 78 річниця створення УПА. День Захисника України. Для кожного патріота цей день є великим святом...

Черговий прогин Зеленського перед окупантом

Цинізм найвищого рівня. Другий день на Луганщині – страшні пожежі. Вогонь уразив вже 11 тис. га. Пошкоджено понад 250 будинків. Загинули 9 осіб...