Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов, народний депутат України

Заява Андрія Білецького з приводу Національної гвардії

14 січня 2017, 16:39

Я не можу більше мовчати про ситуацію в Національній гвардії України. Ситуація абсолютно не нормальна для третього року війни – на керівних посадах перебувають відверті сепаратисти, діє систематична корупція. Для мене загальна ситуація в Нацгвардії не є чужою – більшість солдатів і офіцерів Національної гвардії є моїми бойовими побратимами і соратниками, з якими я пройшов 2014-2015 роки війни. Ситуація, про яку я кажу, – це не результати дії більшості нацгвардійських офіцерів, які чесно виконують свій обов'язок перед Батьківщиною, це виключно злочини верхівки.

Керівництво Національної гвардії несе загрозу обороноздатності нашої країни.

Я звинувачую керівництво Нацгвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів. Останні приклади, що з'явились у медіа-просторі, – поза межами будь-якого розуміння. Заступник начальника Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії, полковник Олександр Голяков – сепаратист. У лютому 2014 року він під прапорами "Партії Регіонів" створював Криворізький Антимайдан та закликав людей записуватись у "Криворізьку гвардію". Подібні гвардійці вбивали учасників Революції, а пізніше ставали ключовою силою у захопленнях ОДА та розхитуванні ситуації в Україні в цілому. Приклад іншого характеру – підполковник Юрій Колмик, заступник командира військової частини 3057. Під час наступу російських військ у Криму та на Донбасі цей офіцер активно долучився у соцмережах до тих, хто пропагував "ДНР" та приєднання до Росії. Капітан НГУ Юрій Задерін, у соцмережах голосував за створення Новоросії, підтримував Путіна та дії "Беркута" на Майдані.

Нещодавно громадськості стали відомі факти затримання жінки-військовослужбовця (медсестри) на окупованій території. Але затримують лише медсестер, хоча відомо, що ці поїздки здійснюють і офіцери. Їх не затримують, вони повертаються з окупованих територій і далі залишаються командувати. Діє система домовленостей із ворогом. І ця ситуація відома вищому керівництву Національної гвардії.

Я із командою волонтерів готую розкриття і корупційної складової в Національній гвардії. Ми вже маємо докази того, що ця система краде кожну третю гривню. Невдовзі я буду готовий оприлюднити ці факти.

Порушую іншу тему – систематичне знищення добровольчих батальйонів, яке провадить керівництво Національної гвардії. Мабуть, більших патріотів нашої Батьківщини, як ті перші добровольці, що пішли голіруч на смертельну битву за Україну, не знайти. Де всі ці добробати? Їх поступово розчиняють, розформовують, не оформлюють, зрештою виживають. Згадайте батальйон "Донбас" – його не змогли знищити в Іловайську, так тепер це завершать через паперові процедури. Від своїх побратимів по АЗОВу я трохи не щоденно чую звернення врятувати полк. Ми створили одну з найкращих військових одиниць в Україні. Самодостатню, мотивовану, озброєну. Наші танкісти та артилеристи показали найкращі результати серед збройників 2016 року. Але якщо говорити про минулий рік – Нацгвардія не виділила жодної бойової машини, наші бійці отримували найнижчу зарплатню, ми пережили минулий рік із величезними боргами. Водночас керівництво завалило полк перевірками та інспекціями.

Я звертаюсь до Головнокомандувача Президента України Петра Порошенка, Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Голови Служби безпеки України Василя Грицака – на вас лежить повна відповідальність за ситуацію в Національній гвардії України. Ви будете відповідати за злочин, якщо ці люди залишаться при владі.

Всьому цьому слід покласти край. Якщо ми допускаємо таке керівництво Національною гвардією – це означає, що ми стали частиною цієї системи. Подальший вибір кожного з нас очевидний.

Слава Україні!

Андрій Білецький

powered by lun.ua
Коментарі — 243
sidor _ 14.01.2017 20:36
IP: 77.52.140.---
Ruslana Pokotilova:
Белецкий – умница, светлая голова и патриот страны. Полностью его поддерживаю и доверяю ему.
пусть- ка объяснится о своем "титуле" "Белый вождь".
И от це: "...Вже 2 (?) роки діє проект СNА (Соціал-Націоналістична Асамблея націонал-більшовиків нового типу. В 2008 році починається активна діяльність СNА у зв'язці з "Братством" Спонсором-"смотрящім" проекту є Юрій Збітнєв, який разом з Медведчуком стояв у колиски СДПУ. Збітнєв позиціонує себе націоналістом, при цьому розробив карту Української Федеративної Республіки.) під назвою "Я – бандерівець", основна мета якого сварити жителів Східної України з жителями інших регіонів та створювати образ радикала-бандерівця. "Бандерівці" СNА (у побутовому житті вони майже всі російськомовні) демонструють радикалізм та непримиренність до "східняків", жорстоко висміюючи зубожілість їх існування у депресивному Донбасі...
Александр 1 _ 14.01.2017 20:34
IP: 188.163.12.---
Ondreyko Beletskiy:
так ты сразу отзываешься и просишь дружбы...
Ти що по-російські не розумієш? Де я прохав про дружбу з тобою, кацапським пацюком? Навпаки, я просив тебе (на іншому блогу) більше писати, щоб прискорити відродження самосвідомості української нації. Що ти справжно робиш. За це навіть подякував.
Александр Герда _ 14.01.2017 20:28
IP: 95.67.110.---
Уже писал что с Азовом шутки очень плохие если встанут то все умоетесь в крови
Александр 1 _ 14.01.2017 20:05
IP: 188.163.12.---
Ondreyko Beletskiy:
Запердоленко, тебя будут русские вешать за предательство (правда, по недомыслию). Ты работаешь на Украину, разжигая межнациональную рознь, вносишь огромный вклад в повышение национального самосознания украинцев и отторжения их от русских: кто захочет сближения с такими мерзкими кацапами, как ты.
sidor _ 14.01.2017 20:02
IP: 77.52.140.---
ипать, автор вышел с анабиоза.
ReAlex _ 14.01.2017 20:01
IP: 104.199.49.---
:
Билецкий русть расскажет зачем он сменил фамилию.Ведь настоящая его фамилия Беліцій.А "Белиц" с иврита -"женщина".Вот такой он "украинский" националист.Н у как и Арош (Ярош):)))...
А этих призраков путинских с пустыми никами на УП уже давно забанить пора.
ReAlex _ 14.01.2017 19:57
IP: 194.9.71.---
Ondreyko Beletskiy:
Пипец хохлам!

"Президентские выборы в США стали ареной борьбы Украины с Россией"
Завязывай уже с боярышником.
Мурза Укропський _ 14.01.2017 19:54
IP: 91.205.65.---
Ondreyko Beletskiy:
Паскуда козломорда,твою мерзотну глотяку окроп заллє!
Mikolaj Kren _ 14.01.2017 19:53
IP: 178.92.62.---
і ще до теми сепаратизму,п. Андрій Білецький.Коли на Вашому блозі,такому патріотичному,так
вільно почувається всяка москельська погань, ...власне ще й з прямою ганьбою Вашого імені,
Ondreyko Beletskiy...гм,складається таке враження,що Вам байдуже.
Ви відписалися собі і...хрен з ним.
chsaber _ 14.01.2017 19:51
IP: 194.0.206.---
Mikolaj Kren:
,а потім "суди",вони до речі і зараз чиняться...і в кращому разі-ув*язнення...

Уж не Ефремова ли Вы имеете в ввиду?
ReAlex _ 14.01.2017 19:48
IP: 194.9.71.---
Мария Бузато:
Ondreyko Beletskiy:
Слушай, ты недоносок, у тебя же скотина украинская фамилия! Ты хахол недоношеный, твои предки в гробу переворачиваются от твоего предательства!
Да какой он украинец, крмелеботяра вонючая гадит тут.
fes4214 _ 14.01.2017 19:47
IP: 91.197.171.---
Нормальна людина, патріот, небайдужий до своєї країни, не звертається із закликом до таких осіб, як-то порошенко, аваков, матіос, грицак. А звертається до людей, народу. Пан Білецький, хоч і став депутатом (а раніше був навіть політв"язнем!), здається так і не зрозумів, що країна і досі окупована, окупанти нікуди не поділися.
Magistr _ 14.01.2017 19:47
IP: 95.134.10.---
Білецький – це якась пісна х.йня, в публічному просторі часто розмовляє російською, а в його оточенні взагалі мало хто українською володіє. З іншими, більш успішними патріотичними силами не об"єднується, працює на розкол електорального поля. Пропав схід, коли поряд з манкуртами такі патріоти залишились.
Brokerman _ 14.01.2017 19:30
IP: 95.133.225.---
Андрей Белецкий вечер добрый! Прочитал твой блог... вижу ты нормальный человек... ЧТО НАС БЕСИТ украинцев по моему мнению

... пора уже взять Донецк с ходу... для этого Генштаб и куча жирных генералов, не способных сделать подъем переворотом...2-5 раз
Думаю президент должен решится и отдать приказ освободить нашу землю от этой мрази прибывшей к нам с Севера...
Sergey Fin _ 14.01.2017 19:26
IP: 93.72.54.---
Наведені факти стосовно деяких керівників Нацгвардії повинна перевірити військова прокуратура, а про результати перевірки повідомити суспільство. Інакше така гостра дискусія про зраду чи перемогу може закінчитися кровопролиттям.
Andrey Kononenko _ 14.01.2017 19:23
IP: 188.163.73.---
Alex Wright:
Андрей Билецкий

политические националистические, радикальные идеи поддержит меньшее число украинцев, процентов до 10
Так вы определитесь, о каких идеях вы пишете – о националистических или о радикальных.
Кроме того, радикальные идеи может поддержать 90%, поскольку население доведено до отчаяния.
Mikolaj Kren _ 14.01.2017 19:19
IP: 178.92.62.---
Serge Severn:
Андрію, чому Ви не використовуєте трибуну Верховної Ради
Згоден з п.Severn... Це...якась спільна тенденція...та мабуть всіх,хто став нардепом чи яким там рад
ником...від добровольців,волонтерів,активістів.Відбувся десь на УП.чи ФБ і ладно.В той час,як ви всі,
в усякому разі,поки що,ще маєте державну трибуну для консолідованих заходів в протистоянні сепаратизму на самій горі.
З повною до Вас повагою,п. Андрію,але Ви подумайте? ситуація може легко змінюватися в ін.бік-
від нинішньої,тим паче за такої підтримки сепаратизму...у високих сферах.Згадайте історію поч
20.ст.,як тоді вчинили з т.з." революційними командирами".Саме такими,бюрократичними заходами,
як і зараз,а потім "суди",вони до речі і зараз чиняться...і в кращому разі-ув*язнення...
Мария Бузато _ 14.01.2017 19:16
IP: 91.229.121.---
Ondreyko Beletskiy:
Слушай, ты недоносок, у тебя же скотина украинская фамилия! Ты хахол недоношеный, твои предки в гробу переворачиваются от твоего предательства!
Taras Tarasov _ 14.01.2017 19:13
IP: 77.122.68.---
Віталій Степанович:
Як же себе дискретував Білецький? Пруф, будь ласка.
Олександр Юренко _ 14.01.2017 19:04
IP: 92.113.43.---
Олександр Палій:
Скажіть це Порошенку. який захоплюється вашими книгами
Віталій Степанович _ 14.01.2017 18:54
IP: 178.95.116.---
Окрім словестного поносу та струсу повітря від таких як Білецький та інші комбати очікувати не варто. Може для свого часу вони були на своєму місці але сьогодні дорвавшись до влади ставши народними депутатами виявились що неготові до викликів часу і зробили все щоб десридитувати себе
Vasyl Melnyk _ 14.01.2017 18:42
IP: 104.199.76.---
Radist2010:
На жаль це правда якої верховні бариги чути нехочуть.
Vasyl Melnyk _ 14.01.2017 18:40
IP: 104.155.120.---
Ondreyko Beletskiy:
Ти не руский- ти кацап. А це як кажуть в нас в Одесі дві великі різниці.
Serge Severn _ 14.01.2017 18:38
IP: 104.199.49.---
Андрію, чому Ви не використовуєте трибуну Верховної Ради для привертання уваги до цього? Чому у ВР досі не створено дієвого патріотичного об'єднання депутатів для протидії контрреволюції та внутрішньої окупації?
Vasyl Melnyk _ 14.01.2017 18:37
IP: 104.199.49.---
Та про що можна говорити якщо верховний головнокомандувачна словах ярий противник рашизму а сам своїми відрахуваннями податків підприємств на теренах ворожої Раши підтримує війну на Донбасі і тих же сепарів. А імпотентна Верховна зрада ніяк неспроможеться родити закон про імпічмент таким діям першим особам, бо путана нападе.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter