Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Президент не повинен потрапити в ''переговорну'' пастку Путіна!

27 червня 2014, 18:07

Довгоочікувана новина про підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом не має бути затьмарена зволіканням Президента щодо відновлення активної протидії путінській агресії на Донбасі.

Мирні ініціативи Президента Петра Порошенка російські окупанти та їхні посібники використали для посилення своєї агресії проти України:

- Окупанти відмовилися скласти зброю та відкинули пропозицію припинити вогонь. Здійснено близько 80 нападів на українські позиції, внаслідок яких загинули і поранено кілька десятків наших солдат, терористи продовжують брати в заручники і вбивати мирних громадян, знищувати інфраструктуру. В кілька разів збільшився потік біженців із територій, захоплених окупантами.

- Агресори перегрупувалися, зміцнили позиції та отримали суттєве підкріплення бронетехнікою та найманцями з боку Росії через слабо контрольовані ділянки державного кордону. На захоплених територіях окупанти проводять примусову загальну мобілізацію чоловіків.

- Так звані "попередні консультації" відбуваються на умовах головного "миротворця" Путіна, за мовчазної згоди ОБСЄ і Європейського Союзу. Окупанти та їхній адвокат Медведчук, начебто на пропозицію німецького канцлера Ангели Меркель, добилися своєї прямої участі в переговорах з представниками України.

- Через так званий "мирний процес" ЄС відклав запровадження третього рівня санкцій проти Росії. І навіть більше: Австрія підписала з Путіним угоду про будівництво "Південного потоку", а Франція отримала аргументи, чому не треба розривати угоди про продаж Росії десантних кораблів "Містраль".

Які докази ще потрібно для того, щоб зрозуміти, що продовження такого перемир'я для України – це пастка Путіна, яка веде до капітуляції перед агресором!

Одного бажання миру недостатньо для його досягнення. Українські пропозиції мирного вирішення конфлікту Москва сприймає як слабкість та можливість для продовження агресії. Інші держави також не хочуть жертвувати своїми інтересами заради України, особливо якщо сама Україна не проявляє рішучості в протидії окупанту. Єдина можливість для України досягнути справжнього миру – зупинити агресора. Адже мир – це виграна війна!

Справжній мир та захист прав мирних громадян на Донбасі можуть забезпечити не "мирні переговори" з Путіним та його посібниками, а лише повна ліквідація терористів та звільнення захоплених ними територій.

ВО "Свобода" вимагає невідкладно запровадити воєнний стан на Донбасі, нарешті закрити державний кордон та здійснити повномасштабну військову операцію з ліквідації кремлівських окупантів.

Якщо цього не буде зроблено, Україна може втратити контроль не тільки за розвитком подій на Донбасі, але й в інших регіонах. Кожен день зволікання коштуватиме Україні щораз більших жертв та втрати нових територій.

powered by lun.ua
Коментарі — 95
Ostap Ost _ 01.07.2014 09:20
IP: 80.64.90.---
"Петро, де "любі друзі"?Чому вони не допомагають українські армії?
Хіба Віктор Анрійович не зміг придбати з 100 бронежелетів та з два десятка тепловізорів?Віктор Андрійович був же також Головнокомандуючим!
А Жванія і Коля Мартиненко, які все життя обкрадають Енергоатом, а вечорами ходять на тусовки до Шустера могли б кілька бойових сучасних гвинтокрилів або БТРів придбати для солдатів, які захищають країну!
А "добросовісні" олігархи, котрі монопольно обкрадають до нитки Україну, могли б забезпечити воїнів-десантників української армії сучасними засобами захисту та зброєю?
Ось, Фірташ знайшов 125млн. евро на заставу?А Партія Регіонів? Боря Колесніков 2012? "Ответственный" и "Уважаемый" Гудок? Мистер Льовочкин и т.д.
Допомога українськіому воїну на війні- це ж який тест для "любих друзів"! Не пора б замислитись, хто ці "Любі друзі", Петро Олексійович?!
Ostap Ost _ 29.06.2014 23:16
IP: 78.111.186.---
Порошенко должен проявить гибкость и ответить Путину в его же манере: перемирие приветствуем и отвечает боевыми действиями до появления "белого" флага и сложение оружия террористами. Медведчука ждем с "белым" флагом без надписи "референдум"!
Ostap Ost _ 29.06.2014 21:03
IP: 78.111.186.---
За что гибнут люди на востоке? За монополию "рыжей бестии", - Ахметова?
За то, что "люби друзи"- рвотная отрыжка Жвания и Мартыненко установили коррупционые фильтры на бюджетные потоки?
Почему "профессионалы" Ярема и Наливайченко не сделали провокацию и не посадили любых друзив за решетку? Жвания сразу бы нашел деньги на тепловизоры, бронежелеиы и оптику для украинской армии!
Виталий Ященко _ 29.06.2014 21:00
IP: 37.229.209.---
Тяжела шапка Мономаха. Как одел и голова кругом. Вокруг такой коктейль из премьеров и президентов, все руки жмут, поздравляют, разве в таком круговороте о народе вспомнишь. А то, что там, где то убивают, это не о нас. Мы уже в Европе. Пацан сказал, пацан сделал.
Когда стреляли на Майдане, я был с народом. Теперь некогда на Веча ходить, времени нет. Да и как это ПРЕЗИДЕНТ с которым вчера такие люди встречались, будет с народом гутарить. О чем? Теперь можно советоваться только с подобными себе. Сам Вова Карлик звонит и советы дает.
Так что народ, подожди до следующих выборов. Вот тогда и погутарим начистоту, лапши то много придется наделать.
Лямпа _ 29.06.2014 16:02
IP: 74.125.183.---
Yriy Shandra:
А де полк Свободи, під керівництвом Тягнибока, чи можливо зручніше захищати Батьківщину біля компютера зі склянкою віскі?
Біля комп"ютера ще не так погано, як на посаді в якійсь районній адміністрації дерибанити майно під шумок подій
Іван Виговський _ 29.06.2014 11:00
IP: 46.200.239.---
Райхер:
Турчинов – умный оказывается!
Знает как деморализировать армию – простым бездействием.
Шуфрича попросил начать переговоры с террористами! Поэтому и пускал пыль в глаза с АТО, а теперь впаривает могзги Порошенко, похоже! А патриотов пустить на пушечное мясо, что бы не допустить нового майдана
А Порошенко видно вообще в простации уже месяц и забыл о своих предвыборных обещаниях из за которых и стал президентом. И что дальше – импичмент или гражданская война? Или просто сдача части Украины по тайной договоренности?
========
+1
Yriy Shandra _ 28.06.2014 23:43
IP: 109.201.240.---
А де полк Свободи, під керівництвом Тягнибока, чи можливо зручніше захищати Батьківщину біля компютера зі склянкою віскі?
Леонід Мельник _ 28.06.2014 21:02
IP: 178.92.10.---
Я не зрозумів:-мир і захист прав мирних громадян можливий- через ліквідацію терористів...??.Це помилка так писати, це не позиція державника.Що ви шановний, як пацан закликаете набити морду сосіду, який спить з вашою родичкою...А якщо в них любов? Це я до того, що сьогоднішні діі мають бути виверені через призму того, як будем жити дальше- любов залишиться!! Знищення терористів і ви це знаете потребуе тих сил і ресурсів, яких ще нема в достатній кількості.Про це треба говорити хлопцям на позиціях,щоб вони знали, що кожен день укріплюе армію і зменшуе майбутні втрати.Штовхати в спину президента на сторінках видання, -на ємоційні ура- патріотичні кроки в розріз з стратегіею союзників це дешевий популізм.
Райхер _ 28.06.2014 15:10
IP: 46.211.129.---
Турчинов – умный оказывается!
Знает как деморализировать армию – простым бездействием.
Шуфрича попросил начать переговоры с террористами! Поэтому и пускал пыль в глаза с АТО, а теперь впаривает могзги Порошенко, похоже! А патриотов пустить на пушечное мясо, что бы не допустить нового майдана
А Порошенко видно вообще в простации уже месяц и забыл о своих предвыборных обещаниях из за которых и стал президентом. И что дальше – импичмент или гражданская война? Или просто сдача части Украины по тайной договоренности?
Sim Ims _ 28.06.2014 11:18
IP: 89.105.229.---
Опять лалала. Ну вымагайте дальше.
Яна Якимцова _ 28.06.2014 10:54
IP: 94.154.208.---
zmaylo:
Яна Якимцова:
Порошенко – слабенький главнокомандующий и он это уже доказал.
^^^^^^
Звичайно, янукович був кращий?
пРичем тут янукович – то вообще конченое, дегеративное создание, за которое лично я никогда не голосовала.
Райхер _ 28.06.2014 10:37
IP: 46.211.121.---
Вы не дооцениваете Российский ВПК. Разработки в области Оргонной энергии начались при Сталине одновременно с Гитлером. Смирновым был изготовлен психотронный генератор и Путин его разместил в кабинете Ельцина в своё время...
У нас в высшем руководстве есть предатель – это уже все понимают, так вот ему не составляет труда разместить психотронный генератор в кабинетах руководителей страны и подавлять их сознание, внушая им ключевые фразы. Эти Оргонные волны можно зафиксировать лишь специальным прибором но их могут чувствовать экстрасенсы.
А сам генератор может быть в виде украшения или декора! Поэтому даже если объявить импичмент президенту за невыполнение своих обещаний, это мало что даст пока не найдут предателя и психотронного генератора.
А на всех переговорах должен быть сильный экстрасенс что бы мог определить есть ли генератор и воздействие ибо можно подписать кабалу для себя...
123456 _ 28.06.2014 09:41
IP: 77.87.36.---
zmaylo:
Яна Якимцова:
Порошенко – слабенький главнокомандующий и он это уже доказал.
^^^^^^
Звичайно, янукович був кращий?
конечно лучше, крым аннексировали в сжатые сроки
Микола Луценко _ 28.06.2014 08:08
IP: 78.111.187.---
Порошенко – тріпло!
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла.
vasyl484 _ 28.06.2014 07:17
IP: 188.130.197.---
Maksim Zaliznyak:
Треба не продовжувати перемир'я на 3 доби, а навпаки тимчасово його призупинити на 2-3 дні, за які з допомогою важких озброєнь набити тисяч 5 бандитів. А ось після того перемир'я можна знову повторити, і, якщо сепаратисти знову нічого не зрозуміють, знищити ще 5000 бойовиків. І так поки не "прозріють".
Підтримую, дуже хороша ідея. На війні, яка зараз на донбасі, виграє той в кого ініціатива. І Гриценко правий – зараз моральний дух військ занепадає з кожним днем. Іде зневіра в командирах та вищому керівництві. Батьки не проти щоб їхні діти захищали вітчизну, а не були пушичним мясом для Гіркіних-Губаревих. Бездіяльність влади це сьогодні десятки життів, а завтра сотень і тисяч справжніх патріотів українців. Заради кого мир-людей яким у своїй більшості все одно під ким жити, які не визнають Україну, як державу, які привели до влади ПР і Янека і 23 роки якщо їх інтенсивно не підтримували то як мінімум мовчали і закривали очі на їх діяльність.
nominee _ 28.06.2014 04:47
IP: 37.229.29.---
Шеварднадзе уже договаривался в свое время. Результат известен. А Тягнибоку со своей партией нужно быть активнее в сплочении патриотических сил и возглавить сопротивление агрессии и удержать президента от губительных решений. А то что-то Свобода как политсила совсем уж утонула в коалиционном болоте и партийный голос ее едва сейчас слышен.
Ігор Бондар _ 28.06.2014 04:39
IP: 46.211.134.---
Росія для всіх поневолених нею народів виступала як збирач контрибуцїї, після розвалу союзу – виступає як звичайний рекетир. Бізнесмени, які мали справу з рекетирами, знають, що таке "базар" – зовсім безглузда, на перший погляд, говорильня. Насправді ж контекстна інтіформація, передавання якої має на меті такий базар передає просту вимогу: дай грошей. Частина політиків на заході, не розуміючи ідіотсько – туполодобого способу заробляння грошей рекетирами, вважають путлера психічно хворим, і відповідно до цієї парадигми проводять свою політику. Хоча, запроваджуючи санкції, вони мають рацію- адже луганські і.донецьеі бандити – це звичайні втклнавцв, на моаі злочинців, бртгади глоловного бандита.
AntiXam _ 28.06.2014 04:01
IP: 93.73.244.---
не спорю – могли быть аргументы у Порошенко продлить, но!!

твою ж ежкин кот! будь добр, обратись к нации и объясни что да почему!

Гриценко правильно сказал – Слово Президента должно быть нерушимо! Сказал – Сделай!!
Не сделал – объяснись, твою ж мать!

десять дней войска сдерживать... убивается дух и гибнут патриоты!

может Петя не понимает, что можно не сдержать партизанскую войну?! против парашистов конечно же!
zmaylo _ 28.06.2014 03:23
IP: 74.125.181.---
Яна Якимцова:
Порошенко – слабенький главнокомандующий и он это уже доказал.
^^^^^^
Звичайно, янукович був кращий?
pol_tavka _ 28.06.2014 00:37
IP: 74.125.183.---
Ostap Ost:
а может если честно обо всем – то и веры больше бы было? Я продолжаю далдонить вот о чем – еще типа не зная о перегворах с Бородаем сторона путина знала о десяти днях перемирия 7 дней тому назад.
Maksim Zaliznyak _ 28.06.2014 00:34
IP: 93.73.27.---
Треба не продовжувати перемир'я на 3 доби, а навпаки тимчасово його призупинити на 2-3 дні, за які з допомогою важких озброєнь набити тисяч 5 бандитів. А ось після того перемир'я можна знову повторити, і, якщо сепаратисти знову нічого не зрозуміють, знищити ще 5000 бойовиків. І так поки не "прозріють".
chel _ 28.06.2014 00:32
IP: 178.92.85.---
Україної керують:меркель, путін, шуфріч,мертвечук...всі, кому "нє лєнь"!, тільки не порошенко!Навіщо був один тур????!Порошенко ніколи не завершить війну на сході, угода про асоціацію при ньому не буде парафована, а цевиходить, що угоди немає!Я про казав до виборів, якщо оберуть порошенка, людина-тряпка, він прос...е Україну!
Ostap Ost _ 28.06.2014 00:23
IP: 78.111.187.---
Наверное для Порошенко "жити по-новому", - это жыть Комфортно. Назначение на государственные должности людей с которыми ему Комфортно.Продление так называмого "перемирия" комфортно для Путина, и некоторым пацифистам в ЕС, которые даже помочь средствами защиты для военных не соизволили.А будет ли комфортно "Жити по-новому" матерям тех, кого убили террористы?
Когда закончится порошенковский комфортизм? Где же патриотический профессионализм, твердость идейный убеждений отстаивать интересы своей Родины и защищать народ Украины?
pol_tavka _ 28.06.2014 00:22
IP: 74.125.183.---
ТК ДОЖДЬ об этих 24 часах продления сказал 4часа тому назад – как о новости с переговоров... Там где полуложь – там большая непрада
pol_tavka _ 28.06.2014 00:16
IP: 74.125.183.---
Почему Шуфрич об этих 24 асах знал еще в прошлую пятницу у Шустера?????? и назвал срок перемирья не 7 а ДЕСЯТЬ дней,упорно в ответ на протест Шустера
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter