Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

27 листопада 2013, 13:16

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
IgorL2007 _ 27.11.2013 14:40
IP: 194.143.137.---
Підписання угоди з ЄС потрібно народу України як підтвердження того що влада в Україні підпорядковується волі народу України. Народ України не дасть Януковичу виторговувати в ЄС та Росії гарантії його царювання після 2015 року. Янукович має підписати угоду бо це потрібно народу України, бо така воля народу України. Воля народу України має бути для Януковича першочерговим та невідворотним аргументом при прийнятті рішень. Особисті бажання Януковича та його олігархів -це другорядне.
helg _ 27.11.2013 14:39
IP: 94.195.121.---
Бууу-га-га:
"Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь."

панове, громадські активісти..., ви спочатку робите "альтернативний", "неполітичний майдан", "без політиків", політичних гасел та прапорів, проголошуєте що "ми не проти, а за", а тепер піднімаєте питання про відсторонення від влади Хама та його хаменят, яке неминуче постане після Вільнюса, тобто про політичні цілі, які декларує опозиція і чекаєте, що опозиція до вас приєднається, бо їй нікуди буде подітися.
опозиція приєнається до них? а чи тут не переплутано вагу складових? Хто до кого мав би приєднуватися?

студенти думали що як потанцювати на Майдані і повикрикувати гасла "в Єропу" то Янукович підніме руки вверх і слухняго все зробить:D але бачу, поступово, може і до них дійде що Риги плювати хотіли на цей їхній аполітичний фестиваль і ніякого підписання 29.11 не буде
shapkun _ 27.11.2013 14:37
IP: 109.254.92.---
Во-вторых покричите еще сегодня, а завтра уже прекращайте (а то будет поздно) кричать кричалки: "Всеукраинский студенческий страйк" и переходите к лозунгам " Всеукраинский страйк". Не делите Украину на активных студентов и всех остальных.

В-третих: уберите кричалки "Майдан без политиков", "Политиков на сцену не пускать" которые всю ночь кричала Руслана и к чему ночью призывал Наем.

У тех же политиков есть опыт организации таких акций. Не отказывайтесь от него. ПОКА НЕ ПОЗДНО!!!!!
Sasha777 _ 27.11.2013 14:37
IP: 78.137.51.---
ПР будуть казати що почекайте, ми скоро підпишемо Асоціацію, наприклад навесні чи коли там, мовляв поговоримо.

Не вірити їм! Нічого вони не підпишуть! Вони хочуть розхолодити людей, бо не чекали такого Майдану!
Вони і планували зірвати Асоціацію.

Іхня ціль – довести Україну до повного можливого банкрутства, на межу фізичного виживання. ЄС та Росія будуть об'явлені ворогами, які "кинули Україну", тобто знайдуть "винних". Азаров та Янукович звичайно винними не будуть.

Потім людей притиснуть фактом реального банкрутства і скажуть, що немає альтернативи крім продажу сільгосп земель.

З Китаєм вже домовлено щодо мільйонів гектарів. Звичайно, по їх плану, люди погодяться на хоч щось, аніж на голод, хаос та карткову систему по продуктам!

Іншої можливості для ПР продати українські землі, ніж довести нас до реального банкрутства без виходу – у них немає!

ПР постійно береш всі роки! Де "покращення"? Де "5 років без податків", де "реформи"? Не буде Асоціації!
shapkun _ 27.11.2013 14:37
IP: 109.254.92.---
Прежде всего прекратите хамское отношение к политикам (это я о том, что было ночью). Которое может привести к тому, что старшее поколение, находящееся несколько дней на майдане получит разочарование. Гриценко уже написал, что старшее поколение этой ночью на Майдане практически отсутствовало.

Вы встретили политиков, которые пришли объединяться, криками "БЕЗ ПОЛИТИКОВ". Со стороны это выглядело, как обычное хамство.

Всю оргработу на себя взял Мустафа, который раздавал команды: "Политиков на сцену не пускать", "Палатки не ставить- это провокация" (это общее решение или узурпация власти?)
сірко _ 27.11.2013 14:36
IP: 5.248.86.---
JULIC1:
сірко:
руслана – тупо і нагло піариться...ну і правильно...
Гей розумнику, приходь до нас на всю ніч на Майдан та піарся собі теж вволю!
так ти правий мабуть піду я на майдан...
сірко _ 27.11.2013 14:34
IP: 5.248.86.---
a_sudi_kto:
сірко:
руслана – тупо і нагло піариться...ну і правильно...
а наукович, азаров, табачник тупо и нагло страдают?
якунович вже попіарився так на всякий випадок...аж аплодував, я аж розчулився трішки (а скільки розчулилось людей)...а азаров і табачник – ну їм пох. як завжди...
Бууу-га-га _ 27.11.2013 14:31
IP: 194.50.169.---
"Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь."

А чому б вам, панове, громадські активісти заздалегідь не узгодити план з політичною опозицією, "попри всі її недоліки"? І не об'єднати сили, людські, організаційні та фінансові ресурси для його втілення? Натомість, ви спочатку робите "альтернативний", "неполітичний майдан", "без політиків", політичних гасел та прапорів, проголошуєте що "ми не проти, а за", а тепер піднімаєте питання про відсторонення від влади Хама та його хаменят, яке неминуче постане після Вільнюса, тобто про політичні цілі, які декларує опозиція і чекаєте, що опозиція до вас приєднається, бо їй нікуди буде подітися. Може варто нарешті припинити ці дитячі ігрища з поділом на "ідейних, незайманих і аполітичних" громадських активістів та корисливих політиків, що "думають лише про власну вигоду", з яких дуже тішиться і які всіляко підтримує ПРавляча бандократія?
JULIC1 _ 27.11.2013 14:30
IP: 178.95.65.---
сірко:
руслана – тупо і нагло піариться...ну і правильно...
Гей розумнику, приходь до нас на всю ніч на Майдан та піарся собі теж вволю!
Vadim Pasichnik _ 27.11.2013 14:28
IP: 134.93.67.---
План – норм. Але ще краще для країни – це відсутність Януковича з братвою!!!!!
a_sudi_kto _ 27.11.2013 14:28
IP: 217.24.165.---
сірко:
руслана – тупо і нагло піариться...ну і правильно...
а наукович, азаров, табачник тупо и нагло страдают?
Дмитро Вешняк _ 27.11.2013 14:26
IP: 91.234.74.---
Втілення будь-якого плану та доведення його до логічного завершення, має бути забезпечено організаційно та технічно.

Тоді виникає цілком логічне запитання, а чому ще досі не утворений єдиний керівний провід?!
сірко _ 27.11.2013 14:25
IP: 5.248.86.---
не забуваймо луценко автор цієї статті в ще одній своїй статті яка зявилась тут буквально годину тому запропонував варіант N2 – відкласти євромайдан)))))))))) і...піти на поступки Януковичу)))))) знайдіть статтю і почитайте якщо вона ще є тут...
сірко _ 27.11.2013 14:21
IP: 5.248.86.---
руслана – тупо і нагло піариться...ну і правильно...
Татьяна Ломакина _ 27.11.2013 14:21
IP: 37.19.234.---
ZLucheska:
Дядя Женя:
Пропозиція про тристоронні переговори – це взагалі таке приниження для держави, що тільки за це варто оголосити імпічмент маріонетці з Банкової.
Ага.Це як з мамою за руку прийти
shapkun _ 27.11.2013 14:20
IP: 109.254.92.---
Сейчас на TVI сидят двое студентов, которые рассказывают: "МЫ! МЫ!МЫ! Собрали, организовали, ..."
и " Мы не понимаем почему три партийных лидера пришли к нам объединяться. Видимо потому. что на их призывы никто из украинцев не откликнулся и они не смогли вывести народ на Майдан. Это сделали МЫ!! МЫ!! МЫ!!"

Это о каком объединении речь?
Татьяна Ломакина _ 27.11.2013 14:19
IP: 37.19.234.---
Руслана перевершила сама себе і підняла на високий рівень перше громадське телебачення
Руслана стала Зіркою Євроінтеграції України
Це вона сама напевно так вважає! Тупе безталанне чмо! Відроюляє технологію Ригів!
Hromadynyn Vasyl _ 27.11.2013 14:12
IP: 78.152.169.---
Яки там питання Зеня? Що за дискусія? – Геть питання які відволікають!!! Ніяких МЕНОПАУЗ!
IgorL2007 _ 27.11.2013 14:12
IP: 194.143.137.---
Підтримую план Ігора Луценко! Не треба було лишати й Європейську площу і розбирати намети. Це тактичний прорахунок! Майдани треба було об'єднати а намети лишити на Європейській площі щоб людям було де погрітись й поспати. Там же близько, скоро ці дві площі все одно стануть великим Майданом як і вся Україна.
Ipa Xop _ 27.11.2013 14:10
IP: 91.124.255.---
Гриценко вночі виступив на майдані перед молоддю і перший привітав Ю. Тимошенко з Днем Народження
Пряма трансляції із майдану на чолі із зірковою ведучою була чудова
Громадське ONLINE. #Євромайдан 26 листопада – YouTube
Не можливо відірватись ні студентам, ні старшим людям
Україна Годі спати-Україну рятувати
Кожну годину все краще і краще весь майдан співав Гімн України
Руслана перевершила сама себе і підняла на високий рівень перше громадське телебачення
Руслана стала Зіркою Євроінтеграції України
У коментарях вночі була інформація
План на випадок провалу асоціації: кроки 28-30 листопада
Яка думка політиків на громадському телебаченні?
Інтернет виданні ЛБ теж була пряма трансляція із майдану ustream tvl/aronets
Депутат від Свободи давав інтерв'ю, що нас чекає у найближчий час-Справедливість
Одну і ту ж новину можна подати по різному
Українська Правда
ДВА ЄВРОМАЙДАНИ ОБ'ЄДНАЛИСЯ В ОДИН
Лівий Берег
Палаточный городок на Европейской площади прекращает свое существование
Дядя Женя _ 27.11.2013 14:10
IP: 82.207.74.---
ZLucheska:
Оголосіть, якщо зможете. Підготувались хлопці з ПР до цих подій конкретно. На всякий закид – є достойна відповідь. Навіть інтернетпростір завоїли. З дубиною хитрого і підготовленого ворога не візьмеш. Навіть масовість у Києві може не допомогти.Непагано б цю масовість мати в містах зосередження підприємств олігархів. На сході. Ще краще б мати армію, офіцерів, що честь мають і батьківщину не продають...
Волохате Чудовисько _ 27.11.2013 14:09
IP: 92.49.220.---
Доки ви тут плануєте, найактивніших вже прибирають.
Rex Rexus _ 27.11.2013 14:09
IP: 185.26.182.---
пропоную гасло – БЕЗ УГОДИ ДОДОМУ НЕ ПОВЕРТАЙСЯ, НЕ ПУСТИМО!
Химера _ 27.11.2013 13:59
IP: 78.159.37.---
убеждать вменяемых ОМОНОВЦЕВ!
будет меньше покалеченых
Сергей Евпаторийский _ 27.11.2013 13:58
IP: 193.106.162.---
За достойную жизнь и потолкаться не лень!!!
ONLINE
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter