Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

"Встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє..."

08 липня 2017, 17:58

Рівень міцності зовнішніх позицій будь-якої держави – це так чи інакше проекція її внутрішнього становища. Очевидно, що внутрішня ситуація в Україні аж ніяк не сприяє стрімкому зміцненню позицій на міжнародній арені. Нікому не потрібен слабкий союзник. Таке союзництво замість вигоди перетворюється на тягар, а надійність змінюється на постійну нестабільність.

У цьому контексті відсутність значних успіхів та ненадійність нинішньої корумпованої влади робить перспективу відкидання України на периферію міжнародної політики просто неминучою справою часу.

Відлітаючи до Вашингтона на зустріч із Дональдом Трампом, Президент України не скористався можливістю запропонувати лідерові США нові формати протидії агресії Кремля в Україні. Нездорова тяга захищати відверто неефективні, антидержавницькі "мінські домовленості" продовжує шкодити позиціям України.

На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. Наша держава перестала бути повноцінним суб'єктом міжнародної політики: США і Кремль створюють дипломатичні канали для постійного вирішення долі України і планують наше майбутнє навіть без формальної присутності представників Києва.

Історія продемонструвала багато прикладів того, що це завжди закінчується трагедією для українців.

Навіть країни "Нормандської четвірки" проводять відповідні переговори втрьох, без України, яка є частиною цього формату.

Між Путіним і Трампом вчора "склалася позитивна хімія". Так охарактеризував більш ніж двогодинні московсько-американські перемовини держсекретар США Тіллерсон.

"Повноцінна, дуже детальна зустріч", щоправда, 15-хвилинна, була раніше між Порошенком (за його словами) і Трампом. Усе як у старі совєцькі часи – "встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє".))

Зрештою, тільки конкретні кроки сторін покажуть, чия дипломатія – українська чи кремлівська – була переконливішою. Для України все це може стати тривожним сигналом. Уже відомо, що Путін пішов на серйозні поступки американцям у Сирії. А взамін що?

Про те, що ж саме "нахімічили" у Гамбурзі Трамп і його московський візаві, українській владі переповість все той же Тіллерсон – завтра в Києві вже запланована його зустріч із Порошенком.

Відразу попереджаємо Банкову: тихенько протягти через парламент путінські "хотєлки" з "Мінських угод", такі як вибори на Донбасі під контролем окупантів, амністію московським посіпакам, широку "автономію" з безмежним фінансуванням з українського бюджету для нині окупованих територій тощо – українці вам не дозволять!

Загрузка...
Коментарі — 204
Ua Gall _ 09.07.2017 14:49
IP: 91.200.113.---
LYCIV_OLGA:

Как голосуем,то и имеем.

Завещание сиониста украинским интеллигентам.

Только безграничная доверчивость и уступчивость,а также отсутствие сознания в необходимости постоянной и крепкой сплочённости всех членов государства не только во время войны-каждый раз губили все завоевания украинцев.
Лев Троцкий

Балда,а шо погубило УНР?То,шо у Грушевского,Винниченка,Петлюры и прочих была на первом месте "власна дуМка (П),а не Украина.Все они хотели быть первыми,а не вторыми,третьими...

Надоело повторять,что у нас не партий много,а много названий.Партий у нас всего ТРИ;не пускают

Относительно Порошенка.
Люди не міняються-
Ні олігархи,ні боижі.
Порошенко -заручник
Тільки своєї голови.

ЄДНАЙМОСЯ!
kren _ 09.07.2017 14:48
IP: 178.92.52.---
Orest Jj:
kren:

Я ото замислився – якщо влада не має сил боротися з самими собою, чому б піплу не поборотися з злочинцями "народними" законними методами – перестати купувати товари злочинців. Це ж їх "ігла" – зламав "іглу" – нема "кощея".
...бойкот-найвірніший і найдієвіший спосіб поставити на місце будь кого,хоч короля,хоч кондитера.
Одне тільки маленьке але-це питання освячення і благословення.Штука тільки в тім-хто зможе
сподвигти маси на такий подвиг?
Здається Дюркгейм,вибачаюсь коли наплутав,в міркуваннях про роль віри і релігії соціумі...зазначав.
що Він би більшого значення надава обряду, (коли коротко і примітивізуючи-десь так).
Orest Jj _ 09.07.2017 14:35
IP: 77.52.105.---
LYCIV_OLGA:
розуміетє, є статті котрі коментуються майжє тільки по- тємі. Алє переважна більшість "ні про що" Цє просто "місця для тусовок" А трєба ж "почути кожного" на предмет його мислення к тім чи іншим подіям, котрі головніші чем тема пісателя.
-Vesna- _ 09.07.2017 14:29
IP: 104.155.35.---
kren:
...всього лишень? пам*ятається у 1940-це ніяк не допомогло двом економічнм локомативам Європи.
Після того,як дещо раніше,вони вирішили долю ЧехоСловаччини,точно так же,як і зараз-чи це зараз,
як і тоді,не запросивши на "нараду"її президента.Йому теж телефлоном повідомили. (Франція сама ста
ла в природню позу.Британію врятувала тільки широка кананва).
І...гм...погляньте,на місце зустрічі і нового переділу Європи,знову Германія?
От і скажіть після цього,що світом правлять не символи і ідеї.
Навряд чи доцільне – таке порівняння.
Адже Крим (Судети) ну ніяк Путіну віддавати не збираються.
Країни локомотиви – ті ж. Що поробиш – якщо осмислена праця більше прижилася в Європі, ніж на наших теренах.
Slon Verbo _ 09.07.2017 14:24
IP: 178.150.39.---
Олежка, харош своего шефа Х-йла пиарить. Достал ты уже всех, тупой коммуняка, прикрывающийся наицонализмом.
Orest Jj _ 09.07.2017 14:17
IP: 77.52.105.---
kren:
...:,крім вірнопідданського трєпєта
нія,недостойного раба їх солодкої велиності-хто більше зробив за 3 р?...

усьо, "забуцали" г-на Олександра перчатками...От как ві думаете – що він відповість?Можна "прокатати" сценарії – програвший безкоштовно з'їдає цукерку у фірмовому "рошену"

Ахтунг!!! До уваги – кожен бажаючий може абсолютно законно з'їсти безкоштовно цукерок "рошен" ДО 17 гр. і йому нічого за цє нє буде – навіть адмінпротоколу. Нєобхідна умова – нічого не шкодити.
Чим більша кількість людей з'їсть безкоштовно – тім менш Парашенка положить собі на кишень грошей...

Я ото замислився – якщо влада не має сил боротися з самими собою, чому б піплу не поборотися з злочинцями "народними" законними методами – перестати купувати товари злочинців. Це ж їх "ігла" – зламав "іглу" – нема "кощея".
LYCIV_OLGA _ 09.07.2017 14:13
IP: 35.187.34.---
(закінчення)
Він – один до одного – нагадує героя новели М. Зощенка "Кішка і люди" – голову жакта, який – навіть учадівши від грубки/в напівсвідомому стані – вперто повторював: "Нормальна пічка... Нормальна... Не буде ремонту...Жити можна!..." Так от й Александр Перший – як і всі зомбі повторює мантри про "гарного/доброго/дбайливого пана/господаря" порошенка/нинішню владу.
Тож – як то кажуть – "Не тратьте, куми, сили задарма!"
LYCIV_OLGA _ 09.07.2017 14:11
IP: 35.187.74.---
kren:,
Николай Чаварга:,
Orest Jj:

Ви всі мені пробачте, але до чого ви з Олександром Першим розмову/листування влаштували???...
Я неодноразово (починаючи з 2015р., коли він був ще Алекандром 1-им) робила спроби вступати з ним в "дискусію" і неодноразово впевнювалася, що він – не розрізняє (або тільки вдає (!) що не розрізняє) загальне і особливе, а тому – завжди (!!!) – вперто та впевнено намагається завести кожне – загрожуюче владі (особливо Порошенкові особисто) обговорення – в багатослівні нетрі другорядних дрібниць, подалі від авторської теми! Тобто – він – або недалекий/наївний, та фанатичний/невиправний "вірний/послідовник/парафіянин" "Секти Шоколадного Батончика", або – працюючий за гроші – троль від "Мінстеця", чи навіть – "ольгінський", вдало маскуючийся під українського патріота. Ні в першому, ні в другому чи третьому випадку – ВИ ЙОМУ НІЧОГО (!) І НІКОЛИ (!) НЕ ДОВЕДЕТЕ!
(див. закінчення)
Orest Jj _ 09.07.2017 14:00
IP: 77.52.105.---
kren:
......:,крім вірнопідданського трєпєта
нія,недостойного раба їх солодкої велиності-хто більше зробив за 3 р?......

у
Orest Jj _ 09.07.2017 13:34
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
......ОППО-блоком, не маючи абсолютної влади......Легко. С єтим справится даже ГП. Стоит тільки забажати. От в Румінии президенту и Генпрокурору не нужна абсолютная власть для єтих целей. Там рутинной работой соотвествующих органов накуют в ТЮРЬМУ не только главного богача страні а и мєров – вице и єксов всяких.
Просто у них действует другой принцип – ищут малейшую легальную причину что бі посадить преступника а нінешняя власть использует новую схему обогащения – ищут любую причину что бі зацепиться и "снять" с клиента или сумму денег или себе преференции в чем то, при єтом гарантирую развал дела.
В Румінии за действия президента какие совершил ваш вождь в 15 году ему біл бі вжє импичмент и нарі.
Почитайте за что в єтом анализе "Порошенко заработал 279% прибыли на девальвации гривны"
Николай Чаварга _ 09.07.2017 13:32
IP: 104.155.11.---
Олександр Перший:

Тож покажіть мені, хто зробив більше корисного для України за ці три роки війни (і не лише за три), ніж Аваков, Парубій, Турчинов, Порошенко, Яценюк), і я за нього буду голосувати на наступних виборах.
.
- Це ви заявили як "корисний виборець", чи як? Ви не розумієте, як самі поставили питання? Такий стиль постановки питання підрозуміває наступне: Ось за три роки при владі почергово були: 1) Батьківщинюки, 2) Скотиняки, 3) Свободівці, 4) Порошнюки. 5) Регіоти. Після цього можете ставити ваше питання: "... покажіть мені, хто зробив більше корисного для України за ці три роки війни?" – так ніхто крім порошнюків і не був при владі!!
Якщо ви так "дискутуєте" за порошнюківські гроші, то відробляєте їх на слабеньку трієчку... по десятибальній...

Насправді рейтинг порошнюків близький до нуля, і тільки наявність в своїх руках влади і ЗМІ дозволяє брехати гречкосіям про якийсь "рейтинг".
kren _ 09.07.2017 13:16
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
...спробуйте боротись з Коломойським чи ОППО-блоком, не маючи абсолютної влади...

...особливо коли там всі друзі і багаторічні партнери з *розпилів і відкотів*.
я вчора переглянув публікацію,"Як Уряд фінансує ворога..."члена БПП.І.Винника??? але випустив
з виду.
Хотілось би почути щось конкретне на запитання п. Orest Jj:,крім вірнопідданського трєпєта
нія,недостойного раба їх солодкої велиності-хто більше зробив за 3 р?
Бо,поза всяким сумнівом, (беручи до уваги підданство згаданого н\депа,не знаю чи то писав він у напівпритомному стані...чи він такий і є), -ця публікація ясно показує,хто насправді несе всі тяготи
у фінансуванні окупантів і окупації, (і чого до сьогодні *непідконтольні тер.* не оголошені окупованими)
Чи це рішення уряду-теж козні оппо блоку?

Orest Jj _ 09.07.2017 13:13
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
...спробуйте боротись з Коломойським......Розтолмачтє мені підстави та мету боротьби з Коломойським? Невжє це Пакращенка з його кублом за свій кошт не тільки зупинив "бліцкріг" драхт нахт зюйд "русского міра"?. Та не тільки зупинив – а ще й дав надію та віру що ординську навалу можна перемогти якщо кожній "відповідальний за свій регіон" непошкодує "репутациї" с "стратегическими партнерами" та грошей, а нє буде чи пакувати чемодани чи "дудеть автосигналами" (єта мразь, которую Ю.Луценко назвал "папутчиком революции", ще і на питання "Чим ви допомогли добробатам" відповіла "Я плачу налоги". Сором за країну та піпл, котрий вибирав нинішніх "правителей" неймовірний – жена президента воюющей країни пляшет и скоморошничает на одном из главніх телеканалов бандита "в законе" и ГЛАВНОГО заинтересованного в собітиях та жертвах на сході"...

Хочу почути від вас конкретну відповідь – у чьому провина Бєні перед піплом країни.
Николай Чаварга _ 09.07.2017 13:13
IP: 104.155.11.---
Orest Jj:
...Це безумовно так. І корисні ідіоти намагаються допомагати йому в цьому, не розуміючи, що мова йде не про окремі особистості (Порошенко, Аваков, Турчинов, Парубій та інших), проти яких Москва безперервно накручує українців...
...
Ще трохи часу й вам, можливо, буде соромно що ви так палко підтримували ціх потвор.
- Гарно сказано "корисні ідіоти", просто в яблучко. Очевидно, що дуже корисними ідіотами були рухуї, корисними для Закуліси, звичайно. Ті "політики" зовсім не розуміли, та і досі не розуміють, що вони натворили. Чи можна назвати "корисним ідіотом" Кучму? Може що й ні – цей мерзотник не дотягує до рівня корисного ідіота, скоріше це – "корисний мерзотник", як оце Плотницький, Захарченко та іже.

А чи можна назвати свободівців корисними ідіотами? Може точніше буде "корисливими"?, – найперша можливість покерувати країною обернулася Махніцьким. Хіба він ідіот?, та ні – мерзенний зрадник, гірше Кучми.
kren _ 09.07.2017 13:12
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
Наявного матеріалу достатньо...
по-1.Суспільство не буває продажнім.Бо су-ва,як особливої реальності не існує.
"Су-сво це не сума індивідів,а ті зв*язки і взаємодії в яких вони перебувають між собою"-з К.Маркса.
Всі зв*язки і взаємодії, (моделі поведінки),регулються визнаними на даний час цінностями-що в
усіх без вийнятків устроях,як до речі і відсутність таких, є літургією влади.
Бо масова свідомість в даних її якостях-визначається офіційною ідеологією і пропагандою.
Олександр Перший _ 09.07.2017 12:34
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
Ще трохи часу й вам, можливо, буде соромно що ви так палко підтримували ціх потвор.
Ці "потвори" рятують країну. І навіть коли вони намагаються посадити крадіїв/корупціонерів (Луценко, наприклад) їм заважають не лише інші корупціонери у ВРУ (спробуйте боротись з Коломойським чи ОППО-блоком, не маючи абсолютної влади), а такі прості громадяни як ви (які проти закону про спецьконфіскацію). Корупціонерам співчуває навіть така проста інтелігентна людина, як Сандро. Не все так просто, як вам би хотілось.
Тож покажіть мені, хто зробив більше корисного для України за ці три роки війни (і не лише за три), ніж Аваков, Парубій, Турчинов, Порошенко, Яценюк), і я за нього буду голосувати на наступних виборах.
До речі нікого з влади я не ідеалізую і не ідеалізував. Святих не буває. Просто дивлюсь реально на те, що робиться і що можливо зробити в наших умовах.
Orest Jj _ 09.07.2017 12:25
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
Як Уряд фінансує ворога за кошти Держбюджету.

....Державним казначейством України була надана інформація по всіх суб'єктах, які з початку року отримали повернення податку на прибуток, яким ними було сплачено в попередні періоди.
Серед них: ПрАТ "Харцизький трубний завод", якому було повернуто 137 млн. грн., ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", який отримав назад більше 161 млн. грн, ПАТ "Ясинівський коксохімічний завод" (Макіївка) – 20,7 млн. грн., ПрАТ "Індустріальні та дистрибуційні системи" – 34 млн. грн., ПАТ "УКРСОЦБАНК" – більше 79 млн. грн. (обидві останні компанії входять до групи російських компаній "Альфа-груп").
Загальний обсяг повернення податків становить близько 2 млрд. грн.
Остання заяви Міністра фінансів – загальна сума податку на прибуток, що він збирається повернути ворогам становить 18 млрд. грн.

Пи.Си. Так що там по поводу "боротьби" з Мордором нинішньої влади на чолі з Пакращенком?
Orest Jj _ 09.07.2017 12:10
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
...Це безумовно так. І корисні ідіоти намагаються допомагати йому в цьому, не розуміючи, що мова йде не про окремі особистості (Порошенко, Аваков, Турчинов, Парубій та інших), проти яких Москва безперервно накручує українців......

угу. На мій погляд, більш як "накручує" проти вищеперерахованих особей українців Мордор "накручують" проти себе самі вищеперераховані товарісчі.
Особлива ганьба – що ці товарісчи за допомогою корисних ідіотів кома в кому копіюють ріторику Мордора.
Там – "Ніхто крім путіна та його влади не спасе Россію", в нас – "Ніхто крім Парашенка та його влади не спасе Україну".
Повірте, країна не "налетит на небесную ось" якщо вранці прокинувшись ми почуємо що вищеперераховані вами товарісчи з родинами, коханками та цуциками на гелікоптерах покинула країну.
Ще трохи часу й вам, можливо, буде соромно що ви так палко підтримували ціх потвор.
Олександр Перший _ 09.07.2017 12:07
IP: 188.163.12.---
kren:
...не вказуєте на суть,причину відношення народа до цієї влади і без допомоги кремлівського верту хая,х...ло,всього лишень користається наявним матеріалом...
Наявного матеріалу достатньо. Але, коли його не було? Новина не в корупції влади, не в продажності суспільства, а у війні, яка ці матеріали/приводи робить особливо чутливими для людей. 90% громадян України не відчуває на собі жах війни, але відчуває її економічні наслідки. Більшість людей неспроможні цього зрозуміти саме тому, що безпосередньо не підтверджені бомбардуванню, не переживають нестачу їжі чи води, чи електрики, чи тепла.
Eduard Leoniv _ 09.07.2017 11:43
IP: 46.133.139.---
Світова політика діє за складними механізмами, які в першу чергу запускаються реакціями на ДІЇ суб'єктів. Саме суб'єктна бездіяльність українських можновладців і призводить до об'єктного сприйняття нас.
kren _ 09.07.2017 11:42
IP: 178.92.52.---
-Vesna-:
На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. (с)
...Попасти в G20 – ось що повинно бути ціллю. І тоді ніхто не буде щось робити без нас.
А для цього потрібно розвинути економічний потенціал... і посадити пупсів та їх посібників в тюрму.
...всього лишень? пам*ятається у 1940-це ніяк не допомогло двом економічнм локомативам Європи.
Після того,як дещо раніше,вони вирішили долю ЧехоСловаччини,точно так же,як і зараз-чи це зараз,
як і тоді,не запросивши на "нараду"її президента.Йому теж телефлоном повідомили. (Франція сама ста
ла в природню позу.Британію врятувала тільки широка кананва).
І...гм...погляньте,на місце зустрічі і нового переділу Європи,знову Германія?
От і скажіть після цього,що світом правлять не символи і ідеї.
kren _ 09.07.2017 11:01
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
Олександр Палій:
Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою...
Це безумовно так. І корисні ідіоти намагаються допомагати йому в цьому, не розуміючи, що мова йде не про окремі особистості (Порошенко, Аваков, Турчинов, Парубій та інших), проти яких Москва безперервно накручує українців. Мова про намагання підірвати всі інститути влади будь-якими способами, посіяти...
Ви тонко чуєте момент,але,чи то з міркувань корпоративної толерантності чи то-просто не тямите-
та,не вказуєте на суть,причину відношення народа до цієї влади і без допомоги кремлівського верту хая,х...ло,всього лишень користається наявним матеріалом...
Леонід Поляков _ 09.07.2017 11:00
IP: 94.240.187.---
Неживий Юрий:
В Свободі на від міну від псевдодемократів типу Порошенка,Авакова і ім подібним є багато тих хто воював і хто загинув, в тому числі і полеглі Небесної сотні. Дерибан і зрада які приписують Свободі, може тому що "союзники" типу Яценюка і Ляшка в них шляхи були різні. Свобода на відміну від проєвропейских майданівських сил які готувалися до виборів витрачаючи на це шалені кошти,коли вже Московська навала була у самому розгарі, допомогала армії.
Олександр Перший _ 09.07.2017 10:03
IP: 188.163.12.---
Олександр Палій:
Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою...
Це безумовно так. І корисні ідіоти намагаються допомагати йому в цьому, не розуміючи, що мова йде не про окремі особистості (Порошенко, Аваков, Турчинов, Парубій та інших), проти яких Москва безперервно накручує українців. Мова про намагання підірвати всі інститути влади будь-якими способами, посіяти безвладдя/хаос в Україні. Спочатку нашу владу оголосили хунтою, яка вчинила державний переворот. Потім – укро-фашисткою (навіть антисемітською) владою. А тепер – владою, яка торгує русофобією проти інтересів українського народу. Одночасно російські військові та найманці відверто воюють на Сході, і крім того, постійно вчиняють диверсійні і провокаційні акції, щоб дестабілізувати ситуацію в середині нашої країні.
-Vesna- _ 09.07.2017 09:16
IP: 35.187.34.---
На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. (с)

А хіба не цим був спричинений незапланований візит в Америку Порошенка та Францію?
Переговорити особисто з Тампом та Макроном до G20. Цим.
Якраз зовнішня політика в нас більш-менш ефективна.

Попасти в G20 – ось що повинно бути ціллю. І тоді ніхто не буде щось робити без нас.
А для цього потрібно розвинути економічний потенціал... і посадити пупсів та їх посібників в тюрму.
ONLINE
Україна та Європа901 Корупція1081 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter