Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Громадська кампанія ''Спільна олімпійська перемога''. Підтримати українських спортсменів у Ріо має кожен небайдужий бізнесмен і меценат

06 червня 2016, 20:50

До старту літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро залишилися два місяці. Ми всі чудово розуміємо, що гідне представлення України на Олімпіаді – це обличчя та міжнародний престиж держави.

Перемоги українських спортсменів на міжнародних змаганнях, виконання національного гімну України, підняття державного прапору – це те, що об'єднує суспільство, надихає на нові звершення, викликає почуття патріотизму та гордості за свою країну.

Підготовка наших спортсменів до Олімпійських ігор триває не один рік. На сьогодні вже здобуто 181 ліцензію. На цьому шляху наші олімпійці проходять через надважкі багаторічні тренування, вкладаючи у них свій час, сили та, фактично, все своє життя. Впевнений, вони зроблять усе залежне від себе, щоб гідно виступити під прапором України на цих змаганнях.

Держава та НОК України також роблять для цього максимум можливого, враховуючи наявні ресурси. На підготовку та участь в Олімпіаді з Держбюджету виділено 250 млн. грн. Передбачено призові у розмірі 125 тис. доларів за "золото", 85 тис. дол. за "срібло", 55 тис. дол. за "бронзу". Однак, було би дуже добре, якби наші спортсмени відчули підтримку ще й від бізнесу та меценатів.

З цією метою Міністерство молоді та спорту України разом із соціально відповідальними представниками вітчизняного бізнесу та меценатами – оголошують про проведення громадської кампанії "Спільна олімпійська перемога".


Ми домовилися про створення додаткових стимулів для успішного виступу українських олімпійців та гідного представлення нашої держави на Олімпіаді в Ріо. Зокрема, утворюється позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами літніх Олімпійських ігор – 2016.

Призовий фонд громадської кампанії "Спільна олімпійська перемога" формується зацікавленими представниками бізнесу та меценатами у вигляді цінних подарунків: квартири, автомобілі, комп'ютерна, мобільна, аудіо-відео та побутова техніка, путівки тощо. По завершенні змагань лоти, які надійдуть у вигляді меценатської допомоги до призового фонду кампанії, будуть розіграні на безпрограшній лотереї між українськими олімпійцями.Урочистий старт кампанії "Спільна олімпійська перемога" відбувся під час відкриття другої черги ЖК "Олімпійське містечко" у Києві. Відповідний Меморандум було підписано між Міністерством молоді та спорту України та компанією "ДК Девелопмент".

Щиро вдячний цій компанії, яка першою відгукнулася та приєдналася до акції. Вони надали до призового фонду сертифікат на однокімнатну квартиру в ЖК "Олімпійське містечко".У свою чергу, туристична фірма Yana Luxury Travel надала сертифікат на уікенд в одному із фешенебельних готелів Європи. Офіційним медіа-партнером кампанії виступив "5 канал".

Закликаю соціально відповідальний бізнес України, меценатів та інші ЗМІ долучатися до "Спільної олімпійської перемоги". Будемо також працювати над тим, щоб запустити подібну акцію і для наших паралімпійців.


Дізнатися більше про умови приєднання до громадської кампанії "Спільна олімпійська перемога" можна у координатора акції Володимира Бульби. Тел. для зв'язку із координатором – 050 222 5 333.

Коментарі — 37
Pixel _ 07.06.2016 19:54
IP: 37.55.15.---
Василий Николаев:
ОТЖЕ – ПРОДОВЖИМО. Бо "Підняти гамір у Західному Вей, щоб захиститися у Східному Чу" – не тільки не проперло, а й ледве Льова спромігся унести ноги з цього самого Західного Вей:)))

ОТЖЕ: ЩО ЗА АЛЮЗІЮ З КЕНА КІЗІ ВЖИВ ЛУЦЕНКО У СВОЄМУ ВИСТУПІ В США? ЧОМУ В КОНТЕКСТІ ЦЬОГО ВИСТУПУ НЕ МОЖНА БУЛО ЗАМІНИТИ КІЗІ НА ЦИТАТУ З НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО?
Pixel _ 07.06.2016 19:41
IP: 37.55.15.---
Василий Николаев:
Pixel:
Василий Николаев:
А ОТ У МЕНЕ – НІ! ХОЧ ВИ У ЦЬОМУ – ЯК ЗАЄЦЬ В ГЕОМЕТРІЇ, АЛЕ ТЕ ПРО ЩО ВИ ТІЛЬКИ ЩО ТУТ БОВКАЛИ – НА САЙТІ ВІДСУТНЄ.
Пиксель Пиктусович, не выставляйте себя совсем уж полным инвалидом...
- – - – - -
ТАК ЧОГО Ж ВИ НЕРВУЄТЕ? ПРОСТО ПОРАДЬТЕСЯ НА ЦЮ ТЕМУ З МОСКАЛИКОМ ТОЛІКОМ РУСІНИМ. ПРАВДА ДУЖЕ СИМПТОМАТИЧНО, ЩО ВІН ТУТ З"ЯВИВСЯ ЛИШЕНЬ НА ОДИН ДЕНЬ, "ВІДБОМБИВСЯ" ПО ЛЬОВИНІЙ ПАВЛІНЯЧІЙ ПИХАТОСТІ – І ЗНИК, НАВІТЬ НЕ ПОДЯКУВАВШИ ЛЬОВІ ЗА СПІВАРАЦЮ:)))
Pixel _ 07.06.2016 19:25
IP: 37.55.15.---
Василий Николаев:
Pixel:
Василий Николаев:
ВОТ ЭТО ВЫ ЗАШКВАРИЛИСЬ! ТОЛЬКО ЧТО *СДАЛИ* В ПРЯМОМ ЭФИРЕ *ИСТИННОЕ* МЕСТО ИЗГОТОВЛЕНИЯ ОБОРОНКИ! НЕ ЗНАЮ,ЧТО ВАМ СКАЖЕТ МОСКАЛЬ РУСИН, ВСЁ ВРЕМЯ И С ВАШЕЙ ПОМОЩЬЮ, НО БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО "ТЯНУВШИЙ" ТУТ ИЗ МЕНЯ ЭТУ ИНФУ. НО ЧТО СКАЖЕТ ЛЮБОЙ РАБОТНИК СБУ – МОГУ ПРАКТИЧЕСКИ ПРОЦИТИРОВАТЬ.
А, так это вы... хранили Военную тайну...?
Но в этом... нет никакой необходимости – с номенклатурой производимой ИПЗ продукции... на сайте этого завода. У меня пока всё.
- – - – - -
:))))))
А ОТ У МЕНЕ – НІ! ХОЧ ВИ У ЦЬОМУ – ЯК ЗАЄЦЬ В ГЕОМЕТРІЇ, АЛЕ ТЕ ПРО ЩО ВИ ТІЛЬКИ ЩО ТУТ БОВКАЛИ – НА САЙТІ ВІДСУТНЄ. ЧИ ПОРАДИТЕСЯ З МОСКАЛИКОМ РУСІНИМ З ЦЬОГО ПРИВОДУ?

Щодо мене – так, я оберігаю будь-яку інфу спеціального характеру – і яка відсутня на сайтах, і яку можна відшукати в мережі. Тому моє запрошення Караїма, до якого Ви, на радість москалям, встромили носа, – стосується САМЕ ІОМЗу. І іншого я тут не казав:)))
Pixel _ 07.06.2016 18:11
IP: 37.55.15.---
Микола Злочевський _ 07.06.2016 11:15IP: 176.8.116.-

...Тебе, когуту сумскому...

ФОРУМЧАНИН МИКОЛА ЗЛОЧЕВСЬКИЙ, ВАС ПОПРЕДЖЕНО ЩОДО ОБРАЗ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПО ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ОЗНАЦІ. ТУТ ВЖЕ ЯКОСЬ ВИНИКАЛИ "галицькі барани" – І АВТОР (-КА) ТАКОЇ ЯСКРАВОЇ МЕТАФОРИ ВІДПРАВИ (-ЛАСЯ), ЯК І ГОДИТЬСЯ, ПО ШЛЯХУ ПЕРЕВИХОВАННЯ -ПЕРЕНІКУВАННЯ.

= = = = = = = =

Микола Злочевський:_ 07.06.2016 15:22IP: 176.8.116.-

Вся його брехливість від того, що він сумський когут...

ФОРУМЧАНИН МИКОЛА ЗЛОЧЕВСЬКИЙ, ЗА ОБРАЗУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПО ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ОЗНАЦІ – ВИ В ІГНОРІ НА ВСІХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП!
Pixel _ 07.06.2016 12:27
IP: 37.55.15.---
Микола Злочевський

НУ ЩО Ж МИКОЛКО, НЕ ДАЄТЕ ЗАБУТИ – ТО ДОВЕДЕТЬСЯ ЗГАДАТИ:

БРЕХНЯ ПРИНИЖУЄ!
До мого знайомого-спеціаліста з середньовічної історії Західної України, між іншим, зверталися представники міжнародного (!) зємлячєства носіїв прізвища Золочєвський (вихідців з у минулому єврейського мєстєчка з зони осєдлості, а нині райцентру Золочів Львівської областы). І, всі як один – расово єврейські хлопці. І той знайомий мені переказував, що оцей Злочєвський = З (о) лочевський вважається серед них некошерним, бо розповсюджує байки, що його прізвище походить від якогось козацького розвідника, який десь там "зло чув" (??!!). Гіршим від цього Миколки вважається тільки один з московських Бродських, який стверджує, що його предки не з Бродів (це також зона осідлості і також Львівська обл.), а що ніби-то він походить від самих бродників з Великого Лугу:)))))
Pixel _ 07.06.2016 10:47
IP: 37.55.15.---
moskel:
Жданов – підстилка Тимошенко, хоче відправити наших спортсменів в Бразилію на вірну смерть.!!!

Багато країн вже бойкотують олімпійські ігри,!!!
Вчені, лікарі, вірусологи призивають бойкотувати ігри.!!!!

Вірогідність заразитися Зіка вірусом 99%.
Вірогідність заразитися венеричними хворобами 75%
Австралія для спортсменів виробляє якісь супер сильні кондоми.
Знаменитий пляж Копакабана і бухта – 53% фекалії.
Вчені питають – якщо в воді 53% фекалії – то це вода з фекаліями чи фекалії розбавлені водою.!!!!

Жданов.
Не смій відправляти хлопців на смерть.!!!!

Суку на Гіляку.!!!!!
- – - -
І чого б це міністра молоді та спорту України на гіляку? І як це такий огрядний дядько – і підстілка для жіночки? І що треба робити спортсменові – вкраїнцеві, щоб заразитися на Олімпіаді венеричною хворобою?
А ось як: не moskel, а Моксєль. Причому Білінський – відпочиває:)))
Pixel _ 07.06.2016 10:42
IP: 37.55.15.---
Гоша Утёсов:
Но мы же так скакали! Свидомые на коленях выпрашивают визы под посольством Франции.

Франция отказала в выдаче виз более чем тысяче украинцев, которые хотели поддержать своих игроков на футбольном турнире. Европа грубо захлопнула двери перед носом самых патриотичных её приверженцев, показав украинцам их истинное место в пищевой цепочке. Французы даже не объяснили причины такого поголовного отказа. Всему миру и так ясно, а рабам и знать ничего не надо. И судя по униженному и просительному поведению вяло протестующих, рабы практически смирились со своей ролью.Возмущённые речи доморощенных ораторов удивляют своими просительными интонациями...
- – - – -
МОСКАЛЬСКЬКИЙ ТРОЛЬ ГІМАЛАЙСЬКИЙ, ЩО ФУНКЦІОНУЄ ПІД НІКОМ Гоша Утёсов – В ІГНОРІ НА ВСІХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП
volume_C _ 07.06.2016 10:25
IP: 104.155.61.---
moskel:
Жданов – підстилка Тимошенко, хоче відправити наших спортсменів в Бразилію на вірну смерть.!!!

Багато країн вже бойкотують олімпійські ігри,!!!
Вчені, лікарі, вірусологи призивають бойкотувати ігри.!!!!

Вірогідність заразитися Зіка вірусом 99%.
Вірогідність заразитися венеричними хворобами 75%
Австралія для спортсменів виробляє якісь супер сильні кондоми.
Знаменитий пляж Копакабана і бухта – 53% фекалії.
Вчені питають – якщо в воді 53% фекалії – то це вода з фекаліями чи фекалії розбавлені водою.!!!!

Жданов.
Не смій відправляти хлопців на смерть.!!!!

Суку на Гіляку.!!!!!
ап
Pixel _ 07.06.2016 10:02
IP: 37.55.15.---
Andrey Kononenko:
Pixel:
Andrey Kononenko:
Pixel:
Да, голодомор. Или есть другой термин для размера украинской пенсии? Да и не только пенсии. Молодая часть населения массово пытается эмигрировать, потому что выжить на украинскую зарплату нельзя. Особенно уродливые формы нищета принимает, если заболеть.
А в это время пиксель собрался пропагандировать Украину на международной арене... украинское голожопие?
- – - – -
Андрюшіку,
маю дві поради: мень і біль радикальну.

1) Коли буде Олімпіада – не дивись, принаймні виступи українців. Я к почуєш щось про успіхи України по радіо – вимикай громкість. Але все це пнапівміри. другу пораду даю тобі повторно:

2) Оскільки така безнадьога – застрілися.
У вас извращённая расстановка приоритетов. Многие украинцы заразились этим от раши.
- – - -
Та то нехай буде моєю проблемою. А оскільки в тебе "всьо пропало" – застрілися. Або, якщо руки трусяться – випий яду.
Andrey Kononenko _ 07.06.2016 08:16
IP: 188.163.73.---
Pixel:
Andrey Kononenko:
Pixel:
Да, голодомор. Или есть другой термин для размера украинской пенсии? Да и не только пенсии. Молодая часть населения массово пытается эмигрировать, потому что выжить на украинскую зарплату нельзя. Особенно уродливые формы нищета принимает, если заболеть.
А в это время пиксель собрался пропагандировать Украину на международной арене. Что именно пропагандировать – украинское голожопие?
- – - – -
Андрюшіку,
маю дві поради: мень і біль радикальну.

1) Коли буде Олімпіада – не дивись, принаймні виступи українців. Я к почуєш щось про успіхи України по радіо – вимикай громкість. Але все це пнапівміри. другу пораду даю тобі повторно:

2) Оскільки така безнадьога – застрілися.
У вас извращённая расстановка приоритетов. Многие украинцы заразились этим от раши.
Andrey Kononenko _ 07.06.2016 08:09
IP: 188.163.73.---
Pixel:
Andrey Kononenko:
Pixel:
Правильно он в последнем абзаце всё написал. Кроме одной вещи – Украина не теряла граждан донбасса по своей вине. А в остальном правильно
- – - -
...А в першому spitfire протиставивив відсутністі грошей на пропаганду наявність грошей на спорт. Так от, я йому й пояснив, що спорт – то й є найефективніша пропаганда.
... І тут з іншого кутку виповзає Кононенка і, перепрошую, верешить: Як??!! Пропаганда???!!! У голодній-холодній країні?????!!!!

Хлопці, та Ви вже якось тут визначіться з вашою сексуальною орієнтацією:)...
Кстати, вы и тут пытались сманипулировать. spitfire написал про информационную безопасность Украины, а вы – про понты заграницей.
Pixel _ 07.06.2016 01:47
IP: 109.87.178.---
Andrey Kononenko:
Pixel:
Да, голодомор. Или есть другой термин для размера украинской пенсии? Да и не только пенсии. Молодая часть населения массово пытается эмигрировать, потому что выжить на украинскую зарплату нельзя. Особенно уродливые формы нищета принимает, если заболеть.
А в это время пиксель собрался пропагандировать Украину на международной арене. Что именно пропагандировать – украинское голожопие?
- – - – -
Андрюшіку,
маю дві поради: мень і біль радикальну.

1) Коли буде Олімпіада – не дивись, принаймні виступи українців. Я к почуєш щось про успіхи України по радіо – вимикай громкість. Але все це пнапівміри. другу пораду даю тобі повторно:

2) Оскільки така безнадьога – застрілися.
moskel _ 07.06.2016 00:36
IP: 104.155.45.---
Жданов – підстилка Тимошенко, хоче відправити наших спортсменів в Бразилію на вірну смерть.!!!

Багато країн вже бойкотують олімпійські ігри,!!!
Вчені, лікарі, вірусологи призивають бойкотувати ігри.!!!!

Вірогідність заразитися Зіка вірусом 99%.
Вірогідність заразитися венеричними хворобами 75%
Австралія для спортсменів виробляє якісь супер сильні кондоми.
Знаменитий пляж Копакабана і бухта – 53% фекалії.
Вчені питають – якщо в воді 53% фекалії – то це вода з фекаліями чи фекалії розбавлені водою.!!!!

Жданов.
Не смій відправляти хлопців на смерть.!!!!

Суку на Гіляку.!!!!!
Andrey Kononenko _ 07.06.2016 00:35
IP: 188.163.73.---
Pixel:
Andrey Kononenko:
Pixel:
Да, голодомор. Или есть другой термин для размера украинской пенсии? Да и не только пенсии. Молодая часть населения массово пытается эмигрировать, потому что выжить на украинскую зарплату нельзя. Особенно уродливые формы нищета принимает, если заболеть.
А в это время пиксель собрался пропагандировать Украину на международной арене. Что именно пропагандировать – украинское голожопие?
- – - -
Розмір Вашого животіка:)))
А я вам не ради шутки написал. Вы с катушек слетели и улетели. А теперь опуститесь на землю.
Pixel _ 07.06.2016 00:27
IP: 109.87.178.---
Василий Николаев:
Pixel:
Василий Николаев:
ЛЬОВА! ІОМЗ СУЩЄСТВУЄТ!!! І ТАНКОВУЮ ОПТІКУ РЄМОНТІРУЄТ!!!!!!! І ДАЖЄ КОМПЛЄКТУЄТ ЄЮ ТАНКІ З ХАРКІВСЬКОГО ЗАВОДУ МАЛИШЄВА!!!!!!!!!
Ну, это уже что-то, похожее на ответ. А соответствует ли... Я уже связался по скайпу с Историчкой и она завтра же выезжает из Харькова в Изюм, чтоб обо всем разузнать на месте.
- – - – -
Чудово! А шо, по телефон уВас "послали"? Треба було відрекомендуватися моїм знайомим:)... Не знаю хто така "істєрічка", але її чесність для мене поза сумнівом, оскільки вона – Ваша товаришка. Доречі, придбає для Вашого дєдушкі чудового дизайну ізюмський футляр для окулярів.

БАЛАЛАЄЧНІКУ, А ТЕПЕР ПОВЕРНЕМОСЯ ДО МОЇХ... НУ ЛИШЕ ХАЙ ДВОХ ПИТАНЬ: ЯКИЙ САМЕ ЕПІЗОД З ЯКОГО ТВОРУ КЕНА КІЗІ МАВ НА УВАЗІ ЛУЦЕНКО? ЧОМУ ВІН НЕ МАВ ЗМОГИ "ЗАМІНИТИ" КІЗІ НЕЧУЄМ-ЛЕВИЦЬКИМ?

НЕ ЗНАЄШ? ТО НЕ ЗВІЗДІ! І КОЛИ ТИ МОВЧАТИМЕШ КОЖНОГО РАЗУ, КОЛИ НЕ ЗНАЄШ – "ВОЦАРІТЦА ТІШІНА"...
Pixel _ 07.06.2016 00:25
IP: 109.87.178.---
Andrey Kononenko:
Pixel:
Andrey Kononenko:
Pixel:
Правильно он в последнем абзаце всё написал. Кроме одной вещи – Украина не теряла граждан донбасса по своей вине. А в остальном правильно
- – - -
...А в першому spitfire протиставивив відсутністі грошей на пропаганду наявність грошей на спорт. Так от, я йому й пояснив, що спорт – то й є найефективніша пропаганда.
... І тут з іншого кутку виповзає Кононенка і, перепрошую, верешить: Як??!! Пропаганда???!!! У голодній-холодній країні?????!!!!

Хлопці, та Ви вже якось тут визначіться з вашою сексуальною орієнтацією:)...
А я чётко написал, что соглашаюсь с последним абзацем.
- – -
Шо? Обидва?? Йой...
Andrey Kononenko _ 07.06.2016 00:24
IP: 188.163.73.---
Pixel:
Andrey Kononenko:
Pixel:
Правильно он в последнем абзаце всё написал. Кроме одной вещи – Украина не теряла граждан донбасса по своей вине. А в остальном правильно
- – - -
...А в першому spitfire протиставивив відсутністі грошей на пропаганду наявність грошей на спорт. Так от, я йому й пояснив, що спорт – то й є найефективніша пропаганда.
... І тут з іншого кутку виповзає Кононенка і, перепрошую, верешить: Як??!! Пропаганда???!!! У голодній-холодній країні?????!!!!

Хлопці, та Ви вже якось тут визначіться з вашою сексуальною орієнтацією:)...
А я чётко написал, что соглашаюсь с последним абзацем.
Pixel _ 07.06.2016 00:22
IP: 109.87.178.---
Andrey Kononenko:
Pixel:
Да, голодомор. Или есть другой термин для размера украинской пенсии? Да и не только пенсии. Молодая часть населения массово пытается эмигрировать, потому что выжить на украинскую зарплату нельзя. Особенно уродливые формы нищета принимает, если заболеть.
А в это время пиксель собрался пропагандировать Украину на международной арене. Что именно пропагандировать – украинское голожопие?
- – - -
Розмір Вашого животіка:)))
Andrey Kononenko _ 07.06.2016 00:21
IP: 188.163.73.---
Pixel:
Да, голодомор. Или есть другой термин для размера украинской пенсии? Да и не только пенсии. Молодая часть населения массово пытается эмигрировать, потому что выжить на украинскую зарплату нельзя. Особенно уродливые формы нищета принимает, если заболеть.
А в это время пиксель собрался пропагандировать Украину на международной арене. Что именно пропагандировать – украинское голожопие?
Pixel _ 07.06.2016 00:20
IP: 109.87.178.---
Andrey Kononenko:
Pixel:
Правильно он в последнем абзаце всё написал. Кроме одной вещи – Украина не теряла граждан донбасса по своей вине. А в остальном правильно
- – - -
...А в першому spitfire протиставивив відсутністі грошей на пропаганду наявність грошей на спорт. Так от, я йому й пояснив, що спорт – то й є найефективніша пропаганда.
... І тут з іншого кутку виповзає Кононенка і, перепрошую, верешить: Як??!! Пропаганда???!!! У голодній-холодній країні?????!!!!

Хлопці, та Ви вже якось тут визначіться з вашою сексуальною орієнтацією:)...
Pixel _ 07.06.2016 00:14
IP: 109.87.178.---
Andrey Kononenko:
Pixel:
А вот вы показали, что считаете понты и показуху превыше всего в стране, где имеет место быть голодомор. Это, между прочим, типичная точка зрения для России и диких азиатов.
- – - – -
"Имєєт мєсто бить" = "існує в даний момент".
... Існує в даний моментв Україні голодомор? Андрюшік, обслєдуйтеся, поки не пізно. Вдруге за останній тиждень закликаю. Спорт – то не "понти", то дух нації. Здоровий дух. Я це ЗНАЮ, БО ВІДЧУВАЮ п"ять разів на тиждень. Ну, а якщо Ви свого пивного животіка поперед себе на візочку возите... та ще й під час голодомору...

Поцікавтеся статистикою "показухи" в таких "супербагатих" країн найрізноманітнішої політорієнтації і (або) географії: Ямайка, Ефіопія, Куба, Кенія, ПАР... "Диких азіатів" я не згадав спеціально, бо ж маю справу з таким-претаким знавцем спорту, що за Південну Корею або Китай – "розмаже":)))))
Pixel _ 07.06.2016 00:02
IP: 109.87.178.---
Василий Николаев:
Pixel:
Василий Николаев:
ЛЬОВА! ІОМЗ СУЩЄСТВУЄТ!!! І ТАНКОВУЮ ОПТІКУ РЄМОНТІРУЄТ!!!!!!! І ДАЖЄ КОМПЛЄКТУЄТ ЄЮ ТАНКІ З ХАРКІВСЬКОГО ЗАВОДУ МАЛИШЄВА!!!!!!!!!
Ну, это уже что-то, похожее на ответ. А соответствует ли... Я уже связался по скайпу с Историчкой и она завтра же выезжает из Харькова в Изюм, чтоб обо всем разузнать на месте.
- – - – -
Чудово! А шо, по телефон уВас "послали"? Треба було відрекомендуватися моїм знайомим:)... Не знаю хто така "істєрічка", але її чесність для мене поза сумнівом, оскільки вона – Ваша товаришка. Доречі, придбає для Вашого дєдушкі чудового дизайну ізюмський футляр для окулярів.

БАЛАЛАЄЧНІКУ, А ТЕПЕР ПОВЕРНЕМОСЯ ДО МОЇХ... НУ ЛИШЕ ХАЙ ДВОХ ПИТАНЬ: ЯКИЙ САМЕ ЕПІЗОД З ЯКОГО ТВОРУ КЕНА КІЗІ МАВ НА УВАЗІ ЛУЦЕНКО? ЧОМУ ВІН НЕ МАВ ЗМОГИ "ЗАМІНИТИ" КІЗІ НЕЧУЄМ-ЛЕВИЦЬКИМ?

НЕ ЗНАЄШ? ТО НЕ ЗВІЗДІ! І КОЛИ ТИ МОВЧАТИМЕШ КОЖНОГО РАЗУ, КОЛИ НЕ ЗНАЄШ – "ВОЦАРІТЦА ТІШІНА"...
Andrey Kononenko _ 07.06.2016 00:00
IP: 188.163.73.---
Pixel:
А вот вы показали, что считаете понты и показуху превыше всего в стране, где имеет место быть голодомор. Это, между прочим, типичная точка зрения для России и диких азиатов.
moskel _ 06.06.2016 23:56
IP: 104.155.62.---
Жданов – підстилка Тимошенко, хоче відправити наших спортсменів в Бразилію на вірну смерть.!!!

Багато країн вже бойкотують олімпійські ігри,!!!
Вчені, лікарі, вірусологи призивають бойкотувати ігри.!!!!

Вірогідність заразитися Зіка вірусом 99%.
Вірогідність заразитися венеричними хворобами 75%
Австралія для спортсменів виробляє якісь супер сильні кондоми.
Знаменитий пляж Копакабана і бухта – 53% фекалії.
Вчені питають – якщо в воді 53% фекалії – то це вода з фекаліями чи фекалії розбавлені водою.!!!!

Жданов.
Не смій відправляти хлопців на смерть.!!!!

Суку на Гіляку.!!!!!
Andrey Kononenko _ 06.06.2016 23:51
IP: 188.163.73.---
Pixel:
Правильно он в последнем абзаце всё написал. Кроме одной вещи – Украина не теряла граждан донбасса по своей вине. А в остальном правильно
Aтака Путіна1114 Уряд реформ315 Україна та Європа931 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте