Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Суть послання Президента: олігархи далі жирують, а в українців горб росте

07 вересня 2017, 17:52

Ефективній українській стратегії ніде взятися хоча б тому, що люди, які при владі, не ототожнюють свого майбутнього з Україною. Це ж саме стосується майбутнього їхніх дітей. Їм ця стратегія не потрібна, бо вони не збираються відповідати за свої рішення та свою бездіяльність у критичні моменти.

Президент Порошенко, виступаючи сьогодні з трибуни парламенту, дав усім зрозуміти, що жодного новаторства та зміни економічного курсу країні очікувати не слід. Усе та ж політика випрошування подачок у МВФ, коли за іноземним словом "транш" ховається банальний кредит, який будуть повертати прості українці, а не посадовці, що ухвалювали відповідні рішення. Все той же курс на розпродаж практично останнього національного багатства – землі сільськогосподарського призначення, а також державних підприємств. При цьому, під словами про відсутність наміру тиснути на парламент із метою добитися схвалення цього злочинного розпродажу криється зовсім прозорий натяк на те, що це має бути зроблено негайно.

Очевидно, що нема в Президента чітких відповідей, як відстоювати право на життя української державності перед основною зовнішньою загрозою. Влада не збирається напружуватися для пошуку ефективних шляхів перемоги у війні з Росією. Власне, досі війну не назвали війною та йдуть постійні вправи в діалектиці з метою замінити остогидле поняття "АТО".

Останні заяви європейських лідерів свідчать про їхню можливу готовність перекласти відповідальність за російську ж агресію на Україну. Але навіть це не змушує Порошенка відмовитися від мантри про "безальтернативність Мінська" та "політико-дипломатичний шлях". Жодна війна ще не вигравалася політико-дипломатичним шляхом. Крім того, відверто жалюгідними виглядають спроби "продати" українцям агітаційний листок під виглядом закону про деокупацію. Жодний такий документ не гарантує нічого, поки всі сили держави не буде спрямовано на перемогу.

Ба більше, свою неспроможність влада прикриває відкритим шантажем і погрозами. Нас вкотре лякають повномасштабною війною. А що, зараз немає війни? Вона триває вже четвертий рік, просто змінився баланс між засобами і тактичними прийомами. Але найгірше те, що українці знову опиняються в ситуації, коли все лягає на їхні плечі. Правляча верхівка перекладає виконання своїх функцій з оборони держави на них, вирішуючи натомість питання свого збереження у владі, доступу до публічних ресурсів та задоволення власних меркантильних інтересів.

Все це не нове. Шантаж не може змусити любити. З голови колгоспу не зліпиш державного будівничого. "Регіонал" не стане патріотом. Усе це фікція – й не треба обманюватися.

powered by lun.ua
Коментарі — 297
Віктор Петренко _ 08.09.2017 17:52
IP: 146.148.42.---
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
Так а с чего вы взяли, что при Юле-президенте была бы война и потеря территорий? Это результат правления конкретно Януковича (которого привёл нам Ющ). А я вот утверждаю, что при Юле не было бы ни войны, ни потребности в майдане.
бо вона би без бою здала би Крим та Донбас!!!))) як в свій час Україну в січні 2009 року.
Andrey Kononenko _ 08.09.2017 17:49
IP: 188.163.73.---
Yaroslav Yurkiv:
Так а с чего вы взяли, что при Юле-президенте была бы война и потеря территорий? Это результат правления конкретно Януковича (которого привёл нам Ющ). А я вот утверждаю, что при Юле не было бы ни войны, ни потребности в майдане.
Федор Микула _ 08.09.2017 17:36
IP: 35.195.70.---
Всі хронічні юлененависники, що голосували проти Тимошенко та привели до влади режим Януковича, одразу тут повилазили і знову брешуть нісенітниці та репетують "Краще Урка, ніж Юлька!"...
Ua Gall _ 08.09.2017 17:27
IP: 178.212.102.---
Федор Микула:
Віктор Петренко:
Федор Микула:
Нинішня влада заборонила теле-шоу Савіка Шустера, де ще можна було почути правду, через те, що там мала площадку та можливість виступити Юлія Тимошенко...
де вона годинами БРЕХАЛА та МАНІПУЛЮВАЛА!!!
А чому ви так вважаєте, що вона БРЕХАЛА?...
Балда,а шо случилось с этим юлеболтом?Видать голова у него отключилась.Вся?Нет кушать может,просто он желудочный патриРот.Они все там МатЬкивщину сосут.
За дружбу с Кърымлём,
За е-декларацию,
За 2008 год,
За сдачу Грузии,
За отказ от НАТО,
За "мазурика" хи-хи,
За "бери или плати".
За криминальный талант
За баЛьной хребет,
За писсуарный этикет
Пускай вана вернётся
Туда,откуда вышла!...
Слава лабутенам!Бабюльке слава!
Слава лабутенам
Федор Микула _ 08.09.2017 17:21
IP: 176.105.223.---
Олександр Перший:
Якби газовий договір був зрадницький, його б давно Азаров і Грлйсман розірвали...І від чого б це не розірвали?...Бо світова нафта, яка заложена у формулі ціни за газ, подешевшала...до 50 дол.
Yaroslav Yurkiv _ 08.09.2017 16:35
IP: 35.195.237.---
Andrey Kononenko:
Коли Україна гине, дурнi Юркiви радiють.
=
Юрківи радіють, як бачать, що з кацапа інколи проривається повага до державної мови,
Це означає, що пані Фаріон і я таки здобули:)
Перед 2-м туром виборів Президента 2010 року Ющенко сказав любим українцям пророчі слова.
За 20 років ви дообиралися до самого краю, і сьогодні вимушені обрати поміж злодієм і злодійкою.
У вас є шанс зберегти своє виборче лице, і проголосувати проти обох, тим самим, делегітимізувати президентську владу будь-кого з них. Ні він, ні вана не відчуватимуть себе повноцінним Президентом України, отримавши 25% голосів, що призведе до нових виборів. Це було звернення, в основному, до виборців Західної, Центральної та частини Східної України.
Не прислухалися... і отримали війну, втратили частину державних територій та 10 тисяч життів, а
історія, як бачимо, не вчить українця.
Я весь час запитую, звідки в цих людях стільки ненависті і лайна, до тих, хто є кращими серед них?
Україна гине?
Олександр Перший _ 08.09.2017 16:33
IP: 188.163.12.---
Александр Жаирс:
Ющенко замінив Юлю ні на Януковича, а на Єханурова за те, що проти президента плела інтриги, намагаючись залишити його без команди, та захопити всю владу в країні. Ви навіть цього не пам'ятаєте. До того, як надавати поради іншим що до політичної шахрайки Юлії Тимошенко, треба було б самому хоч трохи розібратися в її діяльності при владі. І згадати, хто привів в ВР найбільшу чисельність зрадників. Які швиденько перескочили до Януковича, хоча б Портнова з командою, які робили корупційну судової системи в Україні, що досі існує. Які реформи вона зробила (ніяких), як боролась з корупцією (ніяк).

Компромат на ЮВТ знайшов суд: перевищення повноважень при підписанні зрадницького газового контракту. Звільнили її не шляхом відміни рішення суду, а шляхом відміни відповідної статті кримінального кодексу.
sensor+2 _ 08.09.2017 16:23
IP: 46.200.120.---
Ещё добавлю.

Приход к власти Тягнибока, Тимошенко или Ляшко = практически гарантированный конец государства или по крайней мере опять полный хаос и шоу какие мы уже проходили в 2007-2010 опять же с очевидным концом.
sensor+2 _ 08.09.2017 16:18
IP: 46.200.120.---
Олег Тягнибок,

прочти сегодняшний материал "Фактчек президента. Скільки правди та брехні було у посланні Порошенка парламенту". На 90% правда.

А вот вы с косатой вместе и вилоносцем впридачу кроме криков и дикого, оголтелого популизма ничего стране не даёте и работать не умеете. Только сканадалы и позор с вами.

Даже заголовк ты придумал для полных дебилов, какими очевидно считаешь свой электорат. Вы популисты и крикуны – позор нашей страны. Президент текущий в 100500 больше для страны сделал чем ваша вышеуказанная братия вместе взятые,
Федор Микула _ 08.09.2017 15:59
IP: 46.133.98.---
Александр Жаирс:
Вам Респект за об'єктивний аналіз...Але будьте готові, що за це на вас можуть накинутися з образами постійні тут хронічні юлененависники...
Vasil Parovozov _ 08.09.2017 15:59
IP: 89.252.6.---
Пане Олеже, у вас гівно в голові.
Александр Жаирс _ 08.09.2017 15:48
IP: 35.189.218.---
Шановні! Я пережив багатьох правителів від Сталіна,до Порошенка. Деякі за те,щоб до влади прийшли свіжі сили,бажано молоді політики,но я хочу спитати-"Коли вам потрібна складна операція,ви до кого звертаєтеся,до молодого,прогресивного лікаря,чи до досвідченого фахівця"? От же,Україна дуже хвора і їй потрібна досвідчена людина,щоб врятувати її життя.Деякі зараз почнуть обурюватися,но в країні є тільки
одна така людина-це Юля. Багато бруду на неї було вилито,но якщо навіть Януковіч не міг знайти на неї компромат,то може ні якої злодійки не було і все що вона робила було в рамках закону? Як би воно ні було колись,но останні років 15 все що вона робила було на користь України.Якби Ющенко не заважав в час її прем'єрства и не замінив її на Януковіча,а той з усіма фальсифікаціями не переміг Юлю лише на 3%,то у України був би інший шлях-те що не загинули би стільки людей,так це точно.
Якщо президентом буде не Юля,Україна розвалиться.
Повірте людині,яка багато бачила на цьому світі.
Федор Микула _ 08.09.2017 14:46
IP: 46.133.98.---
Не треба було "Свободі" солідарно разом з регіоналами, Ющенком та іншими "ура-патріотами" грати в проекті "Антиюля"...Бо в результаті догрались до того, що забили автоголи у ворота Украіни...Що привело до перемоги Януковича і КАТАСТРОФИ!...
Федор Микула _ 08.09.2017 14:37
IP: 46.133.98.---
Віктор Петренко:
Федор Микула:
Нинішня влада заборонила теле-шоу Савіка Шустера, де ще можна було почути правду, через те, що там мала площадку та можливість виступити Юлія Тимошенко...
де вона годинами БРЕХАЛА та МАНІПУЛЮВАЛА!!!
А чому ви так вважаєте, що вона БРЕХАЛА?...
Віктор Петренко _ 08.09.2017 14:24
IP: 35.184.64.---
Федор Микула:
Нинішня влада заборонила теле-шоу Савіка Шустера, де ще можна було почути правду, через те, що там мала площадку та можливість виступити Юлія Тимошенко...
де вона годинами БРЕХАЛА та МАНІПУЛЮВАЛА!!!
Andrey Kononenko _ 08.09.2017 14:19
IP: 188.163.73.---
Yaroslav Yurkiv:
Усі ці амбарні книги, пупси, Махніцкій, Швайка – це з серії "плюнь в політика, і нехай відмивається".
Так само було з Ющенком, а виявилося, що плюнули в себе, а отже, в нещасну Україну:)
Правильно, ющ оказался таким же г..., как остальные вышеперечисленные.
Коли Україна гине, дурнi Юркiви радiють.
Ua Gall _ 08.09.2017 13:46
IP: 178.212.102.---
Федор Микула:
Нинішня влада заборонила теле-шоу Савіка Шустера, де ще можна було почути правду, через те, що там мала площадку та можливість виступити Юлія Тимошенко...
Ми не боємося московських вошей!
Ми боємося українських гнид!
Симон Петлюра.

Балда,а почему не видать баблюльки?Дык её заменил и съел скотыняка.
Он скотынячит,а вана лабутенит.

Слава скотыняци!Бабюльке слава!
Федор Микула _ 08.09.2017 13:32
IP: 46.133.98.---
Нинішня влада заборонила теле-шоу Савіка Шустера, де ще можна було почути правду, через те, що там мала площадку та можливість виступити Юлія Тимошенко...
Федор Микула _ 08.09.2017 13:15
IP: 46.133.98.---
Саакашвілі переоцінив свій ресурс...Поки Порошенко при владі, для Саакашвілі в Украіні в політиці нічого не світить...Саакашвілі буа добрим, поки не створив свою партію та не почав критикувати нинішню владу...Як і Коломойський, поки не створив свою партію "Укроп"...Порошенко знищує потенційних політичних конкурентів...
Ua Gall _ 08.09.2017 12:48
IP: 178.212.102.---
Федор Микула:

Слышишь,юлеболт,уймись и не сунь нам залежалый товар.
Слава лабутенам! Бабюльке слава!
Федор Микула _ 08.09.2017 12:48
IP: 46.133.98.---
Порошенко піде в політичне небуття, як і Ющенко і його дружок по Універсалу Янукович...Бо люди відчувають, коли ім брешуть...
Ua Gall _ 08.09.2017 12:47
IP: 178.212.102.---
-Vesna-:
Yaroslav Yurkiv:
Усі ці амбарні книги, пупси, Махніцкій, Швайка – це з серії "плюнь в політика, і нехай відмивається".
Так само було з Ющенком, а виявилося, що плюнули в себе, а отже, в нещасну Україну:)
Досить скігліть.
Слышишь,колорадская ленточка,уймись!Вспомни с какОй тумбочки брал деньги Ильич.Сперва грабил банки,затем с амбарной книги Германии,а опосля и у американских евреев...И делал СВОЁ дело.
ВоронЕж!Приятного аппетита!
Олександр Перший _ 08.09.2017 12:44
IP: 188.163.12.---
Роман Калитовський:
Який результат показав Саакашвілі за 2 роки роботи в Україні?
Я не бачу жодного результату.
Вислови Саакашвілі як правило голослівні та популістські.
Тут ви не праві. Ніякого особливого результату неможливо продемонструвати на посаді голови ОДА, як що немає повної та беззаперечної підтримки вищих органів державної влади, починаючи з президента і закінчуючи генпрокурором, головою української таможні, судами. В оточені повальної корупції все, що можна було зробити Саакашвілі робив, а саме говорив правду корупціонерам в обличчя, саме через нього зараз в Україну приходять дешеві авіакомпанії, він добився фінансування траси Одеса-Рені за рахунок грошей з митниці, що зараз розповсюджується по всієї країні, боровся з одеською мафією і намагався мобілізувати на це владу.
Федор Микула _ 08.09.2017 12:44
IP: 46.133.98.---
Віктор Петренко:
Федор Микула:
шановний!який коломойський?в Саакашвілі конфлікт з коломойським.його кишенькові брехливі 1+1 весь час гадили на Саакашвілі. рабінович також немає жодного відношення до Саакашвілі. в якого є своя партія Рух нових сил.
тож це все ваші фантазії.
Судженний в радянські часи за мошейнічєство єврей Рабінович реально не має команди...Зате цей олігарх купив і має свій приватний канал Ньюс Ван, на якому круглу добу піариться, який він крутий...А зомбований телеканалом наівний лохторат тому вірить...Насправді скоріше всього Рабинович є технічним кандидатом Порошенка...
на цьому каналі піариться і тимошенко. наприклад вчора в прайм-тайм вона цілу годину ЯК ЗАВЖДИ!!!брехала та маніпулювала.причому опонента її не було.за останні 3 місяці це вже другий її виступ на цьому каналі.
Тимошенко не має свого телеканалу...Тому десь раз на три місяці десь прорветься, щоб люди почули правду...
-Vesna- _ 08.09.2017 12:33
IP: 35.195.204.---
Yaroslav Yurkiv:
Усі ці амбарні книги, пупси, Махніцкій, Швайка – це з серії "плюнь в політика, і нехай відмивається".
Так само було з Ющенком, а виявилося, що плюнули в себе, а отже, в нещасну Україну:)
Досить скігліть.
Корупція1216 Aтака Путіна1151 Україна та Європа992 Справа проти Тимошенко238 Уряд реформ363
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter