Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Конкурс молодіжних проектів 2015 – чесний, некорупційний, прозорий

31 січня 2015, 14:57

Міністерство молоді та спорту України оголосило про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями у 2015 році, для яких надається фінансова підтримка держави.

Моя принципова позиція, як міністра – цей конкурс, чи не вперше за всі роки його проведення, повинен стати взірцем нової якості молодіжної політики: некорупційний, відкритий, прозорий, конкурентний. Це буде саме змагання проектів, а не брендів громадських організацій, прізвищ їх лідерів та розміру "відкатів".

Пріоритети на цей рік:

1. Утвердження патріотизму, духовності, моральності у молодого покоління.

2. Створення умов для творчого та інтелектуального розвитку молоді.

3. Пропаганда та формування здорового способу життя молоді.

4. Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді.

5. Забезпечення розвитку міжнародного молодіжного співробітництва.

Також Міністерство оголосило про формування Конкурсної комісії з розгляду відповідних проектів і запрошує подавати до її складу свої пропозиції. До членів цієї комісії – максимально жорсткі вимоги.

Зокрема, не може бути входити до неї особи, що є керівниками або працівниками інституту громадянського суспільства, які подали конкурсну пропозицію. Окрім того, кандидати у члени Комісії пройдуть обов'язкову локальну люстраційну перевірку. До роботи не будуть допущені ті особи, які були обґрунтовано запідозрені в порушенні процедури і законодавства у попередні роки проведення конкурсу проектів.

Міністерство молоді та спорту України також запросило до участі в Конкурсній комісії представників авторитетних міжнародних фондів, які мають величезний досвід роботи з відповідними проектами та бездоганну репутацію. Для учасників конкурсу це стане чудовою нагодою заявити про себе перед донорами зі світовим та європейським ім'ям.

Засідання Конкурсної комісії з розгляду проектів буде транслюватися наживо в Інтернеті.

Дискусію підтримую на своїй сторінці Facebook

powered by lun.ua
Коментарі — 26
Юрий Воронов _ 31.01.2015 15:16
IP: 74.125.18.---
Що це за демонстративне дуркування?
Уявiть себе у Фiнляндiї наприкiнцi 39-го року... Якi цiлi можуть бути "молодіжних проектів", крiм одного – за будь-яку цiну захистити країну? Якi гасла – крiм "Усе для фронту, усе для перемоги!"
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter