Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Заперечення Януковичем Голодомору – наруга над пам'яттю мільйонів загиблих

03 травня 2010, 19:14

27 квітня, у той самий день, коли у Верховній Раді кремлівські підніжки протягували "харківський пакт" про продовження перебування в Україні окупаційного російського Чорноморського флоту, сталася й інша, не менш вражаюча подія, яка задовольнила одне з найважливіших антиукраїнських прагнень Кремля. Янукович на сесії ПАРЄ заперечив Голодомор як геноцид української нації, чим вчинив наругу над пам'яттю мільйонів загиблих українців.

Ухвалюючи доповідь про вшанування пам'яті жертв Великого Голоду в країнах колишнього СССР, Парламентська Асамблея Ради Європи відмовилася назвати Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу. Депутати (21 проголосував "за" визнання голодомору геноцидом і 55 – "проти") аргументували позицію тим, що "від насильницького голоду постраждали також народи Росії, Білорусі, Молдови та Казахстану".

Відомо, що до початку сесії ПАРЄ було підготовлено кілька версій документу про Голодомор, у тім числі й такий, що визнає його геноцидом українського народу. Проте виступаючи напередодні на сесії ПАРЄ, Янукович виголосив фарисейську промову, в якій недвозначно "проінструктував" депутатів, який саме документ вони мають ухвалити. Янукович, зокрема, висловився, що не можна визнавати Голодомор геноцидом окремого народу, оскільки це була "спільна трагедія держав, що входили до СРСР". Отже, ПАРЄ не ухвалила б антиукраїнського й відверто проросійського рішення, якби не втрутився Янукович. Прикметно, що найбільше і найдовше Януковичу, який того дня виступив у ролі кремлівського речника, плескала делегація Росії.

Заява Януковича на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи, що підштовхнула депутатів до нечуваного антиукраїнського рішення, – чергова ланка у ланцюгу ницих принижень і державних зрад новоспеченого маріонеткового президента. У своєму непереборному прагненні за всяку ціну догодити Кремлю Янукович показав, що не здатний ані потурбуватися про безпеку своєї країни, ані захистити пам'ять свого народу. Президент України, який виріс на Донбасі і повсякчас спекулює тезами про свою нібито опіку над жителями Східної України, образив мільйони мешканців Центру, Півдня, Півночі та Сходу сучасної України, які найбільше постраждали від Голодомору 30-х років. Історики довели, що урахуванням непрямих жертв, Голодомор забрав життя приблизно 14 мільйонів українців. Навесні 1933 року, що вважається піком страшних подій, в України від голоду щохвилини вмирало 17 людей, щогодини – 1000, щодня – майже 25 тисяч українців. Зневага до пам'яті про мільйони жертв свідчить не тільки про відсутність у Януковича ні гідності державника, ні людської совісті.

Виступ Януковича на сесії ПАРЄ – це ще й нечувана наруга над українським законодавством. З дозволу сказати "гарант" Янукович поводиться так, мовби й не знає про ухвалений 28 листопада 2006 року Закон України "Про Голодомор", який визнає голод 30-их років актом геноциду українського народу. Або не чув, що відповідно до рішення Київського апеляційного суду від 13 січня 2010 року вище керівництво ВКП (б) на чолі зі Сталіним визнано винними у здійсненні геноциду українського народу. Суд встановив, що штучний спровокований голод мав підірвати соціальну базу опору українців проти комуністичної влади та забезпечити тотальний контроль держави за всіма верствами населення в Україні. Причиною Голодомору стала політика сталінського режиму щодо українців як нації і, зокрема, щодо селян як класу.

Своїм антиукраїнським і антигуманним виступом Янукович порушив не тільки норми моралі, знехтував не лише українськими законами, але й законодавстом багатьох країн світу, які офіційно визнали Голодомор геноцидом Українського народу, зокрема таких країн як Австралія, Азербайджан, Андора, Аргентина, Бразилія, Ватикан, Грузія, Естонія, Іспанія, Італія, Канада, Колумбія, Латвія, Литва, Мексика, Нідерланди, Польща, Словаччина, США, Угорщина, Чехія та багато інших.

За якісь два місяці свого перебування при владі Янукович фактично устиг здійснити рекордну кількість антиукраїнських кроків: передати Сполученим Штатам увесь український високозбагачений уран, продовжити термін перебування в Україні окупаційного російського Чорноморського флоту, потоптатися по кістках мільйонів загиблих від голоду українців. Час лише підтверджує, що, як і передбачала "Свобода", українцям не варто мати жодних ілюзій і чекати від цієї людини чогось доброго.

Закликаємо усіх українців, яким не байдужа доля своєї нації і своєї держави, ставати до лав Національної опозиції, яку гуртує довкола себе "Свобода". Разом ми чинитимемо рішучий і безперервний тиск на антиукраїнську владу. Бо тільки рішуча воля Нації, тільки її тотальний спротив здатні вгамувати свавілля висуванця олігархічного капіталу і ставленика Кремля.

Нація – вічна, вороги – тимчасові. Наша перемога – неминуча!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 706
pamorok _ 04.05.2010 01:39
IP: 92.243.181.---
ТаняД:
pamorok:
Добре. Воно Вам треба? Головне – про ненавість – Ви зрозуміли абсолютно правильно. Все інше лише приказка.
Ну, не так, шоби треба. Чесно говорячи, я не заперечую ніколи співрозмовникам навіть обливати один одного брудом, але якшо це стосується серьозної теми, потім важко серед таких суперечок знайти суть. Зрозуміло? І це не зважаючи на позицію людини.

ПС: Але... Є такі, яких треба на корінні ловити й викидати нахрін з форумів. Наприклад, АСАНА та ін.,задача яких – увести все у особисті бранки. Так шо так... Поки ви, на мою думку, не сприяєте у розвитку теми у потрібному руслі.
qob@ _ 04.05.2010 01:36
IP: 94.179.253.---
Grem Poll _ 04.05.2010 01:12
qob@:
І Ви новенький Вітаю на блогах УП!
-----------------------------------------
А у вас списки ведуться?
brdm _ 04.05.2010 01:33
IP: 77.52.11.---
ТаняД _ 04.05.2010 01:23
brdm:
"...А я спокойно говорю. Это ты тут вопишь и пищишь на разные голоса. Забыть не можешь, как три гривни на пирожки истратил..."
.
Пусть по-вашему и три...
Не в сумме суть, а в искренности.
.
В войну некоторые, горячёнелюбимых Вами евреев спасали...
Я бы не смог.
Струсил бы, наверное.
А Вы сдали бы!!!
Да ещё вознаграждение через суд потребовали бы. (((
.
Поэтому лучше не трогайте наших майданных воспоминаний своими грязными лапищами!
И не меряйте свим поганым штангенцикулем наши иделы!
qob@ _ 04.05.2010 01:33
IP: 94.179.253.---
Гражданє, шо ви пиздите нє по дєлу?
Вас розводять як лохів (один лох на бочку води)
Хам на всю срану еуропу заявив – який там в сраку геноцид – так собі – лєчєбноє голоданіє – бо вже були ожиріли – дихали важко – з сєксом проблєми.
А пройшли лєчєбний курс – і щастя всім засяяло.
ТаняД _ 04.05.2010 01:30
IP: 95.113.227.---
pamorok:
Добре. Воно Вам треба? Головне – про ненавість – Ви зрозуміли абсолютно правильно. Все інше лише приказка.
pamorok _ 04.05.2010 01:26
IP: 92.243.181.---
ТаняД:
pamorok:
Что, ещё один "доктор" с кладбищенской метлой вместо диплома?
Тю... Дівчино, мій диплом вас не стосується аніяким боком. Але, опустимо цю тему, тому шо ви в неї пов'язнете, і я, може, опинюся на самому дні)))

Я просто ніц не зрозумів шо ви там написали "Этот старый хрыч, охотник за проститутками, написал, что он отправил на майдан пирожки с одеждой, то есть одетые. Что тут непонятного? Проституток он предпочитает БЕЗ, а вот пирожки – С". Зрозуміло, шо ви цього чоловіка просто ненавидіте, але якось дивно, з якимись недомовленостями, по типу "С"))) Шо це таке? Вітамін?)))
ТаняД _ 04.05.2010 01:23
IP: 95.113.227.---
brdm:
А я спокойно говорю. Это ты тут вопишь и пищишь на разные голоса. Забыть не можешь, как три гривни на пирожки истратил.
pamorok _ 04.05.2010 01:22
IP: 92.243.181.---
Grem Poll:
pamorok:
А ну цить!!! Ви шо тут розводитимете дитячий садок, перемішаний з зоною?)))
З даунбаськими треба ставитися чьотко, але без зайвих бранок. Ага? Чи нє?
А так Ви новенький ВІТАЄМО на блогах УП
Нє, ви шо? Вже давненько тут... Але таке вперше бачу... Ну... Від даунбасів такого чекав, але від останніх... Гм... Несподівано!!!
ТаняД _ 04.05.2010 01:21
IP: 95.113.227.---
pamorok:
Что, ещё один "доктор" с кладбищенской метлой вместо диплома?
brdm _ 04.05.2010 01:21
IP: 77.52.11.---
ТаняД _ 04.05.2010 01:17
"...А ты через столько лет ещё свои "благодеяния" считаешь и перечисляешь. Мерзкий ты, брдм, человечишко. Я ведь это сразу чувствовала, а вот завязла в этих диалогах..."
.
Нет, ТаняД, я порывы души за благодеяния не считаю!
Да и не модно сегодня про поддержку Майдана рассказывать...
Как раз наоборот – поплеваться за геройство.
.
Так что Ваш вопль – в воду!)))
pamorok _ 04.05.2010 01:20
IP: 92.243.181.---
ТаняД:
pamorok:
ТаняД:
brdm:
Бага-а-атенький буратино, аж на пирожки хватает!
Танюсику, може я шось пропарив через запізнення, але поки шо ваші пости – флуд чистої води. А, будь ла, поясніть, шо ви мали на увазі?
Этот старый хрыч, охотник за проститутками, написал, что он отправил на майдан пирожки с одеждой, то есть одетые. Что тут непонятного? Проституток он предпочитает БЕЗ, а вот пирожки – С
Ой, как всьо запущєно!!!)))

Ніц не зрозумів...
ТаняД _ 04.05.2010 01:19
IP: 95.113.227.---
Grem Poll:
Спокойной ночи, грем. Спасибо за попытку меня защищать, но, честное слово, я справляюсь с этим сама.

Эту мразь нужно просто посылать. Другого выхода нет.
brdm _ 04.05.2010 01:18
IP: 77.52.11.---
ТаняД _ 04.05.2010 01:11
"...А это ты у проституток и спроси. Если они с тобой вообще разговаривать соглашаются..."
.
Сейчас возьму и в стенки постучу...
Спрошу, тоесть!
Как раз парочка бывших депутатов храпит...)))
Разбужу!
ТаняД _ 04.05.2010 01:17
IP: 95.113.227.---
brdm:
А говорят – пусть твоя правая рука не знает, что левая делает. Если делает хорошее. А ты через столько лет ещё свои "благодеяния" считаешь и перечисляешь. Мерзкий ты, брдм, человечишко. Я ведь это сразу чувствовала, а вот завязла в этих диалогах...

Короче, с ублюдком берлинским – вы два сапога пара. Близнецы-братья. И не только по национальности.
Grem Poll _ 04.05.2010 01:16
IP: 95.133.2.---
ТАНЮ Д НЕОБРАЖАТИ!
МИ Ж НА КУЛЬТУНОМУ БЛОЗІ!
Grem Poll _ 04.05.2010 01:14
IP: 95.133.2.---
ТаняД:

Танюш!
На добраніч!
Всього найкращого!
brdm _ 04.05.2010 01:13
IP: 77.52.11.---
ТаняД _ 04.05.2010 01:05
brdm:
"...Бага-а-атенький буратино, аж на пирожки хватает!..."
.
Не, ТаняД, не тоьлько на пирожки!
Ещё и армейские термосы с корячим какао подвозились!
И обувь!
.
И знаете, ТаняД, я по сию пору об этом не жалею. и этого не стесняюсь.
Самые приятные и добрые впечатления остались, между прочим!
.
Это – как воспоминания о первой любьви.
Только хорошее!)))
Grem Poll _ 04.05.2010 01:12
IP: 95.133.2.---
qob@:
І Ви новенький Вітаю на блогах УП!
ТаняД _ 04.05.2010 01:11
IP: 95.113.227.---
brdm:
ТаняД _ 04.05.2010 01:03
brdm:
Ты, "пирожок в одежде", заглянула на страницу – ты всё ещё тут выпендриваешься. Писать-то научись, дебил!
.
ТаняД, одетый в тёплое пирожок,по-вашему хуже, чем раздетая и замерзшая плюшка?)))
brdm:
ТаняД _ 04.05.2010 01:03
brdm:
Ты, "пирожок в одежде", заглянула на страницу – ты всё ещё тут выпендриваешься. Писать-то научись, дебил!
.
ТаняД, одетый в тёплое пирожок,по-вашему хуже, чем раздетая и замерзшая плюшка?)))
А это ты у проституток и спроси. Если они с тобой вообще разговаривать соглашаются.
Grem Poll _ 04.05.2010 01:09
IP: 95.133.2.---
pamorok:
А ну цить!!! Ви шо тут розводитимете дитячий садок, перемішаний з зоною?)))
З даунбаськими треба ставитися чьотко, але без зайвих бранок. Ага? Чи нє?
А так Ви новенький ВІТАЄМО на блогах УП
ТаняД _ 04.05.2010 01:08
IP: 95.113.227.---
pamorok:
ТаняД:
brdm:
Бага-а-атенький буратино, аж на пирожки хватает!
Танюсику, може я шось пропарив через запізнення, але поки шо ваші пости – флуд чистої води. А, будь ла, поясніть, шо ви мали на увазі?
Этот старый хрыч, охотник за проститутками, написал, что он отправил на майдан пирожки с одеждой, то есть одетые. Что тут непонятного? Проституток он предпочитает БЕЗ, а вот пирожки – С
brdm _ 04.05.2010 01:07
IP: 77.52.11.---
ТаняД _ 04.05.2010 01:03
brdm:
Ты, "пирожок в одежде", заглянула на страницу – ты всё ещё тут выпендриваешься. Писать-то научись, дебил!
.
ТаняД, одетый в тёплое пирожок,по-вашему хуже, чем раздетая и замерзшая плюшка?)))
Grem Poll _ 04.05.2010 01:07
IP: 95.133.2.---
qob@:
Я – жінка!
Хоч я з Асананою по різні боки барикад, але я поважаю її думку, та як європейка недозволяю собі не повагу до опоненнта.
pamorok _ 04.05.2010 01:06
IP: 92.243.181.---
ТаняД:
brdm:
Бага-а-атенький буратино, аж на пирожки хватает!
Танюсику, може я шось пропарив через запізнення, але поки шо ваші пости – флуд чистої води. А, будь ла, поясніть, шо ви мали на увазі?
ТаняД _ 04.05.2010 01:05
IP: 95.113.227.---
brdm:
Бага-а-атенький буратино, аж на пирожки хватает!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter