Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Землею може розпоряджатися тільки український народ, а не шарлатани від влади

19 квітня 2017, 15:26

Чому "Свобода" виступає за проведення всенародного референдуму щодо заборони на продаж української сільськогосподарської землі? Чому сьогодні націоналісти беруть найактивнішу участь у його підготовці та проведенні?

Бо намагання служок олігархів тихцем розпродати українську землю – незаконне, нелегітимне й антиконституційне.

В Основному Законі нашої держави, Конституції, чорним по білому закарбовано:

"Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави."


Тобто земля – власність усіх українців (незалежно від майнового стану чи соціального походження). І вони, українці, під час всенародних виборів, просто наймають собі на службу управителя – органи державної влади – "слугу народу". Якому довіряють ефективно здійснювати СВОЇ права власника.

А що, хоч хтось із теперішніх можновладців хіба обіцяв торгувати "основним національним багатством", "що перебуває під особливою охороною держави"? Хтось із них – Президент чи парламентські партії, яких ви обрали, -казав під час виборів, що розпродасть землю, яка "є об'єктами права власності Українського народу"? Де ви бачили таке на їхніх численних бігмордах? Де ви чули це в їхніх коштовних рекламних роликах?

Сьогодні ж вони, не питаючи у вас жодної згоди, тишком-нишком, поза вашими спинами підписують від ВАШОГО імені якісь меморандуми з іноземними кредиторами (!), де зобов'язуються за позику (яку вам і вашим дітям доведеться ж і віддавати!) розпродати вашу ж власність – торгувати "основним національним багатством"!

Якщо ця Верховна Рада, в якій на ділі немає коаліції (по-суті вже нелегітимна), посміє ухвалити таке рішення... То це рішення буде таким же "легітимним", як вона сама. А кожен, у кого в цьому парламенті підніметься рука натиснути кнопку "ЗА" торгівлю землею – шарлатан, шахрай і державний злочинець. Вони в принципі не мають жодного права, згідно з Основним Законом, цього робити.

Бо власністю народу може розпоряджатися тільки сам народ. А не найняті посередники-управителі, які на ділі виявилися банальними шулерами.

Тому тільки весь Український народ має право вирішувати: продавати чи не продавати СВОЮ землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон – Конституція України.

Ці бариги вже не вперше зазіхають на НАШУ землю. Таке вже було. У 2011 році. Коли комуно-олігархічний режим Януковича взяв прямий курс на впровадження ринку сільськогосподарської землі.

Уже тоді, коли всі "мовчали і мовчки чухали чуби", одна "Свобода" виступила з законопроектом "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення".

Тоді ми звернулися до народу – єдиного джерела влади в Україні – із пропозицією ухвалити на референдумі закон про заборону торгівлі землею. По всій країні відбулися збори громадян із метою реєстрації ініціативних груп для проведення цього референдуму. Проте влада в особі маріонеткового ЦВК зробила все можливе, аби не дати цій ініціативі дійти до логічного завершення. Під різними надуманими приводами ЦВК раз у раз відхиляла ініціативи громад. Очевидно, що такою була політична вказівка Банкової.

Ми не здалися й почали другий етап з ініціювання Всеукраїнського референдуму щодо ухвалення розробленого нашою політичною силою проекту Закону України "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення".

Наші депутати всіх рівнів масово ініціювали звернення до центральної влади з вимогою відкликати запропонований закон "Про ринок земель". Три голови обласних рад від "Свободи" виступали із офіційними заявами, підкріпленими рішеннями сесій про недопущення торгівлі землею та з вимогами провести референдум із цього питання. Кожного разу, коли Верховна Рада включала це питання в порядок денний, свободівці пікетували парламент і місцеві адміністрації. Проведено десятки масових протестних заходів.

Як наслідок – абсолютна більшість українців виступає категорично проти спроби розпродати українські землі. А влада, боячись народного гніву, відступає.

Ми спільно відбили першу навалу. Тепер наше завдання – виграти війну.

powered by lun.ua
Коментарі — 269
Paul Magogan _ 25.04.2017 19:24
IP: 46.133.241.---
Не секрет, що українську державу, яку ми маємо зараз, створювали вихідці з апарату КПРС. Згадаймо лише найодиозніші обличчя: Кравчук, Кучма. Тоді і писали Конституцію з долученням фахівців в стінах Харківської Юракадемії. То були "висококваліфіковані" юристи з радянським досвідом і освітою, вірні завітам прокурора Ушинського. Соціалістичні гасла, які можна було зберегти від Радянського Союзу, вони впихнули в Конституцію України, а потім пишалися своїм досягненням. Неуку Тягнибоку варто би знати, яку річ він цитує, і що воно означає. А чимало українців дивуються, чому Україна така совкова країна. Стосовно Тягнибока, хочеться сподіватися, він змінить свій напрямок думок. Щоби стати справжнім буржуазним націоналістом, він повинен припинити бути націонал-соціалістом.
Yaroslav Yurkiv _ 24.04.2017 21:49
IP: 35.189.192.---
Paul Magogan:
Напочатку незалежності України нащадки енкаведістів, заполонивши Харківську Юракадемію, розробили соціалістичну Конституцію з метою збереження "справедливого" устрою на сталінсько-ленінських засадах, до яких вони звикли. З тих пір серед українців прийнято пишатися Конституцією держави та прославляти її разом з державою, майже так само, як колись прославляли Леніна і Сталіна. Тому не дивно, що Конституція – беззаперечний авторитет для таких неуків, як Тягнибок, котрий політекономію з історію не вивчав, зате постійно має при собі що процитувати.
Якось Ви самі собі протирічите!
Напочатку були нащадки енкаведистів, а наприкінці в усьому винуваті нащадки націоналістів?:)
Може, спробувати, щоби хоч зараз побули нащадки Бандери, а потім подивитися, де опиняться нащадки Сталіна?
Paul Magogan _ 24.04.2017 15:41
IP: 46.133.6.---
Напочатку незалежності України нащадки енкаведістів, заполонивши Харківську Юракадемію, розробили соціалістичну Конституцію з метою збереження "справедливого" устрою на сталінсько-ленінських засадах, до яких вони звикли. З тих пір серед українців прийнято пишатися Конституцією держави та прославляти її разом з державою, майже так само, як колись прославляли Леніна і Сталіна. Тому не дивно, що Конституція – беззаперечний авторитет для неуків, типа Тягнибока, котрий політекономію з історією не вивчав, зате постійно має при собі що процитувати.
Paul Magogan _ 24.04.2017 15:40
IP: 46.133.6.---
Напочатку незалежності України нащадки енкаведістів, заполонивши Харківську Юракадемію, розробили соціалістичну Конституцію з метою збереження "справедливого" устрою на сталінсько-ленінських засадах, до яких вони звикли. З тих пір серед українців прийнято пишатися Конституцією держави та прославляти її разом з державою, майже так само, як колись прославляли Леніна і Сталіна. Тому не дивно, що Конституція – беззаперечний авторитет для таких неуків, як Тягнибок, котрий політекономію з історію не вивчав, зате постійно має при собі що процитувати.
Paul Magogan _ 24.04.2017 14:04
IP: 46.133.237.---
Без ринку землі Україна залишатиметься совковою країною, з наполовину соціалістичною економікою, у якій ніколи не буде значного зростання, і сама держава буде постійно на межі існування. Тягнибок – політик соціалістичного напрямку, з такими "діячами" наша країна прямує в нікуди, і рано чи пізно наступне її колапс. Коли це станеться, будемо "дякувати" Тягнибоку і подібним до нього.
virosvit _ 24.04.2017 13:11
IP: 89.252.61.---
Світлана Фісун:
Світлана Фісун:
Alexander Vasilevsky:
Свободівці хочуть, щоб не розпродавалась земля іноземцям, а належала українцям.
Свобода як і БЮТ, хочуть віддалити приватизацію землі до того часу, коли більш вагомо будуть представлен1 у Раді.
Лілія Чміль _ 24.04.2017 12:20
IP: 95.134.63.---
Ось так "сини" України, дорвавшись до владного корита, розпродають УКРАЇНСЬКІ багатства: заводи під металобрухт, інтелектуальну молодь за кордон, тепер добралися до родючих чорноземів... "Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна", – писав М.С.Грушевський. Не маємо права, дорогі УКРАЇНЦІ, "прожувати" той факт, що "у нашої країни немає ніякого потенціалу", що "і я – не я, і хата не моя". Пора уже за 25 років ставати господарями на своїй етнічній землі. Вірю, що спільними зусиллями наші українські землі відвоюємо на Сході та відстоїмо свої права на них в середині країни.
Yaroslav Yurkiv _ 23.04.2017 22:03
IP: 35.187.173.---
Виктор Савченко:
Yaroslav Yurkiv:
читаючи твій словесний понос в даному повідомлені я так зрозумів ти все таки не проти самої процедури продажу землі?але є деякі нюанси!так?
Я проти того, щоби проковтнувши мій понос, хтось інший розродився власною срачкою.
Пріоритет треба поважати!
Yaroslav Yurkiv _ 23.04.2017 20:21
IP: 104.199.51.---
Виктор Савченко:
Україна потужна саме юридичними нонсенсами!
Це і парламентсько-президентська форма правління, і неоднозначність у визначенні статусу української мови, і ці нещасні паї...
Це паювання дуже подібне на "сертифікування" при так званій "приватизації" – нічого не варті папірці, які лише при акумулюванні їх в одних руках давали право власності на підприємство різним алігархам.
Це ж саме трапилося з цими паями: хто їх акумулював, той ними фактично і володіє.
То якого дідька він буде за них платити цим нещасним пайщикам?
Відбере за борги або силою примусить продати за безцінь.
Складається враження, що серед можновладців не знайдеш жодної мудрої голови, котра здатна прорахувати партію хоч на кілька ходів наперед.
От для чого було так похапцем розпайовувати колгоспні землі, якщо селяни були абсолютно не готові до самостійного господарювання на своїх паях?
Чому не можна було виділити долю кожного, і продовжувати працювати на спільній ФЕРМІ вже на інших засадах?
Yaroslav Yurkiv _ 23.04.2017 16:49
IP: 35.187.173.---
Виктор Савченко:
Yaroslav Yurkiv:
пишите маячню.відверто не розумієтесь в сільському господарстві.питання ціни хай вас не хвилює.я вже писав про реальну ціну нашої землі.і мова йде не про державну землю.а землю розпайовану,яка знаходиться в ПРИВАТНІЙ НАГОЛОШУЮ ВЛАСНОСТІ ВЛАСНИКІВ ПАЇВ.і вони повині мати право розпоряжатися нею так як хочуть.а держава державну землю може не продавати.хоча продаж-це не значить продати все!про що мислять "совки". це лише ще один інструмент користування землею поряд з орендою.це призведе лише до конкуренції на ринку і реальність вартість землі виросте.відповідно значно виростуть надходження до бюджету.плюс підуть в країну багатомілфардні інвестиції
Які ж вони власники, якщо не мають права продати її?
Просто ОРЕНДАРІ!:)
Yaroslav Yurkiv _ 23.04.2017 16:45
IP: 35.187.25.---
Виктор Савченко:
Виктор Савченко:
плюс в стратегічному плані для держави набагато вигідніше одержати одразу значні кошти і спрямувати ці кошти на різні інфраструктурні проекти (ремонт доріг,створення нових робочих місць,відновлення підприємств,освіта,медицина і т.д) ніж отримувати фактично КОПІЙКИ навіть протягом багатьох років які підуть на латання дірок в бюджеті.
ви ж наприклад коли хочете відкрити свою справу, (побудувати підприємство чи житловий будинок) берете в кредит чи з рахунків всю суму для якнайшвидшого будівництва,а далі отримаюте прибуток.ніж кожен рік знімати відсотки і будувати 50 років.хіба не так?
Знаєте, яке найстрашніше прокляття в Москві?
Што б тєбє нікагда нє бить АРЕНДОДАТЄЛЄМ!
Yaroslav Yurkiv _ 23.04.2017 11:59
IP: 35.187.25.---
Виктор Савченко:
Yaroslav Yurkiv:
промисловість це зовсім інша справа.вона на відміну від землі на той час,була малоконкурентноздатною і технологічно відсталою.плюс бездарна злочинна економічна політика кравчука і особливо кучми.яка привела до олігархізації економіки.в результаті підприємства були фактично вкрадені за копійки.
всього цього цілком можна уникнути при вільному продажі землі всім,навіть іноземцям.
Ще раз повторюю, що сільськогосподарська земля тоді має високу ціну, коли оточена відповідною інфраструктурою.
Друге, передача землі у довгострокову оренду для держави вигідніша з точки зору отримання і довгострокового доходу від оренди.
Крім того, орендатор може через механізм оренди проводити ту аграрну політику, яка вигідна державі, а не власникові.
А найголовніше, граблі треба використовувати за призначенням!:)
Yaroslav Yurkiv _ 23.04.2017 01:39
IP: 146.148.24.---
Виктор Савченко:
Yaroslav Yurkiv:
це вже інша справа будуть чи не будуть.головне дозволити.хоча я впевнений що будуть.і не така вже погана інфраструктура в Україні саме для сільгоспвиробництва,до того ж дешева робоча сила,сприятливий клімат,прекрасне географічне положення і найголовніше-НАЙКРАЩІ В СВІТІ ЗЕМЛІ!!!тому за безцінь ніхто землю не дозволить продавати.це треба прописати в законі.мінімум гектар землі має коштувати 5 тис доларів!а це десятки міліардів живих грошей в економіку країни!нажаль недалекоглядні люди та "совки" цього ніяк не можуть зрозуміти.
Я все розумію, але перед очима стоїть досвід інвестування в промисловість, хоча свого часу нам розповідали про другу Францію в Європі, яка постане на теренах України.
Постала... у вигляді тотальних СУБСИДІЙ:)
Дурний не той, хто помиляється, а той, хто робить це двічі за 20 років!
Yaroslav Yurkiv _ 22.04.2017 23:38
IP: 104.199.57.---
Ua Gall:
Світлана Фісун:

Пані Світлано,а як бути з цим?!...

"Дайте мне возможность управлять деньгами страны и мне нет дела,КТО и КАКИЕ законы в этой стране принимает".
Джеймс Абрам Гарфилд
Бєня, Піня, Фірт, Ахмєтка...
Yaroslav Yurkiv _ 22.04.2017 23:14
IP: 35.187.173.---
Виктор Савченко:
Виктор Савченко:
реальний приклад з іноземцями.згадайте Криворіжсталь.коли наші олігархи придбали його за копійки.потім з'явився іноземець і заплатив в 5 разів!!!дорожче.таке ж може бути і з землею!
Не коректне порівняння!
Міттал купив працююче дохідне підприємство, а за "голу" землю, без розвинутої інфраструктури, як в Україні, ніхто не платитиме шалені гроші.
Ua Gall _ 22.04.2017 22:24
IP: 104.199.57.---
Світлана Фісун:

Пані Світлано,а як бути з цим?!...

"Дайте мне возможность управлять деньгами страны и мне нет дела,КТО и КАКИЕ законы в этой стране принимает".
Джеймс Абрам Гарфилд
Світлана Фісун _ 22.04.2017 21:56
IP: 104.155.87.---
Ua Gall:
А нічого що, це порушення Конституції? Платоспроможність народу буде тільки тоді коли не буде розпродаватись земля, підпримства і тд. В ст.4 Конституції написано:

Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави."
Тобто, земля – власність усіх Українців (незалежно від майнового стану чи соціального походження). І вони, українці, під час всенародних виборів, просто наймають собі на службу управителя – органи державної влади – "слугу народу". Якому довіряють ефективно здійснювати СВОЇ права власника.

В Конституції не прописано про продаж землі! Це вирішуться на рефферендумі.
Олександр Солонько _ 22.04.2017 20:41
IP: 31.43.97.---
Коли мова йде про відсутність догіки в розпродажі державної власності під час війни – це лівацтво.
Коли ж мова йде про продаж приватного бізнесу – чомусь спрацьовує зовсім інша логіка.
Оце подвійні стандарти. У влади істерика, бо складно пояснити людям чому вони мають одночасно жити в реальності війни, поки влада живе в реальності дерибану публічного бюджету. Ще складніше пояснити чому люди мають таку владу утримувати за власний кошт.
Розпродаж України – це те, що лишилося серед останніх кроків до знищення державності. Ми ж розуміємо на скільки цей процес буде "чесним і прозорим". Так само розуміємо хто стане головним виоодоотримувачем. Точно не українська громада.
Світлана Фісун _ 22.04.2017 20:27
IP: 130.211.100.---
Alexander Vasilevsky:
Свободівці хочуть, щоб не розпродавалась земля іноземцям, а належала українцям.
Леонід Поляков _ 22.04.2017 20:24
IP: 94.240.176.---
Вся проблема навіть не в тому що олігархи чи іноземці отримують власність цих земель сільськогосподарського призначення, вони можуть їх занедбаним.Як у свій час сталось з підприємствами які прихватизували
Pavlo Buts _ 22.04.2017 20:19
IP: 35.187.25.---
наша земля наше багатство!
підтримую ВО Свободу в боротьбі проти торгівлі землею!
Ifgeniy _ 22.04.2017 20:05
IP: 176.8.12.---
Виктор Савченко:
А шо ви виростите на 100 гектарах? Враховуючи необхідність культурозаміщення?
Ваші аргументи свідчать про те, що ви від аграрної налузі дуже далекі
Ifgeniy _ 22.04.2017 20:04
IP: 176.8.12.---
Виктор Савченко: серйозно? Іноземці чи місцеві олігархи її скуплять – не стільки важливо. Суть в тім, що прибуток від продажу не перевищить додану вартість від виробництва с/г товарів (не сировини) за 5-10 років. Тобто можна продати всю землю і не погано жити роки три, а потім кусати собі лікті. А можна розвивати галузь, довго, важко і роками, але мати стабільний прибуток та приріст.

Та і логічно, що та влада, яка націлилась на продаж землі не буле розвивати сільське господарство. Шоб дешевше скупити землю та збільшити ринок
LYCIV_OLGA _ 22.04.2017 12:10
IP: 104.199.57.---
Ризикну повторитися: – за яких сааме (!) умов/обставин (!!) можна було б погодитися з "продажем землі" (!!!) – почитайте, все ж таки, у 27.02.17, Юрий Романенко "Базовые положения относительно собственности на сельскохозяйственную землю".../hvylya.net/analytics/economics/bazovyie-polozheniya-otnositelno-sobstvennosti-na-selskohozyaystvennuyu-zemlyu...
LYCIV_OLGA _ 22.04.2017 12:08
IP: 35.187.25.---
На доданок до моїх постів від 20.04.2017 16:22, 16:24, та 16:25.

287 коментарів (!!!), але аргументів, що з одного, що з іншого боку – з десяток... Але НІХТО НІКОГО не чує і НЕ БАЖАЄ ЧУТИ!... І що більше всього (!) пригнічує (!!) – і "загальне" і "особливе" – ВСЕ в купі!!!... Вельми "душераздирающее зрелище" (русск.)!
Дуже нагадує – "Наконец наступил день отлета, – продолжал Незнайка. – Коротышек собралось – тысячи! Одни говорят, что шар полетит, другие – что не полетит. Началась драка. Те, которые говорят, что полетит, колотят тех, которые говорят, что не полетит, а те, которые говорят, что не полетит, колотят тех, что полетит. Или нет... кажется, наоборот: те, которые полетит, тех, что не полетит... Или нет, наоборот... Словом, не разберешь, кто тут кого колотит. Все друг друга колотят" (М.Носов. "Пригоди Незнайка та його друзів")
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

12
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

Євген Бистрицький

ПІДВОДНІ КАМЕНІ 7-ГО КОМІТЕТУ

7
Айдер Муждабаєв

"Русский писатель" Захар Прилепин: самый кассовый из убийц

5
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter