Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

27 листопада 2013, 13:16

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
ZLucheska _ 27.11.2013 13:55
IP: 195.177.72.---
Дядя Женя:
Пропозиція про тристоронні переговори – це взагалі таке приниження для держави, що тільки за це варто оголосити імпічмент маріонетці з Банкової.
Oleksandr Pshenik _ 27.11.2013 13:54
IP: 212.2.151.---
добре, що є такий план. І блокування Межигір'я – це дуже влучно. Для жлоба воно – найвища цінність.
Дядя Женя _ 27.11.2013 13:53
IP: 82.207.74.---
Vadym Zelenyuk:
Могу поддержать Ваши тезисы. Проще всего было в ситуации "до заявления Азарова" не принимать законы в ВР и, не освобождая ЮВТ, ждать подпишут или не подпишут? Но заявление ведь появилось. Трехсторонние переговоры – это глупость. Даже у реальных пацанов. В 39 году договаривались 2 "больших" стороны (Союз и Германия) -поделили Польшу и т.д. Сейчас Украина сама себя предлагает на роль Польши. Зачем? Похоже Янович хочет сам себя обмануть, видать серое вещество подводить стало. А может решил сдать хозяйство ВВП?
Vladislav Namram _ 27.11.2013 13:52
IP: 37.75.221.---
Петицию за запрет въезда Януковича и его правительства в США, а также замораживание счетов связанных с ними фирм, можно подписать на сайте – wh.gov/lkq2m. Требуется обычная регистрация через почтовый ящик. Нужно собрать за месяц 100 тысяч подписей. Открылась вчера. Уже есть более 13400 подписей. Те, кто за Украину без Януковича, могут поспособствовать этому.
Rex Rexus _ 27.11.2013 13:52
IP: 185.26.182.---
трошки не зрозумів про похід на межигір'я.
а хто вартуватиме майдан, який можуть оперативно зачистити,?
і головне.
лави протестуючих просякнуті агентурою урок. тому немає сенсу утаємничуватися, варто створити/проголосити інтернетмайданчик, де вам накидають креативних ідей на сто плянів уперед. тим самим зекономивши ваш час.
trakt _ 27.11.2013 13:51
IP: 178.94.208.---
"Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади". Сумніваюсь я, що хтось спробує поміняти владу. Є ж приказка, що після бою кулаками не махають. Усі будуть підтримувати Януковича на шляху євроінтеграції, по якому він продовжуватиме іти.
ZLucheska _ 27.11.2013 13:48
IP: 195.177.72.---
Починайте уже переговори з адекватними військовими. Думаю, Гриценко таких знайде.
Бо після того, як Янукович остаточно піде "під руку Москви", Майдан однозначно розганятимуть.
Natalia Smyk _ 27.11.2013 13:47
IP: 109.162.5.---
Підтримую усе вище сказане
Микола Думич _ 27.11.2013 13:45
IP: 193.104.85.---
Ну то і було завданням об'єднаних онаністів.
Розділити майдани і перетворити їх в порнографію на кшталт "ВставайУкраїно!!!".
В межах бюджету, виділеного Партією Регіонів.
Проституток танцює той, хто поїв-годував.
Так завше було...
Але вже не буде.
a_sudi_kto _ 27.11.2013 13:44
IP: 217.24.165.---
"Митний союз – какашка!" Чаленко – дупоподтірашка!
Spirit Gonta _ 27.11.2013 13:39
IP: 197.135.84.---
Евгений Парамонов:
ВОТ ДУМАЮ:Феодорыч не устает повторять, что мы продолжаем двигаться в Европу и все то, что происходит лишь временная остановка из-за отсутствия бабок, которые теперь он хочет получить от оскорбленной попыткой развода России за счет снижения цены на газ, списания долгов, восстановления торговли и кучи других няшек, которые почему-то теперь должен ему дать Путин. То есть, если кратко, наш президент почему-то решил, что Россия должна поддержать в критическую минуту его (Януковича) штаны, что бы через пол-года, год, собравшись с силами, он вновь рванул в западном направлении.
Не знаю- Янукович либо врет нам, либо держит Путина за полного идиота. Последнее маловероятно даже для среднестатистического уровня IQ нашей власти. Так что штурм кабмина все же может быть единственным шансом для тех, кто в своих мечтах видит Украину европейской страной.
Зачеєм штурм? Игор Луценко правильно каже. Мирна вимога зміни влади. Це буде пострашніше всяких штурмів!
Vadym Zelenyuk _ 27.11.2013 13:39
IP: 91.213.92.---
Ще раз. 29 не стане кроком у Європу, без виконання вісх попепердніх вимог. Навіть, при підписанні угоди на умовах Федоровича – це буде означати провал. Це буде легітимізація його царбвання Україною. Якщо Європа "проковтне" його захтянки один раз, це буде зроблено вдруге і втретє і т.д. В таких умова влада не зробить абсолютно нічого для покращення (аж коробить від цього слова) внутрішнього клімату, а асоціація стане просто прикриттям Януковича перед цивілізованим світом і частиною населення.
Чому всі політики були такі наполегливі місяць тому, а тепер ледь не на коліна встають перед Януковичем? "Підпішіть, будьласка, робіть що хочте, не приймайте ніяких законів, але підпишить!"
Якби Янукович поступився раніше, та підписав угоду на умовах ЄС, тоді це б був прогрес. Тоді можна було б сподіватись, що хоч через "не хочу", але цивілізовані рішення можна проштовхнути. Але, нажаль, цю надію вже втрачено. Зара або відставка уряду або поразка.
Евгений Парамонов _ 27.11.2013 13:35
IP: 37.115.209.---
ВОТ ДУМАЮ:Феодорыч не устает повторять, что мы продолжаем двигаться в Европу и все то, что происходит лишь временная остановка из-за отсутствия бабок, которые теперь он хочет получить от оскорбленной попыткой развода России за счет снижения цены на газ, списания долгов, восстановления торговли и кучи других няшек, которые почему-то теперь должен ему дать Путин. То есть, если кратко, наш президент почему-то решил, что Россия должна поддержать в критическую минуту его (Януковича) штаны, что бы через пол-года, год, собравшись с силами, он вновь рванул в западном направлении.
Не знаю- Янукович либо врет нам, либо держит Путина за полного идиота. Последнее маловероятно даже для среднестатистического уровня IQ нашей власти. Так что штурм кабмина все же может быть единственным шансом для тех, кто в своих мечтах видит Украину европейской страной.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter