Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Про ЗАТ "Коаліція", його акціонерів-олігархів та конституційний переворот

23 лютого 2016, 08:20

Апарат Верховної Ради України не володіє інформацією про кількісний та якісний склад парламентської коаліції. Про це йдеться у відповідях на інформаційні запити блогера Олександра Аронця та інформагентства "Українські Новини" до Апарату ВРУ.

У відповідях зазначено, що в розпорядженні Верховної Ради України немає жодних документів про персональний склад Коаліції депутатських фракцій "Європейська Україна", бо "виключним розпорядником такої інформації на даний час є керівництво Коаліції депутатських фракцій".Про що це свідчить? Чи не про конституційний переворот? Бо що означає розпад коаліції? Парламентські фракції отримують 30 днів на формування нової коаліції, якщо це не вдається зробити – Президент має законні підстави оголосити дострокові парламентські вибори.

Чи є це варіантами виходу з кризи? Так. Бо в чому основне завдання народного обранця? Це виконання волі виборців. А як відомо, понад 70 відсотків громадян вимагають відправити у відставку прем'єра-мародера. Парламент поставлене завдання не може або не хоче виконувати. Отже, настав час обирати, за яким сценарієм виходити з кризи – створювати нову коаліцію чи йти на перевибори.

Що потрібно для старту цього процесу? Рішення про припинення існування коаліції. Що потрібно для цього рішення? Очевидно, що інформація від Апарату Верховної Ради про кількісний склад коаліції. А її немає. Інформація про те, що з коаліції вийшли три фракції та п'ять нардепів є, а про те, скільки в ній залишилося – немає. Невже так тяжко розв'язати просту арифметичну задачку на віднімання? Виявляється що так. Є лише відписка, що розпорядниками цієї стратегічної для держави інформації, від якої залежить доля парламенту, є не Апарат Ради, не її керівництво, а якісь неназвані особи – "керівники Коаліції депутатських фракцій".

У нас що – якесь Закрите акціонерне товариство "Коаліція"? Якщо так, то хто його справжні акціонери? Хіба сліпий не бачить, що це олігархи, які вчиняють не просто урядовий, а конституційний переворот в країні. Саме вони голосами своїх кишенькових депутатів спершу зберігають посаду для свого ставленика Яценюка, а зараз, плюючи на закон, норовлять будь-що втримати цей уряд на плаву. Завдання, яке ставлять олігархи-акціонери ЗАТ "Коаліція" своїм маріонеткам в уряді й парламенті, також цілком очевидне: за копійки "розпиляти" між собою рештки прибуткових та стратегічних державних підприємств під виглядом приватизації. Бо ж законопроект N2319а-д, який дозволяє це зробити, їхні кишенькові депутати вже затвердили того ж таки злощасного 16 лютого. Для остаточної реалізації проекту їм потрібна "своя людина" Яценюк на посаді прем'єр-міністра, а отже – бодай формальне існування коаліції.

Тепер зрозуміло, чому в парламенті оголосили перерву аж до 15 березня. Вся Україна обговорює політичну кризу, а депутати, бачте, "заморились працювати". Я звертаюся до всіх керівників так званих демократичних парламентських партій та фракцій: станьте державниками, відкладіть хоча б на другий план свої амбіції, змагання за рейтинги, торги за посади. Подивіться хоч на крок далі власних кишень та крісел. Бо інакше ми втратимо державу, без якої вся ваша щуряча метушня не матиме жодного значення. Бо ця криза страшна не розвалом імпотентної коаліції. І не тим, що хтось "незамінний" втратить посаду. Вона страшна загрозою реваншу. Бо кожен день перебування Яценюка на посаді прем'єра – це одна десята відсотка до рейтингу "Опоблоку"...

Годі викручуватися! Це жалюгідно. Негайно скликайте позачергове засідання Верховної Ради і дайте чітку відповідь, чи існує в парламенті коаліція. Це не просто вимога народу – це ваш перед ним обов'язок.

powered by lun.ua
Коментарі — 84
_yurkiv_ _ 01.03.2016 10:46
IP: 104.154.78.---
Станислав Бандеровец:
Поки до влади в Україні не прийдуть націоналісти, нічого не зміниться
Поки сонце зійде, москаль очі виїсть!
А тому, зараз треба бути реалістами і не руйнувати ту владу і державу, яку маємо, бо інакше націоналісти можуть прийти до розбитого корита.
Miki2 _ 26.02.2016 09:17
IP: 178.94.41.---
Поки до влади в Україні не прийдуть націоналісти, нічого не зміниться
Станислав Бандеровец _ 26.02.2016 01:36
IP: 82.207.77.---
Поки до влади в Україні не прийдуть націоналісти, нічого не зміниться
Станислав Бандеровец _ 26.02.2016 01:35
IP: 82.207.77.---
Поки до влади в Україні не прийдуть націоналісти, нічого не зміниться
Станислав Бандеровец _ 26.02.2016 01:35
IP: 82.207.77.---
Поки до влади в Україні не прийдуть націоналісти, нічого не зміниться
zmey-15 _ 24.02.2016 13:52
IP: 46.118.168.---
SARA21:
Те що пише Тягнибок уже давно всім відомо,нічого нового.Свобода може ще відродитися,якщо Тягнибок піде у відставку.
В тюрьму его, в тюрьму. За измену. За целеноправленное подыгрывание Московии, способствование оккупации Крыма и части Донбасса. всеми силами создавать картинку для пророссийских СМИ. Брать российские бабки- через Фирташа к Кривецкому
SARA21 _ 24.02.2016 12:25
IP: 91.226.4.---
Те що пише Тягнибок уже давно всім відомо,нічого нового.Свобода може ще відродитися,якщо Тягнибок піде у відставку.
LYCIV_OLGA _ 24.02.2016 09:29
IP: 109.251.42.---
(закінчення)

Це – дуже складно!!! Але – "дорогу здолає – лише той, хто йде"! Тобто – це цілком здійсненно!

Читаємо: ЮРИЙ РОМАНЕНКО "ПОЧЕМУ МАЙДАНЫ ПРОИГРЫВАЮТ ОЛИГАРХАМ" (ХВИЛЯ НЕТ)
LYCIV_OLGA _ 24.02.2016 09:26
IP: 109.251.42.---
(продовження)
...САМА (добровільно) ЦЯ ВЛАДА НЕ ПІДЕ (!!!), і – НІ ВИБОРАМИ, НІ ЕКОНОМІЧНОЮ КОНКУРЕНЦІЄЮ, НІ ДИСКУСІЯМИ В ЗМІ – НИНІШНЮ ВЛАДУ миздобулів (олігархії) – ніколи і нізащо – НЕ ПЕРЕМОГТИ!!!

ЮРИДИЧНОГО (еволюційного) СПОСОБУ ЗМІНИТИ ВЛАДУ (олігархічну СИСТЕМУ) НЕ ІСНУЄ (!!!) тому, що історично одна "юридична логіка" – майже завжди – замінювалася іншою НЕ юридично! (Тут марксисти минулого були праві: зміна державного ладу/системи/еліт можлива ЛИШЕ після (!!!) руйнування/знищення / повної (!!!) заміни старого держапарату!)

Тож – нам не обійтися/не уникнути (!) створення нової еліти "по ходу справи"! Але така "зміна системи/еліт" можлива лише і тільки (!) шляхом/внаслідок саме радикальних/революційних (!) дій!!! І тільки від наших спільних (!) зусиль (!) кожного з нас (!) (бо відсидітися десь – нікому не вдасться!) залежить наскільки ця наша революція буде (якщо, тільки, вона буде) оксамитовою, чи кровавою!...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 24.02.2016 09:22
IP: 109.251.42.---
Вся ця (ви мені пробачте, будь ласка) "писанина" – зовсім марна! Доти – доки ця антинародна/антиукраїнська влада (хоч кілька її процентів) буде залишатися "на місцях" – нічого "з місця" – не зрушить! Сподівання на те, що до когось – з нині живучих "еліт" – хоч щось "дійде" – абсолютно наївні (і це – дуже "м'яко кажучи)!

Читаємо: ВАДИМ ЕРЕМЕЙЧУК "ПОПУЛИЗМ, ДЕМОКРАТИЯ И РЕВОЛЮЦИЯ" (Хвиля нет)

Вже 100-500 разів казалося: видозмінитися сама по собі ця влада не здатна (!!!) в принципі! Добровільно вона ніколи "не піде" (!) і нікуди вона не дінеться! Можна скільки завгодно на це "закривати очі", але всім нам – і пересічним громадянам і політичним діячам треба розлучитися з наївними ілюзіями та сприйняти/усвідомити/"зарубати на носі" і в подальшому – виходити з дуже простого, але й – на жаль – дуже сумного/трагічного факту:...
(див.продовження)
Шамиль Абдулахман _ 24.02.2016 07:41
IP: 93.188.35.---
Хто як вложився в т з майдан без політиків, как і керують нині коаїною... Головні акціонери – фірташ і пінчук, а ахметов, як кинутий, застовпив собі даммбас, в вигляді днр/лнр...
_yurkiv_ _ 24.02.2016 00:31
IP: 104.154.33.---
Про ЗАТ "Коаліція"...
+++++++++++++++++++++=
Все таки Україна – це ЗАТ "Вар'ятів", яке складається з політиків, журналістів, політекспертів, дописувачів, дочитувачів...
Їх спільна хата палає, а вони дружно підливають бензину:)
Анатолий Нестеренко _ 23.02.2016 23:53
IP: 104.197.122.---
Анатолий Нестеренко: Шановний пане Олександр! Я в минулому науковий працівник і звик підходити до вивчення питань капітально. Оскільки я зараз пенсіонер, маю вільний час, то я уважно переглянув знаменне творіння К.Маркса "Капітал". І зробив для себе ВІДКРИТТЯ: "Так все ж ВІРНО!" К Маркс геніально прооаналізував капіталістичну СИСТЕМУ і поставив все на свої місця! І тільки ГІПОТЕТИЧНО він натякає про можливість створення новоє всесвітової формації – системи, яка могла би базуватись на якомусь "справедливому" перероздподілі необхідних для людей продуктів харчування, одягу і таке інше. Не більше цього. І тільки словоблудство та підтасовки Леніних-Троцьких-Сталіних та інших призвели до всяких перекручень та до всіх цих трагедій наших країн. Й досі в тій же Росії живуть і думають в термінах тупої комуністичної системи! Кіно і НІМЦІ під ЗАБОРОМ!
Анатолий Нестеренко _ 23.02.2016 23:35
IP: 104.197.250.---
Олександр Соколов:Шановний Пане Олександр. Повністю розділяю вашу думку. Тільки в краіні повністю ТУПИХ очолювати Уряд може Прем'єр, який не предоставив НІЯКОЇ Програми розвитку країни, НІЯКОЇ! І його виступ на минулому (чи позаминулому) тижні зводився тільки до одного: "Я вам расскажу про всю ОДЕССУ!" Проосто КІНО, КІНО І НІМЦІ під забором! Ніде в усьому світі, мабуть, навіть у ПЛЕМЕНАХ Центральної Африки немає Прем'єрів краін, які не в змозі предоставити ементарну Программу розвитку своєї країни. Той же ЛЮДОЖЕР- "КЕРВАЛЬНИК" племені в Цетральній Африці знає же точно, скілько їм треба "МЯСЦЯ" на те, ЩОБ "попоїсти"!
Анатолий Нестеренко _ 23.02.2016 23:12
IP: 104.154.72.---
Ваша, пане Тягнибок, стаття свідчить про те, що ви, як політик повніитю себе вичерпали. І Вам слід піти ГЕТЬ з Верховної Ради. Ви втиху пересиділи всі трагічні події позаминулого року, коли ЄРЄФІЯ окуповувала Крим та розв'язувала війну на Південному Сході України. І зара ви почали ВОЛАТИ, хочча самі за весь час сидіння на Ж.ПІ в парламенті НІЧОГО не зробили для України в плані відтвореняя її промислового та аграрного потенціалу. Чому так трапилось все це з Вами, відповідь одна: Ви ПРОСТО ТУПА й недолуга людина. Україна може вийти на шлях прогрессу й розвитку не тоді, коли буде розмовляти більше українською, а менше російською, чи навпаки (це Ж заповітна мрія таких же тупих ВАТНИКІВ!), а тільки тоді, коли її підприємства по всім місам та селам почнуть ПОТУЖНЬО ПРА-ЦЮ-ВА-ТИ! І Ви остачно втратили всі свої позиції і не маєте НІЯКИХ прихильників в Верховній Раді. Ви політичний ТРУП!
Алексей Михайлов _ 23.02.2016 22:50
IP: 104.154.82.---
В целом правильно, в стране юридический беспредел. Но напомним что все началось с майдана. Надо было подождать до выборов. Написать свою программу, убедить людей и люди бы проголосовали. Сам факт нарушения естественного пути жизни государства и есть переворот. А сейчас это последствия. Вспоминаю пламенное выступления Тягнибока 23 февраля 2014 года с его предложением вернутся к конституции УССР 1989 года отменив закон Кивалова Колесниченка о языках. Факт-факт. Последствия отмены закона о языках видны. Вообще феномен что Глава националистов которые считает УССР окупацией предложил вернутся к законам УССР.:) Лицимерие. Вот и сейчас любые призывы к досрочному и т.д. ложные. Каковы бы небыли нынешние власти дождитесь до конца их срока, а потом всех в тюрьму но по закону. И на следующих выборах думайте кого выбираете.
Aleksej Ingul _ 23.02.2016 21:59
IP: 46.200.193.---
Наконец то сбылась мечта Майдана! Украина самая демократическая страна в мире! И как результат на украинской правде установлена цензура! Теперь можно кричать только "Слава Украине" и то по команде...
shandroma _ 23.02.2016 21:45
IP: 176.120.51.---
де ти був, коли розстрілювали Майдан?? Шухевич до кінця боровся!! а ти пародія на націоналіста!
sidor _ 23.02.2016 20:12
IP: 77.52.22.---
Тягныбок, организовывайтесь лучше, бо щас "титушки" – перевозчики будут деблокировать транзит.
sidor _ 23.02.2016 19:59
IP: 77.52.22.---
Андрей Кононенко:
Miki2:
Андрей Кононенко:
Тепер зрозуміло, чому в парламенті оголосили перерву аж до 15 березня.
-
А сколько дней ВР работала в этом году, кто-нибудь знает?
Там ведь и т. н. "майские праздники" не за горами, а потом летние каникулы.
У Шуріка таке запитуйся. Він, як апаратчік, всьо зна...
Вот пройдут выборы, в Раду зайдёт весь Реанимацийный пакет реформ под знаменем Саакашвили и еврооптимистов. Как ты это переживёшь?
РПР – проект Порошенко. "Еврооптимисты" – а это куда? А одного Саакашвили на такую страну как Украина недостаточно.Тем более, Саакашвили абсолютно далекий от подноготной коррупционных схем. Саакашвили не специалист а харизматичный "озвучиватель". Судя по его "соратникам" в нынешней власти – такими темпами страна будет "реформироваться" лет 25 как минимум.
Олександр Соколов _ 23.02.2016 19:56
IP: 194.44.181.---
А відповідально і припустимо безкінечно скиглити про "Відпустити у такій кризовій ситуації Верховну Раду на канікули" замість того, щоб запропонувати невідкладно протягом тижня провести конкурс справжніх урядових програм розвитку країни і автора програми, яка перемогла, призначити прем'єр міністром, надавши право формувати уряд і далі на вимогу трьох фракцій ВРУ провести її позачергове засідання, на якому завершити заміну уряду?
sidor _ 23.02.2016 19:44
IP: 77.52.22.---
barman:
Олег Тягнибок

У нас що – якесь Закрите акціонерне товариство "Коаліція"? Якщо так, то хто його справжні акціонери? Хіба сліпий не бачить, що це олігархи, які вчиняють не просто урядовий, а конституційний переворот в країні.
==

Керівником Закритого акціонерного товариства "Коаліція" на даний момент являється Юля Тимошенко.
Яку ти випустив з тюрми.
.
если б ты не трахопопился, можно было поверить, что Тягныбок выпустил с тюрьмы ЮВТ. Но Тягныбок был занят – он услужливо пожимал руку Шапкокраду.
sidor _ 23.02.2016 19:38
IP: 77.52.22.---
barman:
Є лише відписка, що розпорядниками цієї стратегічної для держави інформації, від якої залежить доля парламенту, є не Апарат Ради, не її керівництво, а якісь неназвані особи – "керівники Коаліції депутатських фракцій".
==

Як це неназвані особи.?
Керівником Коаліції депутатських фракцій на даний момент являється Юля Тимошенко.
...
от же стадо безумное.Як же может ЮВТ руководителем коалиции депутатских фракций если "Батькивщина" официально вышла с коалиции? Лишь бы плюнуть дерьмом. От же юродивые.
Пилип Барвінко _ 23.02.2016 19:17
IP: 188.115.184.---
Mezzo:
Так. Збурює людей. У ВР зайде то сяде біля ківалова.З нього станеться. Вони ще у ригів конференц-зали арендували, а риги перед самим їх прибуттям ті зали закривали. От річьовки і потасовки були. Люди пог олові отримували ні защо. КАРАУЛ!!!!! Тягнибока утискують. Б"ємося.
Пилип Барвінко _ 23.02.2016 19:13
IP: 188.115.184.---
Олежику, твій патлатий друг сказав, що Партія подарувала тобі дорогу автівку, щоб твою тушку не прикончили і щоб ти прутко на ній втікав. Чому ти її на фронт не відправив? Ти, особисто. Гарлапан.Тебе мабуть ОУН УПА першого притягли до відповіді. Дешевий тьорщик коментарів. тягнибок, що Партія це ти, а ти це Партія? Ганьба ти для Свободи. Щей тупий.

МИР ПАМ"ЯТІ ЗАГИНУВШИМ НА МАЙДАНІ УКРАЇНЦЯМ,
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter