Сергій Лещенко

Нотатки з виборів. Як зливають округи. Зупинити корупціонера Довгого

06 жовтня 2014, 15:15

Здача округів через висунення "технічних кандидатів" – це ганебна схема, задіяна на цих виборах для допомоги корупціонерам. Рейтингові партії за домовленістю з поганим кандидатом висувають проти нього "прокладку", яка лише створює ілюзію конкуренції – а насправді підіграє одіозному діячеві. Писав про це у четвер, продовжую сьогодні.

Отже, Блок Порошенка частково врахував наші зауваження та змінив висуванців у деяких округах, про що ішлося у минулій публікації.

На сьогодні найбільш кричущою ситуація є в окрузі 102, це – Кіровоградська область. Фаворитом тут є колишній секретар Київської міської ради, найближчий соратник Леоніда Черновецького Олесь Довгий. На минулих виборах 2012 року Довгий програв округ у Києві, його "подвиги" в столиці не залишають жодних шансів на перемогу, тому зараз він втік до Кіровоградської області окучувати провінцію.

"Блок Петра Порошенка" висунув за цим округом маловідомого Бондаря Вадима Юрійовича. За інформацією моїх джерел, Бондар є "технічним кандидатом" Довгого та не провадить жодної активності. Фактично, округ злито, бо будь-який реальний кандидат з брендом "Порошенко" тут не залишив би Довгому шансів – чотири місяці тому президент переміг тут з майже трикратним відривом від переслідувача.

Але замість цього БПП висуває Вадима Бондаря, який... залучений у роботу штабу свого конкурента Довгого. Зокрема, в його структурах він курує питання наружної реклами, друкованої продукції, газетних матеріалів.

Інший кандидат за 102 округом Андрій Лаврусь розповів публічно про свій досвід спілкування з кандидатом від блоку Порошенка Вадимом Бондарем: "Бондар тільки погрожував мені особисто як кандидату по 102 виборчому округу за те, щоб не проводив активно свою виборчу компанію і не збирав Майдани! інакше будуть проблеми. Він технічний кандидат під Довгого. Домовленість на рівні Києва і Петра Порошенка. Тому розбирайтеся з ними або там, або тут люди запхають їх обох у смітник!"Пізніше в приватному спілкуванні Лаврусь розповів подробиці, які дозволив зацитувати: "Бондар три дні мене видзванював, щоб зустрітися. Хлопець з Києва, років 30-35. Розповідав мені спочатку, що Януковича можна було прибрать у 2015 році виборами, потім розповідав, що новопризначений голова ОДА регіонал Кузьменко – це нормальний чоловік. Ну а далі, коли він зрозумів, що наш Майдан на це закривати очі не буде, сказав прямим текстом: він назначений слідкувати за порядком в окрузі. Якщо буду проводити мітинги, різні акції і підіймати людей, то будуть проблеми. Або ж інше...показує виписану кимось повістку чи то до армії, чи в АТО".

Також, за словами Лавруся, коли місцеві мешканці запитують у агітаторів Довгого, звідки в нього гроші на вибори, ті централізовано відповідають, що "Довгому на весілля Черновецький подарував мільйон". У приват на фейсбуці мені пишуть про скупку голосів Довгим. "По 102 изб округу предлагают по 200 грн за Лесика (Довгого). Это делает жена головы сельсовета. Сейчас формируют списки – проходят по домам и собирают подписи".

Аби бути впевненим у перемозі, Довгий мав висунути від фаворита виборів не просто лояльну – а перевірену людину.

У мене є підстави стверджувати, що кандидата-самовисуванця Довгого і кандидата від БПП Бондара пов'язує спільна робота на Черновецького.

Більше того, існують документальні докази, що кандидат від БПП за "округом Довгого" Вадім Бондар – людина Черновецкого. Довести це нам допоможе партнер кандидата Володимир Боровік.

Перше. У минулому співробітник "Правекс-Банку", а нині кандидат Бондар є директором і співвласником ТОВ "К.МЕДІА", де його партнером є ТОВ "Інвестиційна Група "Бістратеджік" Володимира Боровіка, співвласника ТОВ "Комфорт-Таун" – компанії, що виконує функції ЖЕКа у житловому комплексі Черновецьких "Комфорт-Таун", побудованому на місці заводу "Вулкан" космічного мера.

Окрім того, Боровік через свої структури є ексклюзивним продавцем житла в "Комфорт-Тауні" Черновецького.

Друге. Кандидат Бондар з 2012 року і донедавна був співвласником проекту Черновецького ТОВ "Купискидку", де його партнером виступає той же Боровик через ТОВ "Інвестиційна Група "Бістратеджік". Нещодавно Бондар свою частку в цьому проекті переписав на Андрія Курського, довірену особу Черновецького на виборах-2004 та екс-начальника горлівського відділення "Правекс-банку".

Про причетність до проекту "Купискидку" говорить і сам Черновецький.Попри все, зірвати змову навколо афери у 102 окрузі ще можна. Усім демократичним силам слід якнайшвидше визначитися, кого підтримувати на цьому окрузі – та запропонувати мешканцям округу єдину реальну альтернативу, яка зупинить проходження до парламенту корупціонера. Вибирати там є з кого – балотуються свідомі самовисуванці, а також кандидати від "Волі", "Батьківщини" та "Народного фронту".

Подібні приклади негласної здачі округів політикам непоодинокі серед усіх провідних політичних сил. Єдиним способом боротьби з цим явищем є публічність та гуртування навколо єдиного кандидата. Ну і, звичайно, відмова від мажоритарної системи, яка давно перетворилася на змагання грошей та продуктових пайків, дискредитуючи країну, яка пережила Майдан.

powered by lun.ua
Коментарі — 89
Теодор Дяків _ 08.10.2014 11:48
IP: 62.221.52.---
Вважаю, не так важливо, хто і як купляє округи. Наступний парламент приречений на розгін. Питання тільки – палицями чи автоматами.
Максим Кириченко _ 08.10.2014 00:13
IP: 109.251.240.---
Кировоградские округа всегда были что Бермудский треугольник, даже при Ющенко там почти до войны доходило. И центральная власть удивительным образом, даже с легкостью, их сливала на раз-два всяким мерзавцам, хотя всегда при этом имелись достойные "альтернативные" кандидаты. Что, будучи в списке Порошенко журналистам сложно получить доступ к телу того же Луценко – к Кличко обращаться вообще смысла нет, это отдельная печальная история – пусть объяснит, чем руководствовалась партия, сливая мажоритарку по страпне. Вы правда думаете, что "подобранные" регионалы будут лояльны из страха? Да они первые сожрут Пороха и компанию, если весы вдруг качнуться
Andriy Vilyura _ 07.10.2014 23:47
IP: 74.125.18.---
Любі мої шановні українці! Розібратися в тому за кого віддати свої голоси на виборах не так і складно,не зважаючи на велику кількість різнокольорових партій. В цьому,як не дивно,допомагає нам ворог – російські окупанти і їхня пропагандивна машина.Вони самі вказують: кого бояться і хто становить для них справжню загрозу. Лідером антипатій у Росії є звичайно ПРАВИЙ СЕКТОР! Ще одним свідченням безальтернативності вибору на користь ПРАВОГО СЕКТОРА є поведінка нашої *нової* влади,яка через олігархічні ЗМІ або замовчує діяльність ПС,або подає інформацію лише у негативному світлі. В час,коли наші побратими, разом з іншими патріотами героїчно б*ються за Донецький аеропорт,проливаючи свою кров,у країні відбувається повзуча контрреволюція! Любі мої шановні українці, ви 23 роки голосували за різнокольорових пройдисвітів,які довели Україну до краху! Ніяких змін у державі не відбудеться,якщо ви знову залишите при владі тих самих! Систему зламають лише ті,хто не є її частиною – ПРАВИЙ СЕКТОР!
Назар Гига _ 07.10.2014 22:13
IP: 74.125.18.---
Помниться мне Кличко хотел джебом лесика пробить, но видимо ему уже статус не позволяет он поигрался в меры и метит в парламент, может в министры?
А довгий вернее "короткий" я не понимал никогда эту вошь, сколько его кляли и материли и сколько статей и фактов, а он как будто в оболочке "чистенький" и снова на запах бюджета крылышки навострил, навозный жук.
почему во время революции его дом в конче заспе на дамбе не навестили?
виктор Берёза _ 07.10.2014 22:04
IP: 37.52.168.---
История ни власть, ни этих проходимцев от неё- ничему не учит, опять патриотам придётся всю эту шваль вычищать, жаль, что будут новые потрясения и это не добавит рейтингов стране, а враги порадуются...
Olga Frolova _ 07.10.2014 20:56
IP: 93.180.199.---
Мне дико наблюдать за тем, как Порошенко покупает украинскую журналистику, мне печально осознавать, что президент узурпирует власть и подгребает под себя всю вертикаль.
Maxim Fastovets _ 07.10.2014 20:07
IP: 78.111.187.---
Nikolay Shpak:
Maxim Fastovets:
Порошенко утверждает, что 19 и 20 номера в его партии – это не пиар-технологии. Но мне неясно зачем Мустафа и Лещенко, которые позиционировали себя как честные журналисты идут в партию этого олигарха?
Я вам отвечу, затем, что бы убить остатки демократии, которые так быстро родились и так же быстро умерли, благодаря "народному" президенту. Если он уверен в своей правоте, и делает все возможное для спасения страны, зачем идти на откровенное преступление и покупать журналистов? Вопрос очевиден – президент трус и предатель, и крайне боиться, что бы правда о его преступных действиях доносилась до народа.
Sergey Streltsov _ 07.10.2014 20:01
IP: 78.111.186.---
пане Лещенко, а скажіть, кого першого порох до себе покликав – вас а потім Наєма, чи навпаки? і що ж такого він вам обом пообіцяв, що ви вирішили замість бути чесним і нормальним журналістом, грати на боці партії олігархів яку очолює президент зрадник?
Nikolay Shpak _ 07.10.2014 19:58
IP: 37.19.132.---
Maxim Fastovets:
Порошенко утверждает, что 19 и 20 номера в его партии – это не пиар-технологии. Но мне неясно зачем Мустафа и Лещенко, которые позиционировали себя как честные журналисты идут в партию этого олигарха?
Maxim Fastovets _ 07.10.2014 19:43
IP: 78.111.187.---
Странно наблюдать новую тенденцию нашего шоколадного узурпатора, который решил купить независимую журналистику.
Юрій Наталушко _ 07.10.2014 18:56
IP: 74.125.18.---
Вгадайте з п'яти раз де саме той Бойко в виборчому бюлетені 102 округу і хто стількох Бойків туди всунув?
Бойко Віктор Олександрович народився 11 квiтня 1949 року освіта середня спеціальна, пенсіонер, безпартійний, проживає в селі Полковниче Київської області, самовисування.
Бойко Віктор Олександрович народився 5 листопада 1982 року в селі Вороньків Київської області, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, самовисування.
Бойко Віктор Олексійович народився 30 сiчня 1959 року в селі Сухий Яр Київської області, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, самовисування.
Бойко Віктор Олексійович народився 6 липня 1961 року в селі Красногірка Голованівського району Кіровоградської області, освіта вища, президент, благодійний фонд "Милосердя", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
cvk.gov.ua/pls/vnd2014/WP033?PT001F01=910&pf7331=102
djtel _ 07.10.2014 13:02
IP: 91.231.240.---
Херсонець:
Я б сказав про Довгого жорсткіше: це наволоч, і цю наволоч необхідно зупинити. Повністю підтримую пана Лещенка.
Деяке уточнення – НАВОЛОЧ майже весь СКЛАД Блоку ПОПа! І це стає замітніше з кожним днем!
Херсонець _ 07.10.2014 12:34
IP: 93.79.181.---
Я б сказав про Довгого жорсткіше: це наволоч, і цю наволоч необхідно зупинити. Повністю підтримую пана Лещенка.
Olga Matveeva _ 07.10.2014 11:54
IP: 130.185.20.---
Karyna Andreeva:
Выходит что независимые журналисты не такие уж независимые, те же политканы, которые кричат про свободу и общественный контроль власти, рано или поздно каждый себе находит надежный протекторат
Karyna Andreeva _ 07.10.2014 10:09
IP: 95.111.241.---
Olga Matveeva:
Це називається по стопам Мустафи Найема – який раніше був об*єктивний журналіст, а зараз гасить усіх конкурентів на шустерах усіляких теж як журналіст, але вже від ПОПа.
Igor Klymenko _ 07.10.2014 10:02
IP: 109.251.123.---
Передостанній абзац немов би людина з космосу писала. Історично склалося, що бажання влади переборює здоровий глузд. Особливо у демократично налаштованих кандидатів. На відміну від лесиків, балог, хамутінніків та іншої наволочі. Нас врятує тільки Піночет, бажано не обтяжений заводами та пароходами.
Olga Matveeva _ 07.10.2014 09:41
IP: 130.185.20.---
Вот именно, Сергей, зачем вам большая политика? Захотелось экшена, или уже мало капает с зарубежных грантов? Чем вы лучше этих товарищей, ваши неоднозначные статьи с непонятными инсайдерскими источниками не поднимают вас в глазах общественности, а после намерения баллотироватся от БПП так тем более...
P712 _ 07.10.2014 09:40
IP: 92.113.73.---
як би ви, авторе, не надували показово щоки, це показухою і лишиться, бо що, не чує вас ПОПа??? Все вірно, з вами бартером (місцем у списку) розрахувались за те лайно, яке ви лили з ваших писульок на адресу Тимошенко. Так що злили ви себе, хлопче...
Юрій Шеляженко _ 07.10.2014 09:40
IP: 93.75.28.---
Сергію, незрозумілі дві речі. По-перше, як учасник тіньової домовленості про власне балотування у БПП, чому Ви дозволяєте собі нападати на інші тіньові домовленості? Довгий, як і Ви – особа, близька до клану Порошенка. Тільки на відміну від Вашої нездійсненної обіцянки провести реформи він виконує свої зобов'язання, дає партії влади реальні гроші, тому Вас з цієї команди проженуть після кількох ще подібних постів або Ви самі станете "перебіжчиком", а він залишиться в команді. По-друге, якщо Черновецький дає бабло на ліки вашим улюбленим воякам АТО, жертвам розв'язаної вами війни, що це за чорна невдячність – досі називати пана благодійника "космічним мером"? Скоро слово "блогер" стане синонімом хама, циніка та лицеміра. Не давайте для цього приводів.
Karyna Andreeva _ 07.10.2014 09:36
IP: 95.111.241.---
Який дивний Сергій. Ви активно тут розпинаєтесь про те, що який Довгий та Льоня-космос погані, ото лізуть в БПП. А ви чого туди пхаєтесь? Ви хто? Журналіст, ось й працюйте. Але не партію, а на благо народу.
alexa71 _ 07.10.2014 01:21
IP: 37.115.167.---
Peter Blood:
alexa71:
А камазы с цукром от юлии будут?
===
Цього разу ВАНА видаватиме замість цукру – МЕД із пасіки Ющера...викачала його там із всіх вуликів.
Да вроди з Ющинком Они враги, можит газ з хазяйства Питилина подкачае, бабуни ждут.
denkend _ 07.10.2014 01:17
IP: 74.125.181.---
Peter Blood:
denkend:
===
нє капайтє Ви мнє на мозгі, лучше памагітє матєріально!
А працювати не пробували?
alexa71 _ 07.10.2014 01:07
IP: 37.115.167.---
Позор взяточнику и казнокраду довгому!
Слава борцам с коррупцией! А камазы с цукром от юлии будут?
denkend _ 07.10.2014 00:58
IP: 74.125.181.---
Peter Blood:
denkend:
Прошу шановного, так на всякий випадок, взагалі-то, мабуть, тато з мамою вчили, що до незнайомих, а до того й старших людей на "ти" якось "не альо"? Хоча в Німеччині власне так прийнято:)
===
Камараду denkend шкідливо у вільний НЕТ заходити...тут все простіше і можна на ти, як до друзяки, без сентиментів. "ви" в мене не виходить- Caps Lock не працює...:))))
О, а то вже проблєма. Раз совєти мозок у школі так "засирили", що виховання потрібне "десь там", а пролєтарій "ср.в" з високої гори на усілякі там "культури".
Надіюсь, батьки (якщо галичани) не поділяють такої думки, і при нагоді "всиплють по ср.ці" – якщо, взнають, як їх дитина веде себе "у вільному інеті". Бо достатньо почитати усі дописи (я часами читаю, хоч не до мене писано) – щоб у батько ремінь почав свербіти.
Ну, а про "капс" – "ви" навіть з маленької букви краще, ніж "Ти" з великої – коли не представляли одне одному. То так, безкоштовна порада.
denkend _ 07.10.2014 00:35
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
denkend:
Надіюсь, що Ви принаймі якийсь народ озвучите, хто злочинів проти Українського народу в часи принаймі доступної історії не вчиняв?
===
Імператорські пінгвіни з Антарктиди. А де у переліку ворогів Українського Народу румуни і найгірші – паРашісти???
Не стримався. З логічним мисленням (а чи й просто з "мисленням") – ще гірше, як з зором.
Була колись така реклама "іногда лучше молчать, чєм говоріть". Інколи краще не писати – ніж писати "муйню". Прочитати текст "опонента", обдумати – а потім "в діжку пер...ти". Я писав і про "дрібничку", і про "кацапів-ворогів".
Добре. "Засирювати" чужу "вітку-гілку" суперечкою з "зашореним" юнаком – то встид. Для мене у першу чергу. На цьому відкланююсь.
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter