Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Суть послання Президента: олігархи далі жирують, а в українців горб росте

07 вересня 2017, 17:52

Ефективній українській стратегії ніде взятися хоча б тому, що люди, які при владі, не ототожнюють свого майбутнього з Україною. Це ж саме стосується майбутнього їхніх дітей. Їм ця стратегія не потрібна, бо вони не збираються відповідати за свої рішення та свою бездіяльність у критичні моменти.

Президент Порошенко, виступаючи сьогодні з трибуни парламенту, дав усім зрозуміти, що жодного новаторства та зміни економічного курсу країні очікувати не слід. Усе та ж політика випрошування подачок у МВФ, коли за іноземним словом "транш" ховається банальний кредит, який будуть повертати прості українці, а не посадовці, що ухвалювали відповідні рішення. Все той же курс на розпродаж практично останнього національного багатства – землі сільськогосподарського призначення, а також державних підприємств. При цьому, під словами про відсутність наміру тиснути на парламент із метою добитися схвалення цього злочинного розпродажу криється зовсім прозорий натяк на те, що це має бути зроблено негайно.

Очевидно, що нема в Президента чітких відповідей, як відстоювати право на життя української державності перед основною зовнішньою загрозою. Влада не збирається напружуватися для пошуку ефективних шляхів перемоги у війні з Росією. Власне, досі війну не назвали війною та йдуть постійні вправи в діалектиці з метою замінити остогидле поняття "АТО".

Останні заяви європейських лідерів свідчать про їхню можливу готовність перекласти відповідальність за російську ж агресію на Україну. Але навіть це не змушує Порошенка відмовитися від мантри про "безальтернативність Мінська" та "політико-дипломатичний шлях". Жодна війна ще не вигравалася політико-дипломатичним шляхом. Крім того, відверто жалюгідними виглядають спроби "продати" українцям агітаційний листок під виглядом закону про деокупацію. Жодний такий документ не гарантує нічого, поки всі сили держави не буде спрямовано на перемогу.

Ба більше, свою неспроможність влада прикриває відкритим шантажем і погрозами. Нас вкотре лякають повномасштабною війною. А що, зараз немає війни? Вона триває вже четвертий рік, просто змінився баланс між засобами і тактичними прийомами. Але найгірше те, що українці знову опиняються в ситуації, коли все лягає на їхні плечі. Правляча верхівка перекладає виконання своїх функцій з оборони держави на них, вирішуючи натомість питання свого збереження у владі, доступу до публічних ресурсів та задоволення власних меркантильних інтересів.

Все це не нове. Шантаж не може змусити любити. З голови колгоспу не зліпиш державного будівничого. "Регіонал" не стане патріотом. Усе це фікція – й не треба обманюватися.

powered by lun.ua
Коментарі — 297
Yaroslav Yurkiv _ 12.09.2017 22:33
IP: 35.195.204.---
Иван Круча:
Yaroslav Yurkiv:
Ну, нарешті імпєрєц визнав, що на Донбасі доведеться воювати "с сильнєйшей дєржавай", а не з сєпарамі! ****
Не бреши, двуличный схроновец!

Не нарветесь – так и не придется воевать. А вы – нарываетесь, с 2005 года, воем: "Москаляку на гилляку! Москалей на ножи!" и прочими пидляшськими витребеньками...
Придурку, в криївці надто тісно, щоби там перебували двулічниє...
А ти чуйку добру маєш, москаляку:)
Иван Круча _ 12.09.2017 15:28
IP: 193.19.231.---
Yaroslav Yurkiv:
Ну, нарешті імпєрєц визнав, що на Донбасі доведеться воювати "с сильнєйшей дєржавай", а не з сєпарамі! ****
Не бреши, двуличный схроновец!

Не нарветесь – так и не придется воевать. А вы – нарываетесь, с 2005 года, воем: "Москаляку на гилляку! Москалей на ножи!" и прочими пидляшськими витребеньками...
Yaroslav Yurkiv _ 11.09.2017 20:59
IP: 35.189.215.---
Олег Чирва:
Папков:
Тягнибок абсолютно правий, що війни не виграються дипломатично-політичним шляхом. Цей шлях застосовується лише для створення сприятливих умов для ВІЙСЬКОВОЇ перемоги (залучення союзників для себе та позбавлення них супротивника) та закріплення результатів цієї перемоги. Щоб розуміти цю аксіому треба просто більш-менш добре знати світову історію.
***
Призывать одержать победу над сильнейшей в разы державой, к тому же – ядерной могут: а) клинические идиоты; б) провокаторы на грантах и в) команчи. ВСЕ
Ну, нарешті імпєрєц визнав, що на Донбасі доведеться воювати "с сильнєйшей дєржавай", а не з сєпарамі!
Звичайно, нападати на кацапів нема з чим, усе повіддавали, а от до оборони треба готуватися.
Вже зараз необхідно озброїти хоча б 1 000 000 чоловіків, що пройшли службу в армії, стрілецькою зброєю, створити дивізіони ПЗРК з бувших ракетчиків, ну, і буки та джавеліни від Сяну до Дону, а для цього потрібна Влада Націоналістів.
Николай Чаварга _ 11.09.2017 17:53
IP: 35.189.218.---
Сергей Папков:
Як можна у час війни витрачати шалені кошти на будівництво офісно-розважальних центрів, елітних житла та бутиків, коли їх треба направляти на виробництво або закупівлю зброї (наприклад, недостатня кількість бойової авіації


- Як можна, як можна... – не можна, якщо влада українська. А якщо її задача – валити все, доки держава не впаде в їх руки як стигле яблуко – то іменно так і треба робити.
Yaroslav Yurkiv _ 11.09.2017 16:16
IP: 146.148.120.---
Сергей Папков:
Підтримую абсолютно!
Сергей Папков _ 11.09.2017 01:15
IP: 35.195.151.---
Тягнибок абсолютно правий, що війни не виграються дипломатично-політичним шляхом. Цей шлях застосовується лише для створення сприятливих умов для ВІЙСЬКОВОЇ перемоги (залучення союзників для себе та позбавлення них супротивника) та закріплення результатів цієї перемоги. Щоб розуміти цю аксіому треба просто більш-менш добре знати світову історію.
Абсолютно незрозуміло, чому влада протягом понад 3-х років маніакально уникає юридичного визнання стану війни з Росією. Як можна у час війни витрачати шалені кошти на будівництво офісно-розважальних центрів, елітних житла та бутиків, коли їх треба направляти на виробництво або закупівлю зброї (наприклад, недостатня кількість бойової авіації (винищувачі, бомбардувальники, штурмовики) в Україні може стати великою проблемою у випадку великої війни; і авіапарк за останні 3 роки суттєво не збільшився). Адже при бойових діях військова техніка втрачається, отже під час війни її має бути значно більше, ніж в мирний час.
Николай Чаварга _ 10.09.2017 19:37
IP: 35.195.43.---
Цитата Тягнибок:
/**/ Суть послання Президента: олігархи далі жирують, а в українців горб росте /**/

- Це правда, поки олігархи жирують, ростуть горби. Буквально на днях стало ясно, який Горб виріс в особі бандформування "Скотиняка і скотиняки", який Горб виріс в особі Пагубія, Каськіва і т.д. – все це українська худоба за рівнем гідності, яка хоче жити в мерседесах при чужинськй владі.

А тепер скажіть присутнім самі про ваше формування, чи є воно таким самим Горбом на тілі України як "Скотиняки", чи ні?

У вас нема сміливості навіть для того, щоб визнати принцові свої помилки, і запропонувати нове бачення перспективи України. [b] Український націоналіст має бути Державником [/b], ми не можемо "вільно конкурувати із закулісою", ми слабші за них, простого українця може захистити тільки держава. Картопля, часник, морква, буряки, петрушка, огірки і т.д. не можуть вільно конкурувати за отримання сонячної енергії з лободою, будяками, лопухами – їм потрібен захист, чисте поле.
Ua Gall _ 10.09.2017 18:47
IP: 91.200.113.---
Yuriy Vologjaninov:

ДокВол,отдохните.Вам это надо?!!!
Yuriy Vologjaninov _ 10.09.2017 17:47
IP: 109.95.50.---
Для главы МИД РФ Лаврова Порошенко уже в декабре 2014 года был "лучшим шансом":
"Не могу сказать, что у нас есть какие-либо сложности в контактах с президентом Украины Петром Порошенко, по крайней мере, на уровне руководителей двух стран... Порошенко – лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины" -
korrespondent.net/ukraine/politics/3456866-lavrov-poroshenko-luchshyi-shans-ukrayny

Путина устраивает и Порошенко, и Липецкий РОШЕН, и "антитеррористическая операция" Порошенко – четвёртый год оперирует...

"Лучший шанс" для Кремля есть лучший шанс для украинской олигархии и худший шанс для народа Украины.

ОЛИГАРХАТ ДОЛЖЕН БЫТЬ РАЗРУШЕН!

АНТИОЛИГАРХИЧЕСКИЕ СИЛЫ, ОБЪЕДИНЯЙТЕСЬ!

Юрий Вологжанинов,
киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
blogs.lb.ua/yuriy_vologzhaninov/318291_prednaznachenie_chelovechestva.htm
LYCIV_OLGA _ 10.09.2017 17:29
IP: 35.189.218.---
Илья Мазур:
(окончание)

Вы с кем пытаетесь пообщаться?... Никаких Олей Сидоровых здесь нет!
Если, – всё же, – это обо мне, то вынуждено сообщить, что вы пока – крайне не наблюдательны или весьма лживы, т.к. –
1) Не русской;
2) "Суки... живот, пи_доры" – это ты сам написал, а не я;
3) Отнюдь не "в каждом посте", а только там, где это наиболее полно (!) передаёт, – и – именно русским языком (ведь на украинский оно не переводится), – суть "вопроса".

И – чтобы вы зря не суетились:

4) Насчёт "мисс" – тоже "мимо"...

И таким образом – НИЧЕГО У ВАС НЕ ВЫХОДИТ. ИМПОТЕНТ. ПОЛНЫЙ. И – во всех смыслах. Ну, может быть – кроме сексуального (хотя это – совершенно не существенно)
LYCIV_OLGA _ 10.09.2017 17:28
IP: 35.189.208.---
Илья Мазур:
LYCIV_OLGA:
Илья Мазур:

(смайлик "smile") "Ишо, опять???,,," (с)
И здесь повтор "срача" по поводу Ожегова??...
Ну, тогда и я повторюсь.
Ну, тогда и я повторюсь:
В каждом посте этой мисс –
"Твари", "добо_бы", "суки", "пи_оры".
Вот, что сделал свидомизм
С русской бабой Олей Сидоровой.
Да за вами (рашистами) не уследишь!...
То (в "Закон Про освіту: і ганьба, і війна, і капітуляція" 07.09.2017 12:21) – Борис Беккер, то – уже здесь – Илья Мазур! (А оказывается – одно и то же...)
Вот я и ВЫНУЖДЕНА ПОВТОРЯТЬСЯ:

(см.окончание)
Anatol Zubenko _ 10.09.2017 14:29
IP: 94.153.158.---
" З голови колгоспу не злі пиш державного діяча"...по меньшей мере спорное утверждение, примеры показывают обратное...Не вышло с торгашей, бухгалтеров, секретарей парткомов и прочих балаболов, а с председателей получились,наверное потому,что те умеют принимать решения...
Yaroslav Yurkiv _ 10.09.2017 14:22
IP: 35.195.10.---
Ua Gall:
Yaroslav Yurkiv:

УЙМИСЬ!

Здесь не нужен шумовой эффект,
И не пошёл бы ты "ГЕТЬ"
УМОЙСЯ!
Ua Gall _ 10.09.2017 13:56
IP: 178.212.102.---
Yaroslav Yurkiv:

УЙМИСЬ!

Здесь не нужен шумовой эффект,
И не пошёл бы ты "ГЕТЬ"
Yaroslav Yurkiv _ 10.09.2017 13:49
IP: 35.195.125.---
Anatol Zubenko:
Евген Дергаченко:
Anatol Zubenko:
Если на пролёте крымского моста повесить Георгиевскую ленточку, то ни один укрокораблик не пройдёт под ним.
хи-хи-хи
Евген Дергаченко:
Anatol Zubenko:
Если на пролёте крымского моста повесить Георгиевскую ленточку, то ни один укрокораблик не пройдёт под ним.
хи-хи-хи
Ага,а если на этой ленточке повесишься ты, то и корабли НАТО никогда не пройдут в Рассею!
Ого, почало працювати нацваабраженіє?
Yaroslav Yurkiv _ 10.09.2017 13:47
IP: 35.190.219.---
Евген Дергаченко:
_ABM_:
Были две республики в СССР на букву "У".
Одна от СССР получила пятую экономику Европы, самолётостроение, машиностроение, ракетостроение. Другая только хлопковые поля.Через 26 лет первая стала самая нищая в Европе, стоит на паперти и унижается, ВВП 90 млдр. долларов, а долг 76 млдр. долларов.
Вторая выпустила в 2016 году 248 тыс. автомобилей, ВВП 145 млдр. и практически без долгов.
- Угадайте, что это за страны!?
Чому тільки дві?
Улус масковскій та дві інші.
Ua Gall _ 10.09.2017 10:13
IP: 178.212.102.---
Евген Дергаченко:

Слава Киевской Руси -НоВоРоссия,сосни!

Только фак ты из улуской изБушки.

Слышишь,жертва аборта, мы доскакали до безгаза,безвиза и БЕЗ вас,а вы,улуские уроды,допригаетесь
до гилляки,когда вас как бешеных собак россияне вместе с финнами будут вешать от Находки до Балтики.
Месть не за горами,она уже идёт за вами.
Аллах акбар!
Смерть улуским фашистам!
Anatol Zubenko _ 10.09.2017 10:12
IP: 94.153.158.---
Евген Дергаченко:
Anatol Zubenko:
Если на пролёте крымского моста повесить Георгиевскую ленточку, то ни один укрокораблик не пройдёт под ним.
хи-хи-хи
Евген Дергаченко:
Anatol Zubenko:
Если на пролёте крымского моста повесить Георгиевскую ленточку, то ни один укрокораблик не пройдёт под ним.
хи-хи-хи
Ага,а если на этой ленточке повесишься ты, то и корабли НАТО никогда не пройдут в Рассею!
Федор Микула _ 10.09.2017 10:06
IP: 46.118.141.---
Евген Дергаченко:
Не нужно вечно пьяньім москалям все заслуги СССР приписьівать лично себе...
Федор Микула _ 10.09.2017 09:27
IP: 35.195.237.---
Евген Дергаченко: не нужно оасписьіваться за других...Какое тьі имеешь лично отношение к тому, что кто-то когда-то сделал?...Скажи за себя, какие твои личньіе заслуги и москалей сйчас, а не прошльіх поколений?...И твоего кровавого Путлєра
Anatol Zubenko _ 10.09.2017 08:26
IP: 94.153.158.---
Олег Чирва:
Ua Gall:
Евген Дергаченко:
Ua Gall:
Я всегда знал, что хох/ол это предок татарина!
- Аллах Акбар!!!
Вести из улуской изБушки.
Балда,это правда шо Масква платила дань Золотой Орде?Конюшня.А опосля кому? Крымскому хану Гиреювплоть до 1700 года.А нынче кому платит?Хану Рамзану Кадырову)))
ЗашИбись!
Курбат байрам.Аллах акбар!!!
Галлик, а ведь дань Орде платил и твой Данило Галицкий... А ещё вместе с Ордой совершил разбойничий налет на Литву... КАК ЖЕ ТАК, ГАЛЛИК?!
И ещё – ''украинские'' княжества, завоеванные Литвой... продолжали платить дань Орде!
Аллах акбар, Галлик...:)))
Неважно что было когда-то... важно кому сейчас платит Масква! А она и дальше будет платить каганату, который вырисовывается, до тех пор пока не будет переименована в Масквабад и зеленое знамя ислама не будет реять над крематорием!
Федор Микула _ 09.09.2017 22:11
IP: 46.118.141.---
Евген Дергаченко:
Олександр Перший:
Украина, город Херсон, школа N39.
Надпись на фасаде здания школы:
- "Нам всё равно будут снится сны на русском языке"!
У всіх нормальних людей сни в голові, а в москалєй на язьіке...
Олександр Перший _ 09.09.2017 21:11
IP: 188.163.12.---
Илья Мазур:
... Но мы с Логиком и не спорили о том, что было, чего не было. Мы спорили о том, что есть сейчас.
"Да что вы мне голову морочите?" Это из анекдота, когда двое спорили о чем-то. К ним пошел третий. Три часа слушал. А потом махнул рукой и сказал: "Да что вы мне голову морочите!" И пошел дальше.
Олександр Перший _ 09.09.2017 20:41
IP: 188.163.12.---
Илья Мазур:
почему вы написали, что это я должен извиниться перед Логиком, а не он передо мной?...
1. Потому что у Ожегова этого слова действительно не было. А ваши ссылки не корректны именно потому, что они опровергаются стереотипными изданиями Словаря. И никакие дополнения или золотые буквы последующих изданий ничего не меняют.
2. На счет того, что "ни в одном словаре" я пояснил в 17.30. Не спорю.
3. Кажется, мы разобрались в формальной стороне вопроса. Но, важнее содержательная: введение специального термина "русскоязычные", которых "надо защищать", вместо "русскоговорящие", которые не нуждаются ни в какой защите – это хитрый политический трюк. Вот по этому поводу вы не высказались. А суть как раз в этом.
Logic2009 _ 09.09.2017 20:39
IP: 91.196.178.---
Илья Мазур:
Но есть, по меньшей мере, четыре электронных версии этого словаря.
"Вот упоротый" ((С) (Борис Беккер)
А хоть 134, к словарю Ожегова это имеет косвенное отношение.
При жизни Ожегова не было русского языка?
Понятия "русскоязычный" в природе не существует,
а только в больных головах русских шовинистов.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter