Борис Кушнірук Економіст. Член Центрального проводу Народного Руху України

Нічому не навчились і нічого не зрозуміли

19 червня 2010, 22:22

Я останнім часом намагаюсь не критикувати дії опозиції, не провокуючи і так жалюгідну ситуацію з подальшим падінням рейтингу опозиційних сил та зростанням рейтингу усе більш активних "регіоналів", що чим далі, тим більше монополізують владу в країні. Але нахабні звинувачення пана Медведєв на адресу Оксани Забужко, змушує мене таки висловитись. Цей БЮТівський ідеолог дозволив собі написати, що "мабуть, Оксано, не дуже Вам хочеться, аби хтось нагадав про Вашу посильну роль в перемозі Віктора Федоровича".

Виявляється це письменниця Забужко несе відповідальність за прихід Віктора Януковича до влади. Ну дійсно, хто ж як не пані Оксана має нести відповідальність за те, що вже після обрання Віктора Ющенка Президентом України ще місяць на Майдані, якщо вірити багаточисельним повідомленням ЗМІ, представники однієї політичної сили на платній основі продовжували тримати в палатках мітингувальників, які мали забезпечити призначення прем'єром одну загальновідому пані.

Зрозуміло, це ж пані Забужко має нести відповідальність, що зразу після повторного другого туру президентських виборів у парламентські лави БЮТ почали активно рекрутувати "тушок", які ще восени 2004 року активно займались підтримкою Віктора Януковича, відповідаючи за фальсифікацію результатів голосування в тих чи інших регіонах України.

Ніхто інша, як пані Забужко, мабуть, має нести відповідальність, що замість того, щоби виступати як єдина команда, Юлія Тимошенко вже з початку весни 2005 року почала вести закулісні переговори з Віктором Медведчуком, що викликало шок в родині Президента України Віктора Ющенка, який і досі впевнений в причетності останнього в організації його отруєння.

Знову ж таки це пані Оксана має нести відповідальність, що вже з весни 2005 року штабісти БЮТ на чолі зі своїм ватажком почали розробляти плани по дискредитації Віктора Ющенка. Суть цього плану полягало у тому, щоби восени розпочати активну кампанію зі звинуваченнями на адресу оточення Президента Ющенка в корупції. А потім, провівши конкурс з публічного продажу Криворіжсталі, сама пані Тимошенко мала піти у відставку, звинувативши у всіх гріхах вже самого Віктора Ющенка. Метою цих дій мало би стати перетягування всього електорату Президента Ющенка на парламентських виборах навесні 2006 року на бік БЮТ. Мені вже доводилось колись писати, що про деякі деталі цього плану я, наприклад, дізнався десь наприкінці травня 2005 року.

Таки та сама письменниця Забужко, ймовірно, мала би нести відповідальність за волюнтаристські, безграмотні дії уряду на чолі з пані Тимошенко навесні та влітку 2005 року, які викликали, так звані, м'ясну та бензинову кризи.

Очевидно, що ніхто як пані Забужко мала би нести відповідальність за формування парламентського списку БЮТ з купи таких собі "янголоподібних" Губських, Портнових, Уколових, Лозинських, Черпицьких, Яценко і так можна перераховувати дуже довго. І це ще не згадуючи про представників БЮТ в місцевих органах влади по всій країні. Там не те що колишніх, а сьогоденних представників криміналітету потрібно перераховувати добре якщо тільки сотнями, а не тисячами. Кожний може проїхатись по областям та районам нашої країни і наслухатись таких матюків про тих БЮТівських слуг народу і їх діяльність, що зразу зрозумієш – в усьому цьому винна саме письменниця Забужко.

А потім вже у чому тільки можна було би не вважати пані Оксану винуватою: у постійних змовах БЮТ та ПР, спрямованих на впровадження російської мови у діловодстві, суттєвому обмежені повноважень Президента Ющенка, закулісному переписуванні Конституції, причому настільки юридично безграмотному, що тільки можна було реготати та жахатись.

І у катастрофічно безграмотній економічній політиці Тимошенко пані Забужко теж винна. І у відверто злочинному блокуванні розробки родовищ на Чорноморському шельфі, в чому була вкрай зацікавлена Росія, теж Забужко винувата. І у протидії крокам Ющенка, спрямованих на забезпечення аверсного використання нафтопроводу Одеса-Броди – теж Забужко. А у підписанні у січні 2009 року відверто корупційних газових домовленостей, що призвели до обкрадання України на мільярди доларів та тотального руйнування української економіки, вже просто дивно не звинуватити пані Забужко.

Я вже не кажу про авантюрну оборудку з росукренерговським газом, яка зараз реально загрожує багатомільярдними збитками Україні. Очевидно ж, що це пані Забужко готувала цю шахрайську схему.

Є сенс також пригадати нахабне розкрадання бюджетних коштів на мільярди гривень та просто мародерське розграбування державних підприємств, яке здійснювала, мабуть, теж пані Оксана, а не бютівські ландскнехти.

Також пані Забужко потрібно було би визнати винуватою у той майже не щоденній зливі брехні, яка розповсюджувалась пані Тимошенко та її штабістами. Згадаймо хоча б завалювання Інтернет простору гігабайтами повідомлень з розхвалюваннями на адресу Тимошенко та демагогічного оббріхуванні усіх тих, хто з нею не згоден. При чому це вже дістало навіть редакторів ЗМІ, що не знали, як з цим штабним БЮТівським інтернетним сміттям боротися.

Причому скільки би пані Тимошенко не ловили на брехні – з неї, як з гуся вода. Жодних вибачень, натомість нові порції неправди чи напівправди.

І от зараз нам намагаються нав'язати думку, що це не Тимошенко з її БЮТівським угрупованням, а пані Забужко та мільйони виборців, які голосували "проти всіх" чи взагалі не прийшли на виборчі дільниці, мають нести відповідальність за дискредитацію ідеалів Майдану та огиду до практично всіх помаранчевих та білосердечних політиків. Це виявляється вони, вирішивши не вибирати між двома антиукраїнськими прокремлівськими проектами, винні у приході Віктора Януковича до влади.

На жаль, пан Медведєв, Ви і надалі намагаєтесь когось іншого звинуватити у поразці Вашого вождя замість того, щоби зрозуміти, що не Забужко і не Кушнірук знаходились ці роки при владі, а Тимошенко та представники Вашої політичної сили, і у першу чергу саме БЮТ винний у перемозі Віктора Януковича. Непрофесійність, жадібність, брехливість та повна відсутність моральних імперативів Тимошенко та представників БЮТ відкрили дорогу до влади Віктору Януковичу.

І проблема зараз навіть не в Тимошенко, яка вже ніколи не стане Прем'єром та Президентом. Проблема у тих політиках, що зараз знаходяться поруч з нею. Абсолютна більшість з них неспроможна ані інтелектуально, ані морально запропонувати альтернативу українському суспільству. Замість того, щоби вибачитись за все скоєне та спробувати у щоденному режимі працювати над законопроектами та з виборцями, БЮТівські політики намагаються звинувачувати у чомусь представників української інтелігенції.

Це все лише наочно доводить закономірність поразки на президентських виборах, бо ані Тимошенко, ані пан Медведєв, ані інші представники БЮТ не готові чомусь вчитись і щось зрозуміти.

І останнє, пане Медведєв. Я намагатимусь уникати дискусії навколо минулого. Але якщо Ви і надалі шукатимете винних десь на стороні, а не у бютівському оточенні, то, повірте, ще багато чого можна буде розповісти про Тимошенко та всю БЮТівську братію. Я от тільки не впевнений, що це принесе багато користі Вам та БЮТ.

powered by lun.ua
Коментарі — 403
Deutsch _ 20.06.2010 20:21
IP: 109.84.190.---
vegga:
Deutsch:
Ще раз повторюю – Вікторе Андрійовичу, скільки Вам потрібно грошей, щоб Ви назавжди залишили Україну?
Вопрос был поставлен не лично Виктору Андреевичу, как ты его перекручиваешь, Вопрос был обращен, к Уряду, к ВР. Сходи в архив. Напомню, что спикер был Арсений а Премьер-министр, Юлия, свет ваша, Владимировна... Тимошенко.
Вопрос был задан, сколько нужно денег, чтобы вы все оставили Украину.
К скотам можешь на ты!! Или к жене да друзьям собутыльникам. Ясно?
vegga _ 20.06.2010 20:14
IP: 109.254.36.---
Deutsch:
Ще раз повторюю – Вікторе Андрійовичу, скільки Вам потрібно грошей, щоб Ви назавжди залишили Україну?
Вопрос был поставлен не лично Виктору Андреевичу, как ты его перекручиваешь, Вопрос был обращен, к Уряду, к ВР. Сходи в архив. Напомню, что спикер был Арсений а Премьер-министр, Юлия, свет ваша, Владимировна... Тимошенко.
Вопрос был задан, сколько нужно денег, чтобы вы все оставили Украину.
Deutsch _ 20.06.2010 20:09
IP: 109.84.190.---
BIGartist:
Deutsch:
Ще раз повторюю - Вікторе Андрійовичу, скільки Вам потрібно грошей, щоб Ви назавжди залишили Україну?
______
Это же элементарно. Достаточно собрать сумму, эквивалентную стоимости его госдачи, а остальное он уже вывез...
Вы недооцениваете его аппетит. Прочтите хронологию приёма пищи нашим бывшим гарантом в день отравления. Ужинал и обедал раз пять.Я, прочтя, был поражён такой его прожорливостью. А аппетит за столом ОООЧЕНЬ характеризует человека:))) Конечно, я только за то,что-бы это шло ему на пользу. Но категорически против, что-бы это шло во вред украинским налогоплательщикам.
Deutsch _ 20.06.2010 20:02
IP: 109.84.190.---
Ющенко – зрадник України. Він зрадив людей, йому ввіривших своє і своїх дітей майбутнє. І не потрібно його виправдовувати.

П.С. Я не тимошенківець, але на разі немає другої сили, як Тимошенко, здатноі протистояти цій антиукраїнській банді. Потрібна сильна людинна, а не спіднє, нехай і чоловіче, пущене на ганчірки...
BIGartist _ 20.06.2010 20:01
IP: 95.132.9.---
Deutsch:
Ще раз повторюю - Вікторе Андрійовичу, скільки Вам потрібно грошей, щоб Ви назавжди залишили Україну?
______
Это же элементарно. Достаточно собрать сумму, эквивалентную стоимости его госдачи, а остальное он уже вывез...
vegga _ 20.06.2010 19:47
IP: 109.254.36.---
ivepost _ 20.06.2010 19:27
Если дурак не ощущает, что его послали между строк, то он уже не дурак... он полный дебил.
Открытым текстом – это я о vegga. Оно еще и боится назвать своего кумира, что б не затюкали до выборов. Да, наверное и на дебила не тянет. Что то из персонажей 6-й палаты, не то король, не то царь – подзабылось.

Да, если б знать, что ты такой, обиженно-переходящий на личности, да разве я, с тобой... того, о личном, о сокровенном?:)
Не, ты, не дебил. Дегенерат, разве можно так показательно, перед людьми, высечь себя, перед каким-то, vegga?:)
Deutsch _ 20.06.2010 19:39
IP: 109.84.190.---
grafo:

Правду казала Історичка – смішна ти мікросхема.
Графо, а вы не заметили, что все сторонники ПР стали и активными сторонниками бывшего презика? И Вы уже очено часто с Историчкой соглашаетесь:)) К чему бы это? Н е к дождику ли долларовому, в мелких купюрах проливаемому на НСНУ? Или у Вас есть другое обьяснение этому феномену?
vegga _ 20.06.2010 19:39
IP: 109.254.36.---
NELLI _ 20.06.2010 16:51
cake:
Ющенко надіявся що буде як у тій приказці і руки чисті і вовки ситі. А про вівців він думав?
Ка-акой вы умный. Даже знаете, кто и что думал, на что надеялся.
Так надо быстренько в БЮТовский штаб. Там с ба-альшой дефицит креативных людей, а тут такой интеллект пропадает.

За овець, більше за все Юля думала, щоб її вовки ситі були. Де Вона, щиро запрошувала за неї у 2006 і 2007 голосувати, щоб дурні вівці, кинулись, як на закляття, а потім все так красиво облаштувати, начебто, це не Вона і не її вовки. І ці вовки вили, що то "руки чисті" а не вони ситі. Тільки скільки не приховуй а по пикам тих вовків, дуже важко сказати, що то не вони. Інші теж вовки, тільки регіональни, хвилювались, що їм не перепаде і не залишиться. І дійсно могло не залишитись. Але вибори. І ось маємо, вовків і ту саму любов до овець, тільки колір інший, що у їх попередників.
ivepost _ 20.06.2010 19:27
IP: 212.87.179.---
Если дурак не ощущает, что его послали между строк, то он уже не дурак... он полный дебил.
Открытым текстом – это я о vegga. Оно еще и боится назвать своего кумира, что б не затюкали до выборов. Да, наверное и на дебила не тянет. Что то из персонажей 6-й палаты, не то король, не то царь – подзабылось.
Deutsch _ 20.06.2010 19:24
IP: 109.84.190.---
grafo:
Deutsch:
Вспомните конкурс на вопросы президенту,здесь на УП.Первое место занял вопрос- "В.А. сколько Вам надо денег,что-бы Вы покинул Украину навсегда?"
ПОРА ВСЕМ НАМ ПОВТОРИТЬ ГРОМКО И ОТКРЫТО ЭТОТ ВОПРОС ЮЩЕНКУ!!!

===
Примітивно, Дойч.
Таке питання можна поставити і Тимошенко, і Януковичу, і Яценюку, і Литвину, і будь-якому іншому політику.
Ніякого примітивизму. Це питання було Ющенку поставлене десь два роки тому. Відповіді нема до сих пір. Я хочу почути відповідь від нього на це питання, під яким підписалися десь 9 000 тисяч людей (я по пам"яті – цифра може бути другою), а не пустопорожні балачки про неможливість постановки такого питання українцями.

Ще раз повторюю - Вікторе Андрійовичу, скільки Вам потрібно грошей, щоб Ви назавжди залишили Україну?
Адамович _ 20.06.2010 19:20
IP: 91.124.241.---
"іншого звинуватити у поразці Вашого вождя "--???
Автор так і не здатен зрозуміти, що мова йде не про поразку ЮВТ! Цього ніхто окрім нього не говорить. Аргументи з перекрученої правди і видумки про підступність ЮВТ (вже в 2005 вбиті в голову ВАЮ його оточенням – зіграли на манії месійства) та внутрішні проблеми БЮТу. Але мова дійсно йде про інше: ХТО привів ПРеваншистів до влади?
НА 2010 рік була інша альтернатива, ніж ЮВТ? Ця замітка нікого не виправдує, а говорить тільки про те, що власної вини автор не вИзнає! "Рябеньке вродилося..."!
vegga _ 20.06.2010 19:05
IP: 109.254.36.---
СКАЖИ ВЛАСТИ – НЕТ! _ 20.06.2010 17:26
"Нічому не навчились і нічого не зрозуміли " – это единственное, что стОит прочесть

на этом блоге. И понять как самопризнание автора.

Кстати, п. Бродский до выборов выражался так: "прошу сделать выбор между большой клизмой – Януковичем или гамбургером с говном – Тимошенко" (http://mihailobrodskiy.livejournal.com/258568.html)
Как видим, выбрал клизму и ежедневно в своем блоге оправдывается.
Интересно, в какой позиции он "работает"?
Вот, где бы пригодилась п.Забужко со своей свечкой:)))))))))))))))))))

Молодець пани Забужко.:)))
А вам, соболезнования, п. Бродский в Уряде, выбрал клизму, но она такая теплая, греет душу в зеленых купюрах, чего не скажешь о вас. Гамбургер с говном от Юли, не понюхали, Юля в АПАЗИЦИИ.:)))
vegga _ 20.06.2010 18:32
IP: 109.254.36.---
BIGartist _ 20.06.2010 18:26
ivepost:
vegga _ 20.06.2010 17:58
Сколько раз зарекался, не спеши, присмотрись, нарвёшся на дурака. И на тебе, опять...
_____
Вам же в прошло не ученый, а ныне сильно ученый на прошлом, сказал – не торопитесь.
Вот назначат регионы дату выборов и сразу же объявят кто главный оппозиционер и за кого противсихи должны голосовать...

И самое, что интересно. Почему вы свое, ПРиБЮТовское, приписываете противсихам. Мы что с вами что-то общее имели, это вам могут назначить ваши лидеры и вождицы.
BIGartist _ 20.06.2010 18:26
IP: 95.132.9.---
ivepost:
vegga _ 20.06.2010 17:58
Сколько раз зарекался, не спеши, присмотрись, нарвёшся на дурака. И на тебе, опять...
_____
Вам же в прошло не ученый, а ныне сильно ученый на прошлом, сказал – не торопитесь.
Вот назначат регионы дату выборов и сразу же объявят кто главный оппозиционер и за кого противсихи должны голосовать...
vegga _ 20.06.2010 18:24
IP: 109.254.36.---
grafo _ 20.06.2010 18:11

Так отож. Тільки припустити варіант і бют в атакау, вони ж не здорові, з ними, як з адекватними не можна, у них на всіх, хто не Юля, рефлекс ФАС

Щоб підставити конкурента свого кандидата, треба цього конкурента видати за свого і бют його зжере. Так що і ворогам не побажаєш, потрапити в пащу бют, гівномєтанію їм нема рівних. Це мабуть від Юлі, яка ікона таке і виверження.
grafo _ 20.06.2010 18:11
IP: 194.44.153.---
vegga:
ivepost _ 20.06.2010 17:43
vegga _ 20.06.2010 17:24
Но кто?????
Назовите, не стесняйтесь!
КТО СМОЖЕТ? Кто возьмет на себя смелость и, самое главное, сможет получить голоса?
Вот тут то и настаёт тишина.

То что не Юля – 100%. Все будет, не торопите зиму, раньше лета. Любопытность штабных бют понятна до коликов от смеха, ответь им, "Кто сможет", и тут же начнется всемасштабная интернет атака, от всех штабных бют. А нет, дураков, ученые на прошлом. Потерпите бютики, Бог терпел и вам велел. Тем более вам, маргинезам.
===
Це точно.
Он Сеня тільки но з'явився на горизонті перегонів – і як бути на нього кинулися за командою "фас".
І такий, і сякий, і перетакий.
І 40 років йому нема, щоби президентом бути.
І взагалі поц.
А після цього хочуть, щоб із ними хтось до спілки хотів щось робити.
Навіть Гриценко і той вже тримається подалі від БЮТу.
А перше з Юлькою були – не розлий вода.
Навіть удвох намірялися Юща скинути.
:)
vegga _ 20.06.2010 18:08
IP: 109.254.36.---
ivepost _ 20.06.2010 18:05
vegga _ 20.06.2010 17:58
Сколько раз зарекался, не спеши, присмотрись, нарвёшся на дурака. И на тебе, опять...

А ты хотел на умного, который тебе все карты выложит, получи дурака, играй дальше
grafo _ 20.06.2010 18:06
IP: 194.44.153.---
cdecdc2V:
Valeria_Candid:
Мадам,выборы это всегда выбор между гиршим та липшим злом,гиршим та липшим лайном.Всегда и в любой стране.Хоть в Зимбабве,хоть в Швейцарии.Если вы до сих пор этого,не поняли то вы- неисправимая идеалистка и я вам от всей души сочувствую.

Надо жить в реале а не витать в облаках.
===
А в реалі це як: сидіти у реальному лайні?
:)
Правду казала Історичка – смішна ти мікросхема.
ivepost _ 20.06.2010 18:05
IP: 212.87.179.---
vegga _ 20.06.2010 17:58
Сколько раз зарекался, не спеши, присмотрись, нарвёшся на дурака. И на тебе, опять...
grafo _ 20.06.2010 18:01
IP: 194.44.153.---
wlod:
grafo:
Я б назвав таких людей ФЛЮГЕРАМИ.
Бо зрадниками, перебіжчиками чи перекінчиками їх усіх не назвеш, бо більшість із них уже не перший раз кудись "перекидаються" і дуже ймовірно, що і далі будуть тримати ніс по-вітру і будуть там де вже колись були.
Вони таким є від природи.
Для них особистий добробут понад усе.
Ідеї, ідеології, патріотизм, майбутнє країни та її громадян для них – фікція!
Своя сорочка найближче до власного тіла.
===
Нехай буде не ТУШКА, а ФЛЮГЕР.
Що у лоб, а що по лобі – результат однаково той самий.
vegga _ 20.06.2010 17:58
IP: 109.254.36.---
ivepost _ 20.06.2010 17:43
vegga _ 20.06.2010 17:24
Но кто?????
Назовите, не стесняйтесь!
КТО СМОЖЕТ? Кто возьмет на себя смелость и, самое главное, сможет получить голоса?
Вот тут то и настаёт тишина.

То что не Юля – 100%. Все будет, не торопите зиму, раньше лета. Любопытность штабных бют понятна до коликов от смеха, ответь им, "Кто сможет", и тут же начнется всемасштабная интернет атака, от всех штабных бют. А нет, дураков, ученые на прошлом. Потерпите бютики, Бог терпел и вам велел. Тем более вам, маргинезам.
ivepost _ 20.06.2010 17:43
IP: 212.87.179.---
vegga _ 20.06.2010 17:24
Но кто?????
Назовите, не стесняйтесь!
КТО СМОЖЕТ? Кто возьмет на себя смелость и, самое главное, сможет получить голоса?
Вот тут то и настаёт тишина.
Андрі _ 20.06.2010 17:39
IP: 195.42.130.---
vegga _ 20.06.2010 17:24
Може Олежа Тягнибок захоче покатати на своїй спині, мадам Юлю і бути її відбивайла над підлотою. А потім... буде потім. Лаври Юлі. Тягнибоку... та він і сам знає, що.

Олежка би і її покатав і сам би не проти на комусь покататись.

///Засиділася білосердешна в очікуванні, поможіть Юлі без неї не буде перемоги:) ///

Нема дурних! Ще не виросли. А ті, що виросли її вже знають і не будуть її підтримувати.

МАдам пора на пенсію.
ivepost _ 20.06.2010 17:35
IP: 212.87.179.---
BIGartist _ 20.06.2010 17:05
У Вас с арифметикой непорядок!
Сегодня у ПеРдунов собралось всё дерьмо, желающее пробиться к корыту, пока там еще не всё сожрала эта банда. И за них голосуют еще 41 %, составленных из болтающихся на улицах конченых алкашей, наркоманов, пенсионеров с высохшими мозгами и прочих дебилов. Остальные 59% просто не знают, что делать и кого винить, они в шоке. НО! Они уже НИКОГДА не усилят ПР!
Кого Вы имели в виду, кому уходить с дороги? И какую дорогу Вы подразумеваете?
vegga _ 20.06.2010 17:34
IP: 109.254.36.---
cdecdc2V _ 20.06.2010 17:08
Мадам,выборы это всегда выбор между гиршим та липшим злом,гиршим та липшим лайном.Всегда и в любой стране.Хоть в Зимбабве,хоть в Швейцарии.Если вы до сих пор этого,не поняли то вы- неисправимая идеалистка и я вам от всей души сочувствую.Надо жить в реале а не витать в облаках.

Це між дважди судимим і дважди не сидівший і обидва в РФ на гачку.

А що, таке хворе в нас населення, щоб отакі реалі. Щось в Швейцарії за такий ганебний вибор не чути. А Зимбабве, це вже наші родичі де ми разом нє вітаєм в облаках.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter