Сергій Лещенко

Післямова до розмови в Межигір'ї

29 червня 2011, 00:56

1. "Стоп цензурі" до певної міри домоглось свого – рух зробив неможливим для Віктора Януковича надалі уникати теми Межигір'я та невиконаної обіцянки. Тому, щоб зняти це питання, він запросив у резиденцію журналістів лояльних мас-медіа.

Хоча насправді треба згадати з чого все починалося – обіцянку показати Межигір'я Янукович дав на прес-конференції 4 червня 2010 року у відповідь на питання про корупційні підозри навколо Межигір'я. У підсумку в Межигір'я він взяв людей, які не написали жодного розслідування про відчуження резиденції та навіть не були на тій прес-конференції. В такий спосіб Янукович показав, що він побоюється обговорювати тему відчуження державної резиденції з тими, хто може поставити йому конкретні питання про ту оборудку.

2. Янукович провів екскурсією ділянкою, площа якої складає 1,7 гектари і яка за документами належить йому. Водночас він не пояснив, що знаходиться за межами цієї ділянки, тобто на решті 135 гектарах Межигір'я. Власне, саме там розташовані основні скарби Межигір'я включно з клубним будинком "Хонка". Янукович не сказав, для кого призначені двері з ліванського кедра, люстри за 50 тисяч доларів, ексклюзивна німецька "обналічка", тенісні корти, підземні тири, боулінг, яхт-клуб, гольф-клуб, кінний клуб, палац на воді та безліч інших об'єктів.

3. Будинок, який Янукович показав як свій, справляє враження прибраного готелю в день заїзду. Тобто все тут гарно – тільки немає враження, що тут живуть люди. Це читається у багатьох деталях. В казенній вазі з фруктами на обідньому столі. В підсвічниках, де стоять свічки, які ніколи не запалювали. У сповнених несмаку однакових рамках для фотографій. В ліжку, де тісно спати вдвох людям із габаритами Януковича. Або в сауні, де складно розвернутися.

4. Ще одне спостереження, яке лише підсилює враження від того, що нам показали не будинок Януковича, а якусь меблеву експозицію – це те, що в кадр не потрапила жодна книжна шафа. Тобто Янукович, судячи з його заяв про Чехова-поета, не сильний у літературі. Але книжна шафа у нього має бути хоча би для інтер'єра.

5. Крім того, впадає в око, що на жодній фотографії, які стоять у начебто кабінеті Януковича, немає зображення "першої леді". Діти – є, невістки – є, онуки – є, а дружини – немає. Мовчазна відсутність Людмили Янукович вже виходить за межі пристойного.

6. Виявилося, що Янукович спілкується з підлеглими на "ти" і в хамських інтонаціях. Достатньо подивитися, як він розпорядився подати йому парасольку – "Давай сюда зонтик!".

7. Ну і нарешті, по-суті інтерв'ю. Розмова з Януковичем була повторенням вже виголошених ним тез, за виключенням кількох по-справжньому цікавих моментів.

Перше – критично налаштованих до нього журналістів Янукович вважає персональними ворогами, а заяви про цензуру – "брудною грою". Перечитайте ще раз його відповідь про рух "Стоп цензурі".

Друге. Янукович не знає, що не можна впливати на суди – переслухайте ще раз, як він розповідає про рішення Конституційного суду щодо скасування обов'язкового використання червоного прапора. "Я висловив свою думку главі Конституційного суду: що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято. (...) Я йому сказав, що треба довести до суддів мою точку зору. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".

Те, що зробив Янукович – це називається явкою з повинною в тиску на суд.

Після цього де гарантії, що Янукович так само не переказував свою "точку зору" голові Печерського райсуду Інні Отрош по справі Луценка або Тимошенко. Просто підставте інше прізвище, і ви отримаєте розгадку, чому суд над колишніми урядовцями відбувається саме так: "Я висловив свою думку главі Печерського суду, що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято по справі Луценка/Тимошенко. Я їй (Інні Отрош) сказав, що треба довести до суддів мою точку зору по цим справам. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".

Ну і насамкінець – відповідь Януковича щодо Ахметова. Схоже, президент не проти позбутися конкурента за вплив на Партію регіонів. Інакше Янукович не став би на всю країну переповідати роздуми Ахметова, сказані ним в розмові тет-а-тет, про те, що, можливо, він не буде більше балотуватися. Це навіть ще не сформоване рішення Ахметова, яке озвучив Янукович, фактично закриває Ахметову рух назад. Після анонсованого президентом його рішення не балотуватися, якщо він все-таки піде на вибори, виглядатиме як ляпас.

Таким ось нехитрим способом Янукович зачищає і власне політичне поле.

powered by lun.ua
Коментарі — 199
Kether _ 29.06.2011 11:26
IP: 109.86.42.---
"Витёк, закабанел на казённом, однако" СТРАХ ПОТЕРЯЛ
Kether _ 29.06.2011 11:25
IP: 109.86.42.---
"Будет тебе и потоп, и багамы с панамою!"
d2alex _ 29.06.2011 11:25
IP: 193.107.184.---
Сергію, це шоу було зроблене ні для Вас, ні для нас – і Януковичу, і його адміністрації абсолютно плювати на громадську думку.

Просто тепер під час чергово візиту в Європу на закиди про притиснення журналістів він розповідатиме цю історію, навіть запропонує передивитися сюжет в ютубі. До речі, зверніть увагу на операторську роботу – це явно не журналістський репортаж.

Мене не покидало відчуття, що об"єктом шоу був не Янукович, а саме запрошені журналісти. Адже про Януковича по суті ми нічого нового не дізналися – типова буденність і смаки злодія у законі. А от запрошені журналісти проявили себе у всій красі – від рабської поведінки до холуйского змісту запитань.

Це дивно, бо вони, вже дорослі люди, мали б розуміти, що кар"єра журналіста залежить від підтримки громадян, а не влади. Якщо ти вже не збирався запитувати про те, що хвилює громадськість, то навіщо тоді прийшов?

Ну що ж, вітаю клуб імені Піховшека з поповненням!
Потомок _ 29.06.2011 11:24
IP: 93.72.29.---
Сережа

Все, что ты написал это факт.

Но, на главном ты забыл сосредоточить внимание – ПРезидент не держит слова, то есть, даже, не пацан.

По всем нормам поведения, от дипломатических до блатных,

имея самые высшие полномочия в стране,

Янукович по трусливому съехал с публично данного обещания:

все видели как он приглашал Мустафу

А остальное уже следствие, оно никого и не удивило.

Брежнев таким кремлевским старцем (на подпорках) стал к концу своего правления,

а Федорыч сразу стал "старцем межегирским ".

Видимо в ПР мандраж при каждом его слове и шаге, поэтому все репетируют по буквам)))

Более всего развлекают физиономии наклоненных Шустера и Киселева.

С ними так даже Кремль не поступал. ПОЗОРИЩЕ.
Kether _ 29.06.2011 11:23
IP: 109.86.42.---
"Посидели 1,5 года и БАСТА!"
Kether _ 29.06.2011 11:23
IP: 109.86.42.---
"Слазь!"
Meji _ 29.06.2011 11:22
IP: 93.75.43.---
В целом итог:

- По подбору журналистов – в целом логично, действительно, так сказать, первые лица крупнейших телеканалов – Першого, Интера, 1+1, ICTV + газеты "Сегодня".
- По поводу дома – сомневаюсь, что Янукович живёт ещё где-то (смысл?), но вылизали дом чрезмерно, это факт. А вот отсутствие фотографии жены как раз не показательно – у меня дома, к примеру, не стоит фотографий отца (или матери), а они счастливо живут много лет в браке.
- По поводу разговора с охраной и эпизода с зонтиками в целом – такое, забавно:)
- Сама прессуха в целом скучная.
Kether _ 29.06.2011 11:22
IP: 109.86.42.---
"Витёк, шаманы больше не колышут"
глас народа _ 29.06.2011 11:20
IP: 95.132.176.---
ebook _ 29.06.2011 10:51Stakhanov:
Почему тупые макаки лежащие под ляхами в постах пишут на русском языке? Для вас есть мова, как индентификатор тупикового пути развитя. Почему за 20 лет перманентного идиотизма ВЫ еще не забыли человеческий язык? Вы продажные твари прожравшие все, что осталось от СССР. Предавшие клятву на КРЕСТЕ во время Переяславской Рады, за что и прокляты до 14 колена. Да вы должны перед владимирским собором, который осквернен попом – расстригой филаретом, лбом в асфальте дырки пробивать, может Бог простит за ущербность
__________________________________________
С таким убогим как ты не о чем вообще говорить. Ты сейчас в палате N6? Вот там и общайся.
мепистопель _ 29.06.2011 11:16
IP: 82.207.88.---
ebook – какой-то поток бреда...
mook _ 29.06.2011 11:09
IP: 94.178.4.---
Я балдію. В плані економіки все було сказано чітко і грамотно:)))) Ржунімагу. Відкрию велику таємницю: не потрібно говорити чітко і грамотно (хоча що він там говорив грамотно, я щось не зауважив, це все на рівні шкільного курсу економіки), а робити чітко і грамотно. А от з цим якраз проблема, тому що ні знань ні бажання щось робити у владних товаришів немає. А показувати сауни і басейни-це як мінімум правила поганого тону. Як мінімум. Можна, для порівняння взяти в"юху Саманти Шеффілд, дружини Камерона і подивитись, що таке Даунінг, 10 і порівняти з Межигір"ям...принаймні з тим, що нам показали по ТВ (а скільки ще не показали)
Oratai _ 29.06.2011 11:08
IP: 91.124.32.---
Не бачили ми критично налаштованих до Президента журналістів. А бачили слухняних писак, які не поставили Януковичу жодного неугодного запитання типу: що буде з нами після проведених вами реформ?
ганна-ахметова _ 29.06.2011 11:01
IP: 93.73.64.---
Nick_M:
ebook:
Лола, представся Юрку.
Я Вас вітаю. Щось Вам не впізнаю – притомна людина й втягнулися в лолин триндьож! Я ж як побачила, що її прорвало, так взагалі пішла з блогу! Мабуть лола хче під старість влаштуватися у Медигір"я прибиральницею. А будиночок Вітя показав класний. Згадався анекдот – у будинку-музею Чехова екскурсія.- Антон Павлович Чехов жил бедно, вот его домик. Еще беднее жил его садовник – вот его домик. Еще беднее жил кучер. Вот его домик. Но беднее всех жил привратник – вот его домик.
Мабуть"домік" який показали асам журналістики – це домік привратніка, або того хлопа, що бігав за парасолем
Stakhanov _ 29.06.2011 10:56
IP: 213.159.235.---
ebook _ 29.06.2011 10:51Stakhanov:
Почему тупые макаки лежащие под ляхами в постах пишут на русском языке? Для вас есть мова, как индентификатор тупикового пути развитя. Почему за 20 лет перманентного идиотизма ВЫ еще не забыли человеческий язык? Вы продажные твари прожравшие все, что осталось от СССР. Предавшие клятву на КРЕСТЕ во время Переяславской Рады, за что и прокляты до 14 колена. Да вы должны перед владимирским собором, который осквернен попом – расстригой филаретом, лбом в асфальте дырки пробивать, может Бог простит за ущербность
===================
Это кто там про клятвы на кресте рассуждает? Наследник предателей Аедрея Боголюбского, Александра Невского и прчих лакеев кочевников, уничтожавших своих христианских братьев в угоду ордынцам. Покайся, косоглазый/косоглазая!
Sk Gala _ 29.06.2011 10:52
IP: 78.26.128.---
индиго51:
С потемкинским домиком в деревне все понятно. Меня также поразила сама свободная (не написанная речь) беседа. Такое впечатление, что человек по нахватался каких-то слов-лозунгов и совершенно не знает ни политических законов, ни законов общественного развития. Есть слово и что под ним понимает Янукович попробуй догадайся. Реформы проводимые (не знаю кто его надоумил их делать) превращаются в геноцид укр.народа, т.к. после каждой из них уменьшается кол-во людей объекта реформы (После податкового кодекса уменьшилось кол-во бизнесменов; после пенсионной -кол-во пенсионеров и т.д.) Модернизация – это вообще мастурбация власти, т.е. удовольствие направленное ради себя.
Они ж небожители, им западло обращать внимание на народ.
Отгородились заборами, за заборами создали для себя рай, прикармливают, тех кто служит, а на остальных – плевать. Вот такое правление, такие законы, такие правители.
Но мы ж их сами себе и выбрали. Значит, заслужили.
Stakhanov _ 29.06.2011 10:50
IP: 213.159.235.---
Русский Парадный Марш

Чем кровавей родина, тем надрывней слава,
Чем бездарней маршалы, тем пышней парад.
Выползла из логова ржавая держава,
Вызверилась бельмами крашеных наград.
Плещутся над площадью тухлые знамена,
Нищий ищет в ящике плесневелый хлеб,
Ложью лупят рупоры: "Вспомним поименно!"
Склеен-склепан с кляпами всенародный склеп.
Лбы разбиты дО крови от земных поклонов,
Мы такие грозные – знайте нашу прыть:
Мы своих угрохали тридцать миллионов!
Это достижение вам не перекрыть!
Крики заскорузлые застревают в глотках,
Тянет трупной сладостью с выжженных полей,
И бредут колодники в орденских колодках,
И в глазах надсмотрщиков плещется елей.
Думать не положено, да и неохота,
Пафос вместо памяти, дули вместо глаз,
Бантиками ленточки, глянцевые фото,
Куклы на веревочках, плюшевый экстаз.
Для раба хорошего – свежую солому,
Для его хозяина – пышный каравай.
А за свой родной барак пасть порвем любому,
Так, блин, и запомните! Вольно! Наливай!
Chula _ 29.06.2011 10:49
IP: 95.132.31.---
Сереженька!!! Вы очень наблюдательный и очень проницательный молодой человек!!! Я люблю читать ваши комментарии... Они очень правдивы и всегда в 10))) А от того бреда с журналистами у Хама, что я увидела...то волосы дыбки встают...И в такой роскоши жить и не удушится от изобилия всего... и воздуха тоже... Вот поэтому я всегда с людьми по ту сторону забора... А он. как кенгуру, пусть скачет по пенькам... Посчитайте из его рассказов, сколько времени он уделяет себе и сколько для народа и воров в законе...???? Интересно посчитать...Вот и руководитель... Ему бы только жить в свое удовольствие... И все встречи с ненужными интервью, ему,Ой, как надоели и мешают жить...
Stakhanov _ 29.06.2011 10:47
IP: 213.159.235.---
ebook _ 29.06.2011 10:36Stakhanov:
Быть украинцем- это быть русским на окраине России и защищать ее.
Малая Русь – на старославянском это означает исконная родина Руси.
Быть русским – это означает обладать правом на мировую славу и гордость ибо у России Богом данная миссия спасать мир
==============
О как все запущено. Страна, посторенаая на постоянном предательстве и убийстве собственных граждан, как раша, к богу никакого отношенияне имеет. Да и московский партиархат в нынешнем виде создан Сталиным в 1943г. И еще. С каких это пор славяне-украинцы должны охранять границы предателей-ордынцев? нынешняя раша наследница московского княжества, ставшего на сторону монголо-татар в войне восточных славян против орды.
Русский – это даже не национальность, это прилагательное определяющее принадлежность к государству варягов-русов. Позднее к русской тартарии.
проффесионал _ 29.06.2011 10:46
IP: 80.239.242.---
"Давай сюда зонтик!".
___________________________________________________________________________________
Я был уверен, что Витек свиснет, вставив два пальца в рот. Вовремя опомнился, хотя может и вырезали.
pamorok _ 29.06.2011 10:42
IP: 92.243.181.---
ebook:
Stakhanov:
Быть украинцем- это быть русским на окраине России и защищать ее.
Малая Русь – на старославянском это означает исконная родина Руси.
Быть русским – это означает обладать правом на мировую славу и гордость ибо у России Богом данная миссия спасать мир.
Тот кто этого не понимает и желает деления Руси является сатанистом и богопротивником так как сказано, что "какой мерой мерите, такой отмерится и вам".
Так что не с крымчанином и не с русским, а с Богом воюют убогие бандеровци и националисты.
Сами подсчитайте свои шансы))
Шось новіше висмоктати з пальця слабо? Наприклад, про те. шо українську придумали у початку 20 століття, шоб відділити Україну від Раши.
pamorok _ 29.06.2011 10:40
IP: 92.243.181.---
ivki:
Ну не мог не тявкнуть Лещенко!
Ну не міг ivkі не лизнути чобота своїм господарям.
Stakhanov _ 29.06.2011 10:39
IP: 213.159.235.---
ebook _ 29.06.2011 10:29Stakhanov:
Вы как свинок подзываете? Будем вычислять вашу родину
==============
знаешь, татарин. почему украинцы начали разводить свиней? что бы твои косглазые предки не угоняли скот. До сих пор вас, ордынцев, жаба давит.
Stakhanov _ 29.06.2011 10:33
IP: 213.159.235.---
Парадный марш
Чем кровавей родина, тем надрывней слава,
Чем бездарней маршалы, тем пышней парад.
Выползла из логова ржавая держава,
Вызверилась бельмами крашеных наград.
Плещутся над площадью тухлые знамена,
Нищий ищет в ящике плесневелый хлеб,
Ложью лупят рупоры: "Вспомним поименно!"
Склеен-склепан с кляпами всенародный склеп.
Лбы разбиты дО крови от земных поклонов,
Мы такие грозные – знайте нашу прыть:
Мы своих угрохали тридцать миллионов!
Это достижение вам не перекрыть!
Крики заскорузлые застревают в глотках,
Тянет трупной сладостью с выжженных полей,
И бредут колодники в орденских колодках,
И в глазах надсмотрщиков плещется елей.
Думать не положено, да и неохота,
Пафос вместо памяти, дули вместо глаз,
Бантиками ленточки, глянцевые фото,
Куклы на веревочках, плюшевый экстаз.
Для раба хорошего – свежую солому,
Для его хозяина – пышный каравай.
А за свой родной барак пасть порвем любому,
Так, блин, и запомните! Вольно! Наливай!
Stakhanov _ 29.06.2011 10:26
IP: 213.159.235.---
ebook _ 29.06.2011 10:01Stakhanov:
Почему вы так с Покемоном похожи? Варшавский продукт?
===============
Варшава – славянский город. А ты, чучундра, судя по замашкам, из чуди болотной? Или из ордынских чувашей?
jurko239 _ 29.06.2011 10:16
IP: 93.220.90.---
Коzак:
ebook:
Ну была лёгкой девчёнкой в детстве. Зато сейчас мудрая.
Вниманию комментаторов, этот "ebook" пишет так, что бы все думали что он женщина, но иногда пишет как мужчина. Так что вы, товарищ, определитесь. А если сложно, то лучше сходите к доктору. Хотя сомневаюсь, что это у вас лечится.
Ну по замазкам оно пишет как оно- но гермафрадит он не первый в сети, мания величия с...
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter