Сергій Лещенко

Причини істерики Богословської

04 квітня 2014, 13:09

Напередодні в ефірі "Громадського телебачення" народний депутат Інна Богословська неодноразово втрачала психічну рівновагу. Це траплялося щоразу, коли мова заходила про Дмитра Фірташа.

Богословська починала кричати, називати цю тему "брудними трусами" та "лайном". Показово, що ці епітети лунали, коли мова заходила не про особисте життя Фірташа – а про обвинувачення, висунуте американським урядом проти українського олігарха та керівника Федерації роботодавців.

Богословська волала, що переслідування Фірташа – це вибіркове правосуддя, коли Ахметова, Клюєва, Єфремова та Азарова ніхто не переслідує.

Тут я поділяє обурення Богословської – треба покарати всіх лідерів клану Януковича. Але претензії Богословської щодо вибіркового правосуддя абсурдні. Адже Фірташа переслідує не Генпрокуратура України – хоча мала би! – а Федеральне бюро розслідувань США.

Таким чином, за логікою Богословської, американський уряд впроваджує політичні репресії в Україні.

Звичайно, непідготовлений глядач був би здивований, чому Богословська так захищає одіозного українського олігарха, який перебуває під американським слідством.

Розгадка проста.

Ще в 2003 році Богословська почала обслуговувати газовий клан Фірташа-Бойка. От договорі про надання консалтингових послуг фірмою Богословської "Пруденс" компанії "Нафтогаз України", яку тоді очолював один з лідерів клану Юрій Бойко. Угоду з фірмою Богословської підписала права рука Бойка Ігор Воронін. Розмір винагороди – 500 тисяч доларів.2003 рік – рік становлення "газового клану". Тоді Бойко уклав угоду з компанією Семена Могилевича та Дмитра Фірташа Eural Trans Gas про постачання газу в Україну. Ще через рік Бойко і Воронін брали участь в координаційному комітеті компанії РосУкрЕнерго від імені фірми Фірташа Centragas AG. Ще через рік Бойко отримав довіреність Фірташа на право розпоряджатися усім його майном...

Богословська перебувала у фракції Партії регіонів протягом всіх років президентства Януковича. Своїм мовчанням вона благословила знищення Януковичем демократії – шляхом створення "коаліції тушок", повернення до Конституції 1996 року, запровадження цензури, політичних репресій і так далі. У фракції Партії регіонів вона входила до групи "газового клану", очолюваної Сергієм Тігіпком, разом з сестрою Льовочкіна та керівником охорони Фірташа.

Тож причини такої емоційно неврівноваженої поведінки Богословської зрозумілі. Вона глибоко інтегрована в політичне угрупування Фірташа-Бойка-Льовочкіна, яке зараз перебуває на межі знищення через переслідування їхнього патрона слідчими ФБР.

Звичайно, можна поспівчувати Богословській, що клан, до якого вона належить, руйнується на очах. Але варто тримати себе в руках – емоційною поведінкою Богословська викриває себе як "агент" – і це значить, що її послуги в подальшому будуть вже нікому не потрібні.

powered by lun.ua
Коментарі — 275
Andrey Andreybig _ 05.04.2014 01:02
IP: 178.94.172.---
ФБР придет – порядок наведет!
Kos Kiev _ 05.04.2014 00:27
IP: 176.8.105.---
Сергей курс доллара США в 2003 году не был 2грн/1дол.
При написании статей пользуетесь калькулятором, это уже не первая математическая ошибка в Ваших статьях!

Я надеюсь что математическая...
Микола Думич _ 04.04.2014 23:23
IP: 213.5.193.---
Теодор Дяків:
Мародери у вишиванках набагато небезпечніші від москалів.
Своїм неймовірним цинізмом і кирзовим рогулізмом потомственних колгоспників...
Анна Янишевская _ 04.04.2014 22:37
IP: 109.251.233.---
я видела это интервью. И на месте Богословской покусала бы Вас, Сергей. Даже без ПМС.
Она вам про Фому, а вы ей про Ярёму.
Она Вам "пожар! надо тушить! надо спасать то, что горит СЕЙЧАС".
А вы ей с улыбкой незыблемо покачиваясь в иных мирах "а помните как 10 лет назад вы заложили гнилую проводку?".
Далеко не все разделяют вашу страсть к вашему детищу Фирташу...довольно виртуальному в силу ситуации. Но это не повод на просторах интернета поливать грязью женскую истерику, не разделившую заботы о вашем излюбленном детище Фирташе. И т.о. вы рождаете сплетни о невменяемости вполне вменяемого человека и соучастии, которое еще надо доказать в суде.
Несерьезно это. По-пацански. Даже ваше уязвленное самолюбие – не оправдание. И не к чести профессии журналиста. И просто человека.
Впрочем спасибо за вашу "реакцию" – теперь я точно знаю кто вы и впредь буду правильно расценивать ваши статьи про подобные бури в стаканах
Мария Солод _ 04.04.2014 22:34
IP: 178.137.128.---
Aleks Bulczak:
Все по суті, все вірно. Невже хтось думав, що Богохульська покаялася і стала гідною людиною?)))
Какая была, какая есть))) Сколько можно лезть на все экраны со своим хваленным интеллектом?! Все знает, обо всем и всех судит! Провакатор, перекотиполе!!!
Теодор Дяків _ 04.04.2014 22:29
IP: 37.54.70.---
Keith:
Сергію, чому ви не пишете, що БЮТ це партія регіонів N2.
Аваков і не збирається робити ніякі реформи......
- Від перших днів Майдану ОО обіцяла "перезавантаження влади". І "перезавантажила" с о б о ю. Про зміну системи формування і функціонування влади ніхто і не заікається... А тому тепер стоіть питання про Майдан N 3. От тільки з допомогою Європи і США відженемо Путіна і зразу візьмемося за цих ".ідерів опозиціі".
Мария Солод _ 04.04.2014 22:26
IP: 178.137.128.---
Ви ж подумайте, Брехословська в 2010 р. продала все, що мала, і пішла В ПРЕЗИДЕНТИ з єдиною метою: закликати виборців не голосувати за Януковича і Тимошенко! Вона завжди бачила тих, кого не можна допускати до влади, але Януковича розпізнала лише 30 листопада!!! А в партії регіонів вона перебувала, щоби реалізувати свій план розвитку України. У неї високий інтелект політика – це й видно, коли вона розкриває свій чорний рот, інтелект так і пре!!! Про Фірташа й слухати не хоче, він просто жертва нової влади! Хто ж розгадає феномен Богословської?
Taras Grivna _ 04.04.2014 21:56
IP: 178.94.178.---
первый национальный стал первый юлебот. Лещенко, что ты з асрал? где платежки абещанные*
Keith _ 04.04.2014 21:41
IP: 74.125.181.---
Сергію, чому ви не пишете, що БЮТ це партія регіонів N2.
Аваков і не збирається робити ніякі реформи. Всі його розслідування це фейк.
Проте арештовують ПС і Самооборну за те, що хлопці контролюють бізнес, який кришує міліція.!!!!!!
Сьогодні арештували хлопців з Самооборони.
Якщо ви справедливий журналіст, ви повинні про це писати
Елена Федорова _ 04.04.2014 21:39
IP: 78.111.187.---
Друзья,сегодня состоялась встреча Ольги Богомолец с волонтерами, которые готовы искренне без преференций оказывать помощь в ее предвыборной компании. Активная группа организует самостоятельную встречу завтра, для обменом идеями и способом их реализации. Кто готов продолжить дело "Небесной Сотни",за процветающую Украину,приходите: суббота, 9:00, возле главного входа ЦУМа, у баррикады.
Семен Фініш _ 04.04.2014 20:00
IP: 5.248.81.---
Олігархи, які контролюють ПР, КПУ, мажоритарників, а тепер і УДАР зняли Луценка з посади міністра МВС для того щоб спокійно фальсифікувати вибори 2010 року. Це дало можливість збільшити (на папері) явку на сході, півдні, в криму і підконтрольні виборчі комісії забезпечили (фальсифікації) 3 % перемогу януковича. В той час генпрокурор, голова сбу навіть нікого не цікавили, оскільки були підконтрольні ющенку і олігархам януковича. Зараз та сама картина хочуть зняти єдиного нормального силовика Авакова, а на сході і півдні ті самі люди, що і в 2010 році сфальшують (за вказівкою того ж великого бізнесу) різницю в 3-5% на користь Порошенка. коментар
Семен Фініш _ 04.04.2014 19:59
IP: 5.248.81.---
Brastr Mazepa:
Голосуйте за Богомолець, Тимошенко – агент кремля, Кличко зробив правильно, що підтримав Порошенка, Аваков – корупціонер і т.д
ЗВИЧАЙНА КАЛХОЗНА ПРОПАГАНДА. ЛЮДИ ДУМАЙТЕ ГЛИБШЕ, АНАЛІЗУЙТЕ ФАКТИ
Brastr Mazepa _ 04.04.2014 19:47
IP: 176.8.148.---
Ваше право не голосовать за Порошенко.Голосуйте за Ольгу Богомолец, уж ей точно никто не дает денег,так как считают не проходной. А что касается Тимошенко, так она путинская продажная...Она такой же диктатор как и Янукович,только умнее. Те же коррупционные схемы при ней возродятся. А Кличко правильно сделал что не пошел пока в президенты.Для начала надо взять Киев, поучиться управлять, а потом можно на следующих идти в президенты, тем более что если выиграет Юля, то "покращення завтра" не наступит в течении ее срока.Она сама себя загонит в торбу, так как у нее нет желания бороться с коррупцией, а это всегда раздражитель для населения и Майдана. Пример, назначения областных руководителей МВС министром Аваковым за бабки (Гуславский -Луганская обл. строит на ул Демехина супермаркет, сметная стоимость-2,8млн.$). А министр человек Юли.Вот и делайте выводы господа...
Республіка _ 04.04.2014 19:44
IP: 74.125.18.---
"Так Ярош "почистить" все гарно,аж занадто напевно, якщо той за кого себе видає, як ви собі Яроша в Європі чи в Росії чи в Америці на переговорах уявляєте?" – а як Ви собі уявляли "в Європі чи в Росії чи в Америці на переговорах" двічі ЗАСУДЖЕНОГО!!! за КРИМІНАЛЬНІ!!! злочини "потвору" Януковича В.Ф.? Президент БЕРЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!! на себе, а усе інше готується президентською командою професіоналів. Президентом України має бути ОСОБИСТІСТЬ!!! Д. Ярош – освічена людина з вольовим характером – задекларував наступне: "українці – це не вівці, яких можна просто так вести на заріз; українці – це народ зі своєю історією, зі своєю ідеєю; українці – це люди, які здатні виборювати свободу, справедливість і добробут; три ставлення до не українців: 1) побратимське до тих, хто разом з нами веде боротьбу, 2) толерантне до тих, хто не заважає нам боротися, 3) без умовно вороже до тих, хто агресивно заважають українцям мати свою Державу". Я вірю у щирість Д. Яроша.
ганна ахметова _ 04.04.2014 18:58
IP: 93.75.34.---
enter:
Сегодня повторяется 2010 год.Ничего не изменилось.Те же самые олигархи во главе с мафиози фирташем которого США уже запроторюють за решётку опять объединились против Тимошенко и выставили против нее олигарха ПРшенко который ещё недавно шестерил на януковича в правительстве азарова.Все телеканалы и радиоканалы принадлежащие олигархам интер украина ут 2 национальный 5 канал будут впаривать нам этого шоколадного зайца с утра до ночи.
Фирташевский холуй кличко предал своих избирателей и начал п
рислуживать олигархам а не народу.
Как выясняется кличко был техническим кандидатом януковича чтобы продуть выборы в 2015 году и продлить фирташевщину януковщину еще на пять лет.
После того как урка сбежал к своему хозяину в россию кличко стал не нужен фирташу и был продан как дорогая прости тушка выбранному олигархами ПРшенку.
Если и в этот раз мы выберем фирташевщину порошенковщину то через 4года опять будет кровь и смерти.
Усе буде рошен!
Семен Фініш _ 04.04.2014 18:56
IP: 5.248.81.---
Фірташ, бойко, льовочкін будуть ніхто, якщо їх не витягне порошенко, якого вони купили і в якого вкладають всі виборчі ресурси.
enter _ 04.04.2014 18:56
IP: 46.211.132.---
Сегодня повторяется 2010 год.Ничего не изменилось.Те же самые олигархи во главе с мафиози фирташем которого США уже запроторюють за решётку опять объединились против Тимошенко и выставили против нее олигарха ПРшенко который ещё недавно шестерил на януковича в правительстве азарова.Все телеканалы и радиоканалы принадлежащие олигархам интер украина ут 2 национальный 5 канал будут впаривать нам этого шоколадного зайца с утра до ночи.
Фирташевский холуй кличко предал своих избирателей и начал п
рислуживать олигархам а не народу.
Как выясняется кличко был техническим кандидатом януковича чтобы продуть выборы в 2015 году и продлить фирташевщину януковщину еще на пять лет.
После того как урка сбежал к своему хозяину в россию кличко стал не нужен фирташу и был продан как дорогая прости тушка выбранному олигархами ПРшенку.
Если и в этот раз мы выберем фирташевщину порошенковщину то через 4года опять будет кровь и смерти.
Vadym Nestolij _ 04.04.2014 18:53
IP: 74.125.17.---
СЕРГЕЙ, БЫЛО БЫ ХОРОШО, ЕСЛИ БЫ ТЫ ЕЩЁ ОБЪЯСНИЛ ПРИЧИНЫ МНОГОГОДИЧНОЙ ПОСТОЯННОЙ ИСТЕРИКИ БРЕХАСОВСКОЙ ПО ПОВОДУ ТИМОШЕНКО.
Vlad Pol _ 04.04.2014 18:45
IP: 91.124.83.---
Pokemon9:
enter:
Pokemon9:
enter:
Фирташ может был бы и рад работать сейчас на Кремль, но он в руках у США. Докажите, что решение о поддержке Порошенка это не инициатива Госдепа США?
Если фирташ поддаётся давлению госдепа или кремля то нечего ему лезть в украинскую политику.У нас тут и так марионеток как собак.Ещё и фирташ марионетка то ли госдепа то ли кремля.
Зачем мне доказывать что фирташ то ли марионетка то ли не марионетка то ли. госдепа то ли кремля.
Я знаю что Тимошенко точно не марионетка и точно не поддастся никакому давлению ни кремля ни госдепа и она уж точно не будет делать лживых заявлений под давлением госдепа или кремля.
Кличко под давлением госдепа приехал к фирташу,парашенко под давлением госдепа приехал к фирташу
Откуда вы знаете что Юля не марионетка?
10 % украинцев хотят поменять зека на путинскую зечку! Не дай им этогосделать.Прийди на выборы!шашлык потом
Pokemon9 _ 04.04.2014 18:33
IP: 178.74.192.---
enter:
Pokemon9:
enter:
Фирташ может был бы и рад работать сейчас на Кремль, но он в руках у США. Докажите, что решение о поддержке Порошенка это не инициатива Госдепа США?
Если фирташ поддаётся давлению госдепа или кремля то нечего ему лезть в украинскую политику.У нас тут и так марионеток как собак.Ещё и фирташ марионетка то ли госдепа то ли кремля.
Зачем мне доказывать что фирташ то ли марионетка то ли не марионетка то ли. госдепа то ли кремля.
Я знаю что Тимошенко точно не марионетка и точно не поддастся никакому давлению ни кремля ни госдепа и она уж точно не будет делать лживых заявлений под давлением госдепа или кремля.
Кличко под давлением госдепа приехал к фирташу,парашенко под давлением госдепа приехал к фирташу
Откуда вы знаете что Юля не марионетка?
enter _ 04.04.2014 18:26
IP: 46.211.126.---
Pokemon9:
enter:
Фирташ может был бы и рад работать сейчас на Кремль, но он в руках у США. Докажите, что решение о поддержке Порошенка это не инициатива Госдепа США?
Если фирташ поддаётся давлению госдепа или кремля то нечего ему лезть в украинскую политику.У нас тут и так марионеток как собак.Ещё и фирташ марионетка то ли госдепа то ли кремля.
Зачем мне доказывать что фирташ то ли марионетка то ли не марионетка то ли. госдепа то ли кремля.
Я знаю что Тимошенко точно не марионетка и точно не поддастся никакому давлению ни кремля ни госдепа и она уж точно не будет делать лживых заявлений под давлением госдепа или кремля.
Кличко под давлением госдепа приехал к фирташу,парашенко под давлением госдепа приехал к фирташу
ДаунБасс _ 04.04.2014 18:26
IP: 31.43.148.---
Pavlo Tverdokhlib:
Я з інтересом прочитав статтю Лещенка про зв'язок Пороха, Кличка і Фірташа. Особливо кінцівку, де перечислялися всі тушки, які будуть курувати кампанію Пороха в регіонах. Це була цікава, доцільна інформація.

З таким же інтересом я слухав Богословську на Громадському, в свої минулі приходи вона розповіла багато цікавого, незалежно від того як до неї ставляться.

На вчорашній дискусії з Лещенко, я вважаю, тема Фірташа не була актуальною. Фірташа взяло ФБР, справа відкрита в США, про корупцію в Індії. Яким боком тут Україна, і війна з Росією?

Я розумію, що Лещенко добивався від Богословської слів "за Пороха голосувати не можна, бо це людина Фірташа, і Лещенко молодець, що це всім розказав", але в порівнянні з темами про які говорила вона, газова мафія була дріб'язковою в порівнянні з погрозою втрати суверенітету. І зацикленість Лещенка на цій темі не робить йому честі.

Як раз газова мафія і привела до загрози втрати суверенітету
Pokemon9 _ 04.04.2014 18:15
IP: 178.74.192.---
Рома Коломиец:
Бойкот Чернявого!
Він завжди був необєктивним публіцистом і завжди прислужував Янику. Ця людина не розібравшись відразу ж після вбивства патріота України Сашка Білого поржала над цим вбивством, назвала без суду Білого рекетиром (хоча пресував він продажних прокурорів і мусорів), а це у Великий Піст є цинізмом і блюзрінством. Суть навіть не в тому, хороший чи поганий був Музичко, суть в тому, що людину замовив міністр МВС, а це вже подія! Людині тричі вистрілили в серце і сказали що вона сама застрелилась, а значить міліція продовжує практику брехні народу. Для Черненка на першому місці має бути законність затримання, законність дій міліції, не перевищення службових обовязків, а вже потім відношення особисте до затриманого. Памятайте – вчора вони вбили безкарно Музичка, завтра вбють вас!
Да не просто сам. А оказывается с пистолета украденного в Тернополе у даишников. Одним словом метод Геббельса. Чем больше лжи, тем больше тебе поверят.
Болт _ 04.04.2014 18:08
IP: 93.73.245.---
продолжение к Болт _ 04.04.2014 18:00 для Pokemon9:enter:

5.Но, кто там это может? Юля? Хрена два, она Путина врагом N1 объевила Может за одно, что бы и Европа не давила.
Тогда Петя Он компросъмистик Ющенковской закваски – Универсаловского мировозрения
6. Как его усилить, что бы гарантированно протащить Прявильно, – Героя Боксера в нокдаум прямым политичесим советом

Юле под дых из-за угла громко правым министром иностранных дел Германии сравнением с Януковичем, а потом тихо извинится и тут же левыми опрос о доверии Юле (которую они и на знают) и мы тут не местные

7. А за этим всем залог в 125 млн зелени (такой демократический допинг от автрийского правосудия) Как там допинговые лаборатории США, А?
Рома Коломиец _ 04.04.2014 18:08
IP: 176.109.174.---
Бойкот Чернявого!
Він завжди був необєктивним публіцистом і завжди прислужував Янику. Ця людина не розібравшись відразу ж після вбивства патріота України Сашка Білого поржала над цим вбивством, назвала без суду Білого рекетиром (хоча пресував він продажних прокурорів і мусорів), а це у Великий Піст є цинізмом і блюзрінством. Суть навіть не в тому, хороший чи поганий був Музичко, суть в тому, що людину замовив міністр МВС, а це вже подія! Людині тричі вистрілили в серце і сказали що вона сама застрелилась, а значить міліція продовжує практику брехні народу. Для Черненка на першому місці має бути законність затримання, законність дій міліції, не перевищення службових обовязків, а вже потім відношення особисте до затриманого. Памятайте – вчора вони вбили безкарно Музичка, завтра вбють вас!
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter