Борис Кушнірук Економіст. Член Центрального проводу Народного Руху України

Нічому не навчились і нічого не зрозуміли

19 червня 2010, 22:22

Я останнім часом намагаюсь не критикувати дії опозиції, не провокуючи і так жалюгідну ситуацію з подальшим падінням рейтингу опозиційних сил та зростанням рейтингу усе більш активних "регіоналів", що чим далі, тим більше монополізують владу в країні. Але нахабні звинувачення пана Медведєв на адресу Оксани Забужко, змушує мене таки висловитись. Цей БЮТівський ідеолог дозволив собі написати, що "мабуть, Оксано, не дуже Вам хочеться, аби хтось нагадав про Вашу посильну роль в перемозі Віктора Федоровича".

Виявляється це письменниця Забужко несе відповідальність за прихід Віктора Януковича до влади. Ну дійсно, хто ж як не пані Оксана має нести відповідальність за те, що вже після обрання Віктора Ющенка Президентом України ще місяць на Майдані, якщо вірити багаточисельним повідомленням ЗМІ, представники однієї політичної сили на платній основі продовжували тримати в палатках мітингувальників, які мали забезпечити призначення прем'єром одну загальновідому пані.

Зрозуміло, це ж пані Забужко має нести відповідальність, що зразу після повторного другого туру президентських виборів у парламентські лави БЮТ почали активно рекрутувати "тушок", які ще восени 2004 року активно займались підтримкою Віктора Януковича, відповідаючи за фальсифікацію результатів голосування в тих чи інших регіонах України.

Ніхто інша, як пані Забужко, мабуть, має нести відповідальність, що замість того, щоби виступати як єдина команда, Юлія Тимошенко вже з початку весни 2005 року почала вести закулісні переговори з Віктором Медведчуком, що викликало шок в родині Президента України Віктора Ющенка, який і досі впевнений в причетності останнього в організації його отруєння.

Знову ж таки це пані Оксана має нести відповідальність, що вже з весни 2005 року штабісти БЮТ на чолі зі своїм ватажком почали розробляти плани по дискредитації Віктора Ющенка. Суть цього плану полягало у тому, щоби восени розпочати активну кампанію зі звинуваченнями на адресу оточення Президента Ющенка в корупції. А потім, провівши конкурс з публічного продажу Криворіжсталі, сама пані Тимошенко мала піти у відставку, звинувативши у всіх гріхах вже самого Віктора Ющенка. Метою цих дій мало би стати перетягування всього електорату Президента Ющенка на парламентських виборах навесні 2006 року на бік БЮТ. Мені вже доводилось колись писати, що про деякі деталі цього плану я, наприклад, дізнався десь наприкінці травня 2005 року.

Таки та сама письменниця Забужко, ймовірно, мала би нести відповідальність за волюнтаристські, безграмотні дії уряду на чолі з пані Тимошенко навесні та влітку 2005 року, які викликали, так звані, м'ясну та бензинову кризи.

Очевидно, що ніхто як пані Забужко мала би нести відповідальність за формування парламентського списку БЮТ з купи таких собі "янголоподібних" Губських, Портнових, Уколових, Лозинських, Черпицьких, Яценко і так можна перераховувати дуже довго. І це ще не згадуючи про представників БЮТ в місцевих органах влади по всій країні. Там не те що колишніх, а сьогоденних представників криміналітету потрібно перераховувати добре якщо тільки сотнями, а не тисячами. Кожний може проїхатись по областям та районам нашої країни і наслухатись таких матюків про тих БЮТівських слуг народу і їх діяльність, що зразу зрозумієш – в усьому цьому винна саме письменниця Забужко.

А потім вже у чому тільки можна було би не вважати пані Оксану винуватою: у постійних змовах БЮТ та ПР, спрямованих на впровадження російської мови у діловодстві, суттєвому обмежені повноважень Президента Ющенка, закулісному переписуванні Конституції, причому настільки юридично безграмотному, що тільки можна було реготати та жахатись.

І у катастрофічно безграмотній економічній політиці Тимошенко пані Забужко теж винна. І у відверто злочинному блокуванні розробки родовищ на Чорноморському шельфі, в чому була вкрай зацікавлена Росія, теж Забужко винувата. І у протидії крокам Ющенка, спрямованих на забезпечення аверсного використання нафтопроводу Одеса-Броди – теж Забужко. А у підписанні у січні 2009 року відверто корупційних газових домовленостей, що призвели до обкрадання України на мільярди доларів та тотального руйнування української економіки, вже просто дивно не звинуватити пані Забужко.

Я вже не кажу про авантюрну оборудку з росукренерговським газом, яка зараз реально загрожує багатомільярдними збитками Україні. Очевидно ж, що це пані Забужко готувала цю шахрайську схему.

Є сенс також пригадати нахабне розкрадання бюджетних коштів на мільярди гривень та просто мародерське розграбування державних підприємств, яке здійснювала, мабуть, теж пані Оксана, а не бютівські ландскнехти.

Також пані Забужко потрібно було би визнати винуватою у той майже не щоденній зливі брехні, яка розповсюджувалась пані Тимошенко та її штабістами. Згадаймо хоча б завалювання Інтернет простору гігабайтами повідомлень з розхвалюваннями на адресу Тимошенко та демагогічного оббріхуванні усіх тих, хто з нею не згоден. При чому це вже дістало навіть редакторів ЗМІ, що не знали, як з цим штабним БЮТівським інтернетним сміттям боротися.

Причому скільки би пані Тимошенко не ловили на брехні – з неї, як з гуся вода. Жодних вибачень, натомість нові порції неправди чи напівправди.

І от зараз нам намагаються нав'язати думку, що це не Тимошенко з її БЮТівським угрупованням, а пані Забужко та мільйони виборців, які голосували "проти всіх" чи взагалі не прийшли на виборчі дільниці, мають нести відповідальність за дискредитацію ідеалів Майдану та огиду до практично всіх помаранчевих та білосердечних політиків. Це виявляється вони, вирішивши не вибирати між двома антиукраїнськими прокремлівськими проектами, винні у приході Віктора Януковича до влади.

На жаль, пан Медведєв, Ви і надалі намагаєтесь когось іншого звинуватити у поразці Вашого вождя замість того, щоби зрозуміти, що не Забужко і не Кушнірук знаходились ці роки при владі, а Тимошенко та представники Вашої політичної сили, і у першу чергу саме БЮТ винний у перемозі Віктора Януковича. Непрофесійність, жадібність, брехливість та повна відсутність моральних імперативів Тимошенко та представників БЮТ відкрили дорогу до влади Віктору Януковичу.

І проблема зараз навіть не в Тимошенко, яка вже ніколи не стане Прем'єром та Президентом. Проблема у тих політиках, що зараз знаходяться поруч з нею. Абсолютна більшість з них неспроможна ані інтелектуально, ані морально запропонувати альтернативу українському суспільству. Замість того, щоби вибачитись за все скоєне та спробувати у щоденному режимі працювати над законопроектами та з виборцями, БЮТівські політики намагаються звинувачувати у чомусь представників української інтелігенції.

Це все лише наочно доводить закономірність поразки на президентських виборах, бо ані Тимошенко, ані пан Медведєв, ані інші представники БЮТ не готові чомусь вчитись і щось зрозуміти.

І останнє, пане Медведєв. Я намагатимусь уникати дискусії навколо минулого. Але якщо Ви і надалі шукатимете винних десь на стороні, а не у бютівському оточенні, то, повірте, ще багато чого можна буде розповісти про Тимошенко та всю БЮТівську братію. Я от тільки не впевнений, що це принесе багато користі Вам та БЮТ.

powered by lun.ua
Коментарі — 403
gorst _ 21.06.2010 09:43
IP: 91.198.175.---
Дуже поважаючи Забужко, як творчу людину та науковця, ніколи при тому не підтримував її поглядів щодо "проти всіх". Бувають дуже важкі часи, коли визначитись означає вибрати подальшу долю. І необхідна для цього мужність. Але, звинувачувати Оксану у політичних наслідках – дурість. Тимошенко винна у цьому НАБАГАТО більше. І Ющенко – також.
Віктор Дніпров _ 21.06.2010 09:38
IP: 93.73.244.---
Борис Кушнірук:

Абсолютна більшість з них не спроможна ані інтелектуально, ані морально запропонувати альтернативу українському суспільству. Замість того, щоби вибачитись за все скоєне та спробувати у щоденному режимі працювати над законопроектами та з виборцями, БЮТівські політики намагаються звинувачувати у чомусь представників української інтелігенції.
Ну, тоді поділіться АЛЬТЕРНАТИВОЮ... Визначте хоч основні напрямки Законотворчої альтернативи, пане Борисе. Власною думкою, бажано.

х
rumata2000 _ 21.06.2010 08:53
IP: 95.133.179.---
ну вот донецкие шестерки унписты, Костенко, Кушнирук и пр. показали в статье, во многих комментариях свое лицо. С вами все ясно, когда то вы раскололи народный рух,, сейчас раскалывате национал демократическое движение, место вам на свалке истории...А оскорбления в адрес Тимошенко, ну что ж, погавкайте, на похлебку от донецких заработаете... продажные душонки
Led_Zeppelin _ 21.06.2010 08:51
IP: 193.43.95.---
Не знаю чи чогось навчився Медведєв, але автор цього опусу точно нічого не навчився...
Майдан _ 21.06.2010 08:50
IP: 82.207.122.---
Н-да!
Кушнирук думает аналогично с Левочкиным.
http://www.pravda.com.ua/news/2010/06/21/5157048/

Ну и чем Кушнирук отличается от ПРдунов?
Ни разу не видел, чтобы Кушнирук о чем-то дискутировал с ПРдуном-комментатором.
Их взгляды всегда совпадают и спорить им не о чем.

Хватит, Кушнирук, лицемерить.
Позиционируй себя тем, кем ты есть реально и объективно – ПРдуном.
Deutsch _ 21.06.2010 08:35
IP: 109.85.71.---
grafo:
Чудеса, да и только. Ну еврейка, так еврейка...Но дело то не в этом. Скрывать то зачем?

NastenaR-5
Да здесь и доказывать ничего не надо, по поступкам видно – жидовка в сотом колене!

Майка-17
Помните "Все пропало!" в Тимошенковом исполнении? Тогда должны вспомнить как ВОНА перекрестилась – РАСТОПЫРЕННОЙ ПЯТЕРНЕЙ!!!

Diode-18
Маечка молодчина! Верно подметила!
Жидовка она!
Да уж Графо. Нет времени комментировать Вашу выборку комментиков. Могу лишь сказать, что многих Вы порадуете, но многх и огорчите таким взглядом на вещи. Мало Вам разногласий в Украине? Давайте! Восток и Запад. Кацапы и Хохлы. А теперь ещё Евреи и Украинцы. А как же просто с ГРАЖДАНАМИ УКРАИНЫ?

П.С. Мне намного ближе и понятнее те граждане Украины, которые голосовали за Яныка. Честно и открыто. Я считаю их ЗАБЛУЖДАЮЩИМИСЯ.
А вот противвсихи делали то же самое, но подло и скрыто. Я считаю их ПРЕДАТЕЛЯМИ национальных интересов Украины.
Deutsch _ 21.06.2010 08:17
IP: 109.85.71.---
grafo:
Шкода лише, що Дойч та іже з ним читати не вміють.
Читать научиться можно и довольно быстро, а вот думать Графо и иже с ним не научаться никогда. Это или есть – или нет.
Графо – повторю Вам, надеюсь последний раз. И прошу понять мои слова, ПОДУМАТЬ НАД НИМИ.
Я НЕ ЗА ТИМОШЕНКО И БЮТ. У нёё и него есть масса недостатков. Но её и его недостатки – в сравнении с недостатками Яныка и ПР – имеют экономическое сходство. Но они резко отличаются ИДЕОЛОГТЧЕСКИ. Янык с ПР имеет задачей – УНИЧТОЖЕНИЕ УКРАИНЫ, КАК НЕЗАВИСИМОГО ГОСУДАРСТВА. Это и язык и образование и федерализм и отношение к истории и засилье российской кино-видео-музыкально-шансонной продукции, флот и труба с другими100% преференциями для российского бизнеса и многое другое, позволяющие со 100% уверенностью сказать – УКРАИНЕ С ПР ТРУБА.
Сравните состав ПР и БЮТ-0% проукраинцев и 50-75% у БЮТ.А воры везде.И первый из них-Ющенко (как дела с его дачкой:)))?
Учитесь ДУМАТЬ, а не механически ЧИТАТЬ.
vts-m _ 21.06.2010 02:39
IP: 91.154.244.---
Тейсар-Озгович:
Ну Ви, чоловіче, прямо як майор Мельниченко! Звідки Ви все це знаєте?
У мене немає ніяких підстав Вам не довіряти, тим паче що Ви мене вже одного разу просвітили щодо газових домовленостей. Але справа не в тім. Справа в іншому: якщо те, про що Ви описали – дійсно мало місце, то скажу вам таке: мудодятли усі, починаючи з Ющенка. Можливо навіть і Ви.
grafo _ 21.06.2010 01:15
IP: 178.95.2.---
Сподіваюся, технолог Медведєв і вся бютобратія матимуть що читати про газову принцесу.
Блін, вже перша година минула.
Пора баїньки.
Викл.
grafo _ 21.06.2010 01:10
IP: 178.95.2.---
Дмитро Чобіт є колишнім народним депутатом, членом фракції "Батьківщина" у Верховній Раді у 2000-2002 роках і членом політради ВО "Батьківщина".

Критикуючи стиль і методи діяльності Юлії Тимошенко, він зізнається наприкінці книги, що є і його особиста провина у сприянні політичному успіху нинішнього глави уряду.

Наприкінці березня 2001 року, за його словами, він був єдиним народним депутатом, кому вдалося пройти на територію Лук'янівського слідчого ізолятора тимчасового утримання в Києві, і вивести звідти безпечним шляхом звільнену з-під арешту Юлію Тимошенко.

Інакше б, стверджує екс-нардеп, Юлію Тимошенко того ж дня знову б ув'язнили за новими звинуваченнями у зловживаннях під час торгівлі природним газом
.

МОНОЛІТНЕ БОЛОТО або ЗАТ БЮТ
grafo _ 21.06.2010 00:57
IP: 178.95.2.---
Zemlyachka-1
26.12.09 20:23
Чудеса, да и только. Ну еврейка, так еврейка...Но дело то не в этом. Скрывать то зачем? Значит что-то за всем этим кроется? Когда человек открыт, то и придумывать ничего не будут. А так...Хреново это всё её характеризует. Скрываешь, врёшь, значит есть чего.

NastenaR-5
26.12.09 21:04
Да здесь и доказывать ничего не надо, по поступкам видно – жидовка в сотом колене! Иметь столько счетов и доходов и постоянно прибедняться, что живет на съемной квартире и ничего не имеет – о чем еще можно говорить?

Майка-17
27.12.09 21:07
Помните "Все пропало!" в Тимошенковом исполнении? Тогда должны вспомнить как ВОНА перекрестилась – РАСТОПЫРЕННОЙ ПЯТЕРНЕЙ!!! Думаю, этого достаточно, чтобы вычеркнуть эту особь из христианского мира.

Diode-18
28.12.09 00:00
Ответ на [17] от Майка
Маечка молодчина! Специально ролик пересмотрел! Верно подметила!
Жидовка она!
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:29
IP: 85.196.249.---
2. Наслідки нічного збіговиська
Вранішня розмова Юлії Тимошенко із Віктором Ющенком у службовому кабінеті Президента України, яка мала місце 8 вересня, відома широкому загалу лише зі слів екс-прем'єр-міністра. Оскільки сам Президент про неї поки що не розповів, то будемо слугуватися варіантом оповіді Ю.Тимошенко. Принагідно зауважимо, що у цей день об 11-й годині Президент України у прямому ефірі мав провести прес-конференцію, що вже була анонсована.
Отож, слово Юлії Тимошенко: "Я кинула все і приїхала до Президента. Ми спілкувалися за двадцять хвилин до початку прямої прес-конференції, коли він відправив уряд у відставку. Я сіла поряд з ним, взяла його руку в свої руки і сказала: "Вікторе Андрійовичу, до ефіру залишилося декілька хвилин, і я вас прошу, не руйнуйте авторитет нашої революції. Давайте зараз вийдемо до преси разом і скажемо, що поки ми разом – стабільність в Україні є гарантованою".
Українська правда. – 2005. – 11 вер. // www.Pravda.com.ua
grafo _ 21.06.2010 00:28
IP: 178.95.2.---
grafo _ 21.06.2010 00:24
IP: 178.95.2.---
Тейсар-Озгович:
===
Аби стільки тексту не викладати, зараз дам посилання на три чудові книги.
Там усе розписано як по нотах.
Шкода лише, що Дойч та іже з ним читати не вміють.
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:23
IP: 85.196.249.---
Далі події розгорталися так. Посол США пан Джон Гербст відразу ж подзвонив Президенту України, однак той не підняв слухавку, тому він розповів все віце-прем'єр-міністру Олегу Рибачуку, який досконало володіє англійською мовою. О.Рибачук відразу ж доповів про нічні пригоди Президенту.

Вже згодом, 11 вересня 2005 року, демонструючи своє невдоволення урядовцями, які брали участь у нічній нараді на дачі Ю.Тимошенко із 7 на 8 вересня, Президент України В.Ющенко наголосив: "Я відверто скажу, мені набридли нічні зібрання певних осіб за Києвом для визначення майбутнього України. Вони це майбутнє визначати не будуть. І крапка".*

О 7-й годині ранку про нічні події на дачі донесли Президенту переляканий генпрокурор і вкрай пригнічений міністр оборони. О 8-й годині до Президента подзвонила Прем'єр-міністр України і попрохала її невідкладно прийняти. Президент звелів приїхати.
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:21
IP: 85.196.249.---
О 2-й годині ночі у посла США пролунав телефонний дзвінок українського урядового зв'язку. Спросоння посол не відразу зрозумів, що сталося в Україні, тому йому протягом цілої години розповідали про плани і наміри групи людей, яка зібралася на дачі Прем'єр-міністра України. Уважно вислухавши прохачів посол відповів, що світове співтовариство інакше як заколотом не назве українські події. Крім цього, він висловив власне обурення нічною таємною нарадою вищих українських урядовців.

Після такої відповіді дачу Юлії Тимошенко спішно залишив генпрокурор С.Піскун і міністр оборони А.Гриценко, який, до того ж, різко відмежувався від заявлених на нараді намірів. Хто після цього залишився поруч із "королевою революції", потрібно запитати у неї самої.
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:19
IP: 85.196.249.---
Вже підраховували потрібну для такої важливої справи кількість голосів в українському парламенті та обговорювали можливість проведення ще до Нового року дострокових виборів Президента України. Навіть готувалися влаштувати новий Майдан і звезти на нього не меншу кількість українців, ніж у листопаді 2004 року. Цей безсоромний і цинічний захід назвали другим етапом Помаранчевої революції.
У розпал цих небачених досі прожектів і відвертої маячні хтось із присутніх несміливо запитав: "А як на це відреагує світове співтовариство?" Це дещо остудило гарячі голови і найбільш тверезий серед цієї збудженої компанії муж Анатолій Гриценко запропонував подзвонити послу США в Україні пану Джону Гербсту. Оскільки лише він один із присутніх вільно володів англійською мовою, то йому й доручили цю місію.
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:16
IP: 85.196.249.---
Наради на дачі Юлії Тимошенко, які у різному складі учасників тривали цілу ніч з 7 на 8 вересня 2005 року, прийняли одне принципове рішення – рішуче йти на загострення ситуації. Як згодом заявив, перебуваючи у Львові, Віктор Ющенко, "на нічній нараді у лісі пророблялися плани організації імпічменту". Хто вносив таку пропозицію можна лише здогадуватися, але суть зводилася ось до чого. Мовляв, існують банківські документи, які засвідчують фінансування виборчої кампанії В.Ющенка відомим російським бізнесменом Борисом Березовським. Викид цих документів через пресу має спричинити ще один значно потужніший скандал. У такому випадку неодмінно постане питання легітимності Президента, а відповідно потягне за собою процедуру імпічменту. З цією метою запросили на дачу і Генерального прокурора України С.Піскуна. Святослав Михайлович не лише висловив готовність служити закону і Конституції, а й запевнив, що забезпечить відповідне рішення Верховного Суду України.
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:15
IP: 85.196.249.---
Ці факти свідчать про дуже поспішні і гарячкові приготування соратників Юлії Тимошенко до 8 вересня. Вони були певні, що В.Ющенко здійснить лише невеликі кадрові перестановки, згідно досягнутих напередодні домовленостей.

________________________________________
* Українська правда. – 2005. – 11 вер. // www.Pravda.com. ua

Це підтверджується розміщенням разом із нічною інформацією М.Томенка в "Українській правді" повідомлення, що "у четвер Президент Ющенко збирається оголосити про кадрові перестановки".

Саму прес-конференцію М.Томенка та її пряму телетрансляцію організовували для вчинення чергового скандалу в Українській державі. Показово, що її намагалися провести за годину до вже оголошеної у ЗМІ прес-конференції Президента України Віктора Ющенка, який мав висловити свою позицію щодо заяви екс-держсекретаря О.Зінченка від 5 вересня. У тому, щоб перебити його та створити Президенту додаткові труднощі, і полягала мета прес-конференції М.Томенка.
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:13
IP: 85.196.249.---
По дорозі на дачу Ю.Тимошенко мала ще кілька важливих розмов і зустрічей.
У повному форматі нарада на дачі не проводилася. Впродовж майже цілої ночі йшли гарячкові наради: одні приїжджали – інші відбували. Тоді обговорювалися дії на завтрашній і наступні дні.
Після обговорення ситуації, на дачі Ю.Тимошенко було прийнято рішення про проведення Миколою Томенком о 9 годині ранку прес-конференції в УНІАН, на якій він мав оголосити про свою відставку з поста віце-прем'єр-міністра України, висловити підтримку О.Зінченку та закликати до другого етапу Помаранчевої революції. Інформацію про відставку М.Томенка та плановану прес-конференцію було негайно передано для розміщення в мережі Інтернет. О 2-й годині 27 хвилин вже 8 вересня 2005 року вона вперше з'явилася в популярному інтернет-виданні "Українська правда". Одночасно пророблялися заходи щодо організації прямої телетрансляції цієї прес-конференції. Вже вночі вдалося домовитися із керівництвом каналу "НТН".
grafo _ 21.06.2010 00:11
IP: 178.95.2.---
Борис Кушнірук:
mocnyj_bandera:
І останнє, пане Медведєв. Я намагатимусь уникати дискусії навколо минулого. Але якщо Ви і надалі шукатимете винних десь на стороні, а не у бютівському оточенні, то, повірте, ще багато чого можна буде розповісти про Тимошенко та всю БЮТівську братію. Я от тільки не впевнений, що це принесе багато користі Вам та БЮТ.

Борис! Це Ваш громадянський обов'язок, як чесного журналіста, розповісти нам все, що Ви ще знаєте про "зграю" БЮТ. Висновки повинен робити народ, а Ваша задача – надавати йому оперативну та достовірну інформацію.
Вибачте, але я не журналіст. Я у даному випадку лише автор блогу, в якому висловлюю власну думку щодо тих чи інших подій.
===
Можна й перефразувати: "Борис! Це Ваш громадянський обов'язок, як чесної людини, розповісти нам все, що Ви ще знаєте про "зграю" БЮТ".
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:09
IP: 85.196.249.---
Нічне збіговисько
Мені набридли нічні зібрання певних осіб за Києвом для визначення
майбутнього України. Вони це майбутнє визначати не будуть.
Віктор Ющенко.*

1.Нарада в лісі
Нарада у Президента України 7 вересня 2005 року закінчилася близько одинадцятої години вечора і всі її учасники роз'їхались, маючи надію, що гострий конфлікт нарешті вдалося подолати. Однак не так сталося, як гадалося.

По дорозі до своєї дачі у Кончі-Заспі Юлія Володимирівна запросила туди своїх близьких соратників та друзів. Впродовж ночі з 7 на 8 вересня на її дачі побували радник Прем'єр-міністра України Михайло Бродський, голова СБУ Олександр Турчинов, Генеральний прокурор України Святослав Піскун, міністр оборони України Анатолій Гриценко, віце-прем'єр-міністр України Микола Томенко, відома журналістка Юлія Мостова із протимошенківського "Дзеркала тижня", яке "мочило" Президента більше ніж усі опозиційні видання. Побували на дачі у цю тривожну ніч й інші високі достойники.
Тейсар-Озгович _ 21.06.2010 00:06
IP: 85.196.249.---
Ющенко звинувачує звільнених урядовців у фікціях і нічних зібраннях за Києвом
Неділя, 11 вересня 2005, 19:19 _ www.ПРАВДА.com.ua Версія для друку Коментарі 0
Президент Віктор Ющенко сподівається, що після перевірки Генпрокуратури, СБУ і МВС українцям стануть відомі тіньові схеми, які призвели до звільнення вищих чиновників.
"Це буде кінцева відповідь тій частині населення, яка не розуміла ситуації, коли держава з кожним днем скочувалася до некерованих рішень, коли тіньові процедури, які формували певні чиновники, творили в Україні безпорядок", – сказав Ющенко журналістам в неділю.
Борис Кушнірук _ 21.06.2010 00:06
IP: 93.74.5.---
mocnyj_bandera:
І останнє, пане Медведєв. Я намагатимусь уникати дискусії навколо минулого. Але якщо Ви і надалі шукатимете винних десь на стороні, а не у бютівському оточенні, то, повірте, ще багато чого можна буде розповісти про Тимошенко та всю БЮТівську братію. Я от тільки не впевнений, що це принесе багато користі Вам та БЮТ.

Борис! Це Ваш громадянський обов'язок, як чесного журналіста, розповісти нам все, що Ви ще знаєте про "зграю" БЮТ. Висновки повинен робити народ, а Ваша задача – надавати йому оперативну та достовірну інформацію.
Вибачте, але я не журналіст. Я у даному випадку лише автор блогу, в якому висловлюю власну думку щодо тих чи інших подій.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter