Сергій Лещенко

Причини істерики Богословської

04 квітня 2014, 13:09

Напередодні в ефірі "Громадського телебачення" народний депутат Інна Богословська неодноразово втрачала психічну рівновагу. Це траплялося щоразу, коли мова заходила про Дмитра Фірташа.

Богословська починала кричати, називати цю тему "брудними трусами" та "лайном". Показово, що ці епітети лунали, коли мова заходила не про особисте життя Фірташа – а про обвинувачення, висунуте американським урядом проти українського олігарха та керівника Федерації роботодавців.

Богословська волала, що переслідування Фірташа – це вибіркове правосуддя, коли Ахметова, Клюєва, Єфремова та Азарова ніхто не переслідує.

Тут я поділяє обурення Богословської – треба покарати всіх лідерів клану Януковича. Але претензії Богословської щодо вибіркового правосуддя абсурдні. Адже Фірташа переслідує не Генпрокуратура України – хоча мала би! – а Федеральне бюро розслідувань США.

Таким чином, за логікою Богословської, американський уряд впроваджує політичні репресії в Україні.

Звичайно, непідготовлений глядач був би здивований, чому Богословська так захищає одіозного українського олігарха, який перебуває під американським слідством.

Розгадка проста.

Ще в 2003 році Богословська почала обслуговувати газовий клан Фірташа-Бойка. От договорі про надання консалтингових послуг фірмою Богословської "Пруденс" компанії "Нафтогаз України", яку тоді очолював один з лідерів клану Юрій Бойко. Угоду з фірмою Богословської підписала права рука Бойка Ігор Воронін. Розмір винагороди – 500 тисяч доларів.2003 рік – рік становлення "газового клану". Тоді Бойко уклав угоду з компанією Семена Могилевича та Дмитра Фірташа Eural Trans Gas про постачання газу в Україну. Ще через рік Бойко і Воронін брали участь в координаційному комітеті компанії РосУкрЕнерго від імені фірми Фірташа Centragas AG. Ще через рік Бойко отримав довіреність Фірташа на право розпоряджатися усім його майном...

Богословська перебувала у фракції Партії регіонів протягом всіх років президентства Януковича. Своїм мовчанням вона благословила знищення Януковичем демократії – шляхом створення "коаліції тушок", повернення до Конституції 1996 року, запровадження цензури, політичних репресій і так далі. У фракції Партії регіонів вона входила до групи "газового клану", очолюваної Сергієм Тігіпком, разом з сестрою Льовочкіна та керівником охорони Фірташа.

Тож причини такої емоційно неврівноваженої поведінки Богословської зрозумілі. Вона глибоко інтегрована в політичне угрупування Фірташа-Бойка-Льовочкіна, яке зараз перебуває на межі знищення через переслідування їхнього патрона слідчими ФБР.

Звичайно, можна поспівчувати Богословській, що клан, до якого вона належить, руйнується на очах. Але варто тримати себе в руках – емоційною поведінкою Богословська викриває себе як "агент" – і це значить, що її послуги в подальшому будуть вже нікому не потрібні.

powered by lun.ua
Коментарі — 275
Андрій Карантин _ 04.04.2014 15:27
IP: 213.109.224.---
Підтримую! Богословська – політичний труп!
Владимир Цапов _ 04.04.2014 15:27
IP: 77.239.175.---
enter:
Эти надо было раньше опубликовать,в году так 2009.
Но тогда сережа мочил Тимошенко со всех стволов...
Точно! Мочить нужно только тех, кто на земле лежит: Тимошенко – когда посадили, Богословскую – когда из ПР ушла а ПР скинули, Фирташа – когда на него дело в штатах завели. Очень актуально и во время. Бей лежачих, расследуй расследованное и известное, поливай грязью лежащих в грязи. Класс!!! Супержурналист!
kanimal _ 04.04.2014 15:27
IP: 109.227.110.---
смотрю в топку а думаю Юле дали долю, как бы ей дать дулю
Микола Злочевський _ 04.04.2014 15:27
IP: 46.185.58.---
ганна ахметова:
Микола Злочевський:
kanimal:
Газовый Контракт с Россией подписан не много по дебильному Юлечка.
А как бы Вы его по-другому подписали, держась все время за гудзык Путина?!
Ніку, вітаю. Оскільки Інна, прости Господи, Б., – юрист фірташа, ясно, чом ующ поручив їй очолити комісію з розслідування антифірташівської діяльності Тимошенко. Якщо фірташ у 2005 давав хабарі індусам, чи не давав він у 2006 щось ющу й єхануру, щоб ввести РУЕ на ринок?! І чому ющ не знав, що РУЕ створив злочинець?! Питання до Наливайченка і юща!
Вітаю Вас! Там питання в першу чергу до Турчинова, який заникав документи по Могилевичу-Фірташу.Я не бачив по громадському ТБ "істерику" Богословської. Але лєщенко уміє заробляти бабки неслабо. В кінці ударить по Тімохє
Хоча зараз не ті теми повинні б бути актуальними, а теми агресії Росії, на що вказує завжди Богословська.
Виталий Ященко _ 04.04.2014 15:23
IP: 37.229.221.---
Да сколько можно обсасывать Инну Германовну. На ней и так клейма ставить некуда. Она бедненькая и так крутиться как лапковая вошь на лобке, а ее все носом тычут в дерьмо. Ну не получается у мадам политес, так не надо же все время об этом говорить.
А по мне так лучше Порошенко, чем Ярош или Добкин. Раньше я как то о Тягнибоке думал, но последнее время что то не то.
Мы все должны понять, что кто бы не пришел к власти, за ним все равно будет стоять какой то денежный мешок. Ну не может в этой стране прийти к власти неимущий умник, готовый безвозмездно страдать за народ. Об этом может думать только интернет-утопист, который сидя за компом думает, что о нем Президент будет заботится как родная мама.
Опускайтесь на землю. Она иногда бывает твердой как камень.
Михайло Антонишин _ 04.04.2014 15:22
IP: 5.248.86.---
Лещенко- честный журналист.
Петр Блуцкий _ 04.04.2014 15:21
IP: 46.119.147.---
А як там справи з кухонним начинням?
Валерий Махатадзе _ 04.04.2014 15:21
IP: 74.125.181.---
Taras Grivna:
автору

обещали опубликовать платежки Юли Паше. И где? УП поменяла курс? критика Тимошенко запрещена?
Юлю достаточно критиковали,вернее возводили напраслину.Может теперь пора рассказать правду о Порошенко,которая будет похлеще любой критики?
kozel ynuch _ 04.04.2014 15:20
IP: 93.74.69.---
а мне по хрену Юля.по хрену мораль Сереги!
МНЕ ГЛАВНОЕ ЧТОБЫ ВСЕ ДОМОЧИЛИ ГАЗОВУЮ МАФИЮ И ДАЛИ Украине свободу!
Инна еще ответит за все свои делишки антигосударственные по полной.даже не думай заразА спрятаться за КЛИЧКО-ПОРОШЕНКО!
Валерий Махатадзе _ 04.04.2014 15:16
IP: 74.125.181.---
Зачем Богословской предоставляют трибуну?Ведь ничего кроме яда эта тварь не выделяет.
Тетяна Дунайская _ 04.04.2014 15:16
IP: 77.47.132.---
Галина Фрейда:
А я за Юлю! И ваши аргументы покрыты плесенью. Посмотрите, что вытворяет путин сегодня. Что Крым, что присутствие ФСБ, что цена на газ – так как вы думаете, когда он ставил всю Европу зимой в неприличную позу, легко было Тимошенко с ним договориться? И, если бы не Ющенко, то она решала вопрос цены с путиным наполовину меньше. В той ситуации никто, кроме неё не рашил бы вопрос с путиным. Можете не любить Тимошенко – это ваше право, то надо же быть хотя бы частично объективной. Богословская обливает гразью Юлю, поскольку, разрушая газовую частную монополия, Тимошенко влияла не материальное благополучие Богословской, т.к. Инна работала на компанию Фирташа-Бойко. Надо же рассматривать все составляющие проблемы, а не вцепиться одним зубом в цену на газ по контракту Тимошенко-Путин. Так что не торопитесь отправлять Тимошенко на пенсию, а то может получиться не по Фрейде, а по Фрейду.
Taras Grivna _ 04.04.2014 15:15
IP: 178.94.178.---
автору

обещали опубликовать платежки Юли Паше. И где? УП поменяла курс? критика Тимошенко запрещена?
Александр Гальченко _ 04.04.2014 15:15
IP: 93.75.8.---
Логичное пояснение полит-истерии. Зачет, +1
Александр Тимофеев _ 04.04.2014 15:15
IP: 74.125.181.---
Как у журналиста, у Вас получаются очень интересные и полезные статьи, но как человек, за последний год Вы очень опустились у меня в глазах. Прекращайте считать других ниже себя. Просто покажите то, что у Вас есть "в нейтральных тонах, констатируя факт". И очень плохо, что Вы (как и огромное к-во других журналистов) скрываете некоторую информацию "до подходящего момента". Конкретно моё отношение к Вам портиться из-за следующих моментов:
1) Завышенная самооценка Вашей персоны. И пожалуйста, не воспринимайте это, как "зло". Самооценка должна быть, но у "правильного" публичного деятеля ещё должен быть скилл по засовыванию этой самооценки куда подальше.
2) Выражения в стиле "втрачала психічну рівновагу". Как минимум она женщина ещё и старшего возраста чем Вы, как максимум она просто человек, который как и любой другой заслуживает хоть малейшего уважения. И высказывать своё презрение на публике Вам не льстит. А такими высказываниями Вы очень скоро опуститесь до уровня заказного писаки.
ганна ахметова _ 04.04.2014 15:14
IP: 93.75.34.---
Стас Лебідь:
Сегій, респект тобі.бо люди вони як сліпі. тут вже во всю Фірташ чемодани пакує на українську землю бо думає шо Порох виграє і будуть вони жити як сир в маслі. зараз.ага. тут ше одне, за вишкі Бойко відповідало міністерсов економіки як і за тендери на яких вкрали 70 млд. тоді якраз був міністром економіки Порошенко. там вони разом з Януковичем крали. я шось просто не поняв. а якого х...ра балотується в президенти вся шушора регіоналовська на чолі з Порошенко.
А всі допи – підставні дупи, які працюватимуть на Пороха!
cityzen _ 04.04.2014 15:14
IP: 74.125.181.---
Serg Him:
Ужас и позор был, но со стороны Богословской. Еще немного и у бедной женщины случился бы нервный срыв от слов Лещенка, что она является членом клана Фирташа. И никакой критики со стороны Лещенка не было, не говорил он, что она что-то украла, он просто спокойно констатировал факты,от которых у Богословской открывался бессвязный поток отрецания всего и вся. Слово Фирташ было красной тряпкой для Инночки, как и слово Тимошенко, только с разным чувственным оттенком: оправдательным и соответственно ненавистническим. Так что "вс рався" не Сергей, а Богословская, которую он прокатил по полной и вывел на чистую воду. А про окуляры пишут, когда не остается никаких аргументов доказать свою правоту. Похоже, под этим ником пишет сама Инна Германовна, если уже и темы статей подбрасывает, а адекватных журналистов считает тех, кто в ее адрес не говорит того, что не нравится самой Инночке.
ганна ахметова _ 04.04.2014 15:13
IP: 93.75.34.---
Микола Злочевський:
kanimal:
Газовый Контракт с Россией подписан не много по дебильному Юлечка.
А как бы Вы его по-другому подписали, держась все время за гудзык Путина?!
Ніку, вітаю. Оскільки Інна, прости Господи, Б., – юрист фірташа, ясно, чом ующ поручив їй очолити комісію з розслідування антифірташівської діяльності Тимошенко. Якщо фірташ у 2005 давав хабарі індусам, чи не давав він у 2006 щось ющу й єхануру, щоб ввести РУЕ на ринок?! І чому ющ не знав, що РУЕ створив злочинець?! Питання до Наливайченка і юща!
Стас Лебідь _ 04.04.2014 15:08
IP: 77.52.64.---
Сегій, респект тобі.бо люди вони як сліпі. тут вже во всю Фірташ чемодани пакує на українську землю бо думає шо Порох виграє і будуть вони жити як сир в маслі. зараз.ага. тут ше одне, за вишкі Бойко відповідало міністерсов економіки як і за тендери на яких вкрали 70 млд. тоді якраз був міністром економіки Порошенко. там вони разом з Януковичем крали. я шось просто не поняв. а якого х...ра балотується в президенти вся шушора регіоналовська на чолі з Порошенко.
Микола Злочевський _ 04.04.2014 15:05
IP: 46.185.58.---
kanimal:
Газовый Контракт с Россией подписан не много по дебильному Юлечка.
А как бы Вы его по-другому подписали, держась все время за гудзык Путина?!
kozel ynuch _ 04.04.2014 15:05
IP: 93.74.69.---
о...завыло в коментах "газовоеподбрюшье"...\
не хрена мы вам больше не позвоим рвать страну на части!

МОЧИ СЕРЕГА!если надо подтянемься на Майдан добить эту кодлу газовую!
Вячеслав Ли _ 04.04.2014 15:05
IP: 46.185.21.---
Лещенко та Скрипін – два брата близнюка. Замість того, щоб донести цікаву та корисну інформацію до читачів/слухачів – вони безжально "мочать" та обси**ють своїх співрозмовників. Після останніх інтерв'ю на Громадському ТВ Скрипіна з Ляшком та Лещенка з Богословською – не хочеться бачити фізіономій Скрипіна та Лещенка. Ми прекрасно розуміємо, що за публіка Ляшко та Богословська, але не бажаємо дивитись те, на що ви перетворюєте виступи запрошених. Журналюгосадисти та нарциси.
Стас Лебідь _ 04.04.2014 15:04
IP: 77.52.64.---
Фірташ сказав шоб гавкала вона і гавкає. шось не понімаю як цю корову можна сприймати.
Олег Гаман _ 04.04.2014 15:03
IP: 178.151.175.---
Лещенко респект за правду-матку
Ирина Санни _ 04.04.2014 15:01
IP: 5.248.60.---
а может она права была вчера и вы ерундой занимаетесь,сейчас более актуально не то что было в 2003 а то что будет на следующей неделе, и на эти выходные на востоке
nick7680 _ 04.04.2014 15:01
IP: 5.58.1.---
якщо б так само Ви і інших виводили на чисту воду, а не лише Богословську (дозволяє собі критикувати Юлю) чи прямих конкурентів на виборах (Порошенко) то ціни б вам не було
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter