Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

"Встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє..."

08 липня 2017, 17:58

Рівень міцності зовнішніх позицій будь-якої держави – це так чи інакше проекція її внутрішнього становища. Очевидно, що внутрішня ситуація в Україні аж ніяк не сприяє стрімкому зміцненню позицій на міжнародній арені. Нікому не потрібен слабкий союзник. Таке союзництво замість вигоди перетворюється на тягар, а надійність змінюється на постійну нестабільність.

У цьому контексті відсутність значних успіхів та ненадійність нинішньої корумпованої влади робить перспективу відкидання України на периферію міжнародної політики просто неминучою справою часу.

Відлітаючи до Вашингтона на зустріч із Дональдом Трампом, Президент України не скористався можливістю запропонувати лідерові США нові формати протидії агресії Кремля в Україні. Нездорова тяга захищати відверто неефективні, антидержавницькі "мінські домовленості" продовжує шкодити позиціям України.

На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. Наша держава перестала бути повноцінним суб'єктом міжнародної політики: США і Кремль створюють дипломатичні канали для постійного вирішення долі України і планують наше майбутнє навіть без формальної присутності представників Києва.

Історія продемонструвала багато прикладів того, що це завжди закінчується трагедією для українців.

Навіть країни "Нормандської четвірки" проводять відповідні переговори втрьох, без України, яка є частиною цього формату.

Між Путіним і Трампом вчора "склалася позитивна хімія". Так охарактеризував більш ніж двогодинні московсько-американські перемовини держсекретар США Тіллерсон.

"Повноцінна, дуже детальна зустріч", щоправда, 15-хвилинна, була раніше між Порошенком (за його словами) і Трампом. Усе як у старі совєцькі часи – "встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє".))

Зрештою, тільки конкретні кроки сторін покажуть, чия дипломатія – українська чи кремлівська – була переконливішою. Для України все це може стати тривожним сигналом. Уже відомо, що Путін пішов на серйозні поступки американцям у Сирії. А взамін що?

Про те, що ж саме "нахімічили" у Гамбурзі Трамп і його московський візаві, українській владі переповість все той же Тіллерсон – завтра в Києві вже запланована його зустріч із Порошенком.

Відразу попереджаємо Банкову: тихенько протягти через парламент путінські "хотєлки" з "Мінських угод", такі як вибори на Донбасі під контролем окупантів, амністію московським посіпакам, широку "автономію" з безмежним фінансуванням з українського бюджету для нині окупованих територій тощо – українці вам не дозволять!

Загрузка...
Коментарі — 204
Неживий Юрий _ 09.07.2017 08:04
IP: 46.203.247.---
Чия би корова мичала??? Сволота начолы з тягнибоком -обнімалися цілувалися дерибанили та розкрадали Україну в найтяжчу хвилю російської агресії -в 2014 році...сволоті -начолі з тягнибоком українське суспільство – за зраду за брехню -сказало -ФУ-у-у-у...так що Алєжка -твої маляви мені будуть цікаві тільки тоді -коли ти їх бацати будеш на шконкі на хаті в купі твїми найближчими "обіженними"???
Vasyl Datsyuk _ 09.07.2017 06:04
IP: 35.185.45.---
Тягнибок, як завжди, тільки но прокинувся: ще вуха не продер і очі не протер. Слухати треба було що Порох на ФоксНьюс скзазав. А сказав він таке, що Олегу Ярославовичу ще і на думку не спало. Дам натяк, а то скажуть, що провокатор. Порох згадав Рейгана, і що Рейган зробив на противіс самому вилокому ліліпуту Кремля свого часу стосовно "без жодного пострілу". Все би нічого з того, проте про Рейгана можуть говорити тільки американці, коли про нього говорить, наприклад, Порох, то це вже звучить як погроза, або зневага. Отже український Президент приїхав в Америку і кинув виклик самому Трампі і його закадичному другу Хуйлу. Якби Тягнибок був виваженою і раціональною людиною, то він мав би радіти, що український Президент шмаляє всіх на ліво, та на право.
Сергей Папков _ 09.07.2017 01:01
IP: 35.187.190.---
Українці хоч до Гамбурга, хоч після нього мають твердо усвідомити, що ані Німеччина, ані США звільняти за нас і для нас нашу територію не будуть (принаймні покищо).
А отже нема чого так вже зациклюватися на зустрічі Путіна з Трампом.
І самі українці врешті-решт будуть вирішувати що з мінських домовленостей виконувати, а що ні (чи взагалі нічого не виконувати).
Дадуть США летальну зброю – добре (зброї багато не буває). А ні, то в Україні власного цього добра вистачає, треба лише не влаштовувати "новобогданівки", а поводитися зі зброєю, як належить під час війни. І оборонні підприємства ми теж самі маємо.
Журналісти в репортажах з передка часто з захватом показують такі розсипи стріляних гільз, що трупи росіян мали б вивозити звідти ешелонами. А ось мій батько-фронтовик розповідав, що ледь не за кожний випущений повз ворога патрон можна було потрапити в штрафбат (в кращому разі), бо ці патрони країна виготовляє, витрачаючи надзусилля не для того, щоб ними розкидатися).
chsaber _ 09.07.2017 00:37
IP: 188.0.110.---
Orest Jj:
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою, після цього розмови Путіна про "партнерів", завод у Ліпецьку і т.д. виглядали б вкрай жалюгідно. Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою.
("Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України... і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об'єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки... Сьогоднішні колеги намагаються цим знехтувати... У них залишився лише один товар, – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України", – зазначив Путін).
Нічого нового – Москва завжди воювала з виговцями, мазепинцями, петлюрівцями, бандерівцями – і все аби убити Український народ.
без Парашенко Украине фсё

Скорее – наоборот.
Orest Jj _ 09.07.2017 00:15
IP: 77.52.105.---
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою, після цього розмови Путіна про "партнерів", завод у Ліпецьку і т.д. виглядали б вкрай жалюгідно. Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою.
("Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України... і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об'єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки... Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати... У них залишився лише один товар, яким вони успішно торгують – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України", – зазначив Путін).
Нічого нового – Москва завжди воювала з виговцями, мазепинцями, петлюрівцями, бандерівцями – і все аби убити Український народ.
без Парашенко Украине фсё?
Orest Jj _ 09.07.2017 00:13
IP: 77.52.105.---
Олександр Палій:
Пане Олеже, вам як і Путіну, теж українська влада не подобається. Аорошенко воює з путіним, а ви з Порошенком?

"Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України", – заявив він.
За його словами, "і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об'єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки".
"Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати... У них залишився лише один товар, яким вони успішно торгують – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України", – зазначив Путін.
когда это Аорошенко воевал с путиным? Как можно воевать с путиным Аорошенку если у него в Мордоре бизнес?
Николай Чаварга _ 08.07.2017 23:58
IP: 104.155.71.---
Анатолій Дмитрук:
Пане Олеже, чому ВО "Свобода" відійшла від практики широких зустрічей на місцях та організації велелюдних мітингів хоча би в обласних центрах? Не давайте остаточно запхати "Свободу" в глибокий закуток – бо це вже йде на шкоду нашій державі.
.
- Як це чому? – на мітингах треба безпосередньо відповідати за обіцяне, в першу чергу за Махніцького, за мерседеси і вілли, за чорний список Януковича, за недоторканність... а я от візьму і запитаю: а де ви були, коли Зауліса руйнувала освіту і науку, для чого нам той безвіз? Для чого було організовувати Єврофутбол і Єврозавивання під псевдомузику?. Нам безвіз абсолютно ні до чого – це Закулісі він потрібен, щоб недоумкуваті вивозили з країни доллари (зароблені не ими!!), а при нагоді і не поверталися. Хіба це розуміють у "Свободі"?...
chsaber _ 08.07.2017 23:40
IP: 188.0.110.---
Василь Таранович:
Русо-туристо в этом году никуда не поедут,денюжек нет,да и кацапов гонят со всех курортов

Как раз пл Турции – этого не скажешь, – набита российскими туристами под завязку.
kren _ 08.07.2017 23:29
IP: 178.92.52.---
Анатолій Дмитрук:
Пане Олеже, чому ВО "Свобода" відійшла від практики широких зустрічей на місцях та організації велелюдних мітингів хоча би в обласних центрах? Не давайте остаточно запхати "Свободу" в глибокий закуток – бо це вже йде на шкоду нашій державі.
Ми всі бачимо, як патріотичний радикалізм Порошенком замінений на радикальний популізм та радикальний космополітизм – середовище для помилок, зловживань, корупції та знекровлення держави.
Сподіваюся на воскресіння активності "Свободи" – як в передреволюційний період.
Сподівання-пожива для юнаків палких...хоча,безумовно-сподіватися не забороняється нікому.
Andrey Kononenko _ 08.07.2017 23:19
IP: 188.163.73.---
Ua Gall:
Пренебрежение к другим национальностям и их языку
Долго ты ещё будешь выражать пренебрежение к украинскому языку?:)
Andrey Kononenko _ 08.07.2017 23:18
IP: 188.163.73.---
Василь Таранович:
Andrey Kononenko:
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою
Олександр, я теперь понял, кто такие патриотоботы. Это такие, как вы. Причём, упоротые.
Ну и тупые кацапы,так долго до вас доходит. Лишнехромосомные,чего с них взять?
Вот именно. Но жаль, что кацапизмом так быстро заразились украинцы типа Палия.
Анатолій Дмитрук _ 08.07.2017 23:14
IP: 46.252.212.---
Пане Олеже, чому ВО "Свобода" відійшла від практики широких зустрічей на місцях та організації велелюдних мітингів хоча би в обласних центрах? Не давайте остаточно запхати "Свободу" в глибокий закуток – бо це вже йде на шкоду нашій державі.
Ми всі бачимо, як патріотичний радикалізм Порошенком замінений на радикальний популізм та радикальний космополітизм – середовище для помилок, зловживань, корупції та знекровлення держави.
Сподіваюся на воскресіння активності "Свободи" – як в передреволюційний період.
Ua Gall _ 08.07.2017 23:02
IP: 91.200.113.---
Andrey Kononenko:
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою
Олександр, я теперь понял, кто такие патриотоботы. Это такие, как вы. Причём, упоротые.
Пренебрежение к другим национальностям и их языку -это и есть оголтелый истинно русский,кровославный фашизм.

УКРАИНЦЫ говорят,что истинный националист горячо любит свою Батькивщину,но с уважением относится к иным народам с странам.
А РУССКИЕ говорят,что это нацизм,а иИСТИННЫЙ националист с пониМанием относится к представителям других этносов???,однако не стремится к слиянию с ними.В.П.Филимонов,РФ,писатель
Василь Таранович _ 08.07.2017 22:56
IP: 188.163.107.---
Andrey Kononenko:
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою
Олександр, я теперь понял, кто такие патриотоботы. Это такие, как вы. Причём, упоротые.
Ну и тупые кацапы,так долго до вас доходит. Лишнехромосомные,чего с них взять?
Василь Таранович _ 08.07.2017 22:50
IP: 188.163.107.---
Геннадий Грознов:
Ничего не изменится после саммита, американцы где только можно будут продвигать свои "жизненно важные интересы", страны Европы будут стремится на чём то заработать, Россия будет вместе с США делить мир и спорить в ООН кого и где кто из них может бомбить,а хохлам остаётся быть в роли чаек, летящих над крымским паромом и ловящим на ходу кусочки хлеба, брошенным русскими туристами.
Ты готовься подать документы на получение продовольственных карточек в 2018 году,23 млн кацапов находятся за чертой нищеты по данным Левада-центра. В этом году кацапии грозит большущий недобор урожая,в связи с аномально холодным летом,а впереди ожидаются ураганы и торнадо.Готовьтесь кацы к повсеместному голоду,мы будем наблюдать как вы ловите кусочки хлеба.Русо-туристо в этом году никуда не поедут,денюжек нет,да и кацапов гонят со всех курортов,вон недавно арестовали в Турции семейку кацов за воровство спец браслетов по которым они незаконно проникли в отель
chsaber _ 08.07.2017 22:50
IP: 188.0.110.---
Відразу попереджаємо Банкову: тихенько протягти через парламент путінські "хотєлки" з "Мінських угод", такі як вибори на Донбасі під контролем окупантів, амністію московським посіпакам, широку "автономію" з безмежним фінансуванням з українського бюджету для нині окупованих територій тощо – українці вам не дозволять!

Т,е – подписать от имени Украины – позволили, а – выполнять подписанное – не позволят.
Поскольку Германия, Франция, Россия к собственным подписям под серьёзными документами привыкли относиться с уважением, постольку они будут настаивать на выполнении подписанного.
Тем более, именно Украина настаивает на выполнении положений документа, где всё это прописано.
Andrey Kononenko _ 08.07.2017 22:42
IP: 188.163.73.---
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою
Олександр, я теперь понял, кто такие патриотоботы. Это такие, как вы. Причём, упоротые.
Grenader45 _ 08.07.2017 22:41
IP: 35.187.74.---
"Відразу попереджаємо...- українці вам не дозволять!"
Широко горнеш – Олеже! Не треба ототожнювати маргіналізовану бездарними лідерами, перспективну колись політсилу і "українців".
Відразу попереджаЄМО – МИ, українці, цього не допустимо!)))
Andrey Kononenko _ 08.07.2017 22:39
IP: 188.163.73.---
Ua Gall:
сражается в Донбассе.
Балда,а где батальоны "Свинопомочи","МаТькивщины" и прочих неукраинских партеек и их украинских холУев.
ЄДНАЙМОСЯ!
Никто с тобой, русскоязычным, еднатся не будет из тягнибоковцев.
Василь Таранович _ 08.07.2017 22:38
IP: 188.163.107.---
Anatol Zubenko:
Украина была подана как блюдо, на т. н. рабочем завтраке, а как они ее сьели, мы не знаем...
Подавляться всі!
Василь Таранович _ 08.07.2017 22:36
IP: 188.163.107.---
Тарас Чарка:
Tamara Stefanova:
Andrey Kononenko:
С другой стороны, пане Тягнивбок, вы можете радоваться, что пока что Трамп с Путиным ни до чего конкретного не договорились.
Трамп с Путиным могут пытаться договариваться о чем угодно. Например о том кто громче пукнет или круче нассыт на диван. Им нужно договариваться с украинцами,и возможен только один договор, вывести войска, вернуть территории, компенсировать убытки. Никаких других вариантов нет и не будет. И никакой Трамп, Путин, Порошенко, Тимошенко, бла- блашенко ничего в этом не изменят
Tamara Stefanova, никаких других вариантов нет и не будет. Только Трамп с Путиным.

Тарасику,хильни з горя чарчину бояришнику,утрись портянкою,це тобі приснилось.
Василь Таранович _ 08.07.2017 22:32
IP: 188.163.107.---
Andrey Kononenko:
Tamara Stefanova:
Им нужно договариваться с украинцами
А зачем им это нужно?
Може їм і не потрібно,а от тобі кацапському посіпаці потрібно,щоб було тобі де воняти на українських сайтах і отримувати кісточку з кремлівського стола.Киш відціля пупкінська моль!
Олександр Палій _ 08.07.2017 22:29
IP: 93.74.31.---
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою, після цього розмови Путіна про "партнерів", завод у Ліпецьку і т.д. виглядали б вкрай жалюгідно. Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою.
("Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України... і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об'єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки... Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати... У них залишився лише один товар, яким вони успішно торгують – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України", – зазначив Путін).
Нічого нового – Москва завжди воювала з виговцями, мазепинцями, петлюрівцями, бандерівцями – і все аби убити Український народ.
Руслан Кондрашов _ 08.07.2017 22:17
IP: 46.118.9.---
А який ваш альтернативний рецепт? Якщо б зараз президентом був не Порошенко, а Тягнибок, що б ви робили з донбасом?
Ua Gall _ 08.07.2017 22:12
IP: 91.200.113.---
kren:

Атаманщина -это героизм и трагедия нашего народа,которая помогала нам украинцам бороться и выжить,но мешала побеждать и строить.
Андрей Демартино.

ЄДНАЙМОСЯ! Бог дає та до хати не несе!
ONLINE
Україна та Європа901 Корупція1081 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter