Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

За знищення пасажирського літака персонально відповідає Путін

18 липня 2014, 16:31

ВО "Свобода" наполягає на запровадженні воєнного стану на Донбасі та притягненні до міжнародної кримінальної відповідальності російського президента В.Путіна за знищення пасажирського літака "Малайзійських авіаліній" Boeing-777.

Знищення цивільного літака, внаслідок чого загинуло 295 громадян різних країн світу, в тому числі 80 дітей, безумовно, є жахливим злочином. Але це лише один із багатьох злочинів, які вчинили російські терористи під час військової агресії Росії проти України, що триває уже більше 5 місяців.

Російський президент Путін несе пряму відповідальність за цей злочин. Саме він розпочав нинішнє кровопролиття на Донбасі, увівши на українську територію російські диверсійні підрозділи, постачаючи російським терористам сучасну зброю, в тому числі важку бронетехніку та системи ППО, якими й було знищено літак.

Також цей злочин є прямим наслідком політики умиротворення агресора, яку проводили по відношенню до Росії держави Європейського Союзу та США. Зрозуміло, що цього можна було уникнути, якби країни Заходу вчасно і рішуче відреагували на військову агресію Росії проти України, на брутальне порушення Путіним міжнародного права, на анексію Криму та терористичні дії на Донбасі.

Безумовно, частина відповідальності лежить на українській владі, яка дотепер не наважується офіційно визнати факт масштабної військової агресії Росії проти України на Донбасі і продовжує говорити про "боротьбу з терористами".

Терористичний акт проти Boeing-777 показує, що зволікання української влади і "глибока стурбованість" країн Заходу не достатні для того, щоб зупинити агресора. Потрібні невідкладні рішучі дії.

"Свобода" вимагає:

Внести на розгляд парламенту Указ Президента України про запровадження правового режиму воєнного стану на територіях, загрожених агресором.

Визнати на державному та міжнародному рівнях факт російської військової агресії проти України та звернутися до країн Заходу з проханням надати пряму військову допомогу та запровадити широкі галузеві санкції проти держави-агресора.

Провести міжнародне розслідування терористичного акту проти Boeing-777 та інших воєнних злочинів російських агресорів проти України. Порушити кримінальну справу проти виконавців теракту, а також проти найвищих посадових осіб Російської Федерації за пособництво терористам, злочини проти миру та військову агресію проти України.

powered by lun.ua
Коментарі — 57
Тетяна Шкуріна _ 20.07.2014 12:48
IP: 176.38.89.---
Можливо все правильно кажете, пане Олеже, але занадто пізно. Біду для України, в тому чи іншому вигляді, мав би передбачити будь-який далекоглядний політик ще в 2010 році. Нагадайте, будь ласка, за кого Ви агітували і як голосували тоді у 2 турі? Про що Ви думали, вбачаючи загрозу приходу до влади бандита зі сворою? Як Ви і Ваша партія намагалися цьому запобігти? А я добре пам"ятаю, як Ви відповіли Шустеру на запитання про голосування у 2 турі, усміхнушись: "ані за кого". То ж тоді всі "демократи" грались легковажно в "політику", аби не допустити Тимошенко до влади, бо ні на чому було б піаритись, так чи ні – дайте правдиву відповідь. І чесно визнайте і свою провину за всі страхіття, що відбуваються в країні після 2010. Про теж саме хотілось би запитати і у Президента. Тож ЛЮСТРАЦІЯ МАЄ БУТИ У СВІДОМОСТІ ГРОМАДЯН. А ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО ПАМ"ЯТАТИ І НАГАДУВАТИ, ОСОБЛИВО ТИМ, ХТО БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОЛЮ НАРОДУ І ДЕРЖАВИ!!!
Андрій Андрійченко _ 19.07.2014 19:28
IP: 74.125.17.---
Андрій Андрійченко:
От дуже правильну пораду Ви дали. Як раз всі ті історії, які ви згадали-були спростовані. Теж про це є інформація в інтернеті, яку ви, мабуть, проігнорували. Також були виграні суди і суд зобов'язав цю маячню спростувати.
Це коментар Залізняку. Всі ті історії згадані ним були спростовані. В цьому теж гугл допоможе
Андрій Андрійченко _ 19.07.2014 19:21
IP: 74.125.17.---
От дуже правильну пораду Ви дали. Як раз всі ті історії, які ви згадали-були спростовані. Теж про це є інформація в інтернеті, яку ви, мабуть, проігнорували. Також були виграні суди і суд зобов'язав цю маячню спростувати.
Віра Сила _ 19.07.2014 17:34
IP: 46.200.141.---
У світі домінує Російська пропаганда Геббельса.
Як рапортувати про успіхи Стрелкова на Донбасі з підриву мостів і комунікацій – так все відбувається в якійсь Новоросії.
А як російські терористи збили літак – так він негайно впав на території...
Раптом кудись поділися Новоросія, ДНР і ЛНР і на їх місці виникла Донецька область України.
Агенти ФСБ-ГРУ, військовослужбовці Росії, інші російські військові фахівці і найманці, російські бойовики із посвідченнями спецкорів – "журналістів" не можуть бути сепаратистами в Україні,
- вони міжнародні терористи Путіна
Спочатку Путін і Гундяєв благословив чеченців Кадирова вбивати православних слов'ян в Донбасі.
В чому тут сепаратизм, це агресія Росії проти Держави України.
А Світ хоче задобрити дракона, адже гроші того дракона не пахнуть кров'ю безневинно убитих нідерландців, австралійців, малайзійців...?
Принаймні для François Hollande. і Angela Merkel
Сергій Залізняк _ 19.07.2014 14:49
IP: 46.119.102.---
Андрій Андрійченко:
8000, якщо є докази, що хтось щось вкрав, то бігом в прокуратуру. Інакше, без доказів, це пустий троллінг, і це всім очевидно.
гугель в руки Портнов, Кізін і партнери – хто такий швабодівець кізін, якого оце з Житомирської ОДА зняли. помічник Мірошниченка – двічі судимий, в тч за згвалтування Міша Подолін з Сум. Пупса-Кривецького і вічну камсамолку Фаріон теж згадаємо. І цілунки в десна тягнибока-Фротмана з Чечетовим... або екс-зама Черновецького – Рудика. швабода – це проект ряжених. А як до діла доходить, як на Майдані – то "завтра нас усіх посадять" кричав Тягнибок...
Сергій Залізняк _ 19.07.2014 14:45
IP: 46.119.102.---
Андрій Андрійченко:
Почитайте пресу того часу. І аналітику. Правильно сказав мій знайомий військовий: Тенюх віддавав правильні накази. Але всі, вкл. головнокомандуючого, ті накази ігнорували. І як справжній офіцер, Тенюх пішов у відставку. Пройшов час, і все встало на свої місця. Ми розібралися, наскільки Тенюх був правий. Новий міноборони, до речі, повернув московських агентів, яких Тенюх звільнив, і тепер маємо що маємо.
хто які накази віддавав і хто і як їх виконував – це має з"ясовувати військовий трибунал. Бо є результат керівництва Тенюха – злив Криму і тд і тп. І як справжній офіцер він мав би застрелитися, а не зробити ручкою.
Людмила Мошон _ 19.07.2014 11:51
IP: 178.54.200.---
Якщо уп (українська брехня) вже лякає СВОЇХ ЧИТАЧІВ передачею до мвс даних про користувачів, то це перша ознака того, що це видання, засноване ГЕРГІЄМ ГОНГАДЗЕ доживає останні дні. Бо останнім часом заходимо на цей сайт З ПРИВИЧКИ, а не в надії отримати правдиву інформацію, на жаль.
Людмила Мошон _ 19.07.2014 11:46
IP: 178.54.200.---
Вимірявши за півроку війни з паРашою і вже маючи тисячі загиблих "ГЛИБИНУ СТУРБОВАНОСТІ" цих продажних європейців, дедалі більше усвідомлюєш – а на х...на нам ця європа. Чому їхніх громадян вбивати не можна, а українців – будь-ласка. І скільки ще треба вбити європейців, щоб європа вжахнулася? Слава нації!
Ostap Ost _ 19.07.2014 10:53
IP: 80.64.90.---
Надо слушать не Порошенко, а агента ФСБ Климкина, который по совету Патриарху всея ФСБ Кириллу заявил утром 18 июня, когда Порошенко спал, что Украина не собирается просить иностранную военную помощь, о которой вечером 17 июля говорил Президент Порошенко. Зато вечером 18 июля Климкин уже заявил, что Украина может заключать двухстороние договора иностранной военной помощи и сотрудничества вне НАТО.
Андрій Андрійченко _ 19.07.2014 10:04
IP: 74.125.17.---
Свободівці, до речі, тоннами возять допомогу і амуніцію на Донбас + воюють там. Ось так.
Андрій Андрійченко _ 19.07.2014 09:50
IP: 74.125.17.---
8000, якщо є докази, що хтось щось вкрав, то бігом в прокуратуру. Інакше, без доказів, це пустий троллінг, і це всім очевидно.
80000 _ 19.07.2014 07:23
IP: 46.203.13.---
Твої Тягнибоче – ха-лу-ї Швайка із Черняковим – украли у народу україни більше 20 млн. грв ніби на спостереження за пожарами...по досвіду кажу що це абсолютно непотрібне дійство і банальне розкрадання грошей...а якщо перевести на БОЙОВІ ДІЇ...то це сотні невиконаних польотів по знищенню ворога...це сотні не врятованих українських солдатів...це сльози і плач матусь жінок дітей за своїми загинувшими чоловіками синами... Хай буде проклята твоя сво-бо-да з такими злодіями -мерзотниками як швайки...ви потворні зрадники і провести треба розслідування про заборону вас як партії разом із КПУ та ПР...з одного ви матеріалу.
Віра Сила _ 19.07.2014 02:10
IP: 46.200.235.---
Юрий Касьянов
1 сентября 1983 года над Сахалином советским перехватчиком был сбит южнокорейский пассажирский "Боинг". Президент США Рональд Рейган назвал расстрел гражданского самолета "преступлением против человечества, которое никогда не должно быть забыто", "актом варварства и нечеловеческой жестокости".
Несколько часов назад российские средства ПВО уничтожили пассажирский лайнер над территорией Украины. Американский президент Обама заявил, что этот "инцидент" должен быть "тщательно расследован"; и еще раз напомнил, что США предпочитают дипломатию санкциям.

Мир сошел с ума. Рассчитывать не на кого. И отступать некуда
Віра Сила _ 19.07.2014 01:36
IP: 46.200.235.---
Как рапортовать об успехах Стрелкова на Донбассе по подрыву мостов и комуникаций – так все происходит в какой-то Новороссии. А как сбили самолет – так он немедленно упал на территории...
Вдруг куда-то делись Новороссия, ДНР и ЛНР и на их месте возникла Донецкая область Украины.
Андрій Андрійченко _ 18.07.2014 23:43
IP: 74.125.17.---
Oleh Z Kalusha Kaluskyj:
Пане Олеже, але пунктом N1 повинен бути розрив дипломатичних стосунків і закриття посольства і консульств.
Почитайте попередній блог його. Там є цей пункт.
Андрій Андрійченко _ 18.07.2014 23:42
IP: 74.125.17.---
Почитайте пресу того часу. І аналітику. Правильно сказав мій знайомий військовий: Тенюх віддавав правильні накази. Але всі, вкл. головнокомандуючого, ті накази ігнорували. І як справжній офіцер, Тенюх пішов у відставку. Пройшов час, і все встало на свої місця. Ми розібралися, наскільки Тенюх був правий. Новий міноборони, до речі, повернув московських агентів, яких Тенюх звільнив, і тепер маємо що маємо.
Oleh Z Kalusha Kaluskyj _ 18.07.2014 23:31
IP: 213.179.240.---
Пане Олеже, але пунктом N1 повинен бути розрив дипломатичних стосунків і закриття посольства і консульств.
Сергій Залізняк _ 18.07.2014 23:01
IP: 109.162.81.---
Ostap Ost:
першими слід мочить журналіздів з ПутінТБ))
Ostap Ost _ 18.07.2014 22:54
IP: 80.64.90.---
Сегодня Путин "выражал" соболезнования погибшим в авикатастрофе: глаза были опущены и лживо бегали в разные стороны. Мимика Путина окончательно подтвердила о причастности Кремля к террористическому акту с Боингом-777 и загибелью 298 человек.
Еще важный момент: почему не ведется нашими властями предупредительная разъяснительная работа о террористическому содествию журналистов путиновских телеканалов?
Люди должны четко знать, там где появляются в зоне АТО российские телерепортеры, там сразу же рядом будет бомбежка мирного населения для военной кинохроники по заказу Путина и его пропаганды.
При появлении тележурналистов "Путин" ТВ нужно сразу сообщать руководству АТО и гнать этих живодеров со своего двора., – иначе неминуемая смерть и гибель гражданского населения!
Луганчане и Донечане! Помните,русский тележурналист путиновских телеканалов пришел снимать вашу смерть. Будьте бдительны!
Сергій Залізняк _ 18.07.2014 22:48
IP: 109.162.81.---
спершу слід судити трибуналом швабодовця Тенюха, який на посаді міноборони злив Крим, флот і купу озброєння, яке тепер використовують терористи, в тч це може бути й якийсь Бук, взятий в Криму.
Андрій Андрійченко _ 18.07.2014 22:39
IP: 74.125.17.---
GURVAN _ Тут не автор вирізає коментарі, а ресурс глючить. Багато моїх коментарів додаються тільки з 4ї спроби. Розберіться, для початку, а потім звинувачуйте.
GURVAN _ 18.07.2014 22:33
IP: 130.185.60.---
Олег, ти що за Путіна? Навіщо вирізав мій коментар де я писав, що ЦЕРКВА МАЄ ОГОЛОСИТИ ПУТІНУ АНАФЕМУ??? Це єдине що може зупинити цього упиря. Він не боїться нічого матеріального, хіба не видно? А це якраз і подіє. Саме зараз це треба і робити! Згадай свої слова, які ми від тебе чули на Майдані! Слава Україні!
Віктор Простолюдина _ 18.07.2014 22:22
IP: 95.111.234.---
Екіпаж "БУКА" – російський! Без особистого наказу верховного головнокомандувача Ліліпутіна, жоден російський дуб тим паче "БУК" ніколи би самостійно не пукнув би. Дехто озвучує хибну думку що малайзійський літак збили ніби українські терористи... На мою думку цей цівільний борт збили з особистого наказу Путіна. Якщо 777 був Росію збитий свідомо, то для "контрольного пострілу" по літаку, та для підстраховки і упевненності його враження в той час, десь поблизу – в повітрі, повинні були бути винищувачі Збройних сил Росії.
Алекс Фибер _ 18.07.2014 21:28
IP: 109.162.20.---
Ветер Перемен:
Моя страна – твоей желала мира.
Но дух империи потребовал войны.
Вам выдают служители эфира
Братоубийство за презумпцию вины.

Страшнее пули – ненависти семя.
Ложь пропаганды – как вакцина от стыда.
Россия получила Крым на время,
А Украину потеряла – навсегда.
Золотые слова.
Анна Земко _ 18.07.2014 20:54
IP: 77.91.166.---
ПОВТОРЮЮ СВІЙ коммент ВТРЕТЄ до різних статтей: так, це "заігрування" з Росією нам дорого коштує... Мабуть, треба ставати під ВР і скандувати, що хтось ЗРАДЖУЄ інтереси України... А то я поки з боку нашої влади спостерігаю гру в "доброго" та "злого" поліцейського: Порошенко – "добрий", Яценюк – "злий". Побалакали – пар спустили, граємося далі... ДОГРАЛИСЯ ВЖЕ. Мені здається, що для Світу – це одне з останній попереджень щодо Путіна. На жаль...
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter