Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

27 листопада 2013, 13:16

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
ниобий _ 29.11.2013 10:08
IP: 176.8.149.---
_1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони_:) Та зар- тримайте кишеню ширше. Київ як Петроград 1917 буде буровить а регіони ще у цьому заколоті участь приймати.
Олександр Опанасюк _ 29.11.2013 02:28
IP: 178.151.93.---
shapkun:
Присоединяюсь!
Ilgiz Ajtemirov _ 28.11.2013 18:12
IP: 193.106.211.---
мирний протест це звісно добре, але якщо хочете щоб влада злякалась по справжньому, подивітся на ту ж саму європу) греки,турки, насамкінець Єгипет. (я не закликаю ні до чого, але у нас завжди так,вийшли-постояли-розчарувались, й знов на 10 років апатії)
Микола Числін _ 28.11.2013 17:42
IP: 82.117.232.---
"Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони" – звідки така впевненість щодо "всіх регіонів"?
Андрій Смолинець _ 28.11.2013 16:21
IP: 176.106.200.---
Kiyanin:
згідний. сьогоднішньої провладної опозиції у новій владі неповинно бути. по-любому. Вони себе вже достатньо виявили і дискредитували. нам потрібні нові чесні політики. Розумію,що складно. Але... треба
Андрій Смолинець _ 28.11.2013 16:14
IP: 176.106.200.---
план непоганий. тільки не вся опозиція зараз у Вільнюсі. і що робити тим, хто на місцях
Тит _ 28.11.2013 15:27
IP: 194.50.169.---
Kiyanin:
Ну то насолоджуйся пАкращенням, сьорбай до ригачки! І за Хама не забудь проголосувати у 2015, або зовсім не йди на вибори ("вони ж там всі однакові!"), щоб пАкращення стало вічним та всеохоплюючим. А потім нехай Хам узаконює через кишеньковий КС пожиттєве царювання з подальшою передачею влади у спадок своїм хаменятам – Саші чи Вітюну- молодшому.
Kiyanin _ 28.11.2013 15:25
IP: 195.149.70.---
Олександр Миколайович:
Все добре за виключенням "- повні перевибори". За якими виборчими законами? Якщо, за старими, то матимемо те, що й маємо. Вибори потрібно проводити за виборчим законом, в якому втілено гібридну виборчу систему, ...
Ой, який Ви нудний, Олександре Миколайовичу. Хтось ж у цей час буде казуістикою займатись, коли хочеться йти на барикади, бути польовим командиром, отримати орден і місце в партійному списку?
Якщо серйозно, то "революції" потрібно було робити в Верховній Раді грамотними законопроектами та працею на ділянках з виборцями, яким потрібна постійна поміч. А не по столам скакати та морди бити.
Отоді сьогодні не потрібно було б по інету побиратись маргиналів збираючи.
Kiyanin _ 28.11.2013 15:15
IP: 195.149.70.---
Вот чесно. Ну чого б не влаштувати свою революцію у Львові? Серед однодумців? Чого пертися у Київ?
2015-й рік скоро буде. Рік виборів. І, як завжди, ми будемо голосувати не "за", а "проти" когось. Бо знов ті самі підуть у владу.
Готуйтесь до виборів. Починайте робити якісь добрі справи для людей, якщо взагалі щось умієте робити. Щоб було з кого нам обирати...
А займатись дурнею, революціями, бунтами безпощадними з тими, хто в школі вчив усі "радощі" Жовтневої революції – марне діло.
-spider _ 28.11.2013 15:15
IP: 193.200.84.---
Andrey Portyanko:
-spider:
Либо тролли либо балбесы.
С поклонниками лживой орлицы-Фарион я не дискутирую.
Kiyanin _ 28.11.2013 15:09
IP: 195.149.70.---
А пупок не лусне?
Хлопці, я дуже добре розумію, що вам всім вкрай необхідна влада.
Ясне діло, не злочинна, а СВОЯ! Ваша.
Але до чого тут ми???
Все те, що ви зараз файно малюєте, я вже чув. В 2004-му. І всі ваші обличчя бачив. Тоді ж.
Що, хтось новий серед вас зявився??? Ні. Тільки Тягнибок був у "Нашій Україні", а тепер свою партію має (бо після памаранчевої революції звідкись грошики завелись)...
Ви – імпотенти, безповідальні брехуни і злочинці.
Допоки люди будуть бачити в опозиції ці остгидлі, вибачайте, рила – не буде у вас кворуму. Які б гасла привабливі ви не кидали.
shapkun _ 28.11.2013 13:29
IP: 109.254.92.---
Игорь Луценко, ответьте пожалуйста на вопрос:

А где же Наем (организатор Майдана)? Неужели со студентами делит хлеб и кров на холодном Майдане?

Говорят, что он уже летит на самит. Неужели правда.

А то сплошь и рядом обвиняют политиков, что они бросили бедных студентов (хотя те сами их не пустили на Майдан). Неужели и координаторы студенческого страйка уже разбегаются?

Не молчите, скажите хоть, что нибудь.
Andrey Portyanko _ 28.11.2013 13:26
IP: 85.159.0.---
-spider:
Либо тролли либо балбесы.
Если у вас есть две альтернативы:
1. Вам выпустят кишки.
2. Вам придется заплатить 1/10 часть зарплаты.
Что вы выберете?
Ведь и то и другое плохо?
Олександр Миколайович _ 28.11.2013 13:11
IP: 194.44.181.---
Все добре за виключенням "- повні перевибори". За якими виборчими законами? Якщо, за старими, то матимемо те, що й маємо. Вибори потрібно проводити за виборчим законом, в якому втілено гібридну виборчу систему, за якою висування кандидатів відбувається виключно політичними партіями, але кожен кандидат висувається в певний округ, де відбувається балотування кандидатів за правилами мажоритарної виборчої системи. Це дозволить: розвиватися політичним партіям в напрямку потреб суспільства; громадянам мати свого депутата, до якого можна звернутися зі скаргами і проханнями; і нарешті припинити безглузду суперечку про те, яка виборча система (пропорційна чи мажоритарна) краща, що дозволить позбутися суспільно шкідливого явища зміни виборчого законодавства під кожні вибори.
Олександр Миколайович _ 28.11.2013 13:11
IP: 194.44.181.---
Більш того, необхідно надати чинності закону про відклик у будь-який час депутата його виборцями, аби громадяни мали вплив на владу не тільки під час виборів, тобто один раз на п'ять років.

Крім того, вибори необхідно надійно захистити незалежним правосуддям. Для цього необхідно запровадити обрання народом кожні п'ять років всіх суддів та їх відклик у будь-який час їх виборцями.

Тільки у такому пакеті має сенс вимога "- повні перевибори".
-spider _ 28.11.2013 12:59
IP: 193.200.84.---
-spider:
"...всі теперешні парламентські партії фінансуються олігархами, які поразкладали свої "яйця" по різних "кошиках." Й тому їм неважливо хто виграє вибори – у будь-якому випадку все буде по-їхнєму."
Тит:
Яка альтернатива, щоб одночасно обнулити всю політичну систему і зробити "перезавантаження"?
Поки що

1) Є реальна можливість "дотиснути" Януковича до підписання угоди по ассоціацію, а вже далі можно чинити "постійний тиск громадського сектору на владу",

2) із так званих "опозиційних" політиків ніхто олігархічну систему не зламає, бо вони усі "прикормлені"
й чекати чогось такого від Арсенія Володимирівни Тягничка – просто смішно. (Володимирівна – сама
олігарх, а інші – "на службі.":-)
Виктория Ромащенко _ 28.11.2013 12:15
IP: 158.36.169.---
Люди, чи ви мозок загубили???
Чому ми повинні йти на "Євромарш", та організовувати "Єврореволюцію"???
Нам зараз, як ніколи, потрібні "Україномарш" та "Українореволюція".
Я не хочу до Європи, я хочу Україну, що процвітає, незалежно від асоціацій чи чогось подібного!!!
Анатолий Удовиченко _ 28.11.2013 12:13
IP: 178.125.104.---
Утопия, причем достаточно вредная в части противопоставления оппозиции и общества.
Тит _ 28.11.2013 11:50
IP: 194.50.169.---
(якого не було після Майдану 2004 року) і досягати поступових еволюційних змін.
Тит _ 28.11.2013 11:48
IP: 194.50.169.---
-spider:

"Поки що достатньо продемонструвати світові кількість людей в Україні, які виступають проти олігархічної моделі гноблення. А далі буде"

У вчорашньому коменті я казав те ж саме, але ж Луценко збирається скидати Януковича, "а політична опозиція нехай приєднується, як схоче, а якщо не схоче, і без них обійдемось".

"...всі теперешні парламентські партії фінансуються олігархами, які поразкладали свої "яйця" по різних "кошиках." Й тому їм неважливо хто виграє вибори – у будь-якому випадку все буде по-їхнєму."

Яка альтернатива, щоб одночасно обнулити всю політичну систему і зробити "перезавантаження". Я бачу лише один варіант – військовий переворот, який в наших умовах навряд чи можливий, оскільки стан наших ЗС усім добре відомий. І не факт, що ситуація після такого перезавантаження виглядатиме краще. Свіжий приклад – Єгипет. Інший шлях – обирати краще з гіршого і встановити громадський контроль за владою і постійний тиск громадського сектору на владу
Тит _ 28.11.2013 11:15
IP: 194.50.169.---
Олександр Палій:

Янукович оголосить дострокові вибори? З якої радості? Щоб це сталося треба щоб на вулиці вийшло не кількадесят тисяч студентів "без політичних вимог", а кількасот тисяч громадян з чіткими політичними вимогами. А для цього потрібна максимальна консолідація зусиль як громадських активістів, так і політичних лідерів і їхніх партій, при усіх їхніх недоліках (інших наразі не маємо) і усіх поколінь, і молодшого і старшого. А цей штучний поділ і псевдоаполітичність лише грає на руку режиму.
-spider _ 28.11.2013 11:14
IP: 193.200.84.---
Тит:
Cлухачі, що дзвонили в студію, висловлювали підтримку студентам і водночас радили не відгороджуватись від політиків та політичних партій, а об'єднати зусилля для спільної справи. А та знай торочить своє – студенти не довіряють політикам, в нас зараз одна вимога – підписання угоди, а взагалі ми вважаємо що потрібне перезавантаження всієї політичної системи.
І правильно каже: всі теперешні парламентські партії фінансуються олігархами, які поразкладали свої "яйця" по різних "кошиках." Й тому їм неважливо хто виграє вибори – у будь-якому випадку все буде по-їхнєму. А от повна недовіра молодого освідченного покоління (в тому числі й студентів) до такої системи усі ці "розклади" олігархів рушить. Й не потрібно зараз силовими методами захоплювати владу, як це намагаються здиригувати продажні політикани. Поки що достатньо продемонструвати світові кількість людей в Україні, які виступають проти олігархічної моделі гноблення. А далі буде.:-)
ZhenyaN _ 28.11.2013 10:53
IP: 176.36.5.---
ПІДТРИМУЮ Сідайте думайте ЯК все організувати. а коментують хай балаболи... вони за 20 років навчилися це робити
Олександр Палій _ 28.11.2013 10:31
IP: 93.72.49.---
Тит:
І кого пропонуватимете на місце Хама, Азірова, Пшонки чи Рибака? Мустафу, Сюмар, чи Соболєва з Луценком?
Тих, хто виграють вибори.
Тит _ 28.11.2013 10:11
IP: 194.50.169.---
І кого пропонуватимете на місце Хама, Азірова, Пшонки чи Рибака? Мустафу, Сюмар, чи Соболєва з Луценком?
ONLINE
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter