Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Дорожня карта для кремлівського вояжу – 2

28 січня 2008, 22:14

Як і писав у минулому дописі, оприлюднюю текст відкритого листа, з яким вже звернувся до нижченаведених адресатів:

Президентові України Ющенкові В.А.

Прем'єр-міністрові України Тимошенко Ю.В.

Секретареві РНБО Богатирьовій Р.В.

У січні-лютому цього року заплановані поїздки з офіційними та робочими візитами вищих посадових осіб України (Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Президента України, Прем'єр-міністра України) до Російської Федерації. Для гармонізації стосунків між Україною та Російською Федерацією, виведення їх на якісно новий рівень та відновлення історичної справедливості, ВО "Свобода" пропонує порушити такі питання:

1. Визнати існування державного боргу Російської Федерації перед Україною, зокрема щодо втрачених заощаджень громадян України в Ощадбанку колишнього СРСР, зобов'язати компенсувати їх з ненарахованими відсотками за останні 17 років і моральними збитками.

2. Припинити втручання Росії у здійснення Україною самостійної зовнішньої політики в питаннях національної безпеки та оборони.

3. Припинити інформаційну війну проти української нації, що полягає у формуванні ворога в образі незалежної Української держави; ліквідувати фінансову, кадрову та медійну підтримку організованих антиукраїнських формувань, керівні центри яких зосереджені на території Російської Федерації.

4. Розпочати підготовку процесу виведення баз російського Чорноморського флоту з території України до 2017 року.

5. Негайно виконати рішення українських судів щодо передання навігаційних об'єктів на території України з-під контролю російських окупаційних військ українській стороні.

6. Негайно делімітувати кордон в Азовському морі та демаркувати його по всій довжині українсько-російського кордону на суходолі, припинити штучне гальмування цих процесів.

7. Оперативно ратифікувати угоди про реадмісію нелегальних мігрантів, які потрапили на територію України з Російської Федерації.

8. Неухильно дотримуватись норм європейського законодавства щодо функціонування та розвитку мов національних меншин, ліквідувати перешкоди у розвитку української мови на території Російської Федерації.

9. Визнати Голодомори 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років актами геноциду української нації; офіційно вибачитись за масові репресії проти українського національно-визвольного руху та цивільного населення у ХХ столітті; виплатити компенсації громадянам України за використаня їхньої примусової праці в процесі індустріалізації СРСР.

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок

powered by lun.ua
Коментарі — 55
Ф-Всеволод _ 28.01.2008 22:59
IP: 91.192.136.---
2. Припинити втручання Росії у здійснення Україною самостійної зовнішньої політики в питаннях національної безпеки та оборони.

А як припинити? Перевішати та посадити на кілки всю 5-ту колону, а їх десь %%20 від всього населення, та так звану опозицію в ВР? Так не можна цього робити, бо ми ж не дикуни а сучасні європейці.
Ф-Всеволод _ 28.01.2008 22:55
IP: 91.192.136.---
Якби Тягнибок організував пару тягачів КРАЗів з добрими гаками та за пару ночей позтягав тими гаками з постаменів комуняцьких ідолів-леніних вздовж траси Умань-Львів, то отоді я б горло дер за пана Олега.
Я так вважаю, що на скинення на землю одного ідола потрібно хвилин 20 не більш. Скинули і поїхали далі. До ранку ніхто й не спохватиться.
Ото була б акція! А то ляпати язиком тут, чи то пак пальцями по клаві, може навіть такий старий пеньок як я.
FUTURIST _ 28.01.2008 22:54
IP: 92.113.94.---
Тягнибок звертається до Богатирьової?! Ну-ну:).
...Тоже мне новость паренек уже давно финансируется Ахметовым, Колесниковым...он только сверху белый, а внутри красный...
Netko _ 28.01.2008 22:46
IP: 194.44.134.---
Секретареві РНБО Богатирьовій Р.В
Тягнибок звертається до Богатирьової?! Ну-ну:).
Далі файні гасла а-ля резолюція комсомольсько-комуністичних зборів.
Додати ще б, "як на останньому партійному з'їзді казав Лєонід Брєжнєв..."
1.Визнати існування державного боргу
2.зобов'язати компенсувати
3.Припинити втручання
4.Припинити інформаційну війну
5.Розпочати підготовку
6.Негайно виконати рішення
7.Негайно делімітувати кордон
8.Оперативно ратифікувати
9.Неухильно дотримуватись

Додам від себе:
10.Полетіти в космос
11.Виграти ЧС з футболу

В мене зустрічне питання (як мешканця м.Львова і виборця Свободи на останніх місцевих виборах):
1.Чому Тягнибок ніц не зробив щодо поліпшення водопостачання Львова
2.Чому Тягнибок не допоміг Тимошенко зменшити ціни за комунпослуги у Львові бодай на 10%, коли вона приїздила до Львова і явно потребувала його допомоги. Натомість був у перших лавах недоумкуватих пихатих "підгавкалів"
3.Чому Тягнибок на жодне ЩО зробити ніколи не має відповіді ЯК зробити. Зокрема на жодне з 9 опублікованих гасел.
IO95 _ 28.01.2008 22:22
IP: 195.254.142.---
Ого, ого ого!:)
ONLINE
Корупція1443 Зеленський75 Україна та Європа1132 Aтака Путіна1289 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter