Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Так переможемо Москву!

28 серпня 2014, 15:34

Як ми і попереджали, Путін використав багатосторонні міжнародні переговори щодо відновлення миру на Донбасі як ширму для розгортання своєї військової агресії проти України.

Впродовж кількох минулих днів на півдні Донецької області розпочалося масштабне вторгнення російських регулярних підрозділів на нашу територію. Окупант просунувся на окремих ділянках уже на 40 км.

Це офіційно підтверджують США, представники ЄС та низки країн Європи.

Під загрозою втрати перебувають не тільки усі досягнення наступу українських збройних сил проти терористів, отримані впродовж липня-серпня цього року. Під загрозою – саме існування незалежної України.

Що має робити в цій ситуації українська влада, держава і нація?

По-перше, відкинути ілюзії, що можливо досягнути порозуміння з агресором за столом переговорів. Доля війни вирішується не за мирним столом, а на полі бою, особливо коли агресор – Росія.

По-друге, говорити правду собі та світові! Те, що ми продовжуємо не називати війну війною, а агресора агресором, не припинить війни і не зупинить агресора!

По-третє, бити ворога і звільнити захоплені ним наші території.

Стратегія Путіна очевидна: посилювати військовий наступ на Україну доти, доки ми самі не капітулюємо перед його вимогами, суть яких зводиться до відновлення контролю Кремля над нашою державою.

Наша відповідь на цю стратегію має бути одна: не здаватися, бити ворога та добиватися реальної підтримки країн Заходу в цій війні.

Найбільший виклик, який стоїть перед нашою владою, – не дозволити Путіну нав'язати Україні мир ціною капітуляції. Капітуляція перед агресором ніколи не принесе миру та безпеки для мешканців Донбасу та України в цілому.

Єдиний спосіб досягти справжнього миру – виграна війна.

Ще кілька місяців тому "Свобода" пропонувала парламенту і президенту конкретний план дій у відповідь на російську агресію. Це тим паче необхідно зробити зараз:

1. На рівні парламенту офіційно визнати, що Україна стала об'єктом військової агресії Росії.

2. Розірвати дипломатичні відносити з державою-агресором і запровадити візовий режим

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4493 від 19.03.2014, Проект Постанови Верховної Ради України про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією (Панькевич О.І.)

- N4962 від 29.05.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо денонсації Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації (Мірошниченко І.М. та Мирний О.Б.)

3. Президент має внести на затвердження Парламенту Указ про запровадження воєнного стану на територіях, де ведуться воєнні дії.

Це вимога чинного законодавства:

- Згідно зі статтею 1 Закону "Про правовий режим воєнного стану", "воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності".

4. Звернутися до ООН, міжнародних організацій та країн світу з проханням запровадити санкції проти держави-агресора та виключити її з міжнародних організацій.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4520 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Генеральної Асамблеї ООН та Ради Безпеки ООН (Тягнибок О.Я.).

- N4521 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (Тягнибок О.Я.).

- N4522 від 21.03.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Ради Європи (Тягнибок О.Я.).

5. Звернутися до країн ЄС та США з проханням поглибити санкції проти Росії.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4422а від 04.08.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Національних зборів Французької Республіки (щодо недопущення продажу "Містралів" Росії) (Панькевич О.І., Осауленко Т.В.)

6. Звернутися до держав-гарантів незалежності України за Будапештським меморандумом 1994 року, США та Великобританії, а також до країн НАТО з проханням надати пряму військову допомогу Україні у війні.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4235а від 03.07.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до держав-членів Організації Північноатлантичного договору щодо припинення військово-технічного співробітництва з Російською Федерацією та надання військово-технічної і гуманітарної допомоги Україні (Кайда О.П., Сиротюк Ю.М., Лопачак М.Р.).

7. Укласти військово-оборонний союз із США.

8. Запровадити національні санкції проти агресора, арештувати російські активи на українській території.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4098а від 17.06.2014, Проект Постанови про мораторій на постачання до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання (Тягнибок О.Я., Сиротюк Ю.М., Кайда О.П.).

- N4109а від 18.06.2014, Проект Постанови про тимчасове призупинення акредитації журналістів та технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах влади (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

- N4181а від 27.06.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Національного банку України щодо призупинення на території України діяльності філій та представництв банків Російської Федерації до завершення антитерористичної операції на сході України (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

- N4139а від 20.06.2014, Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів для застосування санкцій до авіаційних компаній Російської Федерації за порушення правил міжнародних польотів (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М.).

9. Очистити органи влади та військове командування від посібників сепаратистів та агресора. Арештувати активи посібників сепаратистів та ворога на нашій території.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4570 від 26.03.2014, Проект Закону про проведення люстрації в Україні (Тягнибок О.Я.).

- N4828 від 06.05.2014, Проект Постанови про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів (Сиротюк Ю.М.).

- N4792 від 29.04.2014, Проект Постанови про деякі заходи щодо попередження екстремізму та сепаратизму в Україні (Мирний О.Б.).

- N4300а від 17.07.2014, Проект Закону про протидію і запобігання сепаратизму та подолання наслідків сепаратистської діяльності на території України (десепаратизацію) (Ляшко О.В. Соболєв С.В., Карпунцов В.В., Єремеєв І.М., Тягнибок О.Я.).

- N4752 від 23.04.2014, Проект Закону про введення санкцій щодо осіб, причетних до окупації і анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, організації сепаратизму та міжнародного тероризму на території України (Тягнибок О.Я.).

10. Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4388а від 29.07.2014 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо диференціації ставки воєнного збору (Мирний О.Б.).

- N4348а від 29.07.2014 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння воєнного збору) (Мирний О.Б., Мірошниченко І.М., Кайда О.П.)

- N1248 від 11.01.2013, Проект Закону про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування (Тягнибок О.Я., Головко М.Й., Кайда О.П.).

11. Продовжити мобілізацію та військовий вишкіл українців для створення резервів для протидії агресору.

Проект постанови парламенту, який внесла "Свобода":

- N4914 від 20.05.2014, Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї) (Сиротюк Ю.М.).

12. Підвищити соціальні гарантії для учасників війни з агресором.

Проекти постанов парламенту, які внесли свободівці:

- N4834 від 08.05.2014, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій соціального та правового захисту військовослужбовців, які виконують завдання в умовах правового режиму воєнного стану або під час здійснення антитерористичної операції, та членів їх сімей (Панькевич О.І.).

- N4193а від 27.06.2014, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку) (Головко М.Й.).

- N4306а від 18.07.2014, Проект Постанови про вжиття деяких заходів для розв'язання проблеми житлового питання серед військовослужбовців (Сиротюк Ю.М., Панькевич О.І.).

Українська влада має діяти рішуче і невідкладно. Втрата часу може дорівнювати втраті Незалежності!

Так переможемо Москву!

powered by lun.ua
Коментарі — 102
Світлана Демчук _ 28.08.2014 16:48
IP: 194.44.107.---
Я голосуватиму за СВОБОДУ.
Volodymyr Yukhymchuk _ 28.08.2014 16:47
IP: 91.196.102.---
А де закон про зброю?
naukova _ 28.08.2014 16:42
IP: 74.125.183.---
Use pravyljno.Mozna tiljky dodaty:musytj buty predstavnyk Diaspory pry Vladi po trjox prychynax:
1.Lobijuvaty ti chy inshi pytannia (z miscia) za mezamy Ukrainy-massa gramotnyx i vplyvovyx liudej.
2.15mln.+ ti z sami ukrainci bez predstavnyka,o-b-r-a-z-a,movliav 'bablo na stil,a my sami rozberemosia'-tak vyglidaje,ne rozibratysia.
3.Mobilizacia v Armiju,ukrainciv z-zakordonu.
P.S.prosjba ne podavaty 40!mln.naselennia Ukrainy.Diaspornyky moze krashchi patrioty niz bagato meshkanciv Ukrainy.
Сергій Бей-Безпалько _ 28.08.2014 16:35
IP: 93.73.27.---
Підтримую з деякими уточненнями.
1. Розірвання дипломатичних відносин не зовсім погоджується з запровадженням візового режиму. Точніше мають бути розірвані всі відносини (політичні, економічні, торгівельні, наукові). І поїздки ворогів один до одного в гості (хоч за візами, хоч без них) – це якось "не того"
2. Воєнний стан треба оголошувати не на "окремих територіях", а на всій Україні. Не може бути в воюючій країні мирного життя з розвагами в нічних клубах, тусуваннями і бізнесовими гешефтами.
3. На часі вже не просто мобілізація, а загальна мобілізація військовозобов'язаних для доведення чисельності армії до російської. Так, Україна економічно не здатна ДОВГО утримувати таку армію, алне це буде армія для війни, для спринтерської часової дистанції (відбиття російського наступу і перехід в контрнаступ в Криму).
4. Всім партіям і "Свободі" теж варто забути про вибори, а почати думати виключно про війну і перемогу (всі пропозиції мають бути направлені на це).
Михайло Хай _ 28.08.2014 16:35
IP: 188.163.79.---
Все правильно, тільки хто і як має цього добитися?
Александр 1 _ 28.08.2014 16:34
IP: 95.134.71.---
Тут є одне заперечення. З цим парламентом нічого з того, що пропанує ВО Свобода, не приймеш. Треба президенту, спираючись на єдину статтю Конституції 102 (президент є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України), з командою брати всю повноту влади на себе, може тимчасово до вибрання нового складу ВРУ. І робіть рішучі кроки, що вимагає війна, яка нав'язана Україні Росією. Народ завжди вибачить президенту певне перевищення повноважень заради збереження держави. Але, ніколи не вибачить слабкість в обставинах війни.
-Vesna- _ 28.08.2014 16:25
IP: 93.75.117.---
Jarko Dublincat:
Ярославович, може не знаєш. Батальон з прикарпатських легенів самодемобілізувався в повному складі. Аж в Кіровограді ледь зловили, щоб хоч гранатомети залишили. То-то видно справжніх героїв, славних нащадків Бандери і Мельника.
Ніхто не хоче помирати глупою смертю.
Нема довіри до кервіництва АТО. У всіх нема. І у вояків також...
Як же ви всі дістали, пустобріхи, як базарні баби!
Ніхто нікуди не дезертирував!
Майте совість розібратись своїм мозгом серед всіх тих новин перед тим як так хлопців звинувачувати!
ТСН зробив гівняний сюжет, а УП гівняно перепостила, в момент!
ЖУРНАЛІЗДИ!
Їхав батальйон звідти ПЛАНОВО, на ротацію і переформування, заминка вийшла тільки з тим, що вони зброю не хотіли віддавати!!
Рот закрий, а?
Cмердить.

Вчитуйся в кожний рядок.
На картинки не забудь дивитися.
І згадай – ЩО ТИ ВЧОРА ЧУВ В НОВИНАХ?

ukrainian.voanews.com/content/article/2429955.html
Илья Родионов _ 28.08.2014 16:25
IP: 178.214.193.---
Поддерживаю на все 100%. Такого же мнения большинство украинцев.
angel123 _ 28.08.2014 16:22
IP: 193.19.152.---
Evgeniy Gryshko:
Страна, которая вводит военное положение, не может получать военно-техническую помощь от любой другой страны
А Ви розраховуєте на якусь допомогу??? Ми одні в цій війні і окрім голослівних заяв, що Європа засуджує більше нічого не має...
Андрій Андрійченко _ 28.08.2014 16:22
IP: 74.125.17.---
Evgeniy Gryshko:

Це вже давно було спростовано. Немає такого пункту в домовленостях між Україною та іншими країнами світу.
Игор Нешик _ 28.08.2014 16:21
IP: 109.108.237.---
Konstantin Bondarenko:
что ты несешь, раб?
motja _ 28.08.2014 16:20
IP: 74.125.18.---
Konstantin Bondarenko:
С какой планеты? Имхо с планеты расссийская ымперия...
Evgeniy Gryshko _ 28.08.2014 16:19
IP: 82.207.48.---
Страна, которая вводит военное положение, не может получать военно-техническую помощь от любой другой страны
раптор _ 28.08.2014 16:19
IP: 37.52.97.---
Jarko Dublincat:
Никакого дезертирства не было. Они ушли по приказу – удерживать позиции не получалось. А оружие и технику доставляли по месту выдачи – И.Франковск. В дороге их остановили спецслужбы и потребовали оставить тяжелое вооружение в зоне БД. Уже есть опровержение дезертирства в сети. Отака пуйня малята.
angel123 _ 28.08.2014 16:18
IP: 193.19.152.---
Konstantin Bondarenko:
Киев и Донецк хватит убивать друг друга лучше объединится и вмести ударить по Львову. Есть Львов есть война, нет Львова нет войны.
Ви адекватні? Довідку від лікаря рекомендую отримати, а то з такими поради рекомендую в клініку...за призначенням. Якщо це, звісно, не жарт...хоча вже давно не смішно
Konstantin Bondarenko _ 28.08.2014 16:16
IP: 80.78.49.---
Киев и Донецк хватит убивать друг друга лучше объединится и вмести ударить по Львову. Есть Львов есть война, нет Львова нет войны.
angel123 _ 28.08.2014 16:11
IP: 193.19.152.---
Нє ну реально...то вже стає як норма, що Свобода наперед прогнозує ситуацію і просить, майже молить -дійте...але не чують. Чому??? пане Президенте, чому знову увесь світ визнає, що у нас війна, а у вас АТО??? Чому? доки наші хлопці будуть вмирати, а Ви будете їздити на мирні переговори??? Прокиньтеся!!!
P712 _ 28.08.2014 16:05
IP: 92.113.6.---
Jarko Dublincat:
чогось знов генератором виступають плюси, дотичні до Коломойського. Щось останнім часом забагато збігів...
Андрій Андрійченко _ 28.08.2014 16:05
IP: 74.125.17.---
Sherban Vlad _

Ти знаєш цих депутатів-свободівців? А я їх бачив, коли вони разом зі свободівським батальйоном "Січ" на схід відправлялись. Бачив їх очі, і як на них з повагою дивились хлопці з батальйону. Такі як вони не будуть в тилу сидіти.
Sherban Vlad _ 28.08.2014 16:04
IP: 212.3.97.---
Тягнибок трепло как и его партия не успели дорваться до кормушки скандал за скандалом.
Трындеть не лопатой махать. Все депутаты саботажники и предатели.
Jarko Dublincat _ 28.08.2014 16:03
IP: 74.125.18.---
-Vesna-:
alexa71:
Ярославович, може не знаєш. Батальон з прикарпатських легенів самодемобілізувався в повному складі. Аж в Кіровограді ледь зловили, щоб хоч гранатомети залишили. То-то видно справжніх героїв, славних нащадків Бандери і Мельника.
Ніхто не хоче помирати глупою смертю.
Нема довіри до кервіництва АТО. У всіх нема. І у вояків також...
Як же ви всі дістали, пустобріхи, як базарні баби!
Ніхто нікуди не дезертирував!
Майте совість розібратись своїм мозгом серед всіх тих новин перед тим як так хлопців звинувачувати!
ТСН зробив гівняний сюжет, а УП гівняно перепостила, в момент!
ЖУРНАЛІЗДИ!
Їхав батальйон звідти ПЛАНОВО, на ротацію і переформування, заминка вийшла тільки з тим, що вони зброю не хотіли віддавати!!
Sherban Vlad _ 28.08.2014 16:01
IP: 212.3.97.---
Андрій Андрійченко:
Депутат в АТО не смеши в тылу все сидят делают фотки типа мы воюем. На фронте воюют честные простые парни!
Андрій Андрійченко _ 28.08.2014 15:57
IP: 74.125.181.---
alexa71 _

з усіх партій найбільше свободівців зараз на фронті + батальйон "Січ" + депутати (7 з яких народні). Тому ваші закиди недоречні
-Vesna- _ 28.08.2014 15:57
IP: 93.75.117.---
alexa71:
Ярославович, може не знаєш. Батальон з прикарпатських легенів самодемобілізувався в повному складі. Аж в Кіровограді ледь зловили, щоб хоч гранатомети залишили. То-то видно справжніх героїв, славних нащадків Бандери і Мельника.
Ніхто не хоче помирати глупою смертю.
Нема довіри до кервіництва АТО. У всіх нема. І у вояків також.

Вчора (як виявилось) ЦІЛИЙ ДЕНЬ (і світловий в тому числі) наша армія втікала від москальні, кидаючи все, в тому числі з дезертирством. А від Лисенка і Тимчука – не пари з уст.
Всі новини – якась хєрня про партійні заколоти. Ідіоти. Придурки кінчені.
Другий раз Путін нападає – коли тут щось ділять в цілях доступу до владного корита.

-
Млять – спайсайте країну. Дайте людям зброю – чкщо самі не можете.
Від вас всіх не було ніякого толку на Майдані. Не буде і зараз.
CreativeLady _ 28.08.2014 15:55
IP: 95.133.75.---
По-моєму, першим можна здійснити пункт N9 (9. Очистити органи влади та військове командування від посібників сепаратистів та агресора. Арештувати активи посібників сепаратистів та ворога на нашій території.), без ухвалення додаткових законів і без вкладання додаткових коштів.

Є факти, які дослідили журналісти. Наприклад, Програма журналістських розслідувань "Слідство.Інфо":
сюжет "Чорний список армії-2. Спецгенерал". Є на ютубі.

"Знакомьтесь, это – Генерал Мля. Вячеслав Назаркин – заместитель руководителя АТО. Его родной брат – российский военный. Говорят, Сергей Назаркин в настоящий момент служит на стороне ДНР, и братья активно общаются..." і т.д. – рассказала Бабинец.

Переконливо про генерала Назаркіна. Чому не можна зняти невідкладно, а згодом провести розслідування? Хто у нас здійснює кадрову політику? Президент чи ні?
Корупція1410 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter