Сергій Лещенко

Нотатки з виборів. Як зливають округи. Зупинити корупціонера Довгого

06 жовтня 2014, 15:15

Здача округів через висунення "технічних кандидатів" – це ганебна схема, задіяна на цих виборах для допомоги корупціонерам. Рейтингові партії за домовленістю з поганим кандидатом висувають проти нього "прокладку", яка лише створює ілюзію конкуренції – а насправді підіграє одіозному діячеві. Писав про це у четвер, продовжую сьогодні.

Отже, Блок Порошенка частково врахував наші зауваження та змінив висуванців у деяких округах, про що ішлося у минулій публікації.

На сьогодні найбільш кричущою ситуація є в окрузі 102, це – Кіровоградська область. Фаворитом тут є колишній секретар Київської міської ради, найближчий соратник Леоніда Черновецького Олесь Довгий. На минулих виборах 2012 року Довгий програв округ у Києві, його "подвиги" в столиці не залишають жодних шансів на перемогу, тому зараз він втік до Кіровоградської області окучувати провінцію.

"Блок Петра Порошенка" висунув за цим округом маловідомого Бондаря Вадима Юрійовича. За інформацією моїх джерел, Бондар є "технічним кандидатом" Довгого та не провадить жодної активності. Фактично, округ злито, бо будь-який реальний кандидат з брендом "Порошенко" тут не залишив би Довгому шансів – чотири місяці тому президент переміг тут з майже трикратним відривом від переслідувача.

Але замість цього БПП висуває Вадима Бондаря, який... залучений у роботу штабу свого конкурента Довгого. Зокрема, в його структурах він курує питання наружної реклами, друкованої продукції, газетних матеріалів.

Інший кандидат за 102 округом Андрій Лаврусь розповів публічно про свій досвід спілкування з кандидатом від блоку Порошенка Вадимом Бондарем: "Бондар тільки погрожував мені особисто як кандидату по 102 виборчому округу за те, щоб не проводив активно свою виборчу компанію і не збирав Майдани! інакше будуть проблеми. Він технічний кандидат під Довгого. Домовленість на рівні Києва і Петра Порошенка. Тому розбирайтеся з ними або там, або тут люди запхають їх обох у смітник!"Пізніше в приватному спілкуванні Лаврусь розповів подробиці, які дозволив зацитувати: "Бондар три дні мене видзванював, щоб зустрітися. Хлопець з Києва, років 30-35. Розповідав мені спочатку, що Януковича можна було прибрать у 2015 році виборами, потім розповідав, що новопризначений голова ОДА регіонал Кузьменко – це нормальний чоловік. Ну а далі, коли він зрозумів, що наш Майдан на це закривати очі не буде, сказав прямим текстом: він назначений слідкувати за порядком в окрузі. Якщо буду проводити мітинги, різні акції і підіймати людей, то будуть проблеми. Або ж інше...показує виписану кимось повістку чи то до армії, чи в АТО".

Також, за словами Лавруся, коли місцеві мешканці запитують у агітаторів Довгого, звідки в нього гроші на вибори, ті централізовано відповідають, що "Довгому на весілля Черновецький подарував мільйон". У приват на фейсбуці мені пишуть про скупку голосів Довгим. "По 102 изб округу предлагают по 200 грн за Лесика (Довгого). Это делает жена головы сельсовета. Сейчас формируют списки – проходят по домам и собирают подписи".

Аби бути впевненим у перемозі, Довгий мав висунути від фаворита виборів не просто лояльну – а перевірену людину.

У мене є підстави стверджувати, що кандидата-самовисуванця Довгого і кандидата від БПП Бондара пов'язує спільна робота на Черновецького.

Більше того, існують документальні докази, що кандидат від БПП за "округом Довгого" Вадім Бондар – людина Черновецкого. Довести це нам допоможе партнер кандидата Володимир Боровік.

Перше. У минулому співробітник "Правекс-Банку", а нині кандидат Бондар є директором і співвласником ТОВ "К.МЕДІА", де його партнером є ТОВ "Інвестиційна Група "Бістратеджік" Володимира Боровіка, співвласника ТОВ "Комфорт-Таун" – компанії, що виконує функції ЖЕКа у житловому комплексі Черновецьких "Комфорт-Таун", побудованому на місці заводу "Вулкан" космічного мера.

Окрім того, Боровік через свої структури є ексклюзивним продавцем житла в "Комфорт-Тауні" Черновецького.

Друге. Кандидат Бондар з 2012 року і донедавна був співвласником проекту Черновецького ТОВ "Купискидку", де його партнером виступає той же Боровик через ТОВ "Інвестиційна Група "Бістратеджік". Нещодавно Бондар свою частку в цьому проекті переписав на Андрія Курського, довірену особу Черновецького на виборах-2004 та екс-начальника горлівського відділення "Правекс-банку".

Про причетність до проекту "Купискидку" говорить і сам Черновецький.Попри все, зірвати змову навколо афери у 102 окрузі ще можна. Усім демократичним силам слід якнайшвидше визначитися, кого підтримувати на цьому окрузі – та запропонувати мешканцям округу єдину реальну альтернативу, яка зупинить проходження до парламенту корупціонера. Вибирати там є з кого – балотуються свідомі самовисуванці, а також кандидати від "Волі", "Батьківщини" та "Народного фронту".

Подібні приклади негласної здачі округів політикам непоодинокі серед усіх провідних політичних сил. Єдиним способом боротьби з цим явищем є публічність та гуртування навколо єдиного кандидата. Ну і, звичайно, відмова від мажоритарної системи, яка давно перетворилася на змагання грошей та продуктових пайків, дискредитуючи країну, яка пережила Майдан.

powered by lun.ua
Коментарі — 89
denkend _ 07.10.2014 00:23
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
denkend:
===
ти – рафінований пацифіст, як той типа "презик" "Потрох, Порох і Мотлох" в одній особі! Підставляй ворогам обидві щоки, свою дупу і вивертай свої кишені! Прощай їм все і буде тебе чекати Рай після пекла!
Ага. Шановний явно відноситься до "піддиванної" сотні – воїнів "інтернету". Війна з усіма. Похвально.
Щодо "пацифізму" (до речі, розумний пацифізм, як на мене, може й не самий більший гріх). На "ти" не переходитиму (бо добре вихований) – але підозріваю, що в чужих руках "панові" ще "обсирюватись" не доводилось – видно по панському вихованню. Щось у мене сумнів и, що пан з підліткового віку вийшов. То, може, прошу шановного, краще вже принаймі в добровольці податись? Бо приватно якщо хто "дупу надере" – то буде встид.
Але закінчую дебати – з молокососами не дебатую. Прошу пардону.
denkend _ 07.10.2014 00:06
IP: 74.125.17.---
Peter Blood:
denkend:
Ну, якщо Ви збираєтесь світ ділити на тих, хто Вашу родину скривдив, і тих, хто їй допоміг – то мені Вас шкода. Мій тато теж був тяжко поранений німцями. Ну, то й що?
==
Дивно, що поважаєш нащадків агресорів-нелюдів, які в повній мірі не спокутували свою вину перед Українським Народом!
Поляки, євреї, чехи, словаки, мадяри, австрійці – то лише дрібничка з тих, хто близько до нас "окопався", і кого, за Вашою теорією, можна до списку "Ворогів Нації" внести.
Надіюсь, що Ви принаймі якийсь народ озвучите, хто злочинів проти Українського народу в часи принаймі доступної історії не вчиняв?
denkend _ 07.10.2014 00:02
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
denkend:
Ну, якщо Ви збираєтесь світ ділити на тих, хто Вашу родину скривдив, і тих, хто їй допоміг – то мені Вас шкода. Мій тато теж був тяжко поранений німцями. Ну, то й що?
==
Дивно, що поважаєш нащадків агресорів-нелюдів, які в повній мірі не спокутували свою вину перед Українським Народом!
Якщо покопатись в історії, то боюсь, що усі народи прийдеться викреслити зі списку "позитивних". То що Ви пропонуєте? На безлюдний острів десь глибоко в океані???
denkend _ 07.10.2014 00:01
IP: 74.125.18.---
Прошу шановного, так на всякий випадок, взагалі-то, мабуть, тато з мамою вчили, що до незнайомих, а до того й старших людей на "ти" якось "не альо"? Хоча в Німеччині власне так прийнято:)
По-друге – виглядає на те, що таки з читанням якось не альо – бо не лише цифри, але й слова, як бачу, не сприймаються:) Я ж написав – що по роботі. Ще кілька днів тому я дописував з української адреси:)
Що стосується Берліну, то не знаю, як ті штучки програмні працюють – я не тямлю в тому, але мені до нього сьогодні більше трьох сотень км. На низ і на захід:)
denkend _ 06.10.2014 23:48
IP: 74.125.181.---
Peter Blood:
denkend:
===
Поясню: дойч-шваби-н а ц и к и зробили моїй родині не менше зла, ніж комуно-большевики-рашісти у часи СиСиСиР, тому однаково їх ненавиджу!
Ну, якщо Ви збираєтесь світ ділити на тих, хто Вашу родину скривдив, і тих, хто їй допоміг – то мені Вас шкода. Мій тато теж був тяжко поранений німцями. Ну, то й що?
У мене ніколи не було підходів "кривавої помсти". Я вже скорше готовий з точки зору користі для держави розглядати питання.
denkend _ 06.10.2014 23:44
IP: 74.125.181.---
Peter Blood:
denkend:
Host: 74.125.181.1
IP: 74.125.181.1
Hostname:
ISP: Google
Organization: Google Translate
City: Mountain View
Region: California
Country: United States
Timezone: America/Los_Angeles
Longitude: -122.057400
Latitude: 37.419200

===
Шо тут не так?
Прошу шановного, а очі роззути не намагались? Чи Ви намагаєтесь "зробити з тата варьята"? У мене копіюється "IP: 74.125.18.--"
"один-вісім" після крапки, а не "один-вісім-один".
То дві великі задниці, як кажуть в Одесі. "Прочуйствовали"???
denkend _ 06.10.2014 23:40
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
denkend:
Мені, на жаль, ще треба дбати й про хліб насущний. Рідна Політехніка колись дала таку можливість. А оскільки я приватник і працюю я з німецькою фірмою, то й буваю тут часто.
===
У жодному випадку не співпрацював би з сучасними дойч-швабами! Вони, як і паРашісти, дуже багацько завинили Українському Народу та і зараз разом з ПєДєрассією дуже "гадять"!
Ага. Ясно. А валюту для України Ви накопаєте на городі? І стіною відгородитися від Європи?
Цікаво, а живете Ви узагалі на свої – чи позичені?
Чи може, у Вас машинка є для друкування – як у Нацбанку – але валюти?
Я чомусь вважав, що у Вас свого роду стьоб "на політтему". А Ви щось таке загортаєте, що взагалі купи не тримається. Про кацапів я розумію – ворог є ворог. Хоча наші галичани, як не дивно, залюбки й сьогодні туди на заробітки їздять.
Иполит Воробьянинов _ 06.10.2014 23:28
IP: 46.119.125.---
не на захист довгого, але в списку гаранта є кілька десятків осіб, які накрали в держави (кожен окремо) більше ніж лесик. а кубіву треба дати пожиттєве.
vorskla _ 06.10.2014 23:17
IP: 74.125.18.---
Сірожа жжот!!! Повна шизофренія і роздвоєння особистості. Де підпис: "N19 списку Блоку ПОПа"?
Це і є приклад оновлення влади і нових облич у ній? Чому мовчав на з"їзді, коли затверджували висуванців від Блоку? Чи своє місце і місце Мустафи у списку було дорожче? Так уже було: у 1998 році в списку НДП під цими ж номерами (19 і 20) пройшли молоді штабісти (теж до речі не колишні партійні й комсомольські бонзи). Нормальна принципова людина мала би відмовитися від співпраці з такою політичною силою. Все інше – звичайний кар"єризм.
denkend _ 06.10.2014 23:12
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
denkend:
IP74.125.18. вказує мені на "дикий штат" Каліфорнію у Штатах...
Якась цікава у Вас ситема визначення ІР-адреси (якщо Ви не забули додати ще три цифри після крапки:)). Невже у кацапів щось не те завантажили? Можете її деінсталювати. Пошукайте собі щось людське. Та програма, що у мене (а скачав, до речі з інтернету чисто випадково першу, яка попалась) – показує якраз ту країну, де я зараз знаходжусь – Німеччину.
Мені, на жаль, ще треба дбати й про хліб насущний. Рідна Політехніка колись дала таку можливість. А оскільки я приватник і працюю я з німецькою фірмою, то й буваю тут часто. Як і у цілому в Європі. Все просто, як двері:)
denkend _ 06.10.2014 22:23
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
denkend:
Що за чортівня? Вирішив дати свій коментар, залогувався під своїм постійним ніком – "denkend". Вискакує якийсь нік "інгул". Цікаво, чи допис пропустить?
Хто тямить, підкажіть – то хтось вже добрався до реєстрації?
===
Містер з USA, а ви пройшли всесторонню "народну лю с р а цію" на предмет капіталів і нерухомості у Штатах? Ні? Тому маєте трабли вже в Україні...
Прошу шановного, а чого це Ви з тими Штатами виїхали?? Я якось до них жодного відношення не маю. І навіть ні раз там не був – з дідька длеко летіти.Може, Ви мене з кимось плутаєте?
djtel _ 06.10.2014 22:22
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:

Без коментарів – покажіть мені пальцем хоч на одного АДЕКВАТНОГО політика в "Ударі".
djtel _ 06.10.2014 21:57
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:

Мені здається, що там повне асорті. Який поп – такий і приход!
djtel _ 06.10.2014 21:42
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:

А як по мені, то в кращому разі сусідство з Пшонкою, якщо встигне!
djtel _ 06.10.2014 21:38
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:

Да, НЕ смішіть – в том список в кого не тикни, всі з НЕПРИЄМНИМ душком. А Ви ще, кроти – Бля ПОПА цього НЕ вартий.
djtel _ 06.10.2014 21:35
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:
djtel:
===
То хто- невже сам Матійоссс?

Отож – таке молоде, а таке гонорливе не в тему.
Іван Фіцай _ 06.10.2014 21:33
IP: 95.134.80.---
Лещенко ти людей маєш за бидло, критикуєш округ Довгого, якому округ гарантує Порох, і в той же час балотуєшся за списками Пороха. Звичайно твоя колишня критика Пороха дала тобі прохідне місце в списку разом з Мустафою авганцем.
djtel _ 06.10.2014 21:25
IP: 91.231.240.---
gosudarstvo:

Яке – сохранить лицо – тільки що подивився по Громадському спілкування одного військового прокурора) (уя, інакше НЕ назовеш, з ГРОМАДОЮ – враження таке, що ЩЕ гірша БИДЛОМАСА дорвалася до КОРИТА.
Сергей Шумский _ 06.10.2014 20:31
IP: 195.138.77.---
"Подібні приклади негласної здачі округів політикам непоодинокі серед усіх провідних політичних сил. Єдиним способом боротьби з цим явищем є публічність та гуртування навколо єдиного кандидата."
Золотые слова Сергей. Думаю, что и на 140 округе в Одессе все слито под Давида Важаевича. Мы бороться готовы. Приезжайте на жеребьевку, помогайте, давайте вместе все выносить в публичную плоскость. Я кандидат по округу N140 от "Народного Фронта" тел.0674806133
Варвара Лисенко _ 06.10.2014 20:29
IP: 176.38.89.---
Pokemon9:
Oxano4ka:
"В Україні політи́чна па́ртія – це зареєстроване згідно з Законом України "Про політичні партії в Україні" добровільне об'єднання громадян – прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, ..." Всередині партії можуть бути дискусії, висловлювання своєї точки зору, доведення своїх переконань, але цілі і методи діяльності мають бути спільні і єдині – це має стати індивідуальною ознакою конкретної партії, тоді це партія. А у нас – клуби: зайшов-вийшов. Це не єдиний "скандальний" округ для БПП, є ще 206. Не поділяєш такі методи політичної боротьби, виходь і це буде чесно і не буде тушок. Член партії асоціюється з загальним іміджем партії. Став членом партії-перестав бути журналістом. А хіба буде чесніше, коли зайде в парламент за списком, а тоді стане позафракційним, або ще до когось примкне? Хочеш бути чесним і принциповим -добре, але тоді май сміливість відмовитись від цього "поплавка", іди своїм шляхом.
gosudarstvo _ 06.10.2014 20:28
IP: 178.151.160.---
Если Порошенко еще хочет сохранить свое лицо, то он должен собрать свой штаб и разобраться кто формировал списки по Блоку, кто утверждал мажоритарных кандидатов и изучали ли они своих конкурентов. После этого он должен публично наказать виновных. И может еще тогда он сохранит свой электорат на прежнем уровне. Ну а если сам утверждал списки, то это его роковой "косяк".
Andriy Vilyura _ 06.10.2014 20:27
IP: 213.5.193.---
Любі мої шановні українці! Правий Сектор та інші патріоти,демонструючи небачений героїзм,проливають кров за вас на Донбасі і не мають при цьому ні офіційного статусу,ні жодної підтримки з боку держави. Тому прошу вас підтримати їх на виборах,щоб було хоч якесь політичне прикриття,бо владні структури,керовані олігархами, вже починають переслідування *воїнів світла*. Навіть якщо ви не в повній мірі поділяєте наші погляди – проголосуйте за Правий Сектор! Вони рятують вас,а ви врятуєте їх,тих самих героїв майдану,які пішли на рішучий штурм і разом з вами повалили Януковоча!!!
Знаю,що багато людей,які розуміють,що окрім Правого Сектора,в Україні немає більше кого обирати,всеж бояться,що *втратять голос*через нав*язувану телевізором тезу про *непрохідних*.Задайте собі питання: а хіба ті голоси,які ви віддавали різнокольоровим пройдисвітам напротязі 23 років не пропали даремно, хіба хтось із обраних виправдав ваші сподівання?
Не бійтеся,голосуйте по совісті!!!
kokoss _ 06.10.2014 19:54
IP: 74.125.18.---
гмм, а пачєму Юля не ідьот по своєму родному округу.
вана там начінала путь в палітіку. кажісь раза два ілі трі Паша пакупал там мєсто для Юлі в радє.
а щас вана сама там би пабєділа Лєсіка одной лєвой.
Юлєчка неаднакратно расказивала как там всє єйо любят в краю вєлікого Кірова.
denkend _ 06.10.2014 19:27
IP: 74.125.18.---
Вроді пройшло, й під моїм ніком. Побачимо, чи буде хтось чужий редагувати. Бо я бачу своє ім"я як "ingul".
Але то дрібниці.

А тепер по суті блогу (вибачаюсь, якщо когось вже така думка теж відвідала).
Пане Сергію, а самому, замість списку, слабо було зареєструватись проти Олесика? І у список-то, до речі, Ваших, можна сказати, "однопартійців" Ви увійшли разом з тими ж "ударниками".
Воно Вам було треба? От показали б, як з "Телесиком" боротись.
denkend _ 06.10.2014 19:22
IP: 74.125.18.---
Що за чортівня? Вирішив дати свій коментар, залогувався під своїм постійним ніком – "denkend". Вискакує якийсь нік "інгул". Цікаво, чи допис пропустить?
Хто тямить, підкажіть – то хтось вже добрався до реєстрації?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter