Борис Кушнірук Економіст. Член Центрального проводу Народного Руху України

Нічому не навчились і нічого не зрозуміли

19 червня 2010, 22:22

Я останнім часом намагаюсь не критикувати дії опозиції, не провокуючи і так жалюгідну ситуацію з подальшим падінням рейтингу опозиційних сил та зростанням рейтингу усе більш активних "регіоналів", що чим далі, тим більше монополізують владу в країні. Але нахабні звинувачення пана Медведєв на адресу Оксани Забужко, змушує мене таки висловитись. Цей БЮТівський ідеолог дозволив собі написати, що "мабуть, Оксано, не дуже Вам хочеться, аби хтось нагадав про Вашу посильну роль в перемозі Віктора Федоровича".

Виявляється це письменниця Забужко несе відповідальність за прихід Віктора Януковича до влади. Ну дійсно, хто ж як не пані Оксана має нести відповідальність за те, що вже після обрання Віктора Ющенка Президентом України ще місяць на Майдані, якщо вірити багаточисельним повідомленням ЗМІ, представники однієї політичної сили на платній основі продовжували тримати в палатках мітингувальників, які мали забезпечити призначення прем'єром одну загальновідому пані.

Зрозуміло, це ж пані Забужко має нести відповідальність, що зразу після повторного другого туру президентських виборів у парламентські лави БЮТ почали активно рекрутувати "тушок", які ще восени 2004 року активно займались підтримкою Віктора Януковича, відповідаючи за фальсифікацію результатів голосування в тих чи інших регіонах України.

Ніхто інша, як пані Забужко, мабуть, має нести відповідальність, що замість того, щоби виступати як єдина команда, Юлія Тимошенко вже з початку весни 2005 року почала вести закулісні переговори з Віктором Медведчуком, що викликало шок в родині Президента України Віктора Ющенка, який і досі впевнений в причетності останнього в організації його отруєння.

Знову ж таки це пані Оксана має нести відповідальність, що вже з весни 2005 року штабісти БЮТ на чолі зі своїм ватажком почали розробляти плани по дискредитації Віктора Ющенка. Суть цього плану полягало у тому, щоби восени розпочати активну кампанію зі звинуваченнями на адресу оточення Президента Ющенка в корупції. А потім, провівши конкурс з публічного продажу Криворіжсталі, сама пані Тимошенко мала піти у відставку, звинувативши у всіх гріхах вже самого Віктора Ющенка. Метою цих дій мало би стати перетягування всього електорату Президента Ющенка на парламентських виборах навесні 2006 року на бік БЮТ. Мені вже доводилось колись писати, що про деякі деталі цього плану я, наприклад, дізнався десь наприкінці травня 2005 року.

Таки та сама письменниця Забужко, ймовірно, мала би нести відповідальність за волюнтаристські, безграмотні дії уряду на чолі з пані Тимошенко навесні та влітку 2005 року, які викликали, так звані, м'ясну та бензинову кризи.

Очевидно, що ніхто як пані Забужко мала би нести відповідальність за формування парламентського списку БЮТ з купи таких собі "янголоподібних" Губських, Портнових, Уколових, Лозинських, Черпицьких, Яценко і так можна перераховувати дуже довго. І це ще не згадуючи про представників БЮТ в місцевих органах влади по всій країні. Там не те що колишніх, а сьогоденних представників криміналітету потрібно перераховувати добре якщо тільки сотнями, а не тисячами. Кожний може проїхатись по областям та районам нашої країни і наслухатись таких матюків про тих БЮТівських слуг народу і їх діяльність, що зразу зрозумієш – в усьому цьому винна саме письменниця Забужко.

А потім вже у чому тільки можна було би не вважати пані Оксану винуватою: у постійних змовах БЮТ та ПР, спрямованих на впровадження російської мови у діловодстві, суттєвому обмежені повноважень Президента Ющенка, закулісному переписуванні Конституції, причому настільки юридично безграмотному, що тільки можна було реготати та жахатись.

І у катастрофічно безграмотній економічній політиці Тимошенко пані Забужко теж винна. І у відверто злочинному блокуванні розробки родовищ на Чорноморському шельфі, в чому була вкрай зацікавлена Росія, теж Забужко винувата. І у протидії крокам Ющенка, спрямованих на забезпечення аверсного використання нафтопроводу Одеса-Броди – теж Забужко. А у підписанні у січні 2009 року відверто корупційних газових домовленостей, що призвели до обкрадання України на мільярди доларів та тотального руйнування української економіки, вже просто дивно не звинуватити пані Забужко.

Я вже не кажу про авантюрну оборудку з росукренерговським газом, яка зараз реально загрожує багатомільярдними збитками Україні. Очевидно ж, що це пані Забужко готувала цю шахрайську схему.

Є сенс також пригадати нахабне розкрадання бюджетних коштів на мільярди гривень та просто мародерське розграбування державних підприємств, яке здійснювала, мабуть, теж пані Оксана, а не бютівські ландскнехти.

Також пані Забужко потрібно було би визнати винуватою у той майже не щоденній зливі брехні, яка розповсюджувалась пані Тимошенко та її штабістами. Згадаймо хоча б завалювання Інтернет простору гігабайтами повідомлень з розхвалюваннями на адресу Тимошенко та демагогічного оббріхуванні усіх тих, хто з нею не згоден. При чому це вже дістало навіть редакторів ЗМІ, що не знали, як з цим штабним БЮТівським інтернетним сміттям боротися.

Причому скільки би пані Тимошенко не ловили на брехні – з неї, як з гуся вода. Жодних вибачень, натомість нові порції неправди чи напівправди.

І от зараз нам намагаються нав'язати думку, що це не Тимошенко з її БЮТівським угрупованням, а пані Забужко та мільйони виборців, які голосували "проти всіх" чи взагалі не прийшли на виборчі дільниці, мають нести відповідальність за дискредитацію ідеалів Майдану та огиду до практично всіх помаранчевих та білосердечних політиків. Це виявляється вони, вирішивши не вибирати між двома антиукраїнськими прокремлівськими проектами, винні у приході Віктора Януковича до влади.

На жаль, пан Медведєв, Ви і надалі намагаєтесь когось іншого звинуватити у поразці Вашого вождя замість того, щоби зрозуміти, що не Забужко і не Кушнірук знаходились ці роки при владі, а Тимошенко та представники Вашої політичної сили, і у першу чергу саме БЮТ винний у перемозі Віктора Януковича. Непрофесійність, жадібність, брехливість та повна відсутність моральних імперативів Тимошенко та представників БЮТ відкрили дорогу до влади Віктору Януковичу.

І проблема зараз навіть не в Тимошенко, яка вже ніколи не стане Прем'єром та Президентом. Проблема у тих політиках, що зараз знаходяться поруч з нею. Абсолютна більшість з них неспроможна ані інтелектуально, ані морально запропонувати альтернативу українському суспільству. Замість того, щоби вибачитись за все скоєне та спробувати у щоденному режимі працювати над законопроектами та з виборцями, БЮТівські політики намагаються звинувачувати у чомусь представників української інтелігенції.

Це все лише наочно доводить закономірність поразки на президентських виборах, бо ані Тимошенко, ані пан Медведєв, ані інші представники БЮТ не готові чомусь вчитись і щось зрозуміти.

І останнє, пане Медведєв. Я намагатимусь уникати дискусії навколо минулого. Але якщо Ви і надалі шукатимете винних десь на стороні, а не у бютівському оточенні, то, повірте, ще багато чого можна буде розповісти про Тимошенко та всю БЮТівську братію. Я от тільки не впевнений, що це принесе багато користі Вам та БЮТ.

powered by lun.ua
Коментарі — 403
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:04
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/articles/2005/09/8/3013159/

Останні день і ніч Юлії Тимошенко
Леонід Амчук, УП _ Четвер, 08 вересня 2005, 18:40 Версія для друку Коментарі 0
Коли у квітні 2001 року Віктора Ющенка звільнили з посади прем'єр-міністра, він відразу сказав з трибуни Верховної Ради: "Я йду, щоб повернутися". Сьогодні Юлія Тимошенко взяла тайм-аут тривалістю півтори доби. Очікується, що її пояснення пролунають не раніше 20 години вечора п'ятниці, під час великого ефіру на каналі "Інтер".

Тимошенко у паузі. Людина, яка готова кількома словами створити політичну вибухівку, не вимовила ні слова. Сумнівно, що вона мовчить, бо сподівається, що Ющенко повторно внесе її на затвердження головою уряду. Трохи більш імовірним серед неімовірних теорій є сподівання, що президент запропонує їй якусь посаду. Проте швидше Тимошенко просто відходить від шоку. Але повільно – вона також намагається зрозуміти, яку цього разу їй доведеться грати роль у виставі своєї політичної кар'єри
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:01
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/articles/2005/09/8/3013171/

На нас чекає війна компроматів, арешти, імпічмент або "гарна й ефективна розв'язка" – думка журналістів
www.ПРАВДА.com.ua _ Четвер, 08 вересня 2005, 21:34
Юлія Мостова, Дзеркало тижня

Попереду – найжорстокіша президентсько-парламентська криза, пов'язана з наміром Ющенка скасувати політреформу.

Будуть запеклі бої між командою Ющенка й командою Тимошенко – це буде боротьба за мир, від якої не залишиться каменю на камені
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:57
IP: 85.196.249.---
Британські газети: Зінченко і Порошенко уповільнили ринкові реформи
Середа, 07 вересня 2005, 10:50 _ www.ПРАВДА.com.ua Версія для друку Коментарі 0 Прем'єр Юлія Тимошенко та секретар РНБО Петро Порошенко готують формування окремих блоків на парламентські вибори 2006 року.

Про це пише британська газета "Файненшл Таймс" в статті "Український президент провадить переговори з метою залагодити розкіл у політичній команді", повідомляє Бі-Бі-Сі.

Як йдеться у газеті, президент Ющенко тиснув на обох, пана Порошенка та пані Тимошенко, з тим, аби вони виступили спільним блоком на парламентських виборах у березні наступного року.

"Проте, як виглядає, Петро Порошенко та Юлія Тимошенко готують формування окремих блоків, що виступатимуть один проти іншого. Серйозність кризи було підкреслено президентською заявою, що він скасовує планований візит до Польщі, де б президент України мав взяти участь у роботі економічного форуму", – відзначає видання
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:54
IP: 85.196.249.---
Кравчук попередив Ющенка, як можна звільнити президента
Середа, 07 вересня 2005, 11:14 _ www.ПРАВДА.com.ua Версія для друку Коментарі 0 Керівник фракції СДПУ (о) в парламенті Леонід Кравчук вважає, що президент Віктор Ющенко не може ефективно керувати державою, і попереджає про можливість дострокових виборів.
Про це він заявив, виступаючи з трибуни парламенту у середу.


За словами Кравчука, народ "швидко втомився від нової влади".

"Управління країною теж знищено, кадрова політика доведена до помаранчевого абсурду, управлінський хаос стає визначальним у всіх сферах життя. Нова влада створила стільки проблем у зовнішній політиці, демонструючи амбіції перед Росією і претендуючи на вчителів демократії, що цього також вистачить набагато. Корупція і хабарництво пронизали всі клітини суспільного організму", – наголосив він.
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:50
IP: 85.196.249.---
Зінченко сподівається на реакцію Ющенка, а з Порошенком "персонально" не сварився
Середа, 07 вересня 2005, 15:18 _ www.ПРАВДА.com.ua
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:47
IP: 85.196.249.---
ЮЩЕНКО ПОПЕРЕДИВ ТИМОШЕНКО І ПОРОШЕНКА ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ШКІДНИЦТВО
Середа, 07 вересня 2005, 18:28 _ www.ПРАВДА.com.ua Версія для друку Коментарі 0 Президент Віктор Ющенко заявляє, що найближчим часом ухвалить низку важливих рішень, спрямованих на поліпшення роботи своєї команди.

Про це він заявив під час наради за участю нового держсекретаря Олега Рибачука, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і секретаря РНБОУ Петра Порошенка, повідомляє прес-служба президента.

Під час наради Ющенко наголосив на необхідності злагодженої роботи команди і налагодженні взаємодії між інститутами влади.

Президент зауважив, що особистісні конфлікти деяких членів команди призвели до серйозних політичних наслідків і "завдали серйозної шкоди не лише репутації команди, а й іміджу держави". "Відповідальність за це лежить на кожному", – наголосив президент.

На його думку, питання політичної культури "на сьогодні стоїть дуже гостро".

"Досить з'ясовувати стосунки – треба працювати на країну ",
grafo _ 20.06.2010 23:47
IP: 178.95.2.---
]
tcherkas:
"Дело ведь не в лозунгах и намерениях – важен итог, как результат очень тонкой и кропотливой работы со всеми патнерами.
В глазах и наших друзей и недругов Украина потеряла в последние годы почти все то, что таким трудом нарабатывалось в первые годы независимости""

Deutsch:
Ну хоть кто-то не в розовых очках:))) И чем этот неудачник взял людей, что за его НЕОСУЩЕСТВИВШИЕСЯ мечты, стоят горой? Ведь любому здравомыслящему... виден полностью провальный результат президенства Ющенка ВО ВСЕХ направлениях государственной политики.Нет успеха нигде – страна на грани политического раскола, внешние друзья качают головами, враги радуются.Россияне скупают промышленность, а он печётся о даче: (((
===
Очевидно, якщо судити із викладеного, tcherkas замітав площу біля будинку з химерами.
І з позиції цього "контакту" із Кравчуком та Кучмою цей пігмей береться судити про Юща.

Але Дойчеві колись буде соромно за написане.
Життя не завершується на земній юдолі.
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:44
IP: 85.196.249.---
ЮЩЕНКО МОЖЕ ЗВІЛЬНИТИ ТИМОШЕНКО, ПОРОШЕНКА, ВСІХ І ВІДРАЗУ
Середа, 07 вересня 2005, 19:12 _ www.ПРАВДА.com.ua Версія для друку Коментарі 0 Одним із можливих варіантів виходу з політичної кризи є одночасна відставка уряду Юлії Тимошенко, губернаторів, секретаря Радбезу Петра Порошенка та помічника президента Олександра Третьякова.

Про цей варіант рішення, яке може ухвалити Віктор Ющенко, повідомили відразу кілька джерел "Української правди".

У середу в другій половині дня у президента Віктора Ющенка відбувається нарада за участю Юлії Тимошенко, Петра Порошенка і новопризначеного держсекретаря Олега Рибачука
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:41
IP: 85.196.249.---
НАРАДА У ЮЩЕНКА ЗАКІНЧИЛАСЯ. ПОРОШЕНКА ЗВІЛЬНЯТЬ, ТИМОШЕНКО – НІ?
Середа, 07 вересня 2005, 23:43 _ www.ПРАВДА.com.ua Версія для друку Коментарі 0 Рішення про кадрові зміни президент Віктор Ющенко оголосить у четвер зранку в інтерв'ю телевізійним каналам.

Про це повідомили "Українській правді" поінформовані джерела.

Вони зазначають, що зустріч Ющенка з прем'єром Юлією Тимошенко, секретарем Радбезу Петром Порошенком у присутності нового держсекретаря Олега Рибачука закінчилася близько 23 години.

Рішення про те, які чиновники будуть звільнені, президент, вірогідно, ухвалить протягом ночі та зранку в четвер, зазначають джерела.

"Більш імовірною є відставка секретаря РНБОУ Петра Порошенка і менш імовірною – прем'єра Юлії Тимошенко", – сказало джерело.
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:38
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/6/3013030/

Депутат Олександр Волков закликає президента Віктора Ющенка створити спеціальну комісію силових структур для перевірки заяви Олександра Зінченка, а Петра Порошенка і Олександра Третякова – піти у відпустку.

"У цій ситуації президент не може мовчати, бо тоді ситуація бумерангом вдарить і по ньому: про корупцію в його оточенні говоритимуть не лише журналісти і політики, а весь народ", – сказав Волков в інтерв'ю журналістам.

За словами депутата, Ющенку в цій ситуації слід створити комісію з представників Генпрокуратури, СБУ і МВС для перевірки заяви Зінченка.

"Але оскільки правоохоронні органи залежать так чи інакше від Порошенка, то йому і Третякову на час перевірки заяви Зінченка слід піти у відпустку", – зазначив Волков.

Волков також назвав неправильним рішення фігурантів заяви Зінченка подавати на нього до суду
notkotpes _ 20.06.2010 23:35
IP: 77.121.65.---
Вспоминаю ужас 2004 года, когда озверевшая толпа ревела "Ющенко-так", когда панночка из повести Гоголя "Вий", носилась над майданом, я и мечтать не смел, что в 2010 народ очнётся от националистического гипноза и откажется от фальшивых кумиров.
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:34
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/6/3013049/

Порошенку важко від "удару в спину".
Він скаржиться, що мало бачив Ющенка
Вівторок, 06 вересня 2005, 16:42 _ www.ПРАВДА.com.ua
Секретар Ради нацбезпеки Петро Порошенко стверджує, що він не впливає на рішення президента Віктора Ющенка.
Про це він сказав в інтерв'ю Комерсант-Україна у вівторок, коментуючи обвинувачення на його адресу екс-держсекретаря Олександра Зінченка.
"Не намагайтеся зробити з президента людину, на яку можна впливати. І Зінченко знає краще, ніж хто б то не був, – впливати на президента неможливо! Якщо в президента є рішення, він його приймає", – сказав Порошенко
На питання, чи підозрює він, що Зінченко лобіює інтереси певних бізнес-структур, Порошенко відповів:

"Я думаю, що він лобіює в першу чергу свої політичні інтереси".

Порошенко також поділився враженнями від обвинувачень Зінченка. "Повірте, мені зараз емоційно дуже важко. Це удар у спину. Від Зінченка ніхто не захищався", – сказав він.
mocnyj_bandera _ 20.06.2010 23:31
IP: 95.133.2.---
І останнє, пане Медведєв. Я намагатимусь уникати дискусії навколо минулого. Але якщо Ви і надалі шукатимете винних десь на стороні, а не у бютівському оточенні, то, повірте, ще багато чого можна буде розповісти про Тимошенко та всю БЮТівську братію. Я от тільки не впевнений, що це принесе багато користі Вам та БЮТ.

Борис! Це Ваш громадянський обов'язок, як чесного журналіста, розповісти нам все, що Ви ще знаєте про "зграю" БЮТ. Висновки повинен робити народ, а Ваша задача – надавати йому оперативну та достовірну інформацію.
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:29
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/6/3013059/

Ющенко відпустив всіх з засідання і не сказав, кого звільнив
Вівторок, 06 вересня 2005, 19:47
У засіданні взяли участь президент Віктор Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин, прем'єр Юлія Тимошенко, секретар РНБО Петро Порошенко, генпрокурор Святослав Піскун, міністри закордонних справ Борис Тарасюк, внутрішніх справ Юрій Луценко, оборони Анатолій Гриценко, члени РНБО.

Головною темою засідання було реформування силових структур. За словами Геращенко, на нараді не обговорювалися якісь кадрові перестановки
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:25
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/6/3013061/

ПОРОШЕНКО НАПИСАВ ЗАЯВУ до Генпрокуратури, МВС і СБУ з вимогою порушити кримінальну справу в зв'язку із заявою Олександра Зінченка, а також позов до суду на нього.
"Розумієте, вчора перейшли певну межу, коли звинувачують у розстановці кадрів, політичні звинувачення – це політична дискусія, але коли звинувачують у злочині, що не має жодних фактів, це переходить певну межу... Не хочу коментувати пана Зінченка. Впевнений, що трапилось так, що на цій посаді, він був передозований певними джерелами інформації, недостовірної інформації", – сказав Порошенко.
Він переконаний, що Зінченка "використали і ми матимемо продовження цього сценарію". Однак Порошенко не став конкретизувати, хто за ним стоїть
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:19
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/5/3012981/
Британська газета вважає, що Зінченко вдарив по Ющенку
"Віктор Ющенко, президент України, зазнав найболючішого удару відтоді, як він посів місце у президентському кабінеті, коли його державний секретар подав у відставку, що стало черговою ознакою суперечок у стані лідерів Помаранчевої революції", – пише часопис.

Видання також зазначає, що "скандальна відставка пана Зінченка" може надати ваги "заявам критиків, що вказують на неспроможність пана Ющенка провести реформи, які він обіцяв, саме з причини внутрішніх чвар у його оточенні".

Часопис зокрема вказує, що багато реформ, які обіцяв президент Ющенко, звелися нанівець за умов чвар поміж президентською адміністрацією і адміністрацією прем'єра Тимошенко
vegga _ 20.06.2010 23:19
IP: 109.254.36.---
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:01
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/5/3013006/
Мартиненко подає на Зінченка до суду
Понеділок, 05 вересня 2005, 18:17

Цей мотлох Зінченко пішов, вірніше помогли.
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:15
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/5/3012997/
Зінченко теж звинувачує Порошенка, Третякова та Мартиненка у корупції. НА ЙОГО ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПРИЙШОВ ПОРОШЕНКО/
"Секретар РНБО Порошенко, перший помічник президента Третьяков, кілька їхніх помічників, зокрема, Мартиненко – цинічно реалізують свій план використання влади у своїх цілях", – сказав він.

Він звинуватив їх у намірах привласнити ЗМІ, "схемах силового тиску".

"Перший помічник президента Третяков з точністю до мікрона відтворює систему свого попередника в адміністрації Кучми Льовочкіна, увійшовши до наглядових рад Ощадбанку, Укртелекому, видавничої справи, контролюючи процеси у нафтовій і газовій сферах
vegga _ 20.06.2010 23:15
IP: 109.254.36.---
Deutsch _ 20.06.2010 23:02
Ну хоть кто-то не в розовых очках:))) И чем этот неудачник взял людей, что за его НЕОСУЩЕСТВИВШИЕСЯ мечты, стоят горой? Ведь любому здравомыслящему, даже не политаналитику, виден полностью провальный результат президенства Ющенка ВО ВСЕХ направлениях государственной политики.Нет успеха нигде – страна на грани политического раскола, внешние друзья качают головами, враги радуются.Россияне скупают промышленность, а он печётся о даче: (((

Скажи честно, хронический энурез? Ты же зациклено больной! Тебе помощь нужна. Надеюсь, что не одинокий, что рядом, кто-то, но есть, но, так ненавидеть президентство Ющенко, это может только умалишенный. Ты хоть хлеб себе сам ходишь в магазин покупать? Если нужна помощь не стесняйся, обратись, вопросы все решим.
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:10
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/5/3013000/

Секретар РНБО розчарований поведінкою Зінченка і заявляє, що в його заявах немає "жодного слова правди""Жодної дискусії чи жодної претензії від пана Зінченка я не чув", додав Порошенко. "Для мене була повна несподіванка, яким чином він мирився з тими фактами корупції, про які йому було заздалегідь відомо", заявив Порошенко.
На думку Порошенка, "все, що відбувається, дискредитує владу у всіх її складових". Він також висловив припущення, що заяви про його корупційність викликані тим, що його "діяльність непокоїть певні кола, певні клани".
В цьому контексті він згадав запропоновану ним реформу правоохоронних органів, яка, на його думку, "зачіпає надзвичайно широкі корупційні кола".
Deutsch _ 20.06.2010 23:02
IP: 109.84.190.---
tcherkas _ 20.06.2010 22:50

""Дело ведь не в лозунгах и намерениях – важен итог, как результат очень тонкой и кропотливой работы со всеми патнерами. Зная, что у всех прежде всего свои интересы,
что никто нам ничего не подарит, что все присматриваются к нам – новому субъекту на политической карте.
В глазах и наших друзей и недругов Украина потеряла в последние годы почти все то, что таким трудом нарабатывалось в первые годы независимости""

Ну хоть кто-то не в розовых очках:))) И чем этот неудачник взял людей, что за его НЕОСУЩЕСТВИВШИЕСЯ мечты, стоят горой? Ведь любому здравомыслящему, даже не политаналитику, виден полностью провальный результат президенства Ющенка ВО ВСЕХ направлениях государственной политики.Нет успеха нигде – страна на грани политического раскола, внешние друзья качают головами, враги радуются.Россияне скупают промышленность, а он печётся о даче: (((
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 23:01
IP: 85.196.249.---
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/5/3013006/
Мартиненко подає на Зінченка до суду
Понеділок, 05 вересня 2005, 18:17
Лідер парламентської фракції "Наша Україна" Микола Мартиненко подає до суду позов щодо захисту честі та гідності через неправдиві звинувачення на свою адресу з боку екс-держсекретаря України Олександра Зінченка. "Мені тим прикріше за поведінку Зінченка, що я був одним із ініціаторів його залучення до виборчої кампанії Віктора Ющенка; більше того, остаточне рішення про свою участь у кампанії Зінченко приймав у мене вдома", – відзначив Мартиненко.
Він також зазначив, що "Зінченко в черговий раз став інструментом реалізації чужого сценарію, спрямованого на розкол команди президента та на ослаблення позицій Віктора Ющенка як політичного лідера нації"
Мартиненко назвав цю інформацію брехливою та свідомо спрямованою на дискредитацію його як політика.
vegga _ 20.06.2010 22:59
IP: 109.254.36.---
Deutsch _ 20.06.2010 22:46 Вы сравните ситуацию до Ющенка и после. Люди на улицах говорят о разделе. Не слышали? Вот чего добился Ющенко, назначив Яныка-зэка, премьером. Никакого примирения не произошло – но наоборот, ЗА ВРЕМЯ ПРАВЛЕНИЯ ЮЩЕНКА ситуация между Востоком и Западом накалилась до предела.

О РАЗДЕЛЕ УКРАИНЫ ГОВОРЯТ БЮТ. Когда им не досталась Украина вся целиком, они с их аппетитами, готовы края понадкусывать. Вас собак вешать надо, как бешеных. Был в Виннице, разговаривал с людьми о разделе Украины, они смеются и говорят, что это какие-то умалишенные могут говорить. Не верят и не хотят об этом слушать. У них как и других, на Юго-востоке и в том же Крыму свои связи. И не хотят и даже, об этом мысли не допускают. И только бютовская жандармерия, не удовлетворенная, готова на штыки, против всех.
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 20.06.2010 22:57
IP: 92.49.241.---
"Минуле треба вивчати не тому, що воно пройшло, а тому, що пройшовши, воно не зуміло прибрати своїх наслідків".
Василь Ключевський

"Історія – не вчителька, вона наглядачка, вона ніколи нічому не вчить, але завжди карає за незнання уроків".
Василь Ключевський

Борисе. Ви замінили на блозі свою світлину. але залишили свою антибютівську риторику. Уважно перечитайте все що написав і розповів в інтернеті персональний радник В.Ющенка Е.Карасев після своєї відставки з Секретаріату президента. Борисе. прийшов час змінюватись на благо консолідації і створення широкого оппозиційного фронту національно-патріотичних сил. а не мазати консолідуючі сили лайном.
Тейсар-Озгович _ 20.06.2010 22:54
IP: 85.196.249.---
Порошенко вирішив, що зробить із Зінченком
http://www.pravda.com.ua/news/2005/09/5/3013012/
Понеділок, 05 вересня 2005, 22:37 _ www.ПРАВДА.com.ua Версія для друку Коментарі 0 Секретар Ради нацбезпеки й оборони України Петро Порошенко має намір подати в суд на екс-державного секретаря України Олександра Зінченка.

Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна повідомила прес-секретар Порошенка Ірина Фриз.

Відповідаючи на питання агентства про подальші кроки секретаря РНБОУ, Фриз сказала, що "Порошенко подає в суд на Зінченка".
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter