Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов, народний депутат України

Заява Андрія Білецького з приводу Національної гвардії

14 січня 2017, 16:39

Я не можу більше мовчати про ситуацію в Національній гвардії України. Ситуація абсолютно не нормальна для третього року війни – на керівних посадах перебувають відверті сепаратисти, діє систематична корупція. Для мене загальна ситуація в Нацгвардії не є чужою – більшість солдатів і офіцерів Національної гвардії є моїми бойовими побратимами і соратниками, з якими я пройшов 2014-2015 роки війни. Ситуація, про яку я кажу, – це не результати дії більшості нацгвардійських офіцерів, які чесно виконують свій обов'язок перед Батьківщиною, це виключно злочини верхівки.

Керівництво Національної гвардії несе загрозу обороноздатності нашої країни.

Я звинувачую керівництво Нацгвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів. Останні приклади, що з'явились у медіа-просторі, – поза межами будь-якого розуміння. Заступник начальника Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії, полковник Олександр Голяков – сепаратист. У лютому 2014 року він під прапорами "Партії Регіонів" створював Криворізький Антимайдан та закликав людей записуватись у "Криворізьку гвардію". Подібні гвардійці вбивали учасників Революції, а пізніше ставали ключовою силою у захопленнях ОДА та розхитуванні ситуації в Україні в цілому. Приклад іншого характеру – підполковник Юрій Колмик, заступник командира військової частини 3057. Під час наступу російських військ у Криму та на Донбасі цей офіцер активно долучився у соцмережах до тих, хто пропагував "ДНР" та приєднання до Росії. Капітан НГУ Юрій Задерін, у соцмережах голосував за створення Новоросії, підтримував Путіна та дії "Беркута" на Майдані.

Нещодавно громадськості стали відомі факти затримання жінки-військовослужбовця (медсестри) на окупованій території. Але затримують лише медсестер, хоча відомо, що ці поїздки здійснюють і офіцери. Їх не затримують, вони повертаються з окупованих територій і далі залишаються командувати. Діє система домовленостей із ворогом. І ця ситуація відома вищому керівництву Національної гвардії.

Я із командою волонтерів готую розкриття і корупційної складової в Національній гвардії. Ми вже маємо докази того, що ця система краде кожну третю гривню. Невдовзі я буду готовий оприлюднити ці факти.

Порушую іншу тему – систематичне знищення добровольчих батальйонів, яке провадить керівництво Національної гвардії. Мабуть, більших патріотів нашої Батьківщини, як ті перші добровольці, що пішли голіруч на смертельну битву за Україну, не знайти. Де всі ці добробати? Їх поступово розчиняють, розформовують, не оформлюють, зрештою виживають. Згадайте батальйон "Донбас" – його не змогли знищити в Іловайську, так тепер це завершать через паперові процедури. Від своїх побратимів по АЗОВу я трохи не щоденно чую звернення врятувати полк. Ми створили одну з найкращих військових одиниць в Україні. Самодостатню, мотивовану, озброєну. Наші танкісти та артилеристи показали найкращі результати серед збройників 2016 року. Але якщо говорити про минулий рік – Нацгвардія не виділила жодної бойової машини, наші бійці отримували найнижчу зарплатню, ми пережили минулий рік із величезними боргами. Водночас керівництво завалило полк перевірками та інспекціями.

Я звертаюсь до Головнокомандувача Президента України Петра Порошенка, Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Голови Служби безпеки України Василя Грицака – на вас лежить повна відповідальність за ситуацію в Національній гвардії України. Ви будете відповідати за злочин, якщо ці люди залишаться при владі.

Всьому цьому слід покласти край. Якщо ми допускаємо таке керівництво Національною гвардією – це означає, що ми стали частиною цієї системи. Подальший вибір кожного з нас очевидний.

Слава Україні!

Андрій Білецький

powered by lun.ua
Коментарі — 243
sidor _ 15.01.2017 15:07
IP: 77.52.21.---
Anatol Zubenko:
...... он поднял тему наличия в руководстве НГ явных сепаратистов...

Поздравляю с прибытием на территорию Украины. Для того, что бы пройти "курс молодого обизнанного" о проблемах страны вам необходимо почерпнуть сведения в интернете (в Украине это такая штука, что задав письменно любой вопрос можно получить несколько ответов.Затем анализируете ворох (если есть чем) и получаете определенные знания). Дерзайте.
sidor _ 15.01.2017 14:34
IP: 77.52.21.---
Anatol Zubenko:
...Да только если эти советы начнут исполнять, то первый завизжишь, что мол это фашисты, нацыки и т. д......

Ну шо ж вы таке тупеньке! Это делается легко и просто – берутся сведения у журналистов по "хатынкам" генералитета и его" персонала" (вжэ все давно известно. Это Билецкий тока шо вышел с анабиоза).
Пару гранат с гранатомета посылается в качестве повестки на допрос. Начинается кипишь. Вылазят все "бока". Расследование. И...выход под залог или "все имущество мне подарил прадед моей собаки Шарика".
Так хоть что то действенное будет, а не просто размахивания бумагами.
руслан49 _ 15.01.2017 14:25
IP: 178.92.72.---
Колись в Москві на Манежну площу вийшли футбольні болільники з лозунгами "бей чурок" і почали зігувати. Були налаштовані проти влади. Невдовзі Путін зібрав впливових ватажків футбольних фанатів і за пивом "перетерли" ситуацію. Можливо дав гроші цим футбольним спілкам фанатів. І в Росії все затихло. У нас я не знаю, чи Порошенко може зібрати ватажків добровольчих батальйонів і різних патріотичних і націоналістичних організацій. Складається враження, що це неможливо, бо ці батальйони утворювалися, як філії різних партій і націоналістичних рухів. І виконують ці молоді люди в першу чергу накази своїх партійних ватажків, а потім накази командування МВС і НГ. А якщо ще додати, що між українськими партіями йде відверта гризня, то прості патріотично налаштовані молоді люди не знають, кому вірити.
Игорь Соломатин _ 15.01.2017 14:24
IP: 104.155.120.---
Petro Prigoda:
Игорь Соломатин:
Это классика. Сами себя обстреливают, сами себе уши обрезают.
Да, украинская патриотическая общественность традиционно склоняется к мысли, что ухо "Ахиллес" отрезал себе сам. Но меня, как часть этой общественности, немного смущает то, что уха "Ахиллес" лишился именно в тот день, когда он на суде подтвердил факт противоправной деятельности преступно распущенной руководством Нацгвардии роты "Торнадо", на что его бывший командир отреагировал бурно, пообещав расправиться с "Ахиллесом", а заодно и с его семьей.
Сергій Чапай _ 15.01.2017 14:18
IP: 104.199.47.---
В последнем акте "Жанну-д'Арк" должны сжечь на костре с отмашки короля, которому она вернула трон...
Федор Михайловский _ 15.01.2017 14:17
IP: 104.199.49.---
Да, уж... Если даже лучшее боевое подразделение начинают прессовать, то дела, действительно плохи. Прогнила верхушка, скоро с кацапосепаратистами будут в десны целоваться...
sidor _ 15.01.2017 14:16
IP: 77.52.21.---
Anatol Zubenko:
и ты можешь узнать. Если захочешь узнать, а не просто, начинать подмахивать в такт толпе, которую сношают во все отверстия.
С Билецкого депутат как с меня болеро.
Кроме того люди Билецкого замечены в рейдерских захватах в качестве "мальчиков по вызову". Аваков "сформировал" для себя легальную вооруженную группировку. Пиноккио "взял под крыло" Яроша, Аваков – Билецкого.
Не удивлюсь, что на каком то этапе "белые вожди" дадут команду гасить бунтующую на Банковой толпу "агентов кремля" по указке Пиноккио или Авакова.
Vitalik Nabytovych _ 15.01.2017 13:54
IP: 77.123.171.---
Потрібен військовий стан і покарання за законами війскьового стану!
sidor _ 15.01.2017 13:52
IP: 77.52.21.---
Александр 1:
sidor:
15 апреля 2014 года Тимошенко объявила о создании Национального движения сопротивления...
Не розказуйте казочок про вклад ЮВТ в оборону країни. Він практично нульовий. Прокукарека? Так. А далі? Просто вводити в Гугл "34-й батальйон територіальної оборони Кіровоградської області" і узнаєте, що Юля лише примазалась до роботи, які виконували ОДА за наказом Турчинова. До 70% особистого составу батальйону склали активісти "Руху опору", а не "Батьківщини". Як завжди створила інформаційну бульбашку і забула взагалі, що на Донбасі війна (перевела всю увагу на більш простий та безпечний спосіб підняття рейтингу – тарифи).
та ЮВТ везде "примазывается". Презик Пиноккио – ваше фсё. Альтернативы Пиноккио нет. На Пиноккио нет пятен. Каждое действие Пиноккио – это бриллиант Нет Пиноккио – нет Украины.
lohik _ 15.01.2017 13:37
IP: 46.133.168.---
Anatol Zubenko:
sidor:
Ну если это не методичка, то тем хуже для тебя...
Ви собі в голову вбив якусь методичку...Ти іі реально бачив?...Чи це продукт твоєі хвороі уяви?...
Игорь Соломатин _ 15.01.2017 13:35
IP: 104.198.168.---
Тут вот всю украинскую патриотическую общественность уже несколько дней волнует вопрос: кто во время бунта в Лукьяновском СИЗО отрезал ухо бойцу преступно расформированной руководством Нацгвардии роты "Торнадо" с позывным "Ахиллес" – он сам или его бывший начальник с позывным "Абельмас". Может автор, как человек находящийся в теме, внесет ясность в этот вопрос?
Александр 1 _ 15.01.2017 13:28
IP: 188.163.12.---
sidor:
15 апреля 2014 года Тимошенко объявила о создании Национального движения сопротивления...
Не розказуйте казочок про вклад ЮВТ в оборону країни. Він практично нульовий. Прокукарека? Так. А далі? Просто вводити в Гугл "34-й батальйон територіальної оборони Кіровоградської області" і узнаєте, що Юля лише примазалась до роботи, які виконували ОДА за наказом Турчинова. До 70% особистого составу батальйону склали активісти "Руху опору", а не "Батьківщини". Як завжди створила інформаційну бульбашку і забула взагалі, що на Донбасі війна (перевела всю увагу на більш простий та безпечний спосіб підняття рейтингу – тарифи).
ReAlex _ 15.01.2017 13:22
IP: 104.199.76.---
Evgeniy Mariu: нацисты всегда заканчивают одинаково.
Нацисты наших дней это рашисты.
sidor _ 15.01.2017 13:22
IP: 77.52.21.---
Anatol Zubenko:
...А ему тут подпевают такие хорьки, как Сидор...
Чмо твердолобое, при чем тут бойцы добробатов? Речь идет о верхушке. Ты, деревянное, мабуть не знаешь "путь" Яроша, "выходца" с "Тризуба", которые под Балогой легализировали приход ПР на "свои территории"? А может, песню споешь о том, какие дела могли быть у Яроша когда он ЕДИНОЛИЧНО посещал Шапкокрада? Или может расскажешь каким образом СМИ Мордора минута в минуту оказывались в тех местах, где ДОЛЖНА была найтись "визитка Яроша"???
А что касается Билецкого, у которого "коловрат" даже "русского типа", так ему нужно не плакаться в СМИ а, например, блокировать трибуну, нанимать "охотников за головами" и отстреливать врагов страны (возможности имеет), которых нынешний презик – коллаборационист пригрел вокруг себя, ибо по другому нейтрализовать угрозу Украине нельзя, а не понтоваться. Таких "билецких" – понтовил как "собак не резанных". Один презик Пиннокио чего стоит.
Амер Местный _ 15.01.2017 13:16
IP: 104.155.120.---
Есть предложение для режима пройтись по рынкам и послушать что говорит народ о этой власти, передавать их слова не буду.

А.Белецкого всячески поддерживаю как и всех других командиров и воинов АТО низкий поклон им и поддержка!
Амер Местный _ 15.01.2017 13:05
IP: 104.199.47.---
в Войсках ВВ всегда были сепаратисты, сразу после первого майдана я задал вопрос командиру полковнику известной всем В.ч ВВ "Стреляли бы вы в людей если пришла такая команда он мне ответил – стрелял. Где сейчас служит не известно возможно и в руководстве нац гвардии.
sidor _ 15.01.2017 13:03
IP: 77.52.21.---
Anatol Zubenko:
......Это у Юли такая методичка...

"На выборах 2014 года Юлия Тимошенко говорила о необходимости ракетной бомбежки России".

Об этом заявил депутат Сергей Левочкин в ходе судебного заседания (под присягой) в деле об экстрадиции бизнесмена Дмитрия Фирташа в земельном суде Вены.
"Она говорила в частных разговорах, что нужно раздолбать Россию ракетами", – сказал Левочкин.
По словам Левочкина, кандидат в Президенты Петр Порошенко и поддержавший его Виталий Кличко выступали за мир и развитие страны, в то время как Тимошенко была настроена на победу любой ценой.
Леовочкин также подчеркнул, что объединение демократических кандидатов Порошенко и Кличко не давало никаких шансов на победу Юлии Тимошенко.

Пы.Сы. Однотуровые захотели "мир" – получили и войну и позор и мародерство и рабство и нищету.
А вы и дальше продолжайте и дальше камлать о "методичках"
Miron Saldan _ 15.01.2017 13:03
IP: 130.180.219.---
Не тільки у Нацгвардії "картинка" херова, але така й у освіті. Керівники,яких "посватала" регіональна влада Іршавського району на керівні посади і по нині керує на свій розсуд, "пресуючи" – іншодумців! Що, у Міністерстві Освіти про ці факти не знають??? Чому не організують "телефон довіри", бо писати всю правду я особисто – боюсь, завтра можуть знайти обвугленим,банди на нашій території теж "воскресли" + корупція, центр чогось чекає...
sidor _ 15.01.2017 12:55
IP: 77.52.21.---
Anatol Zubenko:
...а те, кто обязан это делать по долгу службы, но отсиживались в кустах- те настоящие офицеры и патриоты!....
Суда по выбору фейсов себе у "слуги" толпой однотуровых – да.
......Это у Юли такая методичка......
Юлина "методичка" -
15 апреля 2014 года Тимошенко объявила о создании Национального движения сопротивления, призванного объединить усилия добровольных защитников страны: прежде всего, военных экспертов, бывших работников спецслужб, людей с опытом участия в боевых действиях. В мае 2014 года на базе Движения сопротивления были созданы два батальоны территориальной обороны: 34-й батальон "Батькивщина" и 42-й – "Движение сопротивления" на средства партии "Батькивщина"
руслан49 _ 15.01.2017 12:41
IP: 178.92.72.---
Не ставлю під сумнів заяву Білецького. Критика повинна бути і меж вдосконаленню немає. Але патріотично настроєні учасники АТО повинні розуміти – те що держава дала їм, то можливостей більше у держави немає. Дали 25% проплати комунальних послуг, багато учасників АТО вже одержали землю. Порівняйте – у 1945 році які пільги були у фронтовиків? Ніяких. Ще одне. Багато бійців добровольчих батальйонів одержали звання лейтенантів. І все. Можливостей одержати навіть капітана у них немає. Треба вчитися на стаціонарі 5 років у міліцейському інституті.
sidor _ 15.01.2017 12:37
IP: 77.52.21.---
Anatol Zubenko:
......Вообщем понятно:- те, кто добровольно, с оружием в руках, бросился защищать свою страну, -те самозванцы и предатели....
Важны набор мелочей (как мы знаем, дьявол прячется в мелочах), какие цели преследовали те, кто добровольно бросился защищать страну. Вот, например – Беня, который РЕАЛЬНО помог защитить страну и не допустить распространения чумы "русского мира" на остальную территорию. И что мы видим – Александры заплевали, затоптали в грязь, отобрали имущество, нанесли невосполнимый урон имиджу особы, оболгали и т.п... Пока "главнокомандующий" Украины "добровольно защищал свою страну" подавая ленты к пулеметам бандитам, "враг" Украины на свои деньги нейтрализовал и уничтожал бандитов.
А Александры отдали преимущество в решении проблем страны тем, кто подавал ленты к пулемету бандитов, чем тем, кто уничтожал этих бандитов.
Билецкий своим участием в защите страны преследовал личные интересы.Кроме того, его "куратор" Аваков – этим все сказано
lohik _ 15.01.2017 12:24
IP: 134.249.42.---
Сотні добробатів з Майдану кинулись захищати свою батьківщину...І полягли без підтримки під Іловайськом...Хто винен?...Нинішня влада від них відхрещується, що іх туди не посилала...
lohik _ 15.01.2017 12:18
IP: 134.249.42.---
Anatol Zubenko:
sidor:
Александр 1:
а прежде чем стонать "о наезде на патриота" в начале исследуйте бытие особы ДО. Ведь вы прекрасно знаете (а может и нет) – бывших комуняк, бывших милиционеров, бывших шоферов, бывших кухарок и т.п. – не бывает, даже если они одели страусиные шузы, костюм от бриони и передвигаются только на меринах.
Вообщем понятно:- те, кто добровольно, с оружием в руках, бросился защищать свою страну, -те самозванцы и предатели, а те, кто обязан это делать по долгу службы, но отсиживались в кустах- те настоящие офицеры и патриоты!? Я правильно понял, Сидор? Это у Юли такая методичка?...
По собі судиш?...Не всі по готових якигось методичках працюють...І самі можуть
Александр 1 _ 15.01.2017 12:06
IP: 188.163.12.---
sidor:
... в начале исследуйте бытие особы ДО. Ведь вы прекрасно знаете (а может и нет) – бывших комуняк, бывших милиционеров, бывших шоферов, бывших кухарок и т.п. – не бывает, даже если они одели страусиные шузы, костюм от бриони и передвигаются только на меринах.
Так "багато" аргументів, що нема на що відповідати. Читаю про А.Білецького в Вікіпедії. Це ж просто зрадець мужнього, освіченого, цілеспрямованого і рішучого, загартованого у боях українського патріота з лідерськими якостями. Саме такі люди зараз потрібні Україні. Героям слава!
Brokerman _ 15.01.2017 12:00
IP: 95.133.225.---
Андрей Белецкий как думешь, когда будет ПРИКАЗ ВЗЯТЬ ДОНЕЦК?
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter