Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Так переможемо Москву!

28 серпня 2014, 15:34

Як ми і попереджали, Путін використав багатосторонні міжнародні переговори щодо відновлення миру на Донбасі як ширму для розгортання своєї військової агресії проти України.

Впродовж кількох минулих днів на півдні Донецької області розпочалося масштабне вторгнення російських регулярних підрозділів на нашу територію. Окупант просунувся на окремих ділянках уже на 40 км.

Це офіційно підтверджують США, представники ЄС та низки країн Європи.

Під загрозою втрати перебувають не тільки усі досягнення наступу українських збройних сил проти терористів, отримані впродовж липня-серпня цього року. Під загрозою – саме існування незалежної України.

Що має робити в цій ситуації українська влада, держава і нація?

По-перше, відкинути ілюзії, що можливо досягнути порозуміння з агресором за столом переговорів. Доля війни вирішується не за мирним столом, а на полі бою, особливо коли агресор – Росія.

По-друге, говорити правду собі та світові! Те, що ми продовжуємо не називати війну війною, а агресора агресором, не припинить війни і не зупинить агресора!

По-третє, бити ворога і звільнити захоплені ним наші території.

Стратегія Путіна очевидна: посилювати військовий наступ на Україну доти, доки ми самі не капітулюємо перед його вимогами, суть яких зводиться до відновлення контролю Кремля над нашою державою.

Наша відповідь на цю стратегію має бути одна: не здаватися, бити ворога та добиватися реальної підтримки країн Заходу в цій війні.

Найбільший виклик, який стоїть перед нашою владою, – не дозволити Путіну нав'язати Україні мир ціною капітуляції. Капітуляція перед агресором ніколи не принесе миру та безпеки для мешканців Донбасу та України в цілому.

Єдиний спосіб досягти справжнього миру – виграна війна.

Ще кілька місяців тому "Свобода" пропонувала парламенту і президенту конкретний план дій у відповідь на російську агресію. Це тим паче необхідно зробити зараз:

1. На рівні парламенту офіційно визнати, що Україна стала об'єктом військової агресії Росії.

2. Розірвати дипломатичні відносити з державою-агресором і запровадити візовий режим

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4493 від 19.03.2014, Проект Постанови Верховної Ради України про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією (Панькевич О.І.)

- N4962 від 29.05.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо денонсації Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації (Мірошниченко І.М. та Мирний О.Б.)

3. Президент має внести на затвердження Парламенту Указ про запровадження воєнного стану на територіях, де ведуться воєнні дії.

Це вимога чинного законодавства:

- Згідно зі статтею 1 Закону "Про правовий режим воєнного стану", "воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності".

4. Звернутися до ООН, міжнародних організацій та країн світу з проханням запровадити санкції проти держави-агресора та виключити її з міжнародних організацій.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4520 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Генеральної Асамблеї ООН та Ради Безпеки ООН (Тягнибок О.Я.).

- N4521 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (Тягнибок О.Я.).

- N4522 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Ради Європи (Тягнибок О.Я.).

5. Звернутися до країн ЄС та США з проханням поглибити санкції проти Росії.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4422а від 04.08.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Національних зборів Французької Республіки (щодо недопущення продажу "Містралів" Росії) (Панькевич О.І., Осауленко Т.В.)

6. Звернутися до держав-гарантів незалежності України за Будапештським меморандумом 1994 року, США та Великобританії, а також до країн НАТО з проханням надати пряму військову допомогу Україні у війні.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4235а від 03.07.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до держав-членів Організації Північноатлантичного договору щодо припинення військово-технічного співробітництва з Російською Федерацією та надання військово-технічної і гуманітарної допомоги Україні (Кайда О.П., Сиротюк Ю.М., Лопачак М.Р.).

7. Укласти військово-оборонний союз із США.

8. Запровадити національні санкції проти агресора, арештувати російські активи на українській території.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4098а від 17.06.2014, Проект Постанови про мораторій на постачання до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання (Тягнибок О.Я., Сиротюк Ю.М., Кайда О.П.).

- N4109а від 18.06.2014, Проект Постанови про тимчасове призупинення акредитації журналістів та технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах влади (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

- N4181а від 27.06.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Національного банку України щодо призупинення на території України діяльності філій та представництв банків Російської Федерації до завершення антитерористичної операції на сході України (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

- N4139а від 20.06.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів для застосування санкцій до авіаційних компаній Російської Федерації за порушення правил міжнародних польотів (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

9. Очистити органи влади та військове командування від посібників сепаратистів та агресора. Арештувати активи посібників сепаратистів та ворога на нашій території.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4570 від 26.03.2014, Проект Закону про проведення люстрації в Україні (Тягнибок О.Я.).

- N4828 від 06.05.2014, Проект Постанови про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів (Сиротюк Ю.М.).

- N4792 від 29.04.2014, Проект Постанови про деякі заходи щодо попередження екстремізму та сепаратизму в Україні (Мирний О.Б.).

- N4300а від 17.07.2014, Проект Закону про протидію і запобігання сепаратизму та подолання наслідків сепаратистської діяльності на території України (десепаратизацію) (Ляшко О.В. Соболєв С.В., Карпунцов В.В., Єремеєв І.М., Тягнибок О.Я.).

- N4752 від 23.04.2014, Проект Закону про введення санкцій щодо осіб, причетних до окупації і анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, організації сепаратизму та міжнародного тероризму на території України (Тягнибок О.Я.).

10. Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4388а від 29.07.2014 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо диференціації ставки воєнного збору (Мирний О.Б.).

- N4348а від 29.07.2014 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння воєнного збору) (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М., Кайда О.П.)

- N1248 від 11.01.2013, Проект Закону про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування (Тягнибок О.Я., Головко М.Й., Кайда О.П.).

11. Продовжити мобілізацію та військовий вишкіл українців для створення резервів для протидії агресору.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4914 від 20.05.2014, Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї) (Сиротюк Ю.М.).

12. Підвищити соціальні гарантії для учасників війни з агресором.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4834 від 08.05.2014, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій соціального та правового захисту військовослужбовців, які виконують завдання в умовах правового режиму воєнного стану або під час здійснення антитерористичної операції, та членів їх сімей (Панькевич О.І.).

- N4193а від 27.06.2014, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку) (Головко М.Й.).

- N4306а від 18.07.2014, Проект Постанови про вжиття деяких заходів для розв'язання проблеми житлового питання серед військовослужбовців (Сиротюк Ю.М., Панькевич О.І.).

Українська влада має діяти рішуче і невідкладно. Втрата часу може дорівнювати втраті Незалежності!

Так переможемо Москву!

powered by lun.ua
Коментарі — 102
toy_hto_nado _ 29.08.2014 19:36
IP: 77.52.156.---
Справжня СВОБОДА України вирішується зараз на сході нашої держави.
А те, що демонструєте ви, ваша партія... та в решті решт і всі інші ваші коллеги/оппоненти
– імітація!!!
Ви, якщо розібратись, нічого не варті, ви нічого не можете, нічого не вмієте, можливо, дещо знаєте, але q ці знання направленні тільки в одному руслі – особисте збагачення та безмежна влада!!!
Ви все життя живете за рахунок інших – який же ви патріот?!?!?
Olexandr Oryshchak _ 29.08.2014 16:19
IP: 74.125.183.---
Пане Тягнибок, невже не помітно, що в Україні майже все робиться щоб гинула наша нація.
Україні важко буде встояти проти рашистів доти доки не винищимо внутрішніх рашистів.
На мій погляд, має бути створений негайно комітет поза СБУ, який впорається зі всіма зрадниками України!
Olexandr Oryshchak _ 29.08.2014 16:16
IP: 74.125.183.---
Пане Тягнибок, невже не помітно, що в Україні майже все робиться щоб гинула наша нація.
Україні важко буде встояти проти рашистів доти доки не винищимо внутрішніх рашистів.
На мій погляд, має бути створений негайно комітет поза СБУ, який впорається зі всіма зрадниками України!
Jaroslava Vozniuk _ 29.08.2014 15:32
IP: 178.92.19.---
Настав час рятувати країну, діяти треба рішече. Все ж готове, треба тільки Президенту Указ про введення воєнного стану видати і проголосувати ці законодавчі ініціативи. Боже, врятуй Україну!
Ярослав Юрків _ 29.08.2014 14:54
IP: 91.200.224.---
Андрій Андрійченко:
Ярослав Юрків:

Ну а зараз Пуйло не в нас? А Воєнний Стан дозволить з цими мразями розібратися швидше. До виборів це немає відношення. По-перше, ВС вводиться в окремих тільки регіонах, по-друге є закон, який дозвляє вибори проводити навіть під час ВС
ЗАКОН УКРАЇНИ
від 6 квітня 2000 N1647-III
Про правовий режим воєнного стану
Андрій Андрійченко _ 29.08.2014 14:14
IP: 74.125.181.---
Ярослав Юрків:

Ну а зараз Пуйло не в нас? А Воєнний Стан дозволить з цими мразями розібратися швидше. До виборів це немає відношення. По-перше, ВС вводиться в окремих тільки регіонах, по-друге є закон, який дозвляє вибори проводити навіть під час ВС
Leo Leo Polit _ 29.08.2014 13:55
IP: 94.232.211.---
А я попереджав. І ось воно трапилося:

Узагальнення:
-вперто називаючи російських окупантів "терористами" ми надаємо їм можливість завдати удару з української території по російській і, тим самим "у відповідь" РФ напасти на Україну, реалізувавши сценарій початку 2СВ Гітлером нападом на Польщу, чи початок війни нападом на Фінляндію Сталіним.
-й досі не сформовано 2-й ешелон військ для захисту північно-східного кордону, симетричний за побудовою й силами російському
-сили АТО зумисно не прикриті й підставлені під розгром у приграничному бойовищі
-сформовано всі передумови здачі української землі російським окупантам, що кваліфікується ККУ як "державна зрада".

Шукаємо в інеті й читаємо:

Аналіз низки окремих аспектів АТО та її авіаційної компоненти
Ярослав Юрків _ 29.08.2014 12:47
IP: 91.200.224.---
Андрій Андрійченко:
Ярослав Юрків:

Про "діє бездоганно"... Я розумію, що ви маєте на увазі. Але я спілкувався з хлопцями, які повернулися з зони АТО, і вони за воєнний стан. Саме з тих причин, які Свобода перерахувала.
А хіба ж де-факто в Україні не воєнний стан?
Оголосити його де-юро?
Є впевненість, що Указ Президента підтримає цей склад ВР?
Як бути з іншим Указом Президента про розпуск цього складу ВР?
Чим замінити кредити МВФ?
І саме головне, як тільки буде введений ВС, Пуйло логічно відповість: "Ну, тогда мы идем к вам!":)
cityzen _ 29.08.2014 11:19
IP: 74.125.187.---
Георгий Мироненко:
Пан Тягнибок знає, бюся об заклад, що жоден з цих проектів виконаний не буде. Навіщо цей піар. Краще набийте пику кому-небудь, скажімо Путіну! Але вже й це не получається. Чому не виходить? Відповім: Свобода не веде боротьбу з корупцією реально, а лише в ефірі.
Давай, давай бийся об заклад, та краще головою. А то радити комусь бити пику путiну багато розуму не треба, а показати приклад i самому це зробити якось не получаэться. Але обiс рати Тягнибока в ефiрi – це вже як бальзам на хвору душу.
Максим Коломис _ 29.08.2014 11:18
IP: 176.8.234.---
Konstantin Bondarenko:
шию обмотай стрічечкою фашистською, яка у тебе у фотосвітлинах на фейсбуці))) гляди, і легше стане, страхопуд
Максим Коломис _ 29.08.2014 11:13
IP: 176.8.234.---
Konstantin Bondarenko:
по яйцях себе вдар, гнида кацапська
Zi_shody1 _ 29.08.2014 08:07
IP: 193.17.75.---
Поверьте, панове, что и на востоке есть прихильники партии "Свобода". Слава Украине!
Михайло Галущак _ 28.08.2014 23:10
IP: 95.69.194.---
Постанови готові – тільки проголосувати!
Alexandr Kaverin _ 28.08.2014 23:00
IP: 95.130.9.---
эти все постановления, приказы, размышления хороши для украинского обывателя, особенно во время выборов, но вопрос как ими можно остановить российские танки, они не избератели. Тут нужно, что то другое, если конечно танки есть. Это вопрос.
Михайло Васильченко _ 28.08.2014 22:55
IP: 217.77.215.---
Тягнибок вкотре виявлявлся правим. Дійсно, більшість того, за шо він попереджав, на жаль, відбулося... Якщо б наш уряд дійсно дослухався до Свободи частіше, було б краще... А так...
Таня Киянка _ 28.08.2014 22:40
IP: 93.72.230.---
angel123:
Нє ну реально...то вже стає як норма, що Свобода наперед прогнозує ситуацію і просить, майже молить -дійте...але не чують. Чому??? пане Президенте, чому знову увесь світ визнає, що у нас війна, а у вас АТО??? Чому? доки наші хлопці будуть вмирати, а Ви будете їздити на мирні переговори??? Прокиньтеся!!!
Погоджуюсь,що "Свобода" наперед прогнозує ситуацією. У минулу п,ятницю у Шустера довго і нудно обговорювали з різними версіями те, з якою метою в"їхали 200 КАМазів з Росії до України з "гуманітарним грузом". І тільки депутат від "Свободи" О.Кайда сказав, що вони будуть вивозити обладнання з воєнних заводів. А на наступний день виявилось,що це дійсно так.
Ch Ong _ 28.08.2014 22:24
IP: 46.98.180.---
Это уже не "политика" – это наглая и циничная агрессия, и такие вопросы – самые естественные для того чтобы задавать Медведчуку и другим "промосковским депутатам" – ставленникам ФСБ.
Антон Срібняк _ 28.08.2014 22:22
IP: 74.125.18.---
Доки влада може зволікати? Президент не помічав війни з травня місяця, поки Юля не вказала на те, що є насправді. Тепер треба перейти до справжніх дій, бо дивлячись на те як "швидко" наш президент реагує на подї, то все, що викладено на словах, так на словах може і лишитись
Андрій Андрійченко _ 28.08.2014 22:21
IP: 74.125.18.---
Ярослав Юрків:

Про "діє бездоганно"... Я розумію, що ви маєте на увазі. Але я спілкувався з хлопцями, які повернулися з зони АТО, і вони за воєнний стан. Саме з тих причин, які Свобода перерахувала.
Ярослав Юрків _ 28.08.2014 22:11
IP: 91.200.224.---
Так не переможемо!
Конкретний план дуже нагадує радянські "мероприятия", але від тоді світ дуже змінився.
Все переплелося, політика, фінанси, люди, тому зараз треба діяти обережніше, використовуючи міжнародну дипломатію.
Просто дати в писок Путіну не вдасться – він малий, спритний і падлючий.
Я завжди підтримував і підтримуватиму СВОБОДУ, але зараз Президент діє поки що бездоганно, і я на його стороні.
Анатолій Чипенко _ 28.08.2014 22:11
IP: 78.111.186.---
Стосовно перемоги над Москвою є гарна народна приказка: "Дай, Боже, нашому теляті вовка спіймати!". А для прийняття всіх запропонованих (і дійсно потрібних і актуальних в даний час!) законопроектів потрібно докорінне очищення складу Верховної Ради від осіб, які їх "зарізали", тобто проведення чесних і відкритих виборів. Слава Україні!
Анатолій Чипенко _ 28.08.2014 22:11
IP: 78.111.186.---
Стосовно перемоги над Москвою є гарна народна приказка: "Дай, Боже, нашому теляті вовка спіймати!". А для прийняття всіх запропонованих (і дійсно потрібних і актуальних в даний час!) законопроектів потрібно докорінне очищення складу Верховної Ради від осіб, які їх "зарізали", тобто проведення чесних і відкритих виборів. Слава Україні!
Андрій Андрійченко _ 28.08.2014 21:45
IP: 74.125.17.---
Таня Киянка:

+1. Свобода ще 4 місяці казала проте, що потрібно кордони закрити, воєнний стан ввести (і або прийняти законодавство щоб під час ВС можна було вибори провести, або викурити ворога до виборів) і ще багато чого правильного. Але ж по ТВ показують сателітів олігархів, а не справжніх патріотів...от тому так і живемо.
Ch Ong _ 28.08.2014 21:42
IP: 46.98.180.---
Почему кум Путина Медведчук еще не дает показания для Международного трибунала и почему его племянница не разносит похоронки семьям погибших украинцев в виде "добровольческой помощи Русско-гэбешной Педерации"??
Таня Киянка _ 28.08.2014 21:14
IP: 93.72.230.---
Василь Мартинюк:
Ми вже дожилися до того, що військову агресію проти УКраїни визнав весь світ... А українська влада зволікає з будь-якими заявами. Тимошенко поки що єдина, хто виступила з офіційною заявою про справжню агресію, всі інші будуть багато балакати, аж доки ті ДНР та ЛНР не приїдуть на Банкову разом з російськими військами.
Тягнибок перший зробив заяву, просто його не показують у телевізорі.
Корупція1410 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter