Борис Кушнірук Економіст. Член Центрального проводу Народного Руху України

Нічому не навчились і нічого не зрозуміли

19 червня 2010, 22:22

Я останнім часом намагаюсь не критикувати дії опозиції, не провокуючи і так жалюгідну ситуацію з подальшим падінням рейтингу опозиційних сил та зростанням рейтингу усе більш активних "регіоналів", що чим далі, тим більше монополізують владу в країні. Але нахабні звинувачення пана Медведєв на адресу Оксани Забужко, змушує мене таки висловитись. Цей БЮТівський ідеолог дозволив собі написати, що "мабуть, Оксано, не дуже Вам хочеться, аби хтось нагадав про Вашу посильну роль в перемозі Віктора Федоровича".

Виявляється це письменниця Забужко несе відповідальність за прихід Віктора Януковича до влади. Ну дійсно, хто ж як не пані Оксана має нести відповідальність за те, що вже після обрання Віктора Ющенка Президентом України ще місяць на Майдані, якщо вірити багаточисельним повідомленням ЗМІ, представники однієї політичної сили на платній основі продовжували тримати в палатках мітингувальників, які мали забезпечити призначення прем'єром одну загальновідому пані.

Зрозуміло, це ж пані Забужко має нести відповідальність, що зразу після повторного другого туру президентських виборів у парламентські лави БЮТ почали активно рекрутувати "тушок", які ще восени 2004 року активно займались підтримкою Віктора Януковича, відповідаючи за фальсифікацію результатів голосування в тих чи інших регіонах України.

Ніхто інша, як пані Забужко, мабуть, має нести відповідальність, що замість того, щоби виступати як єдина команда, Юлія Тимошенко вже з початку весни 2005 року почала вести закулісні переговори з Віктором Медведчуком, що викликало шок в родині Президента України Віктора Ющенка, який і досі впевнений в причетності останнього в організації його отруєння.

Знову ж таки це пані Оксана має нести відповідальність, що вже з весни 2005 року штабісти БЮТ на чолі зі своїм ватажком почали розробляти плани по дискредитації Віктора Ющенка. Суть цього плану полягало у тому, щоби восени розпочати активну кампанію зі звинуваченнями на адресу оточення Президента Ющенка в корупції. А потім, провівши конкурс з публічного продажу Криворіжсталі, сама пані Тимошенко мала піти у відставку, звинувативши у всіх гріхах вже самого Віктора Ющенка. Метою цих дій мало би стати перетягування всього електорату Президента Ющенка на парламентських виборах навесні 2006 року на бік БЮТ. Мені вже доводилось колись писати, що про деякі деталі цього плану я, наприклад, дізнався десь наприкінці травня 2005 року.

Таки та сама письменниця Забужко, ймовірно, мала би нести відповідальність за волюнтаристські, безграмотні дії уряду на чолі з пані Тимошенко навесні та влітку 2005 року, які викликали, так звані, м'ясну та бензинову кризи.

Очевидно, що ніхто як пані Забужко мала би нести відповідальність за формування парламентського списку БЮТ з купи таких собі "янголоподібних" Губських, Портнових, Уколових, Лозинських, Черпицьких, Яценко і так можна перераховувати дуже довго. І це ще не згадуючи про представників БЮТ в місцевих органах влади по всій країні. Там не те що колишніх, а сьогоденних представників криміналітету потрібно перераховувати добре якщо тільки сотнями, а не тисячами. Кожний може проїхатись по областям та районам нашої країни і наслухатись таких матюків про тих БЮТівських слуг народу і їх діяльність, що зразу зрозумієш – в усьому цьому винна саме письменниця Забужко.

А потім вже у чому тільки можна було би не вважати пані Оксану винуватою: у постійних змовах БЮТ та ПР, спрямованих на впровадження російської мови у діловодстві, суттєвому обмежені повноважень Президента Ющенка, закулісному переписуванні Конституції, причому настільки юридично безграмотному, що тільки можна було реготати та жахатись.

І у катастрофічно безграмотній економічній політиці Тимошенко пані Забужко теж винна. І у відверто злочинному блокуванні розробки родовищ на Чорноморському шельфі, в чому була вкрай зацікавлена Росія, теж Забужко винувата. І у протидії крокам Ющенка, спрямованих на забезпечення аверсного використання нафтопроводу Одеса-Броди – теж Забужко. А у підписанні у січні 2009 року відверто корупційних газових домовленостей, що призвели до обкрадання України на мільярди доларів та тотального руйнування української економіки, вже просто дивно не звинуватити пані Забужко.

Я вже не кажу про авантюрну оборудку з росукренерговським газом, яка зараз реально загрожує багатомільярдними збитками Україні. Очевидно ж, що це пані Забужко готувала цю шахрайську схему.

Є сенс також пригадати нахабне розкрадання бюджетних коштів на мільярди гривень та просто мародерське розграбування державних підприємств, яке здійснювала, мабуть, теж пані Оксана, а не бютівські ландскнехти.

Також пані Забужко потрібно було би визнати винуватою у той майже не щоденній зливі брехні, яка розповсюджувалась пані Тимошенко та її штабістами. Згадаймо хоча б завалювання Інтернет простору гігабайтами повідомлень з розхвалюваннями на адресу Тимошенко та демагогічного оббріхуванні усіх тих, хто з нею не згоден. При чому це вже дістало навіть редакторів ЗМІ, що не знали, як з цим штабним БЮТівським інтернетним сміттям боротися.

Причому скільки би пані Тимошенко не ловили на брехні – з неї, як з гуся вода. Жодних вибачень, натомість нові порції неправди чи напівправди.

І от зараз нам намагаються нав'язати думку, що це не Тимошенко з її БЮТівським угрупованням, а пані Забужко та мільйони виборців, які голосували "проти всіх" чи взагалі не прийшли на виборчі дільниці, мають нести відповідальність за дискредитацію ідеалів Майдану та огиду до практично всіх помаранчевих та білосердечних політиків. Це виявляється вони, вирішивши не вибирати між двома антиукраїнськими прокремлівськими проектами, винні у приході Віктора Януковича до влади.

На жаль, пан Медведєв, Ви і надалі намагаєтесь когось іншого звинуватити у поразці Вашого вождя замість того, щоби зрозуміти, що не Забужко і не Кушнірук знаходились ці роки при владі, а Тимошенко та представники Вашої політичної сили, і у першу чергу саме БЮТ винний у перемозі Віктора Януковича. Непрофесійність, жадібність, брехливість та повна відсутність моральних імперативів Тимошенко та представників БЮТ відкрили дорогу до влади Віктору Януковичу.

І проблема зараз навіть не в Тимошенко, яка вже ніколи не стане Прем'єром та Президентом. Проблема у тих політиках, що зараз знаходяться поруч з нею. Абсолютна більшість з них неспроможна ані інтелектуально, ані морально запропонувати альтернативу українському суспільству. Замість того, щоби вибачитись за все скоєне та спробувати у щоденному режимі працювати над законопроектами та з виборцями, БЮТівські політики намагаються звинувачувати у чомусь представників української інтелігенції.

Це все лише наочно доводить закономірність поразки на президентських виборах, бо ані Тимошенко, ані пан Медведєв, ані інші представники БЮТ не готові чомусь вчитись і щось зрозуміти.

І останнє, пане Медведєв. Я намагатимусь уникати дискусії навколо минулого. Але якщо Ви і надалі шукатимете винних десь на стороні, а не у бютівському оточенні, то, повірте, ще багато чого можна буде розповісти про Тимошенко та всю БЮТівську братію. Я от тільки не впевнений, що це принесе багато користі Вам та БЮТ.

powered by lun.ua
Коментарі — 403
Deutsch _ 20.06.2010 21:32
IP: 109.84.190.---
BIGartist:
murzikmurzik:
Nick_M:
По-моему этот вега не в себе. Вы давно его знаете?
_______
На самом деле это "вера", Вера Ульянченко. Он просто букву "Р" не выговоривает...:-))))
:)))
Deutsch _ 20.06.2010 21:30
IP: 109.84.190.---
murzikmurzik:
Deutsch:

Привет! Нет, murzikmurzik, Ющенко не прошлое. Я и хочу, что-бы он стал прошлым. Где Ющенко – там и раздор. И он же лезет в оппозицию! И без него согласия в оппозиции достигнуть трудно. А с ним НЕВОЗМОЖНО! А если оппозиция не сформируется, то рейтинг ПР чере пол-года будет 99,99%. Конечно нарисованный, но кто сможет это доказать?
А у Ющенко какой рейтинг? Кто ему верит? Понаблюдайте за адекватными его сторонниками, они его стараются не вспоминать.
Ему никто не верит,но на своё место в оппозиции он продолжает настойчиво претендовать, продолжая дискредитацию Тимошенко.
Deutsch _ 20.06.2010 21:28
IP: 109.84.190.---
Nick_M:
Героя Бандері він дав перед 2-м туром, щоб нашкодити Тимошенко.
Вот тут и весь Ющенко.Из-за собственных амбиций неудачника он подставил ДОБРУЮ ПАМЯТЬ ПАТРИОТА И ГЕРОЯ УКРАИНЫ под удар.И кто же он после этого? Националист?Патриот?Возможно.Только не Украины,а России.
И мне сдаётся,что эти все медведевские сдвинутые брови на фоне аквариума с корабликами были наиграны.
Абстрагируясь от сложившейся ситуации и оценивая исключительно РЕЗУЛЬТАТЫ РАБОТЫ ЮЩЕНКА НА ПОСТУ ПРЕЗИДЕНТА Украины-следует признать,что если бы перед Ющенком стояла задача полнейшей дискредитации демократических идей Майдана,вступления в ЕС и НАТО,голодомора,как геноцида украинцев и если оценивать эти результаты в масштабах ВСЕЙ Украины-то Ющенко справился с этой задачей дискредитации блестяще.Это очень серьёзные поводы к размышлению о ИСТИННОЙ роли Ющенка в оранжевой революции
Учитывая его личную реанимацию Януковича и ПР-почти 100% можно сказать,что это и было его ИСТИННОЙ ЗАДАЧЕЙ
BIGartist _ 20.06.2010 21:20
IP: 95.132.9.---
murzikmurzik:
Nick_M:
По-моему этот вега не в себе. Вы давно его знаете?
_______
На самом деле это "вера", Вера Ульянченко. Он просто букву "Р" не выговоривает...:-))))
murzikmurzik _ 20.06.2010 21:17
IP: 217.20.172.---
Deutsch:
Привет! Нет, murzikmurzik, Ющенко не прошлое. Я и хочу, что-бы он стал прошлым. Где Ющенко – там и раздор. И он же лезет в оппозицию! И без него согласия в оппозиции достигнуть трудно. А с ним НЕВОЗМОЖНО! А если оппозиция не сформируется, то рейтинг ПР чере пол-года будет 99,99%. Конечно нарисованный, но кто сможет это доказать?
А у Ющенко какой рейтинг? Кто ему верит? Понаблюдайте за адекватными его сторонниками, они его стараются не вспоминать.
murzikmurzik _ 20.06.2010 21:12
IP: 217.20.172.---
Nick_M:
По-моему этот вега не в себе. Вы давно его знаете?
Deutsch _ 20.06.2010 21:11
IP: 109.84.190.---
murzikmurzik:

Добрый вечер. И я абсолютно как вы думаю. Может мы все ошибаемся:-)
Да, вобщем-то сильно о Ющенко не имеет смысла думать, надо думать о будущем, а он уже прошлое.
Привет! Нет, murzikmurzik, Ющенко не прошлое. Я и хочу, что-бы он стал прошлым. Где Ющенко – там и раздор. И он же лезет в оппозицию! И без него согласия в оппозиции достигнуть трудно. А с ним НЕВОЗМОЖНО! А если оппозиция не сформируется, то рейтинг ПР чере пол-года будет 99,99%. Конечно нарисованный, но кто сможет это доказать?
И у меня есть очень серьёзные опасения, что договор между Витькакми перед вторым туром, предусматривал пункт совместной борьбы с Тимошенко. И если Ющенко войдёт в коалицию – то лишь троянским конём, выполняющим под видом "совести нации" банальную задачу её развала.
vegga _ 20.06.2010 21:10
IP: 109.254.36.---
Nick_M _ 20.06.2010 21:05
Deutsch:
Героя Бандері він дав перед 2-м туром, щоб нашкодити Тимошенко.

А еще, он ей в борщ насрал, Вона об этом скромно умолчала, ведь против Бандеры не попрешь, когда на его, бандеровском урожай голосов собрать надо:)
vegga _ 20.06.2010 21:05
IP: 109.254.36.---
murzikmurzik _ Да, вобщем-то сильно о Ющенко не имеет смысла думать, надо думать о будущем, а он уже прошлое.

Настоящее не может быть без прошлого, вскопано, посеяно, за пять лет взросло, так что прошлое это у муры-мурочки и ее друзей, еще раз напоминать не надо, кто они и чем болеют.

Всех вас, да в 1930-33, Берия не нарадовался. И эти люди, в 21 веке? – Писец.
Nick_M _ 20.06.2010 21:05
IP: 77.120.197.---
Deutsch:
Героя Бандері він дав перед 2-м туром, щоб нашкодити Тимошенко.
Deutsch _ 20.06.2010 20:59
IP: 109.84.190.---
Nick_M

Ні, ми не помиляємось. Мені дуже важко оцінювати "чесноти " Ющенка. З одного боку, його національна політика АБСОЛЮТНО правильна. А з другого боку її результат – непримиримі протиріччя зі Сходом. Погано що він Героя дав Бандері? Ні. Але навіть Европа сколихнулась. Він дуже добре налаштований нанціоналіст-невдаха. Він найшов час для усіх "героїв", а для справжнього героя знайшов час вже в додатковий час.
В економіці його "чесноти" для мене однозначні – злодій.
В зовнішній політиці – одні провали.ЕС і НАТО Україна прогавила лише завдяки йому.
Персональні якості і риси характеру – рідкісні. Але не такі рідкісні, як діаманти, а як град серед ясного неба.
От і весь Ющенко коротенько.
Тепер зважте на вагах все це і робіть висновки.
vegga _ 20.06.2010 20:57
IP: 109.254.36.---
Віктор Дніпров _ 20.06.2010 20:44
vegga:

Вопрос был задан, сколько нужно денег, чтобы вы все оставили Украину.
Кому был задан такой вумный вопрос, и кто такие вы все?

Идиотическая логика... Оставим на кого, на Кушнирука?

Не приписуйте чего не было, вопрос был задан корректно "вы все" и не Кушнирук а ваши Дойчи озаботились здесь на блоге Кушнирука этим вопросом, поставив вопрос ребром что было только на "вы", и только к Виктору Андреевичу. Однако, разница в том, что одна сторон ебется (стебётся) над всеми, а Дойч, единолично дразнится над одним, избранным для него. Болеет или как?
Nick_M _ 20.06.2010 20:57
IP: 77.120.197.---
murzikmurzik:
Nick_M:
А кто такой Блэк Си? Чем он лучше Бори Кушнирука?
Блэк Си воспринимает возражения оппонента в отличие от ющерозоидив. Сейчас уже давно отсутствует. Он из Одессы.
murzikmurzik _ 20.06.2010 20:50
IP: 217.20.172.---
Nick_M:
А кто такой Блэк Си? Чем он лучше Бори Кушнирука?
Nick_M _ 20.06.2010 20:50
IP: 77.120.197.---
murzikmurzik:
Nick_M:
Deutsch:
Шановний Deutsch, взагалі я абсолютно думаю, як і Ви. Але може ми помиляємось? Деколи читаєш розумних прихильників Ющидла, і починаєш сумніватись у своїй правоті, приписуючи Ющенку ті чесноти, про які його прихильники говорять.
Добрый вечер. И я абсолютно как вы думаю. Может мы все ошибаемся:-)
Да, вобщем-то сильно о Ющенко не имеет смысла думать, надо думать о будущем, а он уже прошлое.
Добрый вечер. Согласен, но Борю Кушнирука мне не хочеться ставить в один ряд с BlackSea.
Nick_M _ 20.06.2010 20:48
IP: 77.120.197.---
murzikmurzik:
Nick_M:
Deutsch:
Шановний Deutsch, взагалі я абсолютно думаю, як і Ви. Але може ми помиляємось? Деколи читаєш розумних прихильників Ющидла, і починаєш сумніватись у своїй правоті, приписуючи Ющенку ті чесноти, про які його прихильники говорять.
Добрый вечер. И я абсолютно как вы думаю. Может мы все ошибаемся:-)
Добрый вечер. Согласен, но Борю Кушнирука мне не хочеться ставить в один ряд с BlackSea.

Да, вобщем-то сильно о Ющенко не имеет смысла думать, надо думать о будущем, а он уже прошлое.
IoannKo _ 20.06.2010 20:45
IP: 188.231.144.---
Критикувати "БЮТівського ідеолога" – завдання зовсім не варте ні волі ні розуму, бо таких неадекватів як він дуже важко знайти навіть на Інет-просторах.

Не робіть йому рекламу, бо він не вартий того. Найкраща реакція на нього – просто не читати.
Віктор Дніпров _ 20.06.2010 20:44
IP: 93.73.244.---
vegga:

Вопрос был задан, сколько нужно денег, чтобы вы все оставили Украину.
Кому был задан такой вумный вопрос, и кто такие вы все?

Идиотическая логика... Оставим на кого, на Кушнирука?
murzikmurzik _ 20.06.2010 20:43
IP: 217.20.172.---
Nick_M:
Deutsch:
Шановний Deutsch, взагалі я абсолютно думаю, як і Ви. Але може ми помиляємось? Деколи читаєш розумних прихильників Ющидла, і починаєш сумніватись у своїй правоті, приписуючи Ющенку ті чесноти, про які його прихильники говорять.
Добрый вечер. И я абсолютно как вы думаю. Может мы все ошибаемся:-)
Да, вобщем-то сильно о Ющенко не имеет смысла думать, надо думать о будущем, а он уже прошлое.
vegga _ 20.06.2010 20:37
IP: 109.254.36.---
Deutsch _ 20.06.2010 20:33
vegga:
Deutsch _ 20.06.2010 20:21 К скотам можешь на ты!! Или к жене да друзьям собутыльникам. Ясно?

Ха-ха-ха. А ясно это мама, де море?:)
И что Вам надо? Чего хотите? Маму свою можете взять за что угодно и задавать вопросы. И о море и о адекватности и о том,"зачем она Вас родила"

В чем обида? Тронуты душевные раны?
Nick_M _ 20.06.2010 20:35
IP: 77.120.197.---
Deutsch:
Шановний Deutsch, взагалі я абсолютно думаю, як і Ви. Але може ми помиляємось? Деколи читаєш розумних прихильників Ющидла, і починаєш сумніватись у своїй правоті, приписуючи Ющенку ті чесноти, про які його прихильники говорять. Цікаво, чому не появляється BlackSea? Дуже порядочна людина. Так чи інакше, потрібна нова фігура типу Наливайченка, бо з дачкою Віктор Андрійович обкакались, мягко кажучи.
Deutsch _ 20.06.2010 20:33
IP: 109.84.190.---
vegga:
Deutsch _ 20.06.2010 20:21 К скотам можешь на ты!! Или к жене да друзьям собутыльникам. Ясно?

Ха-ха-ха. А ясно это мама, де море?:)
И что Вам надо? Чего хотите? Маму свою можете взять за что угодно и задавать вопросы. И о море и о адекватности и о том,"зачем она Вас родила"
vegga _ 20.06.2010 20:31
IP: 109.254.36.---
Deutsch _ 20.06.2010 20:02
Ющенко – зрадник України. Він зрадив людей, йому ввіривших своє і своїх дітей майбутнє. І не потрібно його виправдовувати.

П.С. Я не тимошенківець, але на разі немає другої сили, як Тимошенко, здатноі протистояти цій антиукраїнській банді. Потрібна сильна людинна, а не спіднє, нехай і чоловіче, пущене на ганчірки...

Це ж вже занадто! Дві банди силовікив від ПРіБЮТ під крилом ФСБ, воюють за місто під сонцем. Ви хоча б це, не так відкрито робили, чудовиська!
vegga _ 20.06.2010 20:24
IP: 109.254.36.---
Deutsch _ 20.06.2010 20:21 К скотам можешь на ты!! Или к жене да друзьям собутыльникам. Ясно?

Ха-ха-ха. А ясно это мама, де море?:)
vegga _ 20.06.2010 20:21
IP: 109.254.36.---
Deutsch _ 20.06.2010 20:09
BIGartist:
Deutsch:
Ще раз повторюю – Вікторе Андрійовичу, скільки Вам потрібно грошей, щоб Ви назавжди залишили Україну?
______
Это же элементарно. Достаточно собрать сумму, эквивалентную стоимости его госдачи, а остальное он уже вывез...
Вы недооцениваете его аппетит. Прочтите хронологию приёма пищи нашим бывшим гарантом в день отравления. Ужинал и обедал раз пять.Я, прочтя, был поражён такой его прожорливостью. А аппетит за столом ОООЧЕНЬ характеризует человека:))) Конечно, я только за то,что-бы это шло ему на пользу. Но категорически против, что-бы это шло во вред украинским налогоплательщикам.

Интересно, сколько Юлька жрет, со сракой и ляшками обвисшими?

Вам, что мудакам, в горло не лезет, что не вы исполнители преступления, так один уже ушел в мир иной, другие на веревочке болтаются.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter