ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР – ЗМІНИТИ ДОЛЮ КРАЇНИ! Неполітичні технології ''перезавантаження''

22 грудня 2013, 00:24

Завтра, на черговому Народному Віче, час змінити долю України.

Державний переворот вже неможливий, зміна влади та навіть її окремих представників, судячи з усього, теж.

Але слід змінити те, що ще можна: тонке духовне тіло України. Той самий філософський камінь, вузлик долі, ергрегор, що знаходиться десь глибоко на споді.

Як це зробити?


Для цього існує чимало неполітичних технологій: спільна колективна молитва, читання Псалмів Давидових, коли усі беруться за руки (для чого, думаєте, Шевченко їх перекладав та переспівував?), хресні ходи та ін.

Але завтра можна зробити вже перший крок до нової країни – перевернути нинішній український прапор, відновивши на тонкому та символічному божественну гармонію щодо історичної долі України-Русі.

Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву. Майдан ще не став повноцінним суб'єктом. Але в усіх – і в опозиції, і в майданщиків, і в простих людей є унікальна можливість – створити новий ергрегор, нову долю країни, її нове призначення.

Ергрегори – це, як відомо, згустки смислів, енергій та волі, які генеруються великою кількістю людей. Свій ергрегор має будь-яка держава, народ, цивілізація, релігійна конфесія, політична партія. Містик і візіонер Даниїл Андрєєв (до речі, родич Тараса Шевченка) у книзі "Роза Мира" так писав про ергрегори: "Под эгрегорами понимаются иноматериальные образования, возникающие из некоторых психических выделений человечества над большими коллективами. Эгрегоры лишены духовных монад, но обладают временно сконцентрированным волевым зарядом и эквивалентом сознательности. Свой эгрегор имеет любое государство, даже Люксембург".

Отже, ергрегор України слід негайно змінювати – звісно, це не одноденний процес, але починати треба тут-і-зараз.

Просто перевернути прапор, просто розвернути долю України – від занепаду, ентропії, виродження, неофеодалізму, небуття та мороку – до світлого та гармонійного існування, що живиться божественною енергетикою.

За законами геральдики, світлий колір мусить бути над темним, золотий (жовтий) – над синім чи блакитним.

За законами метафізики та сакральних символів, предвічне (божественне, райське, надматеріальне, золоте) мусить бути над матеріальним (людським, сотвореним, синьо-блакитним).

Хто поділяє профанічну, банально-емпіричну версію, що український прапор – то є чисте небо над золотим колоссям – хай тепер думає, що справжній український прапор – то є сонце над водою Дніпра, в якому було хрещено давню Русь-Україну.

Отже, прапором спротиву бандюкам, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

Якщо комусь подібний підхід здається надто ірраціональним, ось вам раціональне, політично та політологічно обґрунтоване бачення: "свої", тобто прихильники антифеодальної революції, повинні мати свої напівтаємні знаки – наприклад, жовто-блакитний прапор – проти бездушної держави-монстра, яка крокує під синьо-жовтим.

Якщо комусь здається, що спочатку треба перезаснувати чи "перезавантажити" країну, а потім – змінити прапор, то все навпаки: спочатку слід домовитись про прапор, який стане стягом змін та оновлення, а потім вже про самі зміни.

Якщо комусь думається, що прапор догори ногами вішають лише переможені країни, то, як здається, вже 22 роки український прапор перевернутий, наче Україна – це повержена та переможена держава (що, зрештою, є правдою). Хіба не час його повернути на місце?

Завтра, в день Народного Віча, саме ця тема може стати основним порядком денним – бо на інший, більш радикальний, опозиція вчасно не наважилась, а від криків "Геть!" та співів гімну ще ніхто під землю не провалився і на сонці не згинув.

Відважимось на унікальний метафізичний експеримент?P.S.

Пропоную завтра, окрім перевертання прапору, спробувати поскандувати чудове, як на мене, українське прислів'я з позитивним зарядом: "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!".

P.P.S.

А шкода, що "східняки" не навезли в Київ малинових козацьких прапорів – хоча б для культурно-політичної симетрії з бандерівськими червоно-чорними...

powered by lun.ua
Коментарі — 335
Ігор Панчишин _ 23.12.2013 11:41
IP: 46.172.129.---
Все дуже просто – пропор і герб повязані. Зверху (у всіх) країн колір герба, а знизу його тла. І все. А всякі "дізайново смислові уподобання" неправомірні. Чи це тризуб на синьому тлі, чи лев з коронами на синьому тлі. Все треба ставити на свої місця. Без емоцій.
cancer _ 23.12.2013 09:41
IP: 46.211.138.---
Подивіться на зображення Оранти в Софійському соборі жовтий золотий колір зверху
Синій внизу
Такий і має бути наш прапор
Павло Білоус _ 23.12.2013 07:59
IP: 46.118.172.---
Маячня
igor_vt _ 23.12.2013 07:47
IP: 74.125.17.---
oldcaver:
Файна у Вас трава, Андрій! Гпловне, не вживайте "кокс", бо будете, як Таня Ч. бігати по місту і малювати графіті...
То вже не трава.
Таке враження, що кокс.
Любов Чуб _ 23.12.2013 01:37
IP: 37.52.166.---
Bobko Vladislav:
Чому ж остаточно? Президент УНР в екзилі Микола Плав'юк передав грамоту Державного Центру УНР Президентові України Леоніду Кравчуку, що Українська Незалежна Держава, проголошена 24 серпня 1991 року, є правонаступницею УНР. Пауза в 70 років пояснюється об'єктивними історичними обставинами. Людські ж втрати, діійсно, тоді були, але кількість полеглих під жовто-синім прапором набагато перевищила їх число. До речі, нагадайте: під жовто-синім (блакитним) прапором скільки тривала незалежність України?
Bobko Vladislav _ 22.12.2013 22:08
IP: 77.121.255.---
Любов Чуб:
Синьо-жовтий прапор, саме той що маємо зараз, запровадив Скоропадський. Саме під цим прапором остаточно втратили даровану ревоволюцією незалежність і зазнали численні людські втрати.
Любов Чуб _ 22.12.2013 21:49
IP: 37.52.166.---
Авторе! Не робіть помилки і не вносьте в голови людей облуду! Синій колір – колір духовності, а не матерії! Зверніться до джерел наших прадавніх предків! І санскрит, і Велескнига свідчать, що Духовний світ (Царство Духу) смволізується синім кольором. І наука фізика (фізика світла) підтверджує, що синій має більшу внутрішню енергію (потенціал, скриту енергію) за жовтий. Відкрийте підручник з фізики! І Історія свідчить: жовто-синій прапор не приніс нам незалежності, зате приніс багато крові і смертей. Нинішній же прапор приніс нам незалежність, яку ми маємо вже 22 роки. А те, що ми так живемо, не прапор винний, а ми самі! Саме нинішній прапор пробудив нас від зомбування на "покращення вже сьогодні" і очікування великих статків. Саме під синьо-жовтим головним символом постав Майдан! Не збивайте людей своїми облудливими, не аргументованими і нічим не підтвердженими висновками. Не грішить перед Майбутнім! Воно у нас буде утверджуватися під нинішним, синьо-жовтим прапором!
Жрица _ 22.12.2013 21:45
IP: 95.111.213.---
Мені подобається жовто-блакитний прапор, він більш гармонійний, більш врівноважений. Але в нашому наелектризованому суспільстві навіть переверт прапора може призвести до нової площини протистояння, як між тими, наприклад, хто двома пальцями хреститься і трьома.
Николай Злочевский _ 22.12.2013 21:13
IP: 46.211.231.---
ym:
Николай Злочевский:+1501!
Абсолютно поддерживаю. Знаете, даже если и знания глубже, но не настолько, чтоб убеждать. Тем более, что и сам не особо убежден в нем.
Именно! А как же можно в таких вещах вообще быть убежденным? Только если у самого был такой живой опыт, и ты ясно представляешь, о чем вообще говоришь, а рассказывать о том, что где-то прочитал, и я неплохо умею, но это немного из другой оперы. Можно просто предложить свой вариант в надежде на то, что с тобой согласится достаточное число людей, но в этом случае речь будет идти лишь о договренности группы людей, но уж никак не о торжестве какой-то духовности или истины.
Все верно!
Заходите на блог Гриценко. Интересно.
Витос Мовчан _ 22.12.2013 20:30
IP: 193.200.68.---
А що? В цьому щось є!...
Светлана Кондрашова _ 22.12.2013 20:23
IP: 46.33.231.---
Республіка:
Абсолютно согласна, уже существующая конституция вернувшись в тело 2004 г, абсолютно пригодна, адаптирована. И не надо огороды городить, так можно до такой анархии дойти, что будет МОРОК. Тот кто это предложил – самовлюблённый идиот или провокатор. Политикам оппозиционерам: Хватит прапорами махать на Майдане! Юлю вытаскивать (не сейчас!), идите и договаривайтесь с лояльными регионалами, переформатируйте большинство в Раде, договаривайтесь, убеждайте, включайте мозги!!! И не дай вам БОГ, манипулировать сознанием народа, поверьте у него мудрости и воли по более вашего будет. Политтехнологии не пройдут ни Тульчинова ни других...
ym _ 22.12.2013 20:13
IP: 93.72.85.---
Николай Злочевский:
+1501!
Абсолютно поддерживаю. Знаете, даже если и знания глубже, но не настолько, чтоб убеждать. Тем более, что и сам не особо убежден в нем.
Именно! А как же можно в таких вещах вообще быть убежденным? Только если у самого был такой живой опыт, и ты ясно представляешь, о чем вообще говоришь, а рассказывать о том, что где-то прочитал, и я неплохо умею, но это немного из другой оперы. Можно просто предложить свой вариант в надежде на то, что с тобой согласится достаточное число людей, но в этом случае речь будет идти лишь о договренности группы людей, но уж никак не о торжестве какой-то духовности или истины.
Николай Злочевский _ 22.12.2013 19:58
IP: 46.211.231.---
tuskarora:
Николай Злочевский:
-Graffo-:Бачите пане Стакан Стаканич Графин, сумчани краще знають Вітька телепня, ніж львівяни.
100%, що краще. он на конкурсі літРПГ оповідання навіть тему один сумський автор крутонув, що Ющ – ельф, Юлька – гномка, і вони зі совго світу в наш гратися повадилися (в сенсі не тіки ці двоє, до орка Януковича сюжет не дійшов, правда). Квест Сергій Моша в гугль якшо комусь цікаво))) погляд на наш світ як на ММОРГ для мешканців інших світів...
Всякі бувають автори.
Николай Злочевский _ 22.12.2013 19:55
IP: 46.211.231.---
Bobko Vladislav:
Николай Злочевский:
kudytam:
Я живу на Землі, і хочу ходити житами вдивляючись у блакить небес. На укр. прапорі небо вгорі, а хліборобна українська земля – внизу. Все інше – інсинуації і дурість. Коли будемо вже дивитися з небес на землю, тоді прапор буде виглядати за Окарою, невимушено і без перевертання.
Нет, уважаемый kudytam, с точки зрения эзотерики Окара прав. Он как раз предлагает возвратиться к истокам. К флагу действительно украинскому.
Прості інтуїтивні речі не треба нівечити окультизмом, езотерикою тощо. Випєндрьож це все перед простими людьми! Хіба езотерика протиставлена екзотериці? Тільки в голівці, яка не вміщає їх як єдине ціле.
У давнину таким речам наші предки приділяли увагу. Але, якщо Вам все одно, то і хай буде все одно. Таких більшість.
Це та більшість, котру цікавить Х-фактор, а не історія України і її символів.
Напевно,так.
Николай Злочевский _ 22.12.2013 19:45
IP: 46.211.231.---
ym:
Николай Злочевский:

Вот видите, уважаемый Николай, почему я так скептически отношусь к дискуссиям в подобном ключе. В который раз мы убедились, насколько виртуозно человеский разум умеет "обосновать" не только практически любое утверждение, но и утвердение, полностью ему противоположное, тоже. Наверное, это все идет от очень глубокого "знания" обсуждаемого предмета;-)
+1501!
Абсолютно поддерживаю. Знаете, даже если и знания глубже, но не настолько, чтоб убеждать. Тем более, что и сам не особо убежден в нем.
Республіка _ 22.12.2013 19:32
IP: 213.111.80.---
"основні політичні завдання новоствореного народного об'єднання "Майдан" – це відновлення політичного балансу в Україні і нова Конституція" – чому завданням об'єднання "Майдан" визначено НОВУ Конституцію? В Україні має бути чинною Конституція редакції 2004 року: саме така Конституція була чинною в Україні від 2006 р. по 2010 рік; саме за такої Конституції в Україні відбувалися Вибори Президента України, ВР України, місцевих Рад; саме на таку Конституцію, як Основний Закон України, посилалися суди усіх інстанцій при прийнятті рішень, доленосних для багатьох тисяч громадян України; саме такій Конституції відповідали Законопроект N 4180, щодо якого КС України дав Висновок від 12. 10. 2004, та ЗУ "Про внесення змін до Конституції України" від 8. 12. 2004 р. N 2222-IV. Про НОВА Конституцію правомірно ЗАЯВЛЯТИ лише на підставі її ухвалення Всеукраїнським РЕФЕРЕНДУМОМ!!!
Юрій Де _ 22.12.2013 19:22
IP: 91.124.255.---
Відволікання від насущного. Люди сидять, або їх тягають на допити. Овочі себе доволі комфортно почувають. Може краще виловлювати і ставити з ніг на голову, як вони поставили державу?
Юрій Де _ 22.12.2013 19:22
IP: 91.124.255.---
Відволікання від насущного. Люди сидять, або їх тягають на допити. Овочі себе доволі комфортно почувають. Може краще виловлювати і ставити з ніг на голову, як вони поставили державу?
tuskarora _ 22.12.2013 18:23
IP: 94.153.84.---
Николай Злочевский:
-Graffo-:Бачите пане Стакан Стаканич Графин, сумчани краще знають Вітька телепня, ніж львівяни.
100%, що краще. он на конкурсі літРПГ оповідання навіть тему один сумський автор крутонув, що Ющ – ельф, Юлька – гномка, і вони зі совго світу в наш гратися повадилися (в сенсі не тіки ці двоє, до орка Януковича сюжет не дійшов, правда). Квест Сергій Моша в гугль якшо комусь цікаво))) погляд на наш світ як на ММОРГ для мешканців інших світів...
Bobko Vladislav _ 22.12.2013 18:22
IP: 77.121.255.---
Николай Злочевский:
kudytam:
Николай Злочевский:
kudytam:
Я ще живу на Землі, і хочу ходити житами вдивляючись у блакить небес. На українському прапорі небо вгорі, а хліборобна українська земля – внизу. Все інше – інсинуації і дурість. Коли будемо вже дивитися з небес на землю, тоді прапор буде виглядати за Окарою, невимушено і без перевертання.
Нет, уважаемый kudytam, с точки зрения эзотерики Окара прав. Он как раз предлагает возвратиться к истокам. К флагу действительно украинскому.
Прості інтуїтивні речі не треба нівечити окультизмом, езотерикою тощо. Випєндрьож це все перед простими людьми! Хіба езотерика протиставлена екзотериці? Тільки в голівці, яка не вміщає їх як єдине ціле.
У давнину таким речам наші предки приділяли увагу. Але, якщо Вам все одно, то і хай буде все одно. Таких більшість.
Це саме та більшість, котру цікавить Х-фактор, а не історія України і її символів.
ym _ 22.12.2013 18:16
IP: 93.72.85.---
Анатолій Герасимчук:
Тимофій Неїжсало:
Не почули Окару сьогодні на Віче. А жаль.
Маса інерційна. Її важко зрушити – як застояне болото.
Ну, тепер хоча б буде зрозумілою причина можливих невдач:)
ym _ 22.12.2013 18:09
IP: 93.72.85.---
Николай Злочевский:

Вот видите, уважаемый Николай, почему я так скептически отношусь к дискуссиям в подобном ключе. В который раз мы убедились, насколько виртуозно человеский разум умеет "обосновать" не только практически любое утверждение, но и утвердение, полностью ему противоположное, тоже. Наверное, это все идет от очень глубокого "знания" обсуждаемого предмета;-)
kudytam _ 22.12.2013 18:00
IP: 95.133.168.---
Я ще живу на Землі, і хочу ходити житами вдивляючись у блакить небес. На українському прапорі небо вгорі, а хліборобна українська земля – внизу. Все інше – інсинуації і дурість. Коли будемо вже дивитися з небес на землю, тоді прапор буде виглядати за Окарою, невимушено і без перевертання.
Анатолій Герасимчук _ 22.12.2013 17:59
IP: 193.39.72.---
Тимофій Неїжсало:
Не почули Окару сьогодні на Віче. А жаль.
Маса інерційна. Її важко зрушити – як застояне болото.
Lyubov Chub _ 22.12.2013 17:48
IP: 37.52.166.---
Продовження. Золотий колір вабить, як і все матеріальне, том у він здавна популярний у геральдистів. Але він не є кольором духовності. Він закликає творити матеріальні речі! Про фізику світла, яка підтверджує більшу внутрішню енергію синього, вже йшлося. А ось і історичний аргумент: саме під жовто-синім прапором пролилося море крові, а незалежність України була лише мрією. Під синє-жовтим прапором ми існуємо незалежними вже 22 роки і під цим прапором маємо розбудовувати Духовну Державу! Те, що ми її досі не збудували, пояснює наша байдужість і захоплення матеріальним (підвищення рівня життя). До чого тут прапор? Прапор, навпаки, нам вказував, які саме цінності ми маємо шанувати. Але ми не звертали на це увагу і довірилися тим, хто обіцяв вже сьогодні заможне життя. Конфлікт між нашим головним символом, що звав до ДУХОВНОСТІ, і нашими мріями скоріше стати заможними, привів до Майдану. Туди, де ставиться ГІДНІСТЬ як духовна сутність на перше місце. Тож прапор у нас правильний!
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter