Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

27 листопада 2013, 13:16

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
anno_domini _ 27.11.2013 15:29
IP: 109.106.20.---
Ну і добре ж Ви розмовляєте зараз на сторінці. Відкрийте зараз Майдан, подивіться на цю молодь – це ж наші діти, як їх "розвести як котят", вони вірять в краще майбутнє. Всі вони розумні молоді люди, які хочуть жити так же, як в Європі їх же покоління. Ви бачили європейську молодь-студенство. Правда, гарно вони живуть, забезпеченні всіма гарантіями на подальше достойне життя. І наша молодь повинна так же жити. То чому зараз сидіти і розмірковувати йти чи не йти на Майдани в підтримку наших дітей.
Олександр Колодяжний _ 27.11.2013 15:26
IP: 195.250.62.---
Янукович підпише в Вільнюсі меморандум, який ні до чого не зобов'язує. Це розколе та послабить народний рух.
takeiteasy _ 27.11.2013 15:24
IP: 176.36.56.---
п.1 – абсолютно реально, п.2 – вполне реально, п.3 – полная утопия и авантюра, которая кончится разгромом. Мне больше нравятся не герои, павшие в борьбе (упакованные жестко и надолго), а молодые лидеры, способные вести страну к цивилизованной жизни. Думайте периодом более недели.
Олександр Лісовський _ 27.11.2013 15:23
IP: 31.41.115.---
Це називається: Придумали хлопці, як красиво злитися – Після бою руками не махають... А Москва сльозам не вірить
George11 _ 27.11.2013 15:21
IP: 85.90.193.---
забастовка это фигня
кушать то всем надо, это студентам пофиг – их родители кормят
если в Киеве директора отпустят людей (или хотя бы часть), как это было в 2004 – хорошо
но бастовать никто не будет, не надейтесь
это не Франция, тут профсоюзов нет

ну и как бы менять власть с 1 декабря – а на основании чего?
где механизм ее смены, референдум и т.д.?
или Вы ее физически собираетесь устранять, стрелять будем?
Зек уже сказал вчера – ему пофиг, стойте на майданах хоть до посинения, он Вам только похлопает еще раз
Надо референдум организовывать, а тут без политиков никак не выйдет
так что нефиг орать на майдане "без политиков"
helg _ 27.11.2013 15:20
IP: 94.195.121.---
Yeseniya:
Хоча і політики повинні зосередитись на вирішенні проблеми асоціації, а все на потім залишити партійні інтереси!
ви теж не дивитеся в корінь проблеми: (
проблемою є на ЄС чи неЄС (це вже деталі), а узурпація влади в Україні. і ця влада робить що хоче, без звітування громадянам

без зміни цієї влади, про жоден рух до Європи не буде мови (навіть якщо формально щось там попідписують, це ще нічого не означатиме)
Yeseniya _ 27.11.2013 15:15
IP: 193.111.115.---
helg:
Згодна з Вами: ЯК можна проголошувати політичні лозунги і дистанціюватись від політиків? Опозиційні політики з нами мають спільну мету! І це посилює наші шанси! Тому відвертатись від них значить ці шанси зменшувати!!!!
Хоча і політики повинні зосередитись на вирішенні проблеми асоціації, а все на потім залишити партійні інтереси!
anno_domini _ 27.11.2013 15:13
IP: 109.106.20.---
Проти волі народу Янукович з Азировим готові направити війська, було повідомлення про звільнення місць в лікарнях Києва через поспішну виписку хворих. Якщо пустять війська, чи т.зв. воєнних титушків, потрібно виставити противагу-захист. Бо народ не піде добровільно з майдану, йому нікуди йти – знову в злидні і безвольницю? А студентам куди йти? – на заняття, після завершення яких – ні роботи, ні зарплати, ні вільного наукового, достойно оплачуваного, майбутнього? А медикам, педагогам? Політично-економічний олігархат хоче знову людей кинути, як котят. Розмовами зараз не допоможеш, тільки рішуче визволення від бездіяльності влади для нашого, народного, достойного життя.
doktor35 _ 27.11.2013 15:11
IP: 194.44.123.---
Звичайно,будь-яку владу можна звергнути за допомогою всенародного страйку. Однак організувати такий страйк в Україні дуже і дуже непросто. Люди тримаються за будь-яку роботу щоб вижити. Як вони можуть страйкувати? І головне ЩО САМЕ ви можете пообіцяти потенційним страйкарям? Підвищення зарплати? Покращення соціальних гарантій? Звичайно що ні,бо підписання угоди нічого цього не обіцяє і не гарантує.
Yeseniya _ 27.11.2013 15:10
IP: 193.111.115.---
Виктор Петренко:
Эта ассоциация – единственный выход из того тупика, в который завела нас эта власть и её пособники – коммунисты! КАК ВЫ этого НЕ понимаете?????
helg _ 27.11.2013 15:10
IP: 94.195.121.---
Андрій Мамалига:
Ігоре, такі плани пищуться кров'ю і не в ЗМІ.
я вже тих планів рррреволюції я читав декілкьа за останні дні ROFL
і один одного фантастичніший, з точною розибвкою подій по днях і годинах
shapkun _ 27.11.2013 15:09
IP: 109.254.92.---
На TVI были двое представителей студенческого движения, которые рассказывали: "МЫ! МЫ!МЫ! Собрали, организовали, ..."
и " Мы не понимаем почему три партийных лидера пришли к нам объединяться. Видимо потому. что на их призывы никто из украинцев не откликнулся и они не смогли вывести народ на Майдан. Это сделали МЫ!! МЫ!! МЫ!!"

Это о каком объединении речь?
sashco _ 27.11.2013 15:09
IP: 213.169.79.---
на 15 годину – досить рано, багато Киян не прийде – робочий день таки. якщо на 18 перенесуть то я і декілька моїх співробітників точно приєднаються
helg _ 27.11.2013 15:08
IP: 94.195.121.---
Vaka Magala:
Колись можна було повірити у наївність противсіхів. Сьогодні це відверта гра на боці влади.
+1

саме тому Янук з поблажливою усмішкою підтримує мирний Майдан (хай собі танцюють хоч forever)
тобто той майдан де немає політичних вимог усунення ПР від влади
Андрій Мамалига _ 27.11.2013 15:06
IP: 77.52.13.---
Ігоре, такі плани пищуться кров'ю і не в ЗМІ. Аллах Акбар!
Vladislav Namram _ 27.11.2013 15:03
IP: 37.75.221.---
Петицию за запрет въезда Януковича и его правительства в США, а также замораживание счетов связанных с ними фирм, можно подписать на сайте – wh.gov/lkq2m. Требуется обычная регистрация через почтовый ящик. Нужно собрать за месяц 100 тысяч подписей. Открылась вчера. Уже есть почти 17000 подписей. Те, кто за Украину без Януковича, могут поспособствовать этому.

За последний час подписалось 3500 людей.
Сергей Самаркин _ 27.11.2013 15:03
IP: 95.154.76.---
Виктор Петренко:
Я раньше Игорь о Вас гораздо лучшего мнения.По крайней мере я не думал что Вы такой наивный и недальновидный.Неужели Вы думаете что подписывать соглашение нужно ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ и на ЛЮБЫХ УСЛОВИЯ и обязательно 29 ноября?Неужели это нельзя сделать позже,добившись лучших условий.Сам Фюле сказал что ассоциацию можно будет подписать позже.Или Вам образно говоря кровь глаза залила?Думайте о будущем страны,а не о формальном подписании,которое на данный момент вряд ли что то изменит.
Диву даюсь. Да кто вас украинцев спрашивать будет? Юля? Кличко? Янукович? Россия? ЕС? Кто за вас больше отвалит тех холопами и будете. А управляющего вам из списка назначат
Бууу-га-га _ 27.11.2013 15:00
IP: 194.50.169.---
ZLucheska:

Та немає вже ніякої армії. Забудьте. Янукович добив її остаточно. Є двісті тисяч деморалізованих, напівбосих та напівголодних офіцерів-безхатченків та кволих призовників, яким більше ніде було подітися, окрім як перекантуватися рік у "війську" (там хоч чоботи видадуть і якоюсь кашею нагодують).
Vaka Magala _ 27.11.2013 14:55
IP: 91.197.51.---
Бууу-га-га:
"Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь."

А чому б вам, панове, громадські активісти заздалегідь не узгодити план з політичною опозицією, "попри всі її недоліки"? І не об'єднати сили, людські, організаційні та фінансові ресурси для його втілення? Натомість, ви спочатку робите "альтернативний", "неполітичний майдан", "без політиків", політичних гасел та прапорів, проголошуєте що "ми не проти, а за", а тепер піднімаєте питання про відсторонення від влади Хама та його хаменят, яке неминуче постане після Вільнюса, тобто про політичні цілі, які декларує опозиція і чекаєте, що опозиція до вас приєднається, бо їй нікуди буде подітися. Може варто нарешті припинити ці дитячі ігрища з поділом на "ідейних, незайманих і аполітичних" громадських активістів та корисливих політиків,

Колись можна було повірити у наївність противсіхів. Сьогодні це відверта гра на боці влади.
anno_domini _ 27.11.2013 14:53
IP: 109.106.20.---
Георгий, перестаньте сейчас, когда решается дальнейшая наша жизнь или смерть, навязывать нам всем Ваши мысли. Отсавьте их для себя. У нас народ и партии- опозиционеры едины. А народ еще больше един в своем выборе – дальше так жить невозможно, только вперед и менять всю структуру власти вместе с их ставленниками.
Cinderella _ 27.11.2013 14:49
IP: 93.73.54.---
ОК.
Договорились.
Татьяна Ломакина _ 27.11.2013 14:47
IP: 37.19.234.---
shapkun:
Прежде всего прекратите хамское отношение к политикам (это я о том, что было ночью). Которое может привести к тому, что старшее поколение, находящееся несколько дней на майдане получит разочарование. Гриценко уже написал, что старшее поколение этой ночью на Майдане практически отсутствовало.

Вы встретили политиков, которые пришли объединяться, криками "БЕЗ ПОЛИТИКОВ". Со стороны это выглядело, как обычное хамство.

Всю оргработу на себя взял Мустафа, который раздавал команды: "Политиков на сцену не пускать", "Палатки не ставить- это провокация" (это общее решение или узурпация власти?)
Обидно,когда кричат на Майдане.что это чисто студенческая акция? Что других за людей не считают?
Георгий Анин _ 27.11.2013 14:46
IP: 194.44.121.---
shapkun:
Пока на Майдане стоят коричневые из "Свободы", Украина не объединится в своем выборе в сторону Европы. Странно, что этого не поймут Яценюк и Кличко? Многие из Донецка, Крыма или Одессы, которые выступают за ЕС не едут на Майдан только потому, что Фарион, Михальчишин, Тягнибок и пр. просто в силу своего недовоспитания (или недоумия) не способны осознать, что кроме Бандеры и Шухевича есть еще 50 млн украинцев, которые по-своему, пусть не так "палко", как они, но любят свою страну. И, возможно, желали бы видеть себя в Европе, но стоять рядом с нацистами, для которых "жидва, москали и пр." ну никак не полноценные граждане Украины, считают ниже своего достоинства. Если убрать этот далеко не европейский сброд провокаторов, то на майдан потянулись бы люди и с востока, и с юга Украины. Это не предположение, а анализ многочисленных комментариев в соцсетях и блогах. В таком важном деле, как евроинтеграция, неоходимо искать то, что объединяет страну. Это о политиках.
Георгий Анин _ 27.11.2013 14:42
IP: 194.44.121.---
Нежелание Януковича подписывать соглашение об ассоциации з ЕС – это cкорее не вина Москвы, а искреннее желание украинского олигархата оставить все, как есть. Безусловно, Путин в очередной раз хочет показать, "кто в доме хозяин", но невозможно поверить, что финансовый нажим В...В. мог бы остановить президента суверенного государства подписать соглашение, если бы он этого хотел сам (тем более народ этого хочет). Майдан кипит, ЕС не против, а представители олигархично-финансовых групп молчат. Вспомните 2004 год, когда на помаранчевых майданах перераспределялось бабло между прокучмовской финансовой группировкой и остальными. Повылезали все "бизнесмены" и на плечах у обманутого в очередной раз народа въехали во власть, чтобы там защищать и преумножать свое бабло. И никакой Путин им не помешал, абсолютно! А тут какой-то Евромайдан? Что им даст ЕС? Смогут ли они также безнаказанно дерибанить? Не нужны украинским олигархам ни Таможенный союз (там уже есть свои конкуренты по дерибану), ни ЕС.
ZLucheska _ 27.11.2013 14:41
IP: 195.177.72.---
Дядя Женя:
ZLucheska:
Оголосіть, якщо зможете. Підготувались хлопці з ПР до цих подій конкретно. На всякий закид – є достойна відповідь. Навіть інтернетпростір завоїли. З дубиною хитрого і підготовленого ворога не візьмеш. Навіть масовість у Києві може не допомогти.Непагано б цю масовість мати в містах зосередження підприємств олігархів. На сході. Ще краще б мати армію, офіцерів, що честь мають і батьківщину не продають...
Так я ж і пишу, що з армією домовлятися треба уже.
А для прийняття рішеня про імпічмент/відставку потрібно на найближчому ж засіданні заводити людей в парламент. Всі бачили, що там робилося, коли афганці тільки почали розхитувати паркан. Не кажіть, що опозиційні депутати не мають можливості для "лазейки", щоб провести у ВР пару сотень людей – більше там і не треба. решта мають блокувати парламент зовні разом із беркутом.
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter