Лі Тернер Генеральний консул та директор місії Великобританії з питань торгівлі та інвестицій у Стамбулі. Колишній Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)

Львів прокидається

21 березня 2012, 13:55

В Україні є багато чудових міст. Але я завжди мав особливо теплі почуття до Львова, оскільки там я провів два тижні, проживаючи у родині та вивчаючи українську мову. Це також місто, в якому я почав писати блоги. Тому я знову з радістю відвідав Львів цього місяця, щоб зустрітися з обласними та міськими посадовцями; підтримати важливі британські інвестиції та британсько-українську співпрацю у військовій сфері; зустрітися з місцевими політичними аналітиками; відвідати вечерю, організовану Британсько-українською торговою палатою та Львівською торгово-промисловою палатою; а також виступити перед студентами Львівського національного університету імені Івана Франка.

Я вражений динамічністю Львова, де я зустрічаюся з командою молодих, англомовних посадовців, які прагнуть привітати інвесторів і наполегливо працюють над підготовкою до Євро 2012. Під час мого візиту до Львова у повітрі пахне весною. У вражаючому центрі міста просто неба відкриваються кафе. На селі багатий чорнозем виблискує на сонці, і починають сходити посіви. В університеті студенти-міжнародники активно ставлять цікаві запитання. А на Львівському автобусному заводі (ЛАЗ) майже завершено виготовлення транспортного парку до Євро-2012.

Я вже писав раніше про бурхливе минуле України, яке, поміж усього іншого, ілюструють замки навколо Львова та укріплені церкви у Львівській області. Але я також радий чути і про майбутнє, яке обіцяють Львову Євро-2012, той факт, що Львів є центром високих технологій і зоною колосального сільськогосподарського потенціалу, а також ті самі львівські студенти. Львів може бути прекрасним історичним містом, яке варто відвідати будь-якому майбутньому мандрівнику. Але і про місто, і про область можна сказати набагато більше.Губернатор Михайло Костюк (другий зліва) і Посол Лі Тернер (другий справа) оглядають техніку Континентальної фермерської групи у Львівській області

powered by lun.ua
Коментарі — 49
катрин _ 25.03.2012 14:05
IP: 95.135.238.---
Дописувачу kiiv: Дякую, що звернули увагу на думку з Волинської глушини.
Але взагалі краще ніж нічого. Навчаються всі.
Sakralna_lingvistyka _ 23.03.2012 15:19
IP: 77.120.32.---
anna-maria:
Пробудження завжди лікує! (
Тут важливо не сплутати пробудження з весняним загостренням. А якщо врахувати останні заяви узурпатора з приводу рос.мови та наближення виборів,то є всі підстави вважати, що саме загострення явило нам свою суть.
anna-maria _ 23.03.2012 14:26
IP: 194.44.198.---
пісня групи "Мандри" – лікує всіх стурбованих:)). Львів прокинувся, тепер прокинеться Україна. Я сталю крапку, шановні дописувачі через відсутність будь-якого діалогу. Що там вже говорити про форумний полілог. Квітучої весни! Пробудження завжди лікує!

Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!
Відкрий свої очі у світлі далеких зірок.
Це дивляться з темних небес
загиблі поети й герої -
всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє.

Не спи, моя рідна земля... (
Sakralna_lingvistyka _ 23.03.2012 14:16
IP: 77.120.32.---
anna-maria:
...І це треба сприймати як ознаку нового інформаційного суспільства, а не застосовувати методи середньовіччя – палити всіх за їхню Інакшість. Учімося бути цивілізованими...
Тут взагалі є підстави для занепокоєння станом Вашого здоров'я.
Це якась суміш юнацького максималізму і популізму помноженого на демагогію.
Може Ви донька пана амбасадора?
Sakralna_lingvistyka _ 23.03.2012 14:06
IP: 77.120.32.---
Sakralna_lingvistyka:
anna-maria:
Цікава тема – колоніальна свідомістью та її наймодерніший варіант:
Про це письменник розповів "КОММЕНТАРИЯМ".[/quote]
Саме це Ви вважаєте "наймодерніший варіант"?
Стилістика Ваших постів щось Дивним;) чином співпадає з стилістикою основної статті. Признайтесь! То Ви її автор, який старається замаскувати свій професійний провал.
Sakralna_lingvistyka _ 23.03.2012 14:03
IP: 77.120.32.---
anna-maria:
Цікава тема – колоніальна свідомістью та її наймодерніший варіант:
Про це письменник розповів "КОММЕНТАРИЯМ".[/quote]
Саме це Ви вважаєте "наймодерніший варіант"?
Стилістика Ваших постів щось Дивним;) чином співпадає з стилістикою основної статті. Признайтесь! То Ви її автор, який старається замаскувати свій професійний провал.
anna-maria _ 23.03.2012 12:32
IP: 194.44.198.---
Цікава тема – колоніальна свідомістью та її наймодерніший варіант:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nLID48c8xjw
Український письменник-мандрівник Максим Кідрук за кілька годин навчив українським фразам корінне населення Намібії.

Про це письменник розповів "Комментариям".
Як зазначає Кідрук, його дуже дратує той факт, що прем'єр-міністр Україна не може вивчити мову країни, в якій живе протягом довгих років.

"Одне з двох: або ця людина просто не в змозі вивчити будь-яку іноземну мову через розумові обмеження (у що віриться насилу, враховуючи посаду, яку він займає) або ж ця людина настільки ненавидить, не сприймає, відштовхує культуру країни, яка його прийняла, що просто відмовляється вчити її мову", – переконаний письменник.

За словами Кідрука, під час останньої африканської подорожі по Анголи та Намбу він вирішив довести, що навіть африканське плем'я здатне вивчити українську мову, на відміну від Азарова. Е. Саїд цього б не пояснив...
Sakralna_lingvistyka _ 22.03.2012 23:20
IP: 77.120.32.---
Схоже саме такими "писюльками" і закріплюють комплекс "меншовартості" у колоніальних народів. Наступним етапом є надання грантової допомоги таким чином, щоб самим же (з допомогою своїх різноманітних представництв) її і використати, а ще попіаритись як вони допомагають.
Sakralna_lingvistyka _ 22.03.2012 23:08
IP: 77.120.32.---
Хоча, в свою чергу, сам Хрущов, приймав короля Марокко на пляжі і в трусах! А це ще невідповідність дресс-коду.
І тоді він не переймався ні почуттями короля Марокко, ні наслідками, які могла мати така його поведінка для міждержавних стосунків. Ну і звісно його ганебна "Кузькіна мать!"
Див. у пошуку твір у виконанні В.Висоцького "Дурачина-простофиля"
Sakralna_lingvistyka _ 22.03.2012 22:21
IP: 77.120.32.---
anna-maria:
Ось лише кілька практик ведення блогів, які ведуть посли. Їх багато!!! Якщо не ліньки, то прошу подивитися. А пані посол Польші в Великій Британі робить те саме, що Лі Тернер в Україні.
Гарного читання усім, хто надміру критичний і агресивний!!
Тобто, слідуючи Вашій, надлишково-покірній логіці, якщо "Євробюрократи" патякають дурню, але роблять це консолідовано, то все гаразд і вони не несуть відповідальності за свої "писюльки". Може це у Вас і є той комплекс "меншовартості" ОСТРІВНОГО КОЛОНІАЛЬНОГО походження, про який писав наш Кобзар словами "...хай хоч малесеньку дулю, але під саму пику..."
P.S. Знаєте є таке поняття як моветон, який може "втілюватись" у різних формах некоректної поведінки. Наприклад у невідповідності приміщення де проводяться міждержавні процедури як от у ВАГОНІ підписання принизливого Версальського миру. Чи Мао Цзедун, плаваючи у басейні приймав Хрущова, і закликав приєднатись до нього, ЗНАЮЧИ, що той НЕ ВМІЄ плавати!.
anna-maria _ 22.03.2012 21:07
IP: 194.44.149.---
Ось лише кілька практик ведення блогів, які ведуть посли. Їх багато!!! Якщо не ліньки, то прошу подивитися. А пані посол Польші в Великій Британі робить те саме, що Лі Тернер в Україні.
Гарного читання усім, хто надміру критичний і агресивний!!

http://blogs.fco.gov.uk/martinharris/2012/03/21/doing-business-in-emerging-europe/

http://ambassadorblogiceland.blogspot.com/

http://blogs.mfat.govt.nz/andrew-matheson/constructive-ideas-against-corruption/

http://www.facebook.com/bucharest.usembassy?v=app_6009294086&ref=ts
Sakralna_lingvistyka _ 22.03.2012 19:51
IP: 77.120.32.---
А ось і назва 'Дистанційний курс: "Основи академічного письма. Написання есе англійською мовою"'
Sakralna_lingvistyka _ 22.03.2012 19:47
IP: 77.120.32.---
kiiv:
я скорее всего неправ, но не могу отделаться от впечатления, что посол искреннее удивился львовянам – "так вы ещё и разговариваете?"
иначе как оскробление не могу рассматривать эту статью
+50
А посилити це справедливе обурення можна довідавшись про те, що на сьогодні у UK отримати гарну мовну грамотність можна у Ірландії. А Україна в особі Львівського універу розробила разом з Орегонським універом партнерську програму "Орегон-Львів" з дуже символічною назвою:
То може б пану послу "теє- то... як його... " як примовляв у пікантних ситуаціях поет -копач Бонавентура
пройти курс чи що?
Sakralna_lingvistyka _ 22.03.2012 18:55
IP: 77.120.32.---
anna-maria:
kiiv – класик російської літератури, зокрема соц.реалізму, М. Горький схопив суть внутрішнього незадоволення, деструктивності та агресивності спролетаризованих людей, які не знають іншого способу,я к вихлюпнути всю свою злість на тих, хто позитивний, конструктивний і демонмтративно Інший. Саме тому у романі "Мать" такі люди зі самого ранку реаґують на пташиний спів здеморалізованою реплікою "Уже с утра поют, сволочи!"
І чим дратує Вас позитивна настанова на світ пана Посла? Читайте класику і не будьте такими як персонажі роману "Мать".
Ваша згадка про персонажів роману "Мать" така ж недоречна як і спроба захистити це (пардон) посольське "проізвєдєніє". Можливо Ви до нього маєте якесь відношення;)? Адже Горький, підлікувавшись на Капрі від соц.реалізму, почав ПРИНАЙМНІ СПІВЧУВАТИ інтеліґенції, яка опинилась в руках саме тих персонажів його роману, яких він і "породив"!
Sakralna_lingvistyka _ 22.03.2012 18:24
IP: 77.120.32.---
Звернімо увагу на назву статті НЕ ЛЬВІВ'ЯНИ прокидаються. А Львів! просто area for expansion?
Схоже пан амбасадор з UK навіть з формально-церемоніальних міркувань (які для посла є апріорі ознакою професійності) не здатний навіть якусь адекватну інформативну статтю у блозі написати.; (І це не зважаючи на свою журналістську ДОМАШНЮ практику.
Я вже "мовчу" про симетричні партнерські стосунки збудувати з Україною!
Ніяк не вирвуться з "дрімучих напрацьовок" совдеповських часів у своїх кадрових призначеннях! Може тому і призначили спеціаліста по островах та Африці (транзитом через Москву) до нас? А спеціаліст все ніяк не спеціалізується на бідолашній Україні. Його реакція якась вульгарно-примітивна подібна до реакції посла що прибув на острови і вигукнув "Ти Ба! Так вони ще й по агліцькому балакають!
Цікаво чи пан амбасадор знайомий з творами свого земляка Ланселота Лоутона "Українське питання" з 1935 р.? Пора нагадати про Олівера Кромвеля та золото Полуботка в банку GB
anna-maria _ 22.03.2012 17:41
IP: 194.44.198.---
kyiv – це звичайна нова практика сучасних послів, які мають потебу і можуть висловлювати свої думки, ділитися враженнями. Як для прикладу робить це посол США в Бельгії
http://www.flickr.com/photos/us_ambassador_gutman/
У польських інтернет-виданнях також дуже багато таких прикладів. Посли нового покоління використовують всі комунікативні канали, а не лише пишуть звіти, які потрапляють до рук Wikileaks.

І це треба сприймати як ознаку нового інформаційного суспільства, а не застосовувати методи середньовіччя – палити всіх за їхню Інакшість. Учімося бути цивілізованими.
Oleksandr Foyevtsov _ 22.03.2012 15:51
IP: 141.2.253.---
Garrich:
ви б мабуть обсирали, вибачте на слові, якесь убоге Leeds завітавши із візитом.
Garrich _ 22.03.2012 12:09
IP: 178.212.247.---
"Я вражений динамічністю Львова, де я зустрічаюся з командою молодих, англомовних посадовців, які прагнуть привітати інвесторів і наполегливо працюють над підготовкою до Євро 2012. Під час мого візиту до Львова у повітрі пахне весною. У вражаючому центрі міста просто неба відкриваються кафе. На селі багатий чорнозем виблискує на сонці, і починають сходити посіви. В університеті студенти-міжнародники активно ставлять цікаві запитання. А на Львівському автобусному заводі (ЛАЗ) майже завершено виготовлення транспортного парку до Євро-2012."
__________________________________________________

...Молодих англомовних хабарників...
...Наполегливо працюють на поповнення своїх кишень...
...На селі люди криком кричать про свої біди...незабаром тих сіл вже не залишиться,бо повмирають
...від ЛАЗУ майже нічого не лишилось...розвалені будівлі та трохи показухи...
Провели Вас пане посол по "Потьомкінських деревеях",замилили очі,будьте мудрішим
anna-maria _ 22.03.2012 11:29
IP: 194.44.198.---
kiiv – класик російської літератури, зокрема соц.реалізму, М. Горький схопив суть внутрішнього незадоволення, деструктивності та агресивності спролетаризованих людей, які не знають іншого способу,я к вихлюпнути всю свою злість на тих, хто позитивний, конструктивний і демонмтративно Інший. Саме тому у романі "Мать" такі люди зі самого ранку реаґують на пташиний спів здеморалізованою реплікою "Уже с утра поют, сволочи!"

І чим дратує Вас позитивна настанова на світ пана Посла? Читайте класику і не будьте такими як персонажі роману "Мать".
катрин _ 22.03.2012 10:52
IP: 95.135.196.---
Пан посол один із небагатьох який не втручається у внутрішню політику України.
Та з тої вакханалії яка є на місцях робить свою велику справу.
KostaNukolav _ 22.03.2012 10:51
IP: 193.243.171.---
Львов с каждым годом становится все лучше и лучше, и уверен на постсоветском пространстве лидирует как самый туристический город, с красивыми уютными улочками и низкими ценами.
jaw _ 22.03.2012 07:59
IP: 178.95.80.---
Инда взопрели озимые.
Рассупонилось солнышко, расталдыкнуло свои лучи по белу
светушку. Понюхал старик Ромуальдыч свою портянку и аж
заколдобился
Sakralna_lingvistyka _ 22.03.2012 00:21
IP: 77.120.32.---
sulima1001:
Mr. Ambassaor is realy frank One.
Mr.Ambassador, "губернатор" – it's your non-fatal error NOne (maybe? I hope):)
sulima1001 _ 21.03.2012 22:56
IP: 46.203.146.---
Mr. Ambassaor is realy frank One.
Dasein _ 21.03.2012 22:18
IP: 178.137.128.---
kiiv:
Странный заголовок, от чего Львов просыпается? от померанчев?
da un
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter