ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР – ЗМІНИТИ ДОЛЮ КРАЇНИ! Неполітичні технології ''перезавантаження''

22 грудня 2013, 00:24

Завтра, на черговому Народному Віче, час змінити долю України.

Державний переворот вже неможливий, зміна влади та навіть її окремих представників, судячи з усього, теж.

Але слід змінити те, що ще можна: тонке духовне тіло України. Той самий філософський камінь, вузлик долі, ергрегор, що знаходиться десь глибоко на споді.

Як це зробити?


Для цього існує чимало неполітичних технологій: спільна колективна молитва, читання Псалмів Давидових, коли усі беруться за руки (для чого, думаєте, Шевченко їх перекладав та переспівував?), хресні ходи та ін.

Але завтра можна зробити вже перший крок до нової країни – перевернути нинішній український прапор, відновивши на тонкому та символічному божественну гармонію щодо історичної долі України-Русі.

Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву. Майдан ще не став повноцінним суб'єктом. Але в усіх – і в опозиції, і в майданщиків, і в простих людей є унікальна можливість – створити новий ергрегор, нову долю країни, її нове призначення.

Ергрегори – це, як відомо, згустки смислів, енергій та волі, які генеруються великою кількістю людей. Свій ергрегор має будь-яка держава, народ, цивілізація, релігійна конфесія, політична партія. Містик і візіонер Даниїл Андрєєв (до речі, родич Тараса Шевченка) у книзі "Роза Мира" так писав про ергрегори: "Под эгрегорами понимаются иноматериальные образования, возникающие из некоторых психических выделений человечества над большими коллективами. Эгрегоры лишены духовных монад, но обладают временно сконцентрированным волевым зарядом и эквивалентом сознательности. Свой эгрегор имеет любое государство, даже Люксембург".

Отже, ергрегор України слід негайно змінювати – звісно, це не одноденний процес, але починати треба тут-і-зараз.

Просто перевернути прапор, просто розвернути долю України – від занепаду, ентропії, виродження, неофеодалізму, небуття та мороку – до світлого та гармонійного існування, що живиться божественною енергетикою.

За законами геральдики, світлий колір мусить бути над темним, золотий (жовтий) – над синім чи блакитним.

За законами метафізики та сакральних символів, предвічне (божественне, райське, надматеріальне, золоте) мусить бути над матеріальним (людським, сотвореним, синьо-блакитним).

Хто поділяє профанічну, банально-емпіричну версію, що український прапор – то є чисте небо над золотим колоссям – хай тепер думає, що справжній український прапор – то є сонце над водою Дніпра, в якому було хрещено давню Русь-Україну.

Отже, прапором спротиву бандюкам, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

Якщо комусь подібний підхід здається надто ірраціональним, ось вам раціональне, політично та політологічно обґрунтоване бачення: "свої", тобто прихильники антифеодальної революції, повинні мати свої напівтаємні знаки – наприклад, жовто-блакитний прапор – проти бездушної держави-монстра, яка крокує під синьо-жовтим.

Якщо комусь здається, що спочатку треба перезаснувати чи "перезавантажити" країну, а потім – змінити прапор, то все навпаки: спочатку слід домовитись про прапор, який стане стягом змін та оновлення, а потім вже про самі зміни.

Якщо комусь думається, що прапор догори ногами вішають лише переможені країни, то, як здається, вже 22 роки український прапор перевернутий, наче Україна – це повержена та переможена держава (що, зрештою, є правдою). Хіба не час його повернути на місце?

Завтра, в день Народного Віча, саме ця тема може стати основним порядком денним – бо на інший, більш радикальний, опозиція вчасно не наважилась, а від криків "Геть!" та співів гімну ще ніхто під землю не провалився і на сонці не згинув.

Відважимось на унікальний метафізичний експеримент?P.S.

Пропоную завтра, окрім перевертання прапору, спробувати поскандувати чудове, як на мене, українське прислів'я з позитивним зарядом: "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!".

P.P.S.

А шкода, що "східняки" не навезли в Київ малинових козацьких прапорів – хоча б для культурно-політичної симетрії з бандерівськими червоно-чорними...

powered by lun.ua
Коментарі — 335
Ant58 _ 22.12.2013 17:48
IP: 95.132.107.---
Привіт Андрію, вітаю майстра слова, а на Майдан слабо заявитися? В різноманітті сила коли є напрямок один отож любіття браття украінці, бо сила йде з любови
Тимофій Неїжсало _ 22.12.2013 17:39
IP: 178.93.155.---
Не почули Окару сьогодні на Віче. А жаль.
Любов Чуб _ 22.12.2013 17:35
IP: 37.52.166.---
Шановний авторе! Пане Андрію! Не дослідивши питання символіки кольорів, не можна кидатися такими гаслами, ставлячи все догори дригом! Та і питання егрегорів Вам, здається, малознайоме. Егрегор формується не від того, які кольори має той чи інший прапор, а від дій, слів, намірів, думок, емоцій людей. Стосовно ж символіки кольорів, то Ви повторюєте помилкове твердження, яке кочує по інтернету. Колір ДУХОВНОСТІ не жовто-золотий, як дехто стверджує, а СИНІЙ!.Синій колір символізує Небо – не тільки як фізичний об'єкт, а і як духовну сутність – Сваргу. На санскриті слово "сварга" – це Небо, що є обителлю Духів предків, тобто Духовним царством... Духовності як високочастотній сутності відповідає синій колір, бо в спектрі світла хвиля цього кольору має вищу частоту та фотонну (внутрішню) енергію, ніж хвиля жовтого (наукокий аргумент). Тож жовте – це символ низькочастотного матеріального світу, де править золото (золотий телець, золотий унітаз).
ym _ 22.12.2013 17:18
IP: 93.72.85.---
Ipa Xop:
...Щоб втримати Україну у рабстві, Він дозволив на три місяці Україні купувати майже по собівартості відпускної ціни газ із Казахстану Туркменістану і Узбекистану
Кожні три місяці ціна буде переглядатись Кремлем
Ось і всі продажні досягнення, які хочуть обміняти на втоптану в болото демократію для народу
Чому Україна сама не може купувати там газ, ще дешевше?
Та хоча б тому, що президент дуже братньої до України держави не дозволяє використовувати для цього власні газопроводи. Отака банальність...
Ipa Xop _ 22.12.2013 16:52
IP: 46.200.182.---
Чекістська депортація Ходорковського нагадала долю Тимошенко
На місті випущеного на волю Ходорковського мала бути Тимошенко.
Ми повинні бути в Європі на волі разом із Тимошенко.
У нас "Благими намірами" Беркуту Януковича вистелена дорога у пекло.
Участь Путіна буде подібна Януковичу, адже Україна не Сирія, вона неодмінно перенесе штучний тягар проблем неволі Путіна назад у Кремль.
Путін боїться Українського розвитку сценарію подій у себе в Росії і вже дає задній хід.
Тепер він боїться тотального бойкоту зимових Олімпійських ігор і вчиться на наших помилках і випускає політв'язня Ходорковського
Останній важіль тиску Путін
Щоб втримати Україну у рабстві, Він дозволив на три місяці Україні купувати майже по собівартості відпускної ціни газ із Казахстану Туркменістану і Узбекистану
Кожні три місяці ціна буде переглядатись Кремлем
Ось і всі продажні досягнення, які хочуть обміняти на втоптану в болото демократію для народу
Чому Україна сама не може купувати там газ, ще дешевше?
kudytam _ 22.12.2013 16:36
IP: 95.133.168.---
Николай Злочевский:
Шановний автор, не ергрегор, а егрегор.
Я його вже поправляв, та він нас не читає.
Руслан Вавелюк _ 22.12.2013 16:18
IP: 93.73.3.---
Пане Андрію, пропоную створити громадський рух за перевертання прапора і зайнятись копіткою роботою з переконання громадскості в правильності цього кроку.
Я б із задоволенням взяв участь:)
G.K.M. _ 22.12.2013 16:14
IP: 178.94.91.---
Адмін, чому не пропускаєш слова МЕЛЬНИК ІВЦІ і БАН ДЕ РІВЦІ?
G.K.M. _ 22.12.2013 16:10
IP: 178.94.91.---
Можна блакитний колір робити більш світлим, тоді все буде добре (згідно із запропонованою теорією)))
G.K.M. _ 22.12.2013 16:07
IP: 178.94.91.---
Тобто, прижився прапор Бандери. До нього вже всі звикли.
G.K.M. _ 22.12.2013 16:07
IP: 178.94.91.---
Традиція щодо прапора вже закріплена. Треба працювати з тим, що маємо.
G.K.M. _ 22.12.2013 16:04
IP: 178.94.91.---
Насправді ця проблема давня. Мельни ківці вішали прапор жовтим догори, блакитним донизу, а банде рівці – навпаки.
ym _ 22.12.2013 15:59
IP: 93.72.85.---
Николай Злочевский:
ym:
Скажу честно – мне все равно. Мне просто непонятна эта тема спора. Я просто так. Хотя что-то слышал об правильном желто-синем флаге. Не могу согласиться, что Окара провокатор, начав эту тему.Но не могу и не согласиться, что она вовремя поднята.
Ну, если просто так, тогда нормально:) А вообще мне кажется, что, мягко говоря, сложновато обсуждать подобные вещи в стиле "а слабо попробовать". Это очень напоминает шутку Жванецкого из далеких советских времен: "Давайте попробуем все разрешить. Нет, все запрещать – это тоже неплохо, но просто мы уже так пробовали".
Николай Злочевский _ 22.12.2013 15:52
IP: 94.153.84.---
Шановний автор, не ергрегор, а егрегор.
Николай Фоменко _ 22.12.2013 15:38
IP: 74.125.181.---
интересно, если взять и перевернуть автора, он перестанет издеваться над своими читателями?
Николай Злочевский _ 22.12.2013 15:26
IP: 94.153.84.---
ym:
Николай Злочевский:mr_iceman:
Фігня то все, прапори, кольори... якщо нічого не робити, то нічого не допоможе. Езотерики, аж смішно
Ув.мистер Айсмен, Вы недооцениваете езотерики в вопросах политических.
Уважаемый Николай, какой смысл Вы вкладываете в слово "недооцениваете" применительно к эзотерике в вопросах политики? Как по-Вашему должна была бы выглядеть "правильная" оценка этого фактора со стороны комментаторов?
Скажу честно – мне все равно. Мне просто непонятна эта тема спора. Я просто так. Хотя что-то слышал об правильном желто-синем флаге. Не могу согласиться, что Окара провокатор, начав эту тему.Но не могу и не согласиться, что она вовремя поднята.
ym _ 22.12.2013 15:12
IP: 93.72.85.---
Николай Злочевский:
mr_iceman:
Фігня то все, прапори, кольори... якщо нічого не робити, то нічого не допоможе. Езотерики, аж смішно
Ув.мистер Айсмен, Вы недооцениваете езотерики в вопросах политических.
Уважаемый Николай, какой смысл Вы вкладываете в слово "недооцениваете" применительно к эзотерике в вопросах политики? Как по-Вашему должна была бы выглядеть "правильная" оценка этого фактора со стороны комментаторов?
Олег Прохоров _ 22.12.2013 15:04
IP: 188.230.15.---
Окара – людина Банкової і це доводять наступні провокативні речі в його блогах.
Коли починався Майдан він писав, що потрібно створити новий уряд.
Зрозуміло, що ті політики, які б створили новий уряд стали, б політичними трупами, бо ніхто такий уряд би не визнав.
І друге – це ознаки перевороту. Це привід для надзвичайного стану, введення військ і кровопролиття.
Тобто, ОКАРА СВІДОМО ПРОВОКУВАВ КОНФЛІКТ.

Зараз він робить те же саме. Він провокує конфлікт ТАМ, ДЕ ЙОГО НЕМАЄ. НЕ ЗА ЦЕ МИ БОРЕМОСЬ!
НЕ ПОТРІБНО СЛУХАТИ ТРОЛЯ БАНКОВОЇ.
kudytam _ 22.12.2013 14:57
IP: 95.133.168.---
Николай Злочевский:
kudytam:
Николай Злочевский:
kudytam:
Я ще живу на Землі, і хочу ходити житами вдивляючись у блакить небес. На українському прапорі небо вгорі, а хліборобна українська земля – внизу. Все інше – інсинуації і дурість. Коли будемо вже дивитися з небес на землю, тоді прапор буде виглядати за Окарою, невимушено і без перевертання.
Нет, уважаемый kudytam, с точки зрения эзотерики Окара прав. Он как раз предлагает возвратиться к истокам. К флагу действительно украинскому.
Прості інтуїтивні речі не треба нівечити окультизмом, езотерикою тощо. Випєндрьож це все перед простими людьми! Хіба езотерика протиставлена екзотериці? Тільки в голівці, яка не вміщає їх як єдине ціле.
У давнину таким речам наші предки приділяли увагу. Але, якщо Вам все одно, то і хай буде все одно. Таких більшість.
Забобони полова, простота – зерно.
Федір К _ 22.12.2013 14:55
IP: 78.25.36.---
Але завтра можна зробити вже перший крок до нової країни – перевернути нинішній український прапор, відновивши на тонкому та символічному божественну гармонію щодо історичної долі України-Русі.

Повна дурня, пане Окара. перевернутий флаг- то неповага до державного символу і самої держави, а народ той символ любить. Перевертати треба портрети ватажків хунти...
Николай Злочевский _ 22.12.2013 14:52
IP: 94.153.84.---
kudytam:
Николай Злочевский:
kudytam:
Я ще живу на Землі, і хочу ходити житами вдивляючись у блакить небес. На українському прапорі небо вгорі, а хліборобна українська земля – внизу. Все інше – інсинуації і дурість. Коли будемо вже дивитися з небес на землю, тоді прапор буде виглядати за Окарою, невимушено і без перевертання.
Нет, уважаемый kudytam, с точки зрения эзотерики Окара прав. Он как раз предлагает возвратиться к истокам. К флагу действительно украинскому.
Прості інтуїтивні речі не треба нівечити окультизмом, езотерикою тощо. Випєндрьож це все перед простими людьми! Хіба езотерика протиставлена екзотериці? Тільки в голівці, яка не вміщає їх як єдине ціле.
У давнину таким речам наші предки приділяли увагу. Але, якщо Вам все одно, то і хай буде все одно. Таких більшість.
Анатолій Герасимчук _ 22.12.2013 14:51
IP: 193.39.72.---
Всякі революції здійснювалися з новою символікою. Якщо хтось хоче триматися за старе – тримайтеся) може, ви й переможете)
Віктор Горбик _ 22.12.2013 14:50
IP: 95.134.201.---
Окаро! Не протиставляй червоно-чорний прапор малиновому, бо перший, продовження другого. І мій дід, репресований царем, член опору більшовикам в двадцяті роки на Поділлі, в'язень румунської сигураци в другу світову, і мій батько, що прожив все життя за чужими документами за участь в антирадянському русі, і ті хлопці з боївки УПА, що врятували сім'ю мого тестя в 1947 році від смерті, посадивши його з продуктами та якійсь малій станції в потяг, бо у Львові НКВС виловлювала таких "мішочників" і вони пропадали без вісті "вбиті кровожерливими бандерівцями". Тепер ми знаємо правду про їх загибель!. Потім і мій вуйко, і родичі тестя переїхали до Львівської та Івано-франківської області.
Тож не треба нас ділити, ми-єдиний народ від Заходу до Сходу, від Півдня до Півночі!І мені шкода тих, хто цього не зрозумів.
Отож вони повинні бути поруч: і синьо- жовтий, в жовто-блакитний, і малиновий, і червоно-чорний під тризубом Володимира, ми всі русичі-українці!
kudytam _ 22.12.2013 14:44
IP: 95.133.168.---
Николай Злочевский:
kudytam:
Я ще живу на Землі, і хочу ходити житами вдивляючись у блакить небес. На українському прапорі небо вгорі, а хліборобна українська земля – внизу. Все інше – інсинуації і дурість. Коли будемо вже дивитися з небес на землю, тоді прапор буде виглядати за Окарою, невимушено і без перевертання.
Нет, уважаемый kudytam, с точки зрения эзотерики Окара прав. Он как раз предлагает возвратиться к истокам. К флагу действительно украинскому.
Прості інтуїтивні речі не треба нівечити окультизмом, езотерикою тощо. Випєндрьож це все перед простими людьми! Хіба езотерика протиставлена екзотериці? Тільки в голівці, яка не вміщає їх як єдине ціле.
Анатолій Герасимчук _ 22.12.2013 14:36
IP: 193.39.72.---
mr_iceman:
Фігня то все, прапори, кольори... якщо нічого не робити, то нічого не допоможе. Езотерики, аж смішно
Якщо фігня – то яка вам різниця? Перевертайте, як завгодно. Але якщо ви проти, то, схоже, для вас має значення, що зверху – День чи Ніч.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter