Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

За знищення пасажирського літака персонально відповідає Путін

18 липня 2014, 16:31

ВО "Свобода" наполягає на запровадженні воєнного стану на Донбасі та притягненні до міжнародної кримінальної відповідальності російського президента В.Путіна за знищення пасажирського літака "Малайзійських авіаліній" Boeing-777.

Знищення цивільного літака, внаслідок чого загинуло 295 громадян різних країн світу, в тому числі 80 дітей, безумовно, є жахливим злочином. Але це лише один із багатьох злочинів, які вчинили російські терористи під час військової агресії Росії проти України, що триває уже більше 5 місяців.

Російський президент Путін несе пряму відповідальність за цей злочин. Саме він розпочав нинішнє кровопролиття на Донбасі, увівши на українську територію російські диверсійні підрозділи, постачаючи російським терористам сучасну зброю, в тому числі важку бронетехніку та системи ППО, якими й було знищено літак.

Також цей злочин є прямим наслідком політики умиротворення агресора, яку проводили по відношенню до Росії держави Європейського Союзу та США. Зрозуміло, що цього можна було уникнути, якби країни Заходу вчасно і рішуче відреагували на військову агресію Росії проти України, на брутальне порушення Путіним міжнародного права, на анексію Криму та терористичні дії на Донбасі.

Безумовно, частина відповідальності лежить на українській владі, яка дотепер не наважується офіційно визнати факт масштабної військової агресії Росії проти України на Донбасі і продовжує говорити про "боротьбу з терористами".

Терористичний акт проти Boeing-777 показує, що зволікання української влади і "глибока стурбованість" країн Заходу не достатні для того, щоб зупинити агресора. Потрібні невідкладні рішучі дії.

"Свобода" вимагає:

Внести на розгляд парламенту Указ Президента України про запровадження правового режиму воєнного стану на територіях, загрожених агресором.

Визнати на державному та міжнародному рівнях факт російської військової агресії проти України та звернутися до країн Заходу з проханням надати пряму військову допомогу та запровадити широкі галузеві санкції проти держави-агресора.

Провести міжнародне розслідування терористичного акту проти Boeing-777 та інших воєнних злочинів російських агресорів проти України. Порушити кримінальну справу проти виконавців теракту, а також проти найвищих посадових осіб Російської Федерації за пособництво терористам, злочини проти миру та військову агресію проти України.

powered by lun.ua
Коментарі — 57
Степан Стецько _ 18.07.2014 17:09
IP: 74.125.17.---
Хто такі депутати, це ті хто в повинні чути народ, хто повинні бути з народом. Депутатам свободівцям пощастило. Люди за них не тільки голосували, а і підтримують. як і ті їх. Війна чи мирне життя головне бути поряд з тими хто тебе вибрав. Депутати свободівці поряд людей і на війні і на звичайному дитті. вони і збирають допомогу і, присутні в лікарнях і на передовій. Я особисто знайомий з тими хто їздить на війну, як на працю в ВР. Зустрічаю їх тут в Харкові постійно. Бо тут перевалочний пункт на фронт.
Свобода спокійна партія без шуму та гаму визволяє та відновлює Україну.
Vladimir Polyakov _ 18.07.2014 17:06
IP: 37.73.246.---
Видать у ПП собственное видение ситуации.Это не грех,конечно,а его право,но все же учитывать другие мнения он обязан.И,соответственно,реагировать.А тут какое-то глухое сопротивление введению военного положения в этих регионах.Ну так объяснил бы доходчиво,в чем дело.
Ольга Ольгина _ 18.07.2014 17:02
IP: 178.136.236.---
Україна тримається тільки на патріотах, з нашими мужами владними -біда!
Віра Сила _ 18.07.2014 16:59
IP: 46.200.234.---
Глави держав та урядів Європейського Союзу і США готові помітити тероризм Путіна тільки під тиском свідомих громадян України і Світу.
Патріоти Держави безперервно знаходять стежки, щоб донести правду до сильних світу цього.
Європейські політики Gregor Gysi, Angela Merkel, François Hollande неодноразово були попереджені за тиждень до теракту Путіна свідомою громадськістю України і Світу. Про можливі наслідки терактів Путіна для людськості.
Gregor Gysi оцінив загрозу Путіна, видалив дописи-попередження і закрив буть яку можливість писати йому коментарі у facebook
Інші можновладці назвали це спам, і поїхали у Бразилію на футбол, і святкування різних ювілеїв
facebook com/francoisholland...
facebook com/AngelaMerkel...
facebook com/gregor.gysi
Aleks51 _ 18.07.2014 16:51
IP: 95.135.57.---
Путин в дерьме! Путин в дерьме по самые уши! Неопровержимые доказательства, Детальніше"блог Правда об Украине
Арнаут _ 18.07.2014 16:44
IP: 91.124.124.---
А сколько батальонов добровольцев "Свобода" отправила на Восток?
А то как с факелами делать картинку для Фашизм-ТВ, то народу много выводили, а теперь про "Свободу" и не слышно.
Olexiij Babenko _ 18.07.2014 16:43
IP: 95.135.137.---
Цілком справедлива оцінка. Шкода, що частина громадських активістів з перших хвилин підняла інфохвилю по відмазуванню Путіна.
Корупція1350 Уряд реформ406 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter