Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Про ЗАТ "Коаліція", його акціонерів-олігархів та конституційний переворот

23 лютого 2016, 08:20

Апарат Верховної Ради України не володіє інформацією про кількісний та якісний склад парламентської коаліції. Про це йдеться у відповідях на інформаційні запити блогера Олександра Аронця та інформагентства "Українські Новини" до Апарату ВРУ.

У відповідях зазначено, що в розпорядженні Верховної Ради України немає жодних документів про персональний склад Коаліції депутатських фракцій "Європейська Україна", бо "виключним розпорядником такої інформації на даний час є керівництво Коаліції депутатських фракцій".Про що це свідчить? Чи не про конституційний переворот? Бо що означає розпад коаліції? Парламентські фракції отримують 30 днів на формування нової коаліції, якщо це не вдається зробити – Президент має законні підстави оголосити дострокові парламентські вибори.

Чи є це варіантами виходу з кризи? Так. Бо в чому основне завдання народного обранця? Це виконання волі виборців. А як відомо, понад 70 відсотків громадян вимагають відправити у відставку прем'єра-мародера. Парламент поставлене завдання не може або не хоче виконувати. Отже, настав час обирати, за яким сценарієм виходити з кризи – створювати нову коаліцію чи йти на перевибори.

Що потрібно для старту цього процесу? Рішення про припинення існування коаліції. Що потрібно для цього рішення? Очевидно, що інформація від Апарату Верховної Ради про кількісний склад коаліції. А її немає. Інформація про те, що з коаліції вийшли три фракції та п'ять нардепів є, а про те, скільки в ній залишилося – немає. Невже так тяжко розв'язати просту арифметичну задачку на віднімання? Виявляється що так. Є лише відписка, що розпорядниками цієї стратегічної для держави інформації, від якої залежить доля парламенту, є не Апарат Ради, не її керівництво, а якісь неназвані особи – "керівники Коаліції депутатських фракцій".

У нас що – якесь Закрите акціонерне товариство "Коаліція"? Якщо так, то хто його справжні акціонери? Хіба сліпий не бачить, що це олігархи, які вчиняють не просто урядовий, а конституційний переворот в країні. Саме вони голосами своїх кишенькових депутатів спершу зберігають посаду для свого ставленика Яценюка, а зараз, плюючи на закон, норовлять будь-що втримати цей уряд на плаву. Завдання, яке ставлять олігархи-акціонери ЗАТ "Коаліція" своїм маріонеткам в уряді й парламенті, також цілком очевидне: за копійки "розпиляти" між собою рештки прибуткових та стратегічних державних підприємств під виглядом приватизації. Бо ж законопроект N2319а-д, який дозволяє це зробити, їхні кишенькові депутати вже затвердили того ж таки злощасного 16 лютого. Для остаточної реалізації проекту їм потрібна "своя людина" Яценюк на посаді прем'єр-міністра, а отже – бодай формальне існування коаліції.

Тепер зрозуміло, чому в парламенті оголосили перерву аж до 15 березня. Вся Україна обговорює політичну кризу, а депутати, бачте, "заморились працювати". Я звертаюся до всіх керівників так званих демократичних парламентських партій та фракцій: станьте державниками, відкладіть хоча б на другий план свої амбіції, змагання за рейтинги, торги за посади. Подивіться хоч на крок далі власних кишень та крісел. Бо інакше ми втратимо державу, без якої вся ваша щуряча метушня не матиме жодного значення. Бо ця криза страшна не розвалом імпотентної коаліції. І не тим, що хтось "незамінний" втратить посаду. Вона страшна загрозою реваншу. Бо кожен день перебування Яценюка на посаді прем'єра – це одна десята відсотка до рейтингу "Опоблоку"...

Годі викручуватися! Це жалюгідно. Негайно скликайте позачергове засідання Верховної Ради і дайте чітку відповідь, чи існує в парламенті коаліція. Це не просто вимога народу – це ваш перед ним обов'язок.

powered by lun.ua
Коментарі — 84
Олег Швидун _ 23.02.2016 09:40
IP: 104.154.23.---
я верил свободе думал парни идейные без кошелька но после махницкого...все свобода для меня умерла...пусть хоть голые по улицам ходят...
barman _ 23.02.2016 09:35
IP: 146.148.60.---
Є лише відписка, що розпорядниками цієї стратегічної для держави інформації, від якої залежить доля парламенту, є не Апарат Ради, не її керівництво, а якісь неназвані особи – "керівники Коаліції депутатських фракцій".
==

Як це неназвані особи.?
Керівником Коаліції депутатських фракцій на даний момент являється Юля Тимошенко.
...
Микола Злочевський _ 23.02.2016 09:34
IP: 176.8.116.---
Андрейко Засунько:
... а сейчас мимо Кремля проезжает колонна Баллистических Ракет России,это грозное оружие Русского Народа,стоит на защите России от внешних врагов.
- Такая ракета при надобности может долететь до неприятеля и поразить территорию сопоставимую с нынешней Украиной!
- УРА ТОВАРИЩИ!!!!
- УРАААААААА!!!!
- УРАААААААА!!!!
- УРАААААААА!!!!
- УРЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!
- УРЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!
- УРЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!
- УРЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!

Ну пачему ты такой недоразвитый, толстозадый Калягин? Что за кричалка такая пе-де-растическая?
Микола Злочевський _ 23.02.2016 09:33
IP: 176.8.116.---
Андрейко Засунько:
Приветик, толстозадый Задов! Ты эт правильно сделал, что ник сменил...Но никчемная сущность твоя неизменная...Как дела у педофильного окурка?
Олесь Побел _ 23.02.2016 09:26
IP: 178.94.148.---
Мрак. Ніціоналістів до влади, а не мародерів. І не треба боятися...
mihaylenco _ 23.02.2016 09:25
IP: 92.113.214.---
Ганна Музика
... повномаштабного дерибану при цьому "народному" уряді не уникнути...

Та тут одна штука... Красти вже нічого. 7% залишилося. Землю? Запізнилися. Багато зброї розповзлося. А навіщо такий дерибан, коли можна кулю, чи то гранату в лоба отримати?
Андрейко Засунько _ 23.02.2016 09:20
IP: 104.154.99.---
... а сейчас мимо Кремля проезжает колонна Баллистических Ракет России,это грозное оружие Русского Народа,стоит на защите России от внешних врагов.
– Такая ракета при надобности может долететь до неприятеля и поразить территорию сопоставимую с нынешней Украиной!
– УРА ТОВАРИЩИ!!!!
– УРАААААААА!!!!
- УРАААААААА!!!!
– УРАААААААА!!!!
Ганна Музика _ 23.02.2016 09:11
IP: 37.115.104.---
... повномаштабного дерибану при цьому "народному" уряді не уникнути...
Иван Гелан _ 23.02.2016 09:05
IP: 213.110.136.---
Олеже, вам народ дав валаду дав в 14 році прямо в руки, Багато заплатили за це дуже дорого.
Ви особисто віддали її неукраїнським ні по духу ні за походженням пройдисвітам. Про що мова, хто вам знову повірить?
Корупція1288 Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

5
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter