6 червня 2016, 20:50

Громадська кампанія ''Спільна олімпійська перемога''. Підтримати українських спортсменів у Ріо має кожен небайдужий бізнесмен і меценат

До старту літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро залишилися два місяці. Ми всі чудово розуміємо, що гідне представлення України на Олімпіаді – це обличчя та міжнародний престиж держави.

Перемоги українських спортсменів на міжнародних змаганнях, виконання національного гімну України, підняття державного прапору – це те, що об'єднує суспільство, надихає на нові звершення, викликає почуття патріотизму та гордості за свою країну.

Підготовка наших спортсменів до Олімпійських ігор триває не один рік. На сьогодні вже здобуто 181 ліцензію. На цьому шляху наші олімпійці проходять через надважкі багаторічні тренування, вкладаючи у них свій час, сили та, фактично, все своє життя. Впевнений, вони зроблять усе залежне від себе, щоб гідно виступити під прапором України на цих змаганнях.

Держава та НОК України також роблять для цього максимум можливого, враховуючи наявні ресурси. На підготовку та участь в Олімпіаді з Держбюджету виділено 250 млн. грн. Передбачено призові у розмірі 125 тис. доларів за "золото", 85 тис. дол. за "срібло", 55 тис. дол. за "бронзу". Однак, було би дуже добре, якби наші спортсмени відчули підтримку ще й від бізнесу та меценатів.

З цією метою Міністерство молоді та спорту України разом із соціально відповідальними представниками вітчизняного бізнесу та меценатами – оголошують про проведення громадської кампанії "Спільна олімпійська перемога".


Ми домовилися про створення додаткових стимулів для успішного виступу українських олімпійців та гідного представлення нашої держави на Олімпіаді в Ріо. Зокрема, утворюється позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами літніх Олімпійських ігор – 2016.

Призовий фонд громадської кампанії "Спільна олімпійська перемога" формується зацікавленими представниками бізнесу та меценатами у вигляді цінних подарунків: квартири, автомобілі, комп'ютерна, мобільна, аудіо-відео та побутова техніка, путівки тощо. По завершенні змагань лоти, які надійдуть у вигляді меценатської допомоги до призового фонду кампанії, будуть розіграні на безпрограшній лотереї між українськими олімпійцями.



Урочистий старт кампанії "Спільна олімпійська перемога" відбувся під час відкриття другої черги ЖК "Олімпійське містечко" у Києві. Відповідний Меморандум було підписано між Міністерством молоді та спорту України та компанією "ДК Девелопмент".

Щиро вдячний цій компанії, яка першою відгукнулася та приєдналася до акції. Вони надали до призового фонду сертифікат на однокімнатну квартиру в ЖК "Олімпійське містечко".



У свою чергу, туристична фірма Yana Luxury Travel надала сертифікат на уікенд в одному із фешенебельних готелів Європи. Офіційним медіа-партнером кампанії виступив "5 канал".

Закликаю соціально відповідальний бізнес України, меценатів та інші ЗМІ долучатися до "Спільної олімпійської перемоги". Будемо також працювати над тим, щоб запустити подібну акцію і для наших паралімпійців.


Дізнатися більше про умови приєднання до громадської кампанії "Спільна олімпійська перемога" можна у координатора акції Володимира Бульби. Тел. для зв'язку із координатором – 050 222 5 333.

Міністерство молоді та спорту має працювати в складі нового Уряду

15 серпня стало відомо, що у Верховній Раді України нового скликання все-таки буде створений Комітет з питань молоді та спорту. Вітаю це рішення і вважаю позитивом – те, що нова влада розуміє важливість для розвитку нашої держави таких напрямків як молодіжна політика, національно-патріотичне виховання, фізична культура та спорт...

28 липня – прощання з Романом Вірастюком на НСК "Олімпійський"

Не стало Романа Вірастюка – нашого друга, колеги, спортсмена, митця, телеведучого, людини багатьох талантів, неординарної особистості з великим і добрим серцем...

Необхідно зберегти Міністерство молоді та спорту

Відносно планів нової влади щодо можливого приєднання Міністерства молоді та спорту до Міністерства культури та Інформаційної політики. Моє прохання і рекомендація – необхідно зберегти Міністерство молоді та спорту і не допустити його скорочення...

Підтримую Ганну Соловей!

Спортивну спільноту сколихнув скандал у велоспорті. Очільник федерації дозволив собі, на моє переконання, вкрай несправедливим, неприпустимим і хамським тоном спілкуватися з нашою спортсменкою, чемпіонкою II Європейських ігор, велогонщицею Ганною Соловей...

Україна – третя в медальному заліку II Європейських ігор серед 50 країн!

Україна – третя в медальному заліку серед 50 країн-учасниць II Європейських ігор, які завершилися в Мінську. Ми стали свідками найкращого за всю історію виступу нашої збірної на Європейських іграх! Коли у грудні 2014 р...

Сімейні цінності та розвиток інституту сім'ї – питання національної безпеки України

У Києві відбувся Всеукраїнський форум сім'ї-2019. Цей захід об'єднав багатьох: Президента України, урядовців, народних депутатів з міжфракційного об'єднання "За духовність, моральність та здоров'я України", духовенство різних християнський конфесій, науковців, громадських діячів молодь та звичайних громадян, які сповідують традиційні сімейні цінності...