Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Так переможемо Москву!

28 серпня 2014, 15:34

Як ми і попереджали, Путін використав багатосторонні міжнародні переговори щодо відновлення миру на Донбасі як ширму для розгортання своєї військової агресії проти України.

Впродовж кількох минулих днів на півдні Донецької області розпочалося масштабне вторгнення російських регулярних підрозділів на нашу територію. Окупант просунувся на окремих ділянках уже на 40 км.

Це офіційно підтверджують США, представники ЄС та низки країн Європи.

Під загрозою втрати перебувають не тільки усі досягнення наступу українських збройних сил проти терористів, отримані впродовж липня-серпня цього року. Під загрозою – саме існування незалежної України.

Що має робити в цій ситуації українська влада, держава і нація?

По-перше, відкинути ілюзії, що можливо досягнути порозуміння з агресором за столом переговорів. Доля війни вирішується не за мирним столом, а на полі бою, особливо коли агресор – Росія.

По-друге, говорити правду собі та світові! Те, що ми продовжуємо не називати війну війною, а агресора агресором, не припинить війни і не зупинить агресора!

По-третє, бити ворога і звільнити захоплені ним наші території.

Стратегія Путіна очевидна: посилювати військовий наступ на Україну доти, доки ми самі не капітулюємо перед його вимогами, суть яких зводиться до відновлення контролю Кремля над нашою державою.

Наша відповідь на цю стратегію має бути одна: не здаватися, бити ворога та добиватися реальної підтримки країн Заходу в цій війні.

Найбільший виклик, який стоїть перед нашою владою, – не дозволити Путіну нав'язати Україні мир ціною капітуляції. Капітуляція перед агресором ніколи не принесе миру та безпеки для мешканців Донбасу та України в цілому.

Єдиний спосіб досягти справжнього миру – виграна війна.

Ще кілька місяців тому "Свобода" пропонувала парламенту і президенту конкретний план дій у відповідь на російську агресію. Це тим паче необхідно зробити зараз:

1. На рівні парламенту офіційно визнати, що Україна стала об'єктом військової агресії Росії.

2. Розірвати дипломатичні відносити з державою-агресором і запровадити візовий режим

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4493 від 19.03.2014, Проект Постанови Верховної Ради України про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією (Панькевич О.І.)

- N4962 від 29.05.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо денонсації Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації (Мірошниченко І.М. та Мирний О.Б.)

3. Президент має внести на затвердження Парламенту Указ про запровадження воєнного стану на територіях, де ведуться воєнні дії.

Це вимога чинного законодавства:

- Згідно зі статтею 1 Закону "Про правовий режим воєнного стану", "воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності".

4. Звернутися до ООН, міжнародних організацій та країн світу з проханням запровадити санкції проти держави-агресора та виключити її з міжнародних організацій.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4520 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Генеральної Асамблеї ООН та Ради Безпеки ООН (Тягнибок О.Я.).

- N4521 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (Тягнибок О.Я.).

- N4522 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Ради Європи (Тягнибок О.Я.).

5. Звернутися до країн ЄС та США з проханням поглибити санкції проти Росії.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4422а від 04.08.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Національних зборів Французької Республіки (щодо недопущення продажу "Містралів" Росії) (Панькевич О.І., Осауленко Т.В.)

6. Звернутися до держав-гарантів незалежності України за Будапештським меморандумом 1994 року, США та Великобританії, а також до країн НАТО з проханням надати пряму військову допомогу Україні у війні.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4235а від 03.07.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до держав-членів Організації Північноатлантичного договору щодо припинення військово-технічного співробітництва з Російською Федерацією та надання військово-технічної і гуманітарної допомоги Україні (Кайда О.П., Сиротюк Ю.М., Лопачак М.Р.).

7. Укласти військово-оборонний союз із США.

8. Запровадити національні санкції проти агресора, арештувати російські активи на українській території.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4098а від 17.06.2014, Проект Постанови про мораторій на постачання до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання (Тягнибок О.Я., Сиротюк Ю.М., Кайда О.П.).

- N4109а від 18.06.2014, Проект Постанови про тимчасове призупинення акредитації журналістів та технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах влади (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

- N4181а від 27.06.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Національного банку України щодо призупинення на території України діяльності філій та представництв банків Російської Федерації до завершення антитерористичної операції на сході України (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

- N4139а від 20.06.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів для застосування санкцій до авіаційних компаній Російської Федерації за порушення правил міжнародних польотів (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

9. Очистити органи влади та військове командування від посібників сепаратистів та агресора. Арештувати активи посібників сепаратистів та ворога на нашій території.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4570 від 26.03.2014, Проект Закону про проведення люстрації в Україні (Тягнибок О.Я.).

- N4828 від 06.05.2014, Проект Постанови про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів (Сиротюк Ю.М.).

- N4792 від 29.04.2014, Проект Постанови про деякі заходи щодо попередження екстремізму та сепаратизму в Україні (Мирний О.Б.).

- N4300а від 17.07.2014, Проект Закону про протидію і запобігання сепаратизму та подолання наслідків сепаратистської діяльності на території України (десепаратизацію) (Ляшко О.В. Соболєв С.В., Карпунцов В.В., Єремеєв І.М., Тягнибок О.Я.).

- N4752 від 23.04.2014, Проект Закону про введення санкцій щодо осіб, причетних до окупації і анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, організації сепаратизму та міжнародного тероризму на території України (Тягнибок О.Я.).

10. Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4388а від 29.07.2014 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо диференціації ставки воєнного збору (Мирний О.Б.).

- N4348а від 29.07.2014 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння воєнного збору) (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М., Кайда О.П.)

- N1248 від 11.01.2013, Проект Закону про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування (Тягнибок О.Я., Головко М.Й., Кайда О.П.).

11. Продовжити мобілізацію та військовий вишкіл українців для створення резервів для протидії агресору.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4914 від 20.05.2014, Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї) (Сиротюк Ю.М.).

12. Підвищити соціальні гарантії для учасників війни з агресором.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4834 від 08.05.2014, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій соціального та правового захисту військовослужбовців, які виконують завдання в умовах правового режиму воєнного стану або під час здійснення антитерористичної операції, та членів їх сімей (Панькевич О.І.).

- N4193а від 27.06.2014, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку) (Головко М.Й.).

- N4306а від 18.07.2014, Проект Постанови про вжиття деяких заходів для розв'язання проблеми житлового питання серед військовослужбовців (Сиротюк Ю.М., Панькевич О.І.).

Українська влада має діяти рішуче і невідкладно. Втрата часу може дорівнювати втраті Незалежності!

Так переможемо Москву!

powered by lun.ua
Коментарі — 102
Did Maxno _ 28.08.2014 21:14
IP: 194.146.180.---
Георгий Мироненко:
Пан Тягнибок знає, бюся об заклад, що жоден з цих проектів виконаний не буде. Навіщо цей піар. Краще набийте пику кому-небудь, скажімо Путіну! Але вже й це не получається. Чому не виходить? Відповім: Свобода не веде боротьбу з корупцією реально, а лише в ефірі.
Проект – "Набий пику Путіну", точно не буде виконаний, хіба повешение!
Василь Мартинюк _ 28.08.2014 21:06
IP: 74.125.18.---
Ми вже дожилися до того, що військову агресію проти УКраїни визнав весь світ... А українська влада зволікає з будь-якими заявами. Тимошенко поки що єдина, хто виступила з офіційною заявою про справжню агресію, всі інші будуть багато балакати, аж доки ті ДНР та ЛНР не приїдуть на Банкову разом з російськими військами.
80000 _ 28.08.2014 20:44
IP: 46.203.11.---
Забув пане Тягнибок обкласти податком дерибанщиків злодіїв і пройдисвітів – там була би вся частина вашої партії та що в уряді Яценюка...наприклад – попрацював чотириразижонатий Швайка – 5 дітей – скільки аліментів треба платити – 6 місяців в уряді і вже на третьому -четвертому купив собі розкішний джип, білий, великий, возить секретарок -за 700 тисяч ніби...вирішить просту арифметичну загадку як при зарплаті 16 тисяч??? мінус аліменти – тобто тисяч 8 получається не більше – купити джип за 700 тисяч...і жити круто і секретарок возити...ваші свободівці це останні по-ки-дь-ки...і перестань Тягнибоче людям лапшу розказувати про інших...розкажи краще чому одна із твоїх найближчих соратниць-Сех – за люстрацію не голосувала...отака у вас збоченська антимораль.
Таня Киянка _ 28.08.2014 20:37
IP: 93.72.230.---
Sherban Vlad:
Тягнибок трепло как и его партия не успели дорваться до кормушки скандал за скандалом.
Трындеть не лопатой махать. Все депутаты саботажники и предатели.
"Як це "саботажники"?
Єдина фракція,яка ходить в повному складі на роботу і голосує за потрібні країні закони.
Позиція партії і заяви не змінюються в залежності від обставин та доцільності.
Єдина політична сила у парламенті,світогляд якої та програмні засади не підлаштовується під політичну кон,юнктуру
Миколай Паращак _ 28.08.2014 20:23
IP: 194.145.217.---
Александр Попов:
Почитаешь комментарии и понимаешь что поколение "пепси" думать не хочет, хотя чем им думать если мозга нет от рождения...Для них эSSесовец- герой украины. они не могут понять что ситуацией сложившейся в стране, "патриотизмом" к которой они так козыряют, мы обязаны только так называемым опозиционным
партиям и политикам.
Ответ только один -- ИДИОТ... Хоть и фамилия Попов...
Герда Корнет _ 28.08.2014 20:13
IP: 46.8.81.---
Якщо точно правда (бо тепер запросто цю новину можна зробити "фейком), що рашинські війська вже скопом перетнули кордон України, виникає запитання: де нота протесту МЗС України до Росії; де звернення Президента до народу; де термінове скликання парламенту; де, в кінці кінців, негайний удар ракетних установок, дальність враження цілі яких 65 км (що їхали на параді, чи може то бутафорні?), де, де, де... Це що, Крим-2? Далі. Екс-голова Луганської ОДА Данилов вважає за необхідне розглядати як варіант створення на Донбасі зони, яка буде певною мірою мілітаризованою..."військові заводи необхідно на Донбасі однозначно відновлювати...". Боже спаси! Все треба буде відновлювати, тільки не військові заводи, а ОБОВ'ЯЗКОВО перевезти до спокійних регіонів, подалі від кордону з рашею. А на їх місці нехай яку-небудь цивільну продукцію випускають. Ще не скоро там оздоровляться мізки. Є приказка: "Скільки вовка не годуй, а він все в ліс дивиться.", оце про них.
Наталія Ющук-Ярова _ 28.08.2014 20:11
IP: 74.125.183.---
Irina Zory:
Це ж якою жовчною лярвою треба бути, щоб таке писати. Львів щодня ховає загиблих! І окрім Січі, свободівці воюють в Азові, Айдарі, Донбасі та інших батальйонах.А ти, особисто, та твої хлопи з родини, яуі блокпости зараз охороняють??? Задницю підніми з печі і давай воювати, як інші жінки в батальйонах, а не в інеті сиди, троле!
Irina Zory _ 28.08.2014 19:26
IP: 77.52.157.---
Одне лише запитання: чому всі ці ''січі'' і інші арміі перемагають москву на територіі добасу,луганщини, а може скоро і інших областях? Чи вони теж заблукали? Чи може переплутали іловайськ,новоазовськ, маріуполь,донецьк з москвою. Панове патріоти може повоюєте за перемогу над москвою у себе в львові?
Александр Попов _ 28.08.2014 19:08
IP: 178.54.132.---
Почитаешь комментарии и понимаешь что поколение "пепси" думать не хочет, хотя чем им думать если мозга нет от рождения...Для них эSSесовец- герой украины. они не могут понять что ситуацией сложившейся в стране, "патриотизмом" к которой они так козыряют, мы обязаны только так называемым опозиционным
партиям и политикам.
Георгий Мироненко _ 28.08.2014 18:57
IP: 93.78.234.---
Пан Тягнибок знає, бюся об заклад, що жоден з цих проектів виконаний не буде. Навіщо цей піар. Краще набийте пику кому-небудь, скажімо Путіну! Але вже й це не получається. Чому не виходить? Відповім: Свобода не веде боротьбу з корупцією реально, а лише в ефірі.
alexa71 _ 28.08.2014 18:56
IP: 37.115.166.---
Значить не самодемобілізація була, а саморотація.
Чи може це обманий маневр і саме так беде переможена Москва?
Андрій Андрійченко _ 28.08.2014 18:45
IP: 74.125.17.---
Для тих, хто пише це піар: Свобода наголошувала на закритті кордонів, воєнному стану в двох областях (аби виборам не зашкодити) ще декілька місяців тому! Свобода має моральне право так казати, бо свободівці (в тому числі депутати) зараз на передовій! Разом із свободівським батальйоном "Січ" та іншими, де свободівці є. Он вчора хлопця із свободи поранили.
Denis Panchyk _ 28.08.2014 18:11
IP: 213.227.201.---
Konstantin Bondarenko:
И это говорит ватник призывающий объединится Киеву и Донбассу что бы ударить по Львову! Троль детектед!
Андрій Бардис _ 28.08.2014 18:08
IP: 188.231.144.---
Шкода, що Порошенко може запропонувати лише "занепокоєння"...
zmey-15 _ 28.08.2014 17:58
IP: 94.153.5.---
Тягнибоку пора понять что идет война, а выборы это дело такое. Подавать красивые для народа по названию, но пустые и не принимаемые постановы в ВР это скотство. И Тягнибок очень хорошо знает что это пиар его и Свободы, да и только.
Oxana Opischuk _ 28.08.2014 17:52
IP: 74.125.18.---
Так и надо все делать! может кому-то не нравится Тягнибок как политик, но он, как и Тимошенко и многие другие политики говорят все правильно, как в унисон, что надо вводить ВП, объединяться всем, как людям, так и политикам!
Valerian Grabovski _ 28.08.2014 17:51
IP: 91.236.226.---
ми що не розуміємо що це не просто війна між Росією і Україною, а що це війна за контроль путіна над українськими олігархами. путін чітко розуміє що українські олігархи так само як російські накрали в народів обох країн собі дуже багато. от він путін хоче це все награбоване контролювати не тільки в Росії а і в Україні. ми що не розуміємо що ніхто в світі не хоче сюди напряму по-справжньому залізати в це воровське кодло українських і російських олігархів?? ми чудово це розуміємо!!!. ми розуміємо чому вчора застрелилася колишня голова фонду держмайна пані Семенюк Самсоненко!! ми все чудово розуміємо!!. досить красти панове і списувати все на війну!! досить!!. оформлюйте поступово Національне Багатство на громадян України через створення територіальних громад МІСТА і СЕЛА...а не грайтеся у війни!!. це саме має бути чесно доведено і до російського народу обманутого путіним. будете чесними з людьми і люди вам повірять!!!.
Valerian Grabovski _ 28.08.2014 17:48
IP: 91.236.226.---
путіна над українськими олігархами. путін чітко розуміє що українські олігархи так само як російські накрали в народів обох країн собі дуже багато. от він путін хоче це все награбоване контролювати не тільки в Росії а і в Україні. ми що не розуміємо що ніхто в світі не хоче сюди напряму по-справжньому залізати в це воровське кодло українських і російських олігархів?? ми чудово це розуміємо!!!. ми розуміємо чому вчора застрелилася колишня голова фонду держмайна пані Семенюк Самсоненко!! ми все чудово розуміємо!!. досить красти панове і списувати все на війну!! досить!!. оформлюйте поступово Національне Багатство на громадян України через створення територіальних громад МІСТА і СЕЛА...а не грайтеся у війни!!. це саме має бути чесно доведено і до російського народу обманутого путіним. будете чесними з людьми і люди вам повірять!!!.
Valerian Grabovski _ 28.08.2014 17:46
IP: 91.236.226.---
мы ЧТО не понимаем, что это не просто война между Россией и Украиной, а это война за контроль Путина над украинскими олигархами.??Путин четко понимает украинские олигархи так же как российские украли у народов обеих стран себе очень много. Вот он Путин хочет это все награбленное контролировать не только в России но и в Украине. мы ЧТО не понимаем, что никто в мире не хочет сюда по-настоящему залезать в это Воровское кодло украинских и российских олигархов?? мы прекрасно это понимаем!!!. мы понимаем почему вчера застрелилась (-ли) бывшая глава Фонда госимущества госпожа Семенюк-Самсоненко!! мы все прекрасно понимаем!!. достаточно воровать господа и списывать все на войну!! достаточно!!. оформляйте постепенно Национальное Богатство на граждан Украины через создание территориальных общин ГОРОДА и СЕЛА...а не играйте в войну!!. Именно это должно быть честно доказано и российскому народу обманутому Путиным. будете честными с людьми и люди вам поверят!!!.
toy_hto_nado _ 28.08.2014 17:28
IP: 77.52.153.---
Андрій Андрійченко:
Світлана Демчук:
Я голосуватиму за СВОБОДУ.
+1 (мої друзі, серед яких дуже відома та поважна в Україні людина, теж.)
... може вже досить за когось голосувати. Перестаньте соромитись користуватися власним розумом, бо якщо його нема, то незалежно від того, хто "переможе" на виборах – будуть мати вас, а не ви...
Konstantin Bondarenko _ 28.08.2014 17:04
IP: 80.78.49.---
Игор Нешик:
Я несу благую весть. И если Я раб то божий раб. Вас свободным патриотам которых как скот отправляют на убой не понять. На бронежилет денег нет,а на парад и на выборы есть. На горячую воду денег нет, а на выборы есть. У Порошенко сынок дома, а ваш путь идет воевать. Слава Украине – Дурная Слава. А Тягнибок и рад у него крестовый поход против РФ. Только его сын дома играем в плей стейшен, а Ваши в окопах. Так что кто есть раб еще большой вопрос.)))
naukova _ 28.08.2014 17:03
IP: 74.125.183.---
Ne po-temi,ale mushu skazaty.P.Tiagnybok,mav shanu znaty vashogo batjka-super muzyk.Vin buv likarem, odnochasno kydav molot i spys...bagato rokiv tomu.Pidkazuvav,jak 'skynuty' stres v sportsmena pered zmaganniamy.V ti chasy rozmovliav tiljky po-ukrainsjky.
Андрій Андрійченко _ 28.08.2014 16:53
IP: 74.125.18.---
Volodymyr Yukhymchuk:

Свобода подала закон про зброю (разом з громадою розробила). Турчинов відмовився реєструвати, бо інші фракції не хочуть голосувати за нього. Робіть висновки тепер за кого треба голосувати. Хто працює в інтересах Україні. Я бачу тільки Свободу, з усіма помилками (у кого їх не буває) в їх партії найбільше патріотів і людей, яким можна довіряти. Це вже час показав.
Андрій Андрійченко _ 28.08.2014 16:51
IP: 74.125.18.---
Світлана Демчук:
Я голосуватиму за СВОБОДУ.
+1 (мої друзі, серед яких дуже відома та поважна в Україні людина, теж.)
Світлана Демчук _ 28.08.2014 16:50
IP: 194.44.107.---
Я голосуватиму за СВОБОДУ.
Корупція1411 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter