Сергій Лещенко

Причини істерики Богословської

04 квітня 2014, 13:09

Напередодні в ефірі "Громадського телебачення" народний депутат Інна Богословська неодноразово втрачала психічну рівновагу. Це траплялося щоразу, коли мова заходила про Дмитра Фірташа.

Богословська починала кричати, називати цю тему "брудними трусами" та "лайном". Показово, що ці епітети лунали, коли мова заходила не про особисте життя Фірташа – а про обвинувачення, висунуте американським урядом проти українського олігарха та керівника Федерації роботодавців.

Богословська волала, що переслідування Фірташа – це вибіркове правосуддя, коли Ахметова, Клюєва, Єфремова та Азарова ніхто не переслідує.

Тут я поділяє обурення Богословської – треба покарати всіх лідерів клану Януковича. Але претензії Богословської щодо вибіркового правосуддя абсурдні. Адже Фірташа переслідує не Генпрокуратура України – хоча мала би! – а Федеральне бюро розслідувань США.

Таким чином, за логікою Богословської, американський уряд впроваджує політичні репресії в Україні.

Звичайно, непідготовлений глядач був би здивований, чому Богословська так захищає одіозного українського олігарха, який перебуває під американським слідством.

Розгадка проста.

Ще в 2003 році Богословська почала обслуговувати газовий клан Фірташа-Бойка. От договорі про надання консалтингових послуг фірмою Богословської "Пруденс" компанії "Нафтогаз України", яку тоді очолював один з лідерів клану Юрій Бойко. Угоду з фірмою Богословської підписала права рука Бойка Ігор Воронін. Розмір винагороди – 500 тисяч доларів.2003 рік – рік становлення "газового клану". Тоді Бойко уклав угоду з компанією Семена Могилевича та Дмитра Фірташа Eural Trans Gas про постачання газу в Україну. Ще через рік Бойко і Воронін брали участь в координаційному комітеті компанії РосУкрЕнерго від імені фірми Фірташа Centragas AG. Ще через рік Бойко отримав довіреність Фірташа на право розпоряджатися усім його майном...

Богословська перебувала у фракції Партії регіонів протягом всіх років президентства Януковича. Своїм мовчанням вона благословила знищення Януковичем демократії – шляхом створення "коаліції тушок", повернення до Конституції 1996 року, запровадження цензури, політичних репресій і так далі. У фракції Партії регіонів вона входила до групи "газового клану", очолюваної Сергієм Тігіпком, разом з сестрою Льовочкіна та керівником охорони Фірташа.

Тож причини такої емоційно неврівноваженої поведінки Богословської зрозумілі. Вона глибоко інтегрована в політичне угрупування Фірташа-Бойка-Льовочкіна, яке зараз перебуває на межі знищення через переслідування їхнього патрона слідчими ФБР.

Звичайно, можна поспівчувати Богословській, що клан, до якого вона належить, руйнується на очах. Але варто тримати себе в руках – емоційною поведінкою Богословська викриває себе як "агент" – і це значить, що її послуги в подальшому будуть вже нікому не потрібні.

powered by lun.ua
Коментарі — 275
ганна ахметова _ 04.04.2014 15:57
IP: 93.75.34.---
Viktor Vivat:
Прашла вєсна, настало лєто, спасіба партії за єто!
ганна ахметова _ 04.04.2014 15:55
IP: 93.75.34.---
Татьяна Ларина:
Кто у нас злейший враг Фирташа, а значит и Богословской – Юля, вот на нее и направлен их говномет! Фирташ будет сидеть в тюрьме США, а его дело в Украине будут продолжать Порошенко и Кличко!
У цього миздобульського дуета наполеонівські плани: один стане начальником країни, другий – начальником Києва, може ще й українського прем"єра побачимо!!!?
Vitaliy Grebenuk _ 04.04.2014 15:53
IP: 46.202.255.---
Все верно, из клана "Партии Регионов" не выходят, это эмитаторство. У них у всехз рыльце в пуку. А особенно когда посмотришь на морду Богословской, так и сразу убеждаешь в этом.
Sim Ims _ 04.04.2014 15:53
IP: 74.125.17.---
Viktor Vivat:
От регионалов, но за счет накопления долгов. Отдавать уже давно было нечем, а последнее время тем более.
Андрій Птах _ 04.04.2014 15:52
IP: 95.133.81.---
ЧТО ЭТО ВООБЩЕ ЗА ЖЕЛТУХА??? УКРАИНСКАЯ ПРАВДА ОПЯТЬ СТАНОВИТСЯ ПРОДАЖНОЙ ГАЗЕТКОЙ???
Микола Злочевський _ 04.04.2014 15:52
IP: 46.185.58.---
Андрій Птах:
Я не любил богословскую но этот чмошник, полный даун! Есть вещи более важные чем фирташь, им пускай займется США. Так что она права!
+++++
Ярослава Боровикова _ 04.04.2014 15:51
IP: 74.125.17.---
Сергей Лещенко! Будем считать, что я никто и имя мое никак – просто "капелька в море". Я бесконечно благодарна Вам за все Ваши статьи, которые публиковались в УП до последнего времени. Именно поэтому я хочу попросить Вас об одолжении... по мотивам интервью с Богословской. Об этой женщине и политике можно быть абсолютно разных мнений (в том числе нелицеприятных и, безусловно заслуженных), но сейчас речь не о ней. Речь о Вас. Ваша популярность и доверие к Вам массы читателей имеет обратную сторону медали – Вашу ответственность перед нами (по типу "кого приручили"). Часть этой ответственности в том (особенно сейчас) что как и когда говорить. Я думаю, что Штаты доведут дело Фирташа до конца. Учитывая то, сколько Вы на это потратили сил и чем рисковали. это однозначно будет и Ваша победа. НО СЕГОДНЯ отпустите это дело и займитесь другими -более важными сейчас. ВЫ МОЖЕТЕ ДО ПОНЕДЕЛЬНИКА СОБРАТЬ И ВЫДАТЬ ХОТЬ КАКУЮ-ТО РАСКЛАДКУ ПО ЭТОМУ СЪЕЗДУ СУДЕЙ?
Орест Крок _ 04.04.2014 15:51
IP: 95.135.45.---
youtu.be/-kHxdTpJRt0----Рюське ЖЖЁТ.
Микола Злочевський _ 04.04.2014 15:50
IP: 46.185.58.---
ганна ахметова:
Так я не заперечую, що Ющ мав свій інтерес, бо захланний. Я знаю, що документи на Могилевича Фірташа зникли при пасторі.
Не можна уподоблятися Ющу – у всьому бачити Юлю. А в нього був такий комплекс, бо Юля йому, а він її весь час вставляли палки в колеса. тому я кажу, що судове засідання, де вона повинна була давати запитання Ющу, але, по привичці збрехала, що не хоче дискредитувати оранжеву революцію, яка в той час була повністю тими персонажами дискредитована.
Потрібно дозавершити цей судовий процес з їх участю.
Татьяна Ларина _ 04.04.2014 15:47
IP: 130.0.49.---
Кто у нас злейший враг Фирташа, а значит и Богословской – Юля, вот на нее и направлен их говномет! Фирташ будет сидеть в тюрьме США, а его дело в Украине будут продолжать Порошенко и Кличко!
kanimal _ 04.04.2014 15:46
IP: 109.227.110.---
соображения автора стати умственно не много тухлые
Андрій Птах _ 04.04.2014 15:45
IP: 95.133.81.---
Я не любил богословскую но этот чмошник, полный даун! Есть вещи более важные чем фирташь, им пускай займется США. Так что она права!
Viktor Vivat _ 04.04.2014 15:44
IP: 37.55.187.---
*Пропал мой предыдущий коментар, и не хочется повторяться. Смысл в том, что случай с Богуславской показал, что на Першому родился мертвый маленькый украинец... Была такая страна! Все воруют, на улицах чистота и светодиодная подсветка, девки хихикают и хотят не только мороженного но и любви, за городом по миллионвольтным ЛЭПам сделанным ворами регионалами бежит сумасш-й мощности ток от построенных регионалами 2-х ат. блоков и Днестровской ГАЭС. а гул тяговых двигателей новых веток метро от регионалов-бандитов приятно щекочет уши и становится жутко. когда заберёшься на 100 метровый пилон запорожского моста тоже от регионалов (* как противно упоминать эти рэ и пэ слова) И Янукович – тоже вместо того, чтобы запустить взбесившуюся толпу в гос-здания Админ. ПРЕЗИДЕНТА и ПРАВИТЕЛЬСТВА – вдруг придумал согласно пунктам Конституции, защищать оружием страну, чтобы, меньше население отправлялось на кладбища из-за неминуемого завала экономики от него...То-ли дело бандер-сотня и сектор.*
Eugene Kaplan _ 04.04.2014 15:44
IP: 194.44.34.---
Вячеслав Ли:
Лещенко та Скрипін – два брата близнюка... Після останніх інтерв'ю на Громадському ТВ Скрипіна з Ляшком та Лещенка з Богословською – не хочеться бачити фізіономій Скрипіна та Лещенка...
Трохи не по темі, але хотілось би зауважити... у випадку зі Скрипін – Ляшко вийшла дещо інша ситуція. Як кандидат в Президенти Ляшко якраз мав би відповідати на всі незручні запитання, в т.ч. і про його статки. Він же (Ляшко) кричав ставте нормальні питання, а коли були нормальні (як на його думку) питання, то він розказував про що завгодно, але тільки не про те, що питали. Як приклад, питання про делегування прав місцевому самоврядуванню. Прапором Ляшко красиво махав, а от по суті – лише ухилявся від відповідей. Тобто Ляшко був гостем, в якого сьогодні варто було "лайно" в біографії шукать, а Богословська – гостем, від якого хотілось коментарі по ситуації в країні почуть
sallo _ 04.04.2014 15:41
IP: 74.125.17.---
Вообщем-то мне совершенно не интересна эта ведьма Богословская, но вам всем не кажется ооочень странным что последнее время г-н Лещенко все больше и больше стал подигрывать г-же Тимшенко. Сергей продолжаю Вас читать, но это же ФУ-ФУ-... я понимаю что "кушать" хочется с возрастом все больше, но Вы сами взяли для себя эту "планку".
ганна ахметова _ 04.04.2014 15:40
IP: 93.75.34.---
Микола Злочевський:
Ніку, вітаю. Оскільки Інна, прости Господи, Б., – юрист фірташа, ясно, чом ующ поручив їй очолити комісію з розслідування антифірташівської діяльності Тимошенко. Якщо фірташ у 2005 давав хабарі індусам, чи не давав він у 2006 щось ющу й єхануру, щоб ввести РУЕ на ринок?! І чому ющ не знав, що РУЕ створив злочинець?! Питання до Наливайченка і юща!
Вітаю Вас! Там питання в першу чергу до Турчинова, який заникав документи по Могилевичу-Фірташу.Я не бачив по громадському ТБ "істерику" Богословської. Але лєщенко уміє заробляти бабки неслабо. В кінці ударить по Тімохє Хоча зараз не ті теми повинні б бути актуальними, а теми агресії Росії, на що вказує завжди Богословська.
У 2006 СБУ очолював Наливайченко, хоча ющ дружив з фірташем ще до 2004 і він посадив фірташа на газову трубу України. Тоді ющ плакався, що фірташ продаватиме газ собі на збитки, але промовчав, що кошти за транзит капатимуть тому в кишеню. Але міліарди долярів
Eduard Medinskiy _ 04.04.2014 15:40
IP: 74.125.181.---
У рашці є "жаба на трубі", як каже Навальний.
А хто у нас зараз "на трубі" сидить, після усунення (?) Фірташа?
Невже знову, газова принцеса чи вона і не злізала? (були публікації, що її 40% в купі з ведмедчуком та бакаєм)
Цікаво було б про це почитати.
Jamil Rahim _ 04.04.2014 15:39
IP: 95.133.1.---
Ритрика, тоже,что уБойка – за чем вам газ ведь мы сохраняем для вас целостность государства... под москалем –
ганна ахметова _ 04.04.2014 15:36
IP: 93.75.34.---
Тетяна Дунайская:
Галина Фрейда:
А я за Юлю! И ваши аргументы покрыты плесенью. Посмотрите, что вытворяет путин сегодня. Что Крым, что присутствие ФСБ, что цена на газ – так как вы думаете, когда он ставил всю Европу зимой в неприличную позу, легко было Тимошенко с ним договориться? И, если бы не Ющенко, то она решала вопрос цены с путиным наполовину меньше. В той ситуации никто, кроме неё не рашил бы вопрос с путиным. Можете не любить Тимошенко – это ваше право, то надо же быть хотя бы частично объективной. Богословская обливает гразью Юлю, поскольку, разрушая газовую частную монополия, Тимошенко влияла не материальное благополучие Богословской,
а також юща і К! Тому проти ЮВТ й верещать усі фанатки месії й вся миздобратія разом з фанами межигірського упиря
oleg pravda _ 04.04.2014 15:34
IP: 74.125.17.---
Tori Lemke:
Підтримую 100%
oleg pravda _ 04.04.2014 15:33
IP: 74.125.181.---
Tori Lemke:
Підтримую 100%
Sage _ 04.04.2014 15:31
IP: 91.196.88.---
Что то есть в этом сюжете. Хотя и изюминки проскальзывают от Богословской. Однако материальный интерес он основопологающий. Но такая критика, как и лекарство необходимы. Так что: так держать Сергей Л.
Любовь Поварова _ 04.04.2014 15:28
IP: 74.125.181.---
klacc!
oleg pravda _ 04.04.2014 15:28
IP: 74.125.17.---
Лещенко,крім того,як шукати компромат,більше так і нічому і не навчився, а у випадку із Богословською, опустив сам себе,напевне того і не розуміючи.А порада така:треба робити ту справу,яку ти вмієш,і яка найкраще і найякісніше виходить,а не йти на програму де йде інтервю у людини,яка знає,що говориь,і компетентніша від вас,не дивлячись на те,як ви до неї ставитеся особисто.В даному випадку,своїм експронтом Лещенко зіпсував весь хід програми,і зробив ще один крок до повної дискридитації і маргіналізації Громадського... Ще пару таких виходок і крім Царьова і Бойка туди із відомих політиків більше ніхто не прийде.
Лена Иванова _ 04.04.2014 15:28
IP: 74.125.181.---
Виталий Ященко:
А почему не Рабинович?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter