ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР – ЗМІНИТИ ДОЛЮ КРАЇНИ! Неполітичні технології ''перезавантаження''

22 грудня 2013, 00:24

Завтра, на черговому Народному Віче, час змінити долю України.

Державний переворот вже неможливий, зміна влади та навіть її окремих представників, судячи з усього, теж.

Але слід змінити те, що ще можна: тонке духовне тіло України. Той самий філософський камінь, вузлик долі, ергрегор, що знаходиться десь глибоко на споді.

Як це зробити?


Для цього існує чимало неполітичних технологій: спільна колективна молитва, читання Псалмів Давидових, коли усі беруться за руки (для чого, думаєте, Шевченко їх перекладав та переспівував?), хресні ходи та ін.

Але завтра можна зробити вже перший крок до нової країни – перевернути нинішній український прапор, відновивши на тонкому та символічному божественну гармонію щодо історичної долі України-Русі.

Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву. Майдан ще не став повноцінним суб'єктом. Але в усіх – і в опозиції, і в майданщиків, і в простих людей є унікальна можливість – створити новий ергрегор, нову долю країни, її нове призначення.

Ергрегори – це, як відомо, згустки смислів, енергій та волі, які генеруються великою кількістю людей. Свій ергрегор має будь-яка держава, народ, цивілізація, релігійна конфесія, політична партія. Містик і візіонер Даниїл Андрєєв (до речі, родич Тараса Шевченка) у книзі "Роза Мира" так писав про ергрегори: "Под эгрегорами понимаются иноматериальные образования, возникающие из некоторых психических выделений человечества над большими коллективами. Эгрегоры лишены духовных монад, но обладают временно сконцентрированным волевым зарядом и эквивалентом сознательности. Свой эгрегор имеет любое государство, даже Люксембург".

Отже, ергрегор України слід негайно змінювати – звісно, це не одноденний процес, але починати треба тут-і-зараз.

Просто перевернути прапор, просто розвернути долю України – від занепаду, ентропії, виродження, неофеодалізму, небуття та мороку – до світлого та гармонійного існування, що живиться божественною енергетикою.

За законами геральдики, світлий колір мусить бути над темним, золотий (жовтий) – над синім чи блакитним.

За законами метафізики та сакральних символів, предвічне (божественне, райське, надматеріальне, золоте) мусить бути над матеріальним (людським, сотвореним, синьо-блакитним).

Хто поділяє профанічну, банально-емпіричну версію, що український прапор – то є чисте небо над золотим колоссям – хай тепер думає, що справжній український прапор – то є сонце над водою Дніпра, в якому було хрещено давню Русь-Україну.

Отже, прапором спротиву бандюкам, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

Якщо комусь подібний підхід здається надто ірраціональним, ось вам раціональне, політично та політологічно обґрунтоване бачення: "свої", тобто прихильники антифеодальної революції, повинні мати свої напівтаємні знаки – наприклад, жовто-блакитний прапор – проти бездушної держави-монстра, яка крокує під синьо-жовтим.

Якщо комусь здається, що спочатку треба перезаснувати чи "перезавантажити" країну, а потім – змінити прапор, то все навпаки: спочатку слід домовитись про прапор, який стане стягом змін та оновлення, а потім вже про самі зміни.

Якщо комусь думається, що прапор догори ногами вішають лише переможені країни, то, як здається, вже 22 роки український прапор перевернутий, наче Україна – це повержена та переможена держава (що, зрештою, є правдою). Хіба не час його повернути на місце?

Завтра, в день Народного Віча, саме ця тема може стати основним порядком денним – бо на інший, більш радикальний, опозиція вчасно не наважилась, а від криків "Геть!" та співів гімну ще ніхто під землю не провалився і на сонці не згинув.

Відважимось на унікальний метафізичний експеримент?P.S.

Пропоную завтра, окрім перевертання прапору, спробувати поскандувати чудове, як на мене, українське прислів'я з позитивним зарядом: "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!".

P.P.S.

А шкода, що "східняки" не навезли в Київ малинових козацьких прапорів – хоча б для культурно-політичної симетрії з бандерівськими червоно-чорними...

powered by lun.ua
Коментарі — 335
Любов Чуб _ 25.12.2013 18:58
IP: 37.53.214.---
Анатолій Герасимчук:
Ще не звернулись до Вікіпедії? Дарма.:)) А шапку свою, що горить, можете затушити ПРОСВІТОЮ і ВМІННЯМ ЦИВІЛІЗОВАНО СПІЛКУВАТИСЯ. Тож гасіть, поки зовсім не згоріла.:)))))
Анатолій Герасимчук _ 25.12.2013 18:07
IP: 193.39.72.---
Lyubov Chub:
"Держи вора" как правило кричит сам вор.
І шапка горить також на злодію.
Lyubov Chub _ 25.12.2013 17:15
IP: 178.95.239.---
Анатолій Герасимчук:
1. Усі аргументи – в моїх коментарях. Ваше небажання читати мої коментарі не означає, що аргументів нема. 2. А матеріал автора ви читали? Таке враження, що – ні. Або не знаєте, чим відрізняються слова "думка" і "пропозиція з елементами заклику". Тож спочатку навчіться бачити різницю, а заодно зверніться хоча б до Вікіпедії і подивіться, що означає слово "тролити". Просто раджу:). Інакше ще не раз можете опинитися в негарній і незручній для вас ситуації.:)))
Анатолій Герасимчук _ 25.12.2013 14:35
IP: 193.39.72.---
Lyubov Chub:
Жодного аргументу з "рідних писемних джерел та історії рідної української землі" ттим быльше "аргументів з даними науки фізики про світло" у вас нема і бути неможе – навіщо городити городи зі своєї уяви?)
Шановний автор написав свою думку – вам хочеться її затроллити? Так непокоїть і пече? З чого б це?
Lyubov Chub _ 25.12.2013 14:22
IP: 37.54.164.---
Анатолій Герасимчук:
Дуже знайоме явище: коли нема вагомих аргументів, переходять на особистості. Думаю, назва цього явища Вам відома. Та й те, яким словом іменуються в інтернеті такі особи, – теж, сподіваюсь, для Вас не є таїною... Шановний, я використала аргументи на користь СИНЬО-ЖОВТОГО прапора з рідних писемних джерел та історії рідної української землі, підкріпивши ці аргументи даними науки фізики про світло. І не притягувала "за вуха" твердження іноземців (з Китаю, напр.), які, можливо, і відповідають їхній (зокрема китайській) дійсності, але "у нашому домі – своя правда". Тож Ваше гостре зауваження направте ліпше самому собі.
Ольга Владимирова _ 25.12.2013 05:14
IP: 94.232.213.---
Наші предки боготворили небо, вважаючи його "нетлінною ризою Господньою", вічним царством, з якого ллються сонячні промені та падає животворний дощ.
Для всеплодючої Матері-Землі Небо – це Вогонь і Вода, які разом із Сонцем приходять на землю задля життя людини, урожаю, припліду худоби тощо

Якщо в символіці Вода знаходиться над Вогнем, то вогонь, звісно, погасне і світова гармонія порушиться.
З "Велесової книги": "Се ворогам казали: зникніть, яко тьма по сонцю".
В нашому Гімні це звучить: "Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці".
Для гармонії Сонце має бути над Водою, а наш прапор – Жовто-Блакитний.
Анатолій Герасимчук _ 25.12.2013 00:12
IP: 193.39.72.---
Любов Чуб:
Пані Любов, схоже, що Ваш народ, і Український народ – то різні народи)
Любов Чуб _ 24.12.2013 22:35
IP: 37.52.166.---
Анатолій Герасимчук:
Саме це про Сваргу я і писала коментарем нижче: Свар-лока – один из семи небесных миров (лок) в мифологии индуизма, являющийся небесами и раем бога Индры, его царство индра-лока", "в славянской мифологии – небесное царство богов". Хіба ви не читали?:))) Стосовно ж Ваших дописів – то це всього лише емоції і суб'єктивні висновки (про арійців, іудеїв) ((((. Я ж навела аргументи, базовані на духовних знаннях наших прадавніх предків та вказала джерела цих знань, а також на наукових даних (фізика світла) та логіці історичних подій. Не грайтеся з подібними "революційними" ідеями -перевертнями, нічим не підтвердженими. Шкода, що автор не хоче опуститися до рівня спілкування зі своїми читачами. А колись спілкувався... Чи не має аргументів для дискусії? Одні емоції і домисли... Прикро...Окара-Окара...
Анатолий Радишевский _ 24.12.2013 17:52
IP: 94.248.39.---
Я этого момента так долго ждал! Конечно край необходимо перевернуть флаг! Это первое! Второе: Посмотрите внимательно на Тризуб, - это же падающая вниз птица (может даже это птица Феникс), но падающая, а не взмывающая ввысь! Ведь это кошмар! Как можно этого не видеть или видеть и терпеть? Помогите птице (Украине) взлететь! Я вас всех благаю! Это же так просто! Но как это жизненно важно! Кто это может сделать? Сделайте, ЛЮДИ! Сделайте это хотя бы на Майдане!
Yurkiv _ 24.12.2013 16:40
IP: 74.125.181.---
А може спочатку поставимо "на ноги" Державний Гімн України?

І співатимемо "Ще не вмерла УкраїнА", а не "УкраїнИ"!

Так, як це було задумано авторами, і з Великим Змістом?

Хто не розуміє про що йде мова, поясню словами польського Державного Гімну:

"Jeszcze Polska nie zginela,
KIEDY MY ZYJEMY..."
Анатолій Герасимчук _ 24.12.2013 10:20
IP: 193.39.72.---
Любов Чуб:
Сварга – всього лиш один з семи світів бога Індри)
Але суть не в тому) Желтый и синий – это два божественных цвета. Сочетание их дает жизнь. В природе все – как День и Ночь – находится в гармонии. И в постоянной борьбе друг с другом.
И народы отображают эту борьбу тоже. Есть народы, предпочитающие синий цвет, есть народы, предпочитающие желтый цвет. Арийцы – это народ Солнца. Князь Владимир-Солнышко – это оттуда. А синий цвет священным есть у евреев. Именно такого цвета у них молитвенное покрывало. Желтым цветом у евреев клеймили... То есть, каждому народу свое. Если вам ближе синий цвет – который у славян ассоциировался с горем и бесовским миром – то это ваш выбор. Каждому – свое)
Ольга Владимирова _ 24.12.2013 08:27
IP: 94.232.213.---
Партия "голубых" правит: что наш флаг и подтверждает: ((
Roman Nichik _ 24.12.2013 00:45
IP: 74.125.181.---
Країна втрачає свою рівновагу,
Доведена вже до руйнації.
Та дати не можна Орді перевагу,
Бо є у нас відповідь нації.
Коли наступає зневіра до всього
Й державний свій напрям втрачаємо,
Куди ж нам звертатися вже та до кого?
Можливо не там ми шукаємо?
Не в Заході й Сході напевно проблема,
Не в поглядах на ситуацію.
Прогнила вся наскрізь провладна система
І справа йде до деградації.
Потрібно вже рішення швидко приймати:
Ми зможемо, в нас це закладено.
Не можна державність так просто віддати,
Багато життів в неї вкладено!
Роман Нічік 2.11.2013
Любов Чуб _ 23.12.2013 22:25
IP: 37.52.166.---
Про Сваргу синю йдеться у Велескнизі: "І так маємо глядіти степи райські на небі, яке є синім, а та синь іде од бога Сварго" (д.26) та на інших дощечках. А ось іще як гарно: "отці наші в небі синьому дивляться на нас і підбадьорливо посміхаються" (д.8 (2)). Які ще докази потрібні для того, щоби переконатися, що духовність символізується саме СИНІМ кольором! Стосовно геральдики. Геральдисти – також люди:), причому "пов'язані" необхідністю використання яскравих, гарячих кольорів, серед яких золотий – найперший. Але це зовсім не означає, що золотий – колір духовності! Та і історія підказує: незалежність ми маємо вже 22 роки саме під нинішнім прапором. Під жовто-синім прапором незалежної України не було! Натомість пролилося багато крові. Історичні та наукові дані, писемні джерела дають аргументи на користь синьо-жовтого прапора! Не ставте все догори дригом!
Любов Чуб _ 23.12.2013 22:21
IP: 37.52.166.---
До речі твердження, що люди – то лише матерія, також хибне! Саме люди є носіями духовності на планеті Земля. В кожній людині поєднується і матеріальне, і духовне. Варто також звернутися до знань наших прапредків. Санскрит: "свах" – світ Сварга, верхнє небо із запасами води, похідне "свахгатім" – шлях у небеса, "свадхістхана" – обитель життєвої сили, "сватхарма" – справедливість, "свадха" – пожертва. "Сварга (санскр. स्वर्ग, Svarga IAST), Свар-лока – один из семи небесных миров (лок) в мифологии индуизма, являющийся небесами и раем бога Индры, его царство индра-лока", "в славянской мифологии – небесное царство богов".
Любов Чуб _ 23.12.2013 22:16
IP: 37.52.166.---
Анатолій Герасимчук:
Про тепле і холодне. Ви визначаєте символіку кольорів стосовно категорій "матерія" і "духовність" по температурі цих категорій?:) Діти-школярі знають і інше: у спектрі світла саме синій колір має БІЛЬШУ внутрішню (фотонну) енергію, ніж жовтий колір. Жовтий, дійсно, активніший – за рахунок своєї зовнішньої енергії творення МАТЕРІЇ! Він, дійсно, може бути символом сонячного світла, енергії... Але до чого тут Духовність людини, народу, країни? Сонце – це матеріальна субстанція, зоря, яка творить МАТЕРІЮ (чи сприяє її творенню), простіше – речовину. І лише за певних умов, які можна розцінювати дійсно як Божествений посил для формування розуму, інтелекту і духовності ЛЮДИНИ, виникає вода з божественною властивістю – творити органічне життя. Вода має дивовижні властивості – пам'ять, здатність до структуризації, самоочищення і т.д. Яка ще речовина має все це? Саме ВОДА є запорукою Духовності!
Анатолій Герасимчук _ 23.12.2013 20:34
IP: 193.39.72.---
Але, тим не менше, треба визначатись – бо наша символіка – то вам не так все просто)
Анатолій Герасимчук _ 23.12.2013 20:30
IP: 193.39.72.---
Между прочим, наши предки-славяне чтили одинаково и Белобога, и Чернобога. У первого они просили добра, у второго – чтобы не делал зла. Сегодня этих Богов называют по-другому)
Анатолій Герасимчук _ 23.12.2013 20:27
IP: 193.39.72.---
Желтый и синий – это два божественных цвета. Сочетание их дает жизнь. В природе все – как День и Ночь – находится в гармонии. Есть народы, предпочитающие синий цвет, есть народы, предпочитающие желтый цвет. Арийцы – это народ Солнца.
Распределение это – везде. Даже в паре муж-жена. Не зря Христос – это символ Желтого, а Богородица – символ синего.
Но всегда важно – что выше, что преобладает, что правит народами и людьми.
Анатолій Герасимчук _ 23.12.2013 20:21
IP: 193.39.72.---
в церкви Желтый цвет – это цвет золота. Поэтому именно желтый цвет называют Царским.
Кого часто в песнопениях Церковь именует Царём?
Христа Спасителя, Который утвердил здесь на земле Церковь Христову и поставил в ней Своих служителей – апостолов и их последователей.
Не случайно и один из волхвов принёс в дар Христу золото: он принёс Ему золото как Царю. Вспомним и о том, что врата, чрез которые во время Божественной Литургии невидимо проходит Христос, также называются царскими.
Не случайно поэтому жёлтый цвет богослужебных облачений является наиболее часто используемым. Именно в жёлтые одеяния облачаются священники в воскресные дни (когда прославляется Христос, его победа над силами ада).
Кроме того, облачения желтого цвета полагаются и в дни памяти апостолов, пророков, святителей – то есть тех святых, которые своим служением в Церкви напоминали Христа Спасителя: просвещали людей, призывали к покаянию, раскрывали Божественные истины, совершали таинства, будучи священниками.
Анатолій Герасимчук _ 23.12.2013 20:16
IP: 193.39.72.---
ой, светофоры у японцев как и у нас)
Анатолій Герасимчук _ 23.12.2013 20:15
IP: 193.39.72.---
У японцев и китайцев желто-золотистый цвет символизирует императорскую власть, божественную власть, синий цвет – цвет воды, цвет запрета на светофорах)
Анатолій Герасимчук _ 23.12.2013 20:07
IP: 193.39.72.---
кстати, для евреев синий цвет – священный. Именно такого цвета их молитвенное покрывало.
Желтым цветом у евреев клеймили...
Никола Коваль _ 23.12.2013 19:57
IP: 77.222.128.---
Потрібно провести експеримент – о другій годині ночі розбудити кожного українця і запитати колір прапора. Мабуть більшість відповість, що жовто-блакитний.
Myco _ 23.12.2013 18:59
IP: 37.115.154.---
До речі, Громадянський рух "Спільна Справа" вже перевернув прапор саме на жовто-блакитний!
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter