Борис Кушнірук Економіст. Член Центрального проводу Народного Руху України

Нічому не навчились і нічого не зрозуміли

19 червня 2010, 22:22

Я останнім часом намагаюсь не критикувати дії опозиції, не провокуючи і так жалюгідну ситуацію з подальшим падінням рейтингу опозиційних сил та зростанням рейтингу усе більш активних "регіоналів", що чим далі, тим більше монополізують владу в країні. Але нахабні звинувачення пана Медведєв на адресу Оксани Забужко, змушує мене таки висловитись. Цей БЮТівський ідеолог дозволив собі написати, що "мабуть, Оксано, не дуже Вам хочеться, аби хтось нагадав про Вашу посильну роль в перемозі Віктора Федоровича".

Виявляється це письменниця Забужко несе відповідальність за прихід Віктора Януковича до влади. Ну дійсно, хто ж як не пані Оксана має нести відповідальність за те, що вже після обрання Віктора Ющенка Президентом України ще місяць на Майдані, якщо вірити багаточисельним повідомленням ЗМІ, представники однієї політичної сили на платній основі продовжували тримати в палатках мітингувальників, які мали забезпечити призначення прем'єром одну загальновідому пані.

Зрозуміло, це ж пані Забужко має нести відповідальність, що зразу після повторного другого туру президентських виборів у парламентські лави БЮТ почали активно рекрутувати "тушок", які ще восени 2004 року активно займались підтримкою Віктора Януковича, відповідаючи за фальсифікацію результатів голосування в тих чи інших регіонах України.

Ніхто інша, як пані Забужко, мабуть, має нести відповідальність, що замість того, щоби виступати як єдина команда, Юлія Тимошенко вже з початку весни 2005 року почала вести закулісні переговори з Віктором Медведчуком, що викликало шок в родині Президента України Віктора Ющенка, який і досі впевнений в причетності останнього в організації його отруєння.

Знову ж таки це пані Оксана має нести відповідальність, що вже з весни 2005 року штабісти БЮТ на чолі зі своїм ватажком почали розробляти плани по дискредитації Віктора Ющенка. Суть цього плану полягало у тому, щоби восени розпочати активну кампанію зі звинуваченнями на адресу оточення Президента Ющенка в корупції. А потім, провівши конкурс з публічного продажу Криворіжсталі, сама пані Тимошенко мала піти у відставку, звинувативши у всіх гріхах вже самого Віктора Ющенка. Метою цих дій мало би стати перетягування всього електорату Президента Ющенка на парламентських виборах навесні 2006 року на бік БЮТ. Мені вже доводилось колись писати, що про деякі деталі цього плану я, наприклад, дізнався десь наприкінці травня 2005 року.

Таки та сама письменниця Забужко, ймовірно, мала би нести відповідальність за волюнтаристські, безграмотні дії уряду на чолі з пані Тимошенко навесні та влітку 2005 року, які викликали, так звані, м'ясну та бензинову кризи.

Очевидно, що ніхто як пані Забужко мала би нести відповідальність за формування парламентського списку БЮТ з купи таких собі "янголоподібних" Губських, Портнових, Уколових, Лозинських, Черпицьких, Яценко і так можна перераховувати дуже довго. І це ще не згадуючи про представників БЮТ в місцевих органах влади по всій країні. Там не те що колишніх, а сьогоденних представників криміналітету потрібно перераховувати добре якщо тільки сотнями, а не тисячами. Кожний може проїхатись по областям та районам нашої країни і наслухатись таких матюків про тих БЮТівських слуг народу і їх діяльність, що зразу зрозумієш – в усьому цьому винна саме письменниця Забужко.

А потім вже у чому тільки можна було би не вважати пані Оксану винуватою: у постійних змовах БЮТ та ПР, спрямованих на впровадження російської мови у діловодстві, суттєвому обмежені повноважень Президента Ющенка, закулісному переписуванні Конституції, причому настільки юридично безграмотному, що тільки можна було реготати та жахатись.

І у катастрофічно безграмотній економічній політиці Тимошенко пані Забужко теж винна. І у відверто злочинному блокуванні розробки родовищ на Чорноморському шельфі, в чому була вкрай зацікавлена Росія, теж Забужко винувата. І у протидії крокам Ющенка, спрямованих на забезпечення аверсного використання нафтопроводу Одеса-Броди – теж Забужко. А у підписанні у січні 2009 року відверто корупційних газових домовленостей, що призвели до обкрадання України на мільярди доларів та тотального руйнування української економіки, вже просто дивно не звинуватити пані Забужко.

Я вже не кажу про авантюрну оборудку з росукренерговським газом, яка зараз реально загрожує багатомільярдними збитками Україні. Очевидно ж, що це пані Забужко готувала цю шахрайську схему.

Є сенс також пригадати нахабне розкрадання бюджетних коштів на мільярди гривень та просто мародерське розграбування державних підприємств, яке здійснювала, мабуть, теж пані Оксана, а не бютівські ландскнехти.

Також пані Забужко потрібно було би визнати винуватою у той майже не щоденній зливі брехні, яка розповсюджувалась пані Тимошенко та її штабістами. Згадаймо хоча б завалювання Інтернет простору гігабайтами повідомлень з розхвалюваннями на адресу Тимошенко та демагогічного оббріхуванні усіх тих, хто з нею не згоден. При чому це вже дістало навіть редакторів ЗМІ, що не знали, як з цим штабним БЮТівським інтернетним сміттям боротися.

Причому скільки би пані Тимошенко не ловили на брехні – з неї, як з гуся вода. Жодних вибачень, натомість нові порції неправди чи напівправди.

І от зараз нам намагаються нав'язати думку, що це не Тимошенко з її БЮТівським угрупованням, а пані Забужко та мільйони виборців, які голосували "проти всіх" чи взагалі не прийшли на виборчі дільниці, мають нести відповідальність за дискредитацію ідеалів Майдану та огиду до практично всіх помаранчевих та білосердечних політиків. Це виявляється вони, вирішивши не вибирати між двома антиукраїнськими прокремлівськими проектами, винні у приході Віктора Януковича до влади.

На жаль, пан Медведєв, Ви і надалі намагаєтесь когось іншого звинуватити у поразці Вашого вождя замість того, щоби зрозуміти, що не Забужко і не Кушнірук знаходились ці роки при владі, а Тимошенко та представники Вашої політичної сили, і у першу чергу саме БЮТ винний у перемозі Віктора Януковича. Непрофесійність, жадібність, брехливість та повна відсутність моральних імперативів Тимошенко та представників БЮТ відкрили дорогу до влади Віктору Януковичу.

І проблема зараз навіть не в Тимошенко, яка вже ніколи не стане Прем'єром та Президентом. Проблема у тих політиках, що зараз знаходяться поруч з нею. Абсолютна більшість з них неспроможна ані інтелектуально, ані морально запропонувати альтернативу українському суспільству. Замість того, щоби вибачитись за все скоєне та спробувати у щоденному режимі працювати над законопроектами та з виборцями, БЮТівські політики намагаються звинувачувати у чомусь представників української інтелігенції.

Це все лише наочно доводить закономірність поразки на президентських виборах, бо ані Тимошенко, ані пан Медведєв, ані інші представники БЮТ не готові чомусь вчитись і щось зрозуміти.

І останнє, пане Медведєв. Я намагатимусь уникати дискусії навколо минулого. Але якщо Ви і надалі шукатимете винних десь на стороні, а не у бютівському оточенні, то, повірте, ще багато чого можна буде розповісти про Тимошенко та всю БЮТівську братію. Я от тільки не впевнений, що це принесе багато користі Вам та БЮТ.

powered by lun.ua
Коментарі — 403
Юля Шибівська _ 12.11.2010 11:50
IP: 91.124.153.---
Я з нею особисто спілкувалась про це. Вона розповідала, як випросила в Першого національного 5 хвилин прямого ефіру і несподівано для всіх там валюнула Тимошенко... Потім до неї впродовж тижня видзвонювали БЮТівсці і винили, що вона стала виною програшу Тимошенко. Сама Забужко була в шоці, якою могутньою є. Казала, сюди пасує фраза "Спасібо, ви мнє льстітє"))))))))) ото ждійсно смішно... Як то кажуть, хотіли завербувати, але не вдалось.

Але в жодному випадку, Оксана не підртимала цтим самим Януковича. Вона зробила вчинок, гідний поваги.
Анна206 _ 30.06.2010 14:26
IP: 95.133.33.---
Дуже рада, що хтось описав усі причини чому я була вимушена голосувати за Януковича, а не Тимошенко. Він звичайно не подарунок від Бога, але краще буде людина яка намагається робити хоч щось, чим мати людину при владі яка стільки років робила усе щоб НІЧОГО не було, і я впевнена, якщо ми б її вибрали, вона і далі робила би теж саме – НІЧОГО... і ще на додаток, далі дратувала би усіх нас своїм постійним скавчанням по усім каналам і засобам масової інформації!
YuriyYakhno _ 27.06.2010 15:14
IP: 109.162.69.---
Борис Кушнірук напевно погано в школі вчився... з фізики були одні двійки... або задрипаний трієчник... НА ЧІЙ МЛИН ВИ ВОДУ ЛИЛИ, ПАНОВЕ...???. ВИ-- НЕ ПРЯМО, А ОПОСЕРЕДКОВАНО СПРИЯЛИ ПЕРЕМОЗІ ЯНУКОВИЧА...
SIM5 _ 22.06.2010 21:31
IP: 62.221.55.---
Окончание просто "жалюгідне". Банкроты грозят рассказать страсти про других. Причем, естесс-но, не про трупы в донецких шахтах. Идите уже служить!!! А то противно смотреть – и хочется, и колется... Вот Тигипко пошел "делать реформы" – по крайней мере, понятно.
SIM5 _ 22.06.2010 21:28
IP: 62.221.55.---
"що не Забужко і не Кушнірук знаходились ці роки при владі, а Тимошенко та представники Вашої політичної сили"

До этого места можно было отвечать по принципу "сам дурак" – о кадровой политике Ющенко, об универсале и орденах вместо тюрем, о банях..., но приведенная цитата – просто ложь.

Если бы гарантоид и его СП не блокировали всё подряд, Тимошенко могла бы отвечать за свои действия. Что бы ни случилось – была бы ее вина. А теперь можно рассуждать только в наклонении "если бы" и "вообще-то она такая".

Сделала бы хуже Тимошенко, чем делает Янукович? Она еще "абсолютное зло"? Если да, то спорить не о чем, всё было сказано давным-давно. А если нет – сначала признайте, что вы, ющелибералы – неадекватные, привели большее зло. Но вы своих ошибок никогда не признаете, что бы Янукович ни сделал. Поэтому получайте от "меньшего зла", а лучше идите к нему "влиять на ситуацию".
SurferUa _ 22.06.2010 18:23
IP: 93.72.14.---
Не статья, а диагноз. И очень точный.
Jurdumm _ 22.06.2010 14:52
IP: 93.73.78.---
""Почем опиум для народа"?
Треба успеть вислужитись перед новими господарями і вилити власну порцію помиїв на єдиного політика, з ким ще рахується ПР. і у якого на відміну від костенків-ющенків-литвиних і інших аутсайдеров є чимала підтримка в народі. Ось тут в нагоді й сталась противсіхова Забужко, яку надо "захистити" від бяки-Медведєва.
Розрахована ця маячня тільки на владу предержащих з надієй, бо може вона (влада) згадає про силу того достославного персонажа з басні Крилова, що гавкає на слона?
vts-m _ 21.06.2010 20:52
IP: 91.154.244.---
Deutsch:
Блін і тут не повезло
vts-m _ 21.06.2010 20:36
IP: 91.154.244.---
Deutsch:
grafo
""Коли Христос розпочав свою місію проповідництва, Він зіштовхнувся з опозицією Єрусалимського храму.
Похоже, что дискусия из прокрустового ложа логики перетекает потихоньку в гутаперчивое ложе абсурда.
О-о-о! А я думаю, що це мені цілий день чогось нехвата! Є-таки небеса на цьому світі. Салют, дойч. Почем опіум для народа?
Deutsch _ 21.06.2010 19:51
IP: 109.41.33.---
grafo
""Коли Христос розпочав свою місію проповідництва, Він зіштовхнувся з опозицією Єрусалимського храму. Там домінували дві впливові партії – садукеї та фарисеї.
На початках кожна із партій (зважаючи на духовну потужність Ісуса, чуда, які Він робив, і авторитет між людьми) намагалася залучити Христа на свій бік й використати у протистоянні із Римською імперією.""Однак Христос пішов своїм шляхом – шляхом Істини.
Якщо тогочасні події вкласти у прокрустове ложе логіки Дойча, то Христос зрадив інтереси Ізраїлю і став противсіхом.
Коли так, тоді я теж, услід за Христом, противсіх.""

Прочёл и вспомнил Вашу подборку комментов о Тимошенко:
""grafo:
Чудеса, да и только. Ну еврейка, так еврейка...Но дело то не в этом. Скрывать то зачем?
NastenaR-5
Да здесь и доказывать ничего не надо, по поступкам видно – жидовка в сотом колене!
Diode-18
Жидовка она!""

Похоже, что дискусия из прокрустового ложа логики перетекает потихоньку в гутаперчивое ложе абсурда.
vts-m _ 21.06.2010 18:32
IP: 91.154.244.---
murzikmurzik+:
vts-m:
Я давно отгадала. Корову доить умеете?
Нє: не довіряли.
А я умею, научу, если что. Мне пора, больше не злитесь:-)
Нікагда!
murzikmurzik+ _ 21.06.2010 18:25
IP: 95.133.164.---
vts-m:
Я давно отгадала. Корову доить умеете?
Нє: не довіряли.
А я умею, научу, если что. Мне пора, больше не злитесь:-)
vts-m _ 21.06.2010 18:23
IP: 91.154.244.---
murzikmurzik+:
vts-m:
Да
Я давно отгадала. Корову доить умеете?
Нє: не довіряли.
murzikmurzik+ _ 21.06.2010 18:18
IP: 95.133.164.---
vts-m:
Да
Я давно отгадала. Корову доить умеете?
vts-m _ 21.06.2010 18:16
IP: 91.154.244.---
murzikmurzik+:
vts-m:
Що жінці добре, то мужику – гад!
А я то думаю, кого вы мне напоминаете – моего мужа. Колитесь, вы ж не из города, с глухого Полесского села, правда?
Да
murzikmurzik+ _ 21.06.2010 18:14
IP: 95.133.164.---
vts-m:
Що жінці добре, то мужику – гад!
А я то думаю, кого вы мне напоминаете – моего мужа. Колитесь, вы ж не из города, с глухого Полесского села, правда?
vts-m _ 21.06.2010 18:08
IP: 91.154.244.---
murzikmurzik+:
vts-m:
Да нє, шо ти: я про фільм (і про того гада-оператора симпатичного)
Какой же ог гад, он просто добрый, хороший парень. Если б не его фильмы, совсем бы мне грустно было б вчера вечером в мой профессиональный праздник.
Що жінці добре, то мужику – гад!
murzikmurzik+ _ 21.06.2010 18:04
IP: 95.133.164.---
vts-m:
Да нє, шо ти: я про фільм (і про того гада-оператора симпатичного)
Какой же ог гад, он просто добрый, хороший парень. Если б не его фильмы, совсем бы мне грустно было б вчера вечером в мой профессиональный праздник.
vts-m _ 21.06.2010 17:45
IP: 91.154.244.---
murzikmurzik+:
vts-m:
Кому? Убіенному под плінтусом?
Это я что-ли?
Да нє, шо ти: я про фільм (і про того гада-оператора симпатичного)
murzikmurzik+ _ 21.06.2010 17:02
IP: 95.133.164.---
YM:
Ну майже. А де це вас понесло десь близько опівночі. Усіх як корова язиком злизала?
А до опівночі об*явили бойкот?
А з Вами що трапилося?;)
Да ничего. Сидела скучала, ждала своих друзей. Витиес бойкотировал меня, прям как пани Львив, а ваш комент застрял на три часа, какой-то глюк был.
murzikmurzik+ _ 21.06.2010 16:59
IP: 95.133.164.---
vts-m:
Кому? Убіенному под плінтусом?
Это я что-ли?
vts-m _ 21.06.2010 16:34
IP: 91.154.244.---
Віктор Дніпров:
vts-m:

І яка мораль?
А мораль така: хочеш робити переворот – нефіг дзвонити якомусь послу.
vts-m _ 21.06.2010 16:11
IP: 91.154.244.---
murzikmurzik+:
vts-m:
Ну майже. А де це вас понесло десь близько опівночі. Усіх як корова язиком злизала?
А до опівночі об*явили бойкот?
Кому? Убіенному под плінтусом?
YM _ 21.06.2010 15:20
IP: 193.110.107.---
murzikmurzik+:
vts-m:

Ну майже. А де це вас понесло десь близько опівночі. Усіх як корова язиком злизала?
А до опівночі об*явили бойкот?
А з Вами що трапилося?;)
Віктор Дніпров _ 21.06.2010 15:03
IP: 93.73.244.---
grafo:
===
Угу.
І серед звичайнісіньких ессеїв виховувався Йоан Хреститель.
З волі Божого Провидіння.
Шановний Графо. Йоан Хреститель в німецько-англійському виданні буде Йоан-баптист. Це для розуміння тексту Біблії.

Закриємо тему "мессії" Противсіхів, добре?
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter