Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

27 листопада 2013, 13:16

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
Тит _ 27.11.2013 16:31
IP: 194.50.169.---
Гарний план, як злити протестний рух у каналізацію і обламати народ напередодні 2015 року, коли дійсно має відбутися зміна влади. Хлопці, невже ви не розумієте, що зараз повалити Хама нереально через відсутність: а) правових підстав (непідписання угоди про асоціацію такою не є, як це не прикро); б) революційної ситуації; в) лідера та політичної сили, здатних консолідувати навколо себе протестний електорат і взяти владу. Ставлячи заздалегідь недосяжні цілі ви деморалізуєте людей в разі провалу, це ж очевидно. Максимум, що можна було зробити в цій ситуації – масовим виходом на площі засвідчити європейській спільноті, що український народ не слід ототожнювати з владою ПРофесійних шулерів, наперсточників та кідал, що не слід на країні ставити хрест, а навпаки – надати максимальну підтримку громадянському суспільству та політичній опозиції, щоб не допустити остаточного скочування України в авторитаризм, зберегти залишки демократії і все ж таки досягти зміни влади через вибори у 2015 році.
shapkun _ 27.11.2013 16:30
IP: 109.254.92.---
George11:
Lin:
А где, вообще, Данилюк? Или тоже прогнали как и лидеров оппозиции?
я его видел по ящику – он был на майдане, на сцене
=========================
Ему вчера спалили авто.
John Johnovich _ 27.11.2013 16:28
IP: 92.112.57.---
Это же просто детский сад!
Страйк невозможен даже в рамках одного Киева!

Даже если вам удастся собрать хотя бы 100 тыс. человек, это, извините, 0,2% населения Украины – почему Янукович захочет обратить на это внимание?
50/50 _ 27.11.2013 16:27
IP: 195.177.126.---
George11:
50/50:
Одне слово – очевидний фальстарт. Не хочеться бути песимістом... Дуже не хочеться...
давайте назовем это репетицией
уже одно то, что люди вышли в таком количестве – радует и дает надежду на то что в случае фальсификации выборов 2015 г. (а это неизбежно) удастся отстоять наш выбор
тем более что следующий год наверняка даст дополнительный стимул менять власть, ибо денежек у нас уже нету, а взять их негде
Те, що люди вийшли – радує, а ось те, з чим вони розходяться – не радує. Заклики виходити на майдан без стратегії, без відповідальних лідерів – це щонайменше короткозорость. А то й зрада. Таких репетицій у нас було вже чимало – памаранчевий майдан (після якого послідувало багаторічне розчарування), підприємницький майдан і ще ряд мікромайданів – з наступними садками активістів. До речі, з яким настроєм активісті цих майданів сідають за ґрати після їх безславних провалів?
Висновок: лідерів у студію!!!
Kovaljov _ 27.11.2013 16:25
IP: 85.90.206.---
zrywkoren:
і тоді те, що колись планувалося у Сєвєродонецьку стане реальністю. Такий сценарій організатори прораховували, чи варто за ефімерну євромрію втрачати країну?
Справа у тім, що ПР завжди буде згадувати про сепаратизм, як свою зброю. Я про це написав статтю в 2011 в "УТ".
Але час не на користь ПР, це по-перше. А сепаратизм – це пряма зрада Україні. Згідно Конституції будь хто з громадян повинен знищити такого ворога, навіть колишнього президента України. Він ж повинен тоді офіційно легітимізувати себе самого як президента та назвати себе самого зрадником, крім того – людиною без громадянства.
А посадові особи підпадуть під військовий трибунал за зраду народу, якому вони присягали.

І головне – ВСІ вони сируни, лише гроші їх мета. але і слабке місце...
Glory _ 27.11.2013 16:22
IP: 62.64.124.---
Уйти с Европейськой площади -- большая глупость!
Майдан без политиков -- ещё бОльшая глупость!
Власть воспользовалась старой истиной: есль протесты нельзя предотвратить,
их надо возглавить. Многие, увы, на это ведутся.
Moroz Vitaliy _ 27.11.2013 16:21
IP: 95.111.160.---
План добрый але я згоден з 50/50, без лідера ніяк. Я згоден з майданом (без політ партій), але тоді мае бути лідер, хто? Можливо потрібно вибрати всім майданом?...
vagabond _ 27.11.2013 16:19
IP: 81.30.165.---
План годится.
Придираться можно, но сейчас важнее действовать чем жевать сопли и шлифовать план.
Записных провокаторах гадящих в коментах не слушаем, а делаем свое дело.
Власть уже давно нелегитимна, еще после финта с Конституцией.
И пора ей об этом напомнить и показать кто в доме хозяин, а кто холоп.

До встречи в Киеве!
Vladislav Namram _ 27.11.2013 16:17
IP: 37.75.221.---
Петицию за запрет въезда Януковича и его правительства в США, а также замораживание счетов связанных с ними фирм, можно подписать на сайте – wh.gov/lkq2m. Требуется обычная регистрация через почтовый ящик. Нужно собрать за месяц 100 тысяч подписей. Открылась вчера. Уже есть более 20100 подписей. Те, кто за Украину без Януковича, могут поспособствовать этому.
zrywkoren _ 27.11.2013 16:11
IP: 212.113.40.---
План виглядає непогано. Його здійснення означає параліч центральної влади, а отже високу вирогідність розколу України, бо Янукович з Межигір,я втече до Донбасу, де обов,язково знайде підтримку і тоді те, що колись планувалося у Сєвєродонецьку стане реальністю. Такий сценарій організатори прораховували, чи варто за ефімерну євромрію втрачати країну?
Юрий Ходарев _ 27.11.2013 16:08
IP: 217.76.196.---
аналогічна думка. ба більше, готуйтесь до пункту 3!
helg _ 27.11.2013 16:07
IP: 94.195.121.---
George11:
anno_domini:
Всі вони розумні молоді люди,
да кто разумный? откуда?
им еще учицца и учицца... жизни
...без лидеров революция невозможна
+1
Ronin11 _ 27.11.2013 16:06
IP: 91.202.129.---
Вибачте. але щось я не розумію, то ви "без політики", а тепер вже "політика" присутня!? Якщо Ви з політичними гаслами виступаєте, то переконайте ативістівщоб не горланити "без політики" – це тільки розєднує людей. п.с. не є членом жодної партії.
George11 _ 27.11.2013 16:05
IP: 85.90.193.---
Lin:
А где, вообще, Данилюк? Или тоже прогнали как и лидеров оппозиции?
кста на корреспондент.нет написали что ему машину сожгли сегодня – за майдан
George11 _ 27.11.2013 15:59
IP: 85.90.193.---
50/50:
Одне слово – очевидний фальстарт. Не хочеться бути песимістом... Дуже не хочеться...
давайте назовем это репетицией
уже одно то, что люди вышли в таком количестве – радует и дает надежду на то что в случае фальсификации выборов 2015 г. (а это неизбежно) удастся отстоять наш выбор
тем более что следующий год наверняка даст дополнительный стимул менять власть, ибо денежек у нас уже нету, а взять их негде
50/50 _ 27.11.2013 15:53
IP: 195.177.126.---
Почитав план. Виникло запитання: хто цим усім процесом має керувати? Соціальні мережі? Чи хтось глибоко законспірований? Чи лебідь, рак і щука (лідери опозиції, що не можуть визначитися хто кому поступиться в 2015-му)? Чи голодаюча Юля з тюрми? 29 листопада – п'ятниця, тобто переддень вихідних. На вихідні й справді можна витягти на майдан більше людей, ніж у будні, але і в Кабміні нікого не буде. Люди пофестивалять під наглядом беркуту і до понеділку потроху втомляться. Азаров зранку приїде на роботу, побачить кількасот найбільш стійких мітингарів – "хлопці, – скаже, – ви ще тут?!" А лідери опозиції – що скажуть у понеділок вони? Для них починати кампанію зараз – це халепа. Штаби не розгорнуті, кошториси не складені, кадри не розставлені, торги не завершені. Одне слово – очевидний фальстарт. Не хочеться бути песимістом... Дуже не хочеться...
Glory _ 27.11.2013 15:48
IP: 62.64.124.---
Протести без політиків неможливі! Майдан без політиків -- це дискотека.
Pliashechnyk _ 27.11.2013 15:44
IP: 94.153.230.---
Згадалися рядки зі старого народного віршика:
...
Дам вам ще одну пораду -
Тільки не вагайтесь!
Об'явіть війну ви німцям
І в полон сдавайтесь!
Хай беруть нас у полон
і ведуть в Європу.
Ми самі туди не втрапим
І підем у ж...!
George11 _ 27.11.2013 15:40
IP: 85.90.193.---
Opara:
Очень жаль всех людей на Майдане.Результата не будет-нету там сейчас лидера,не будет и плана действий.Все разойдутся,ничего не добившись,кроме рукоплесканий Януковича.Жаль...
вот и я о том же
янык так и сказал вчера – ему фиолетово, стойте хоть до скончания времен, лишь бы мирно
а как мирно власть поменять?
щас ведь не выборы, власть в руках законно (к сожалению) избранного президента
убрать его может только референдум имхо
кто его организует – студенты?
щас же
George11 _ 27.11.2013 15:37
IP: 85.90.193.---
anno_domini:
Ну і добре ж Ви розмовляєте зараз на сторінці. Відкрийте зараз Майдан, подивіться на цю молодь – це ж наші діти, як їх "розвести як котят", вони вірять в краще майбутнє. Всі вони розумні молоді люди, які хочуть жити так же, як в Європі їх же покоління. Ви бачили європейську молодь-студенство.
да кто разумный? откуда?
им еще учицца и учицца... жизни
слава Богу, что выросло уже поколение которому все это не пофиг, как в прошлые годы
но требовать майдана без политиков – чушь полная
у них юристы и деньги, а у толпы нет ни плана ни идей
у них даже лидера нет
а без лидеров революция невозможна
Opara _ 27.11.2013 15:36
IP: 93.79.13.---
Очень жаль всех людей на Майдане.Результата не будет-нету там сейчас лидера,не будет и плана действий.Все разойдутся,ничего не добившись,кроме рукоплесканий Януковича.Жаль...
Yeseniya _ 27.11.2013 15:35
IP: 193.111.115.---
helg:
Все правильно, ЗГОДНА!!! АЛЕ, на мій погляд, повинна бути послідовність у діях! Першочергове завдання – підписання асоціації! на можливість якої залишилось ДЕНЬ... А потім уже відставки і таке інше!
George11 _ 27.11.2013 15:34
IP: 85.90.193.---
Lin:
А где, вообще, Данилюк? Или тоже прогнали как и лидеров оппозиции?
я его видел по ящику – он был на майдане, на сцене
kozel ynuch _ 27.11.2013 15:31
IP: 93.74.69.---
посмотрим как Яныка начнут "ложить на лопатки".
первая ласточка уже-развенчиваеться вс я та пурга и чес его всем мировым лидерам.
1) по поводу бабок-у ЕС есть экономический расчет я думаю положат на стол
2) по поводу трепа по газу и договоров-требовал личные преференции для себя
3) внешняя политика полетела в ж.опу-нерукоподоваемый в квадрате
Lin _ 27.11.2013 15:31
IP: 46.118.227.---
А где, вообще, Данилюк? Или тоже прогнали как и лидеров оппозиции?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter