Сергій Пантюк Український письменник

Чим Яворівський кращий од Табачніка?

22 грудня 2012, 20:14

З великими від здивування очима прочитав інформацію про те, що на посаду голови Комітету з питань культури і духовності ВР України "Батьківщина" знову пропонує людину, яка ніколи не мала нічого спільного ані з духовністю, ані з культурою. Ім'я цього претендента – Володимир Яворівський.

Ну не можу я зрозуміти отаких кроків, хто і що б мені не казав. І навіть кинута одним поважним паном фраза "Так, це сучий син. Але ж наш сучий син!" теж виглядає мало переконливою. Я завжди звик називати негідника негідником, а злодія злодієм. Цього мене навчили ще в дитинстві книжки, які читав. А ще ті книжки навчили мене самого не жити так, щоб люди пальцями тицяли. І щоб очей у сірка позичати не доводилося.

Єдиний контр-аргумент, який мені можуть запропонувати опоненти – так В. Яворівський же виграв мажоритарку! Але це теж не так, бо виграв не Яворівський, а "єдиний опозиційний кандидат". Навіть якби Міккі Маус балотувався у Києві під цим брендом, теж би виграв. Але головне не це.

Відпрацювавши понад рік на посаді секретаря національної Спілки письменників України, я отримав змогу донесхочу "понасолоджуватися" наслідками "культурної" та "духовної" діяльності пана Яворівського. Сказати, що це жах, буде нічого не сказати. Куди не ткнись – всюди купа відвертого криміналу.

Письменницька поліклініка на вул. Рейтарській (біля Золотих воріт) продана за ціною трикімнатної квартири. І не просто так продана, а за підробними документами. За Статутом НСПУ, навіть найменше відчудження майна відбувається за рішенням Ради – найвищого органу між з'їздами. Такого рішення не було, про це у письмовій формі заявили всі тодішні члени Ради. Власне, крім одного – такого собі Анатолія Гая, який досі працює підбрехачем у Яворівського. Але то окрема тема. До речі, продавши поліклініку, яворівська команда навіть податку з оборудки не сплатила – зараз є всі шанси паралізувати діяльність НСПУ роки на два. Бо ті борги (з пенею – це понад 3 млн. грн) тепер висять, і їх хтось таки має сплатити. Бажано, щоб цим "хтосем" став наш пан Яворівський, причому особисто!

Знищено і продано неодмінну письменницьку реліквію – кав'ярню "Еней", стіни якої були розписані відомим художником Анатолієм Базилевичем. У персонажах "Енеїди" на унікальних фресках легко впізнавалися українські класики, панувала дуже тепла атмосфера. Зараз у тому приміщенні гіпер-крутий ресторан "Сад", власники якого – представники російського капіталу – тепер (завдяки "високодуховному" Яворівському!) претендують (увага!) на 50% відсотків власності Будинку письменників на Банковій, 2!

Таких штучок пан Яворівський, перебуваючи на посаді голови НСПУ і водночас – згаданого вище Комітету з питань культури і духовності, натворив чимало. І у пресі про це неодноразово повідомлялося, і кримінальні справи відкриті. Тому письменники й погнали В.Яворівського поганою мітлою з керівної посади, не бажаючи більше все це терпіти. Думаєте, він покаявся? Ага! Більше того, продовжує свою чорну справу – через згаданого вище А.Гая розповсюджувалися чутки, ніби це наша команда хоче продати партії регіонів Будинок письменників на Банковій. Більшого цинізму годі й шукати.

І останнє. Хочу запитати у шановного товариства, може хтось знає: а що такого важливого для країни зробив пан Яворівський, протираючи штани на чолі Комітету з питань культури і духовності у попередній каденції? Агов, друзі письменники, художники, співаки, видавці! Може то лише я нічого не помітив? Підкажіть...

Звідси й виникла думка, яку виніс у заголовок – а чим Яворівський кращий за Табачніка? Табачнік робить Україні шкоду своїми діями, а Яворівський – і діями, і бездіяльністю. Не хотілося б критикувати "оновлену" "Батьківщину", але чому вона досі не очистилася від такого вразливого суб'єкта, та ще й продовжує його пхати на ключову для українства посаду, жодною логікою пояснити не можу. Хіба що – кулуарними домовленостями із владою. Але то вже хай буде на їхній совісті...

powered by lun.ua
Коментарі — 234
Penrov _ 04.01.2013 02:31
IP: 46.200.22.---
Roman Kushyna:
YAVORIVSKYI --better then Tabachnyk and Pantiuk together.
huijerivskyi – better then YAVORIVSKYI and Tabachnyk and Pantiuk together.
Опаскудили весь звездеж. Козлы опять в огороде. И мы, опять, на своем месте – в ж...пе, куда нас,
при помощи таких как яворивский, загнали.
Ігор Тітик _ 30.12.2012 01:44
IP: 46.118.125.---
Я скромний і заангажований...я про вірші Сирожи.Бо Він не надрукує.На захист свого хисту.А поет Він КЛАСНИЙ!!!!!!!!!пОСЛУХАЙТЕ,ПО ЛАНЦІ prostopleer.com/tracks/4610442S00V І вгадайте,ХТО грає на скрипці!І це не Сергій!
Сергій Пантюк _ 29.12.2012 19:05
IP: 178.150.15.---
Мені написав шанований мною письменник і громадський діяч Роман Коваль і попрохав розмістити його коментар, що я і роблю:

"ВМШ п. Сергієві Лучканину

Шановний пане Сергію!
Дякую, що Ви повідомити мене про оці коментарі. Про них я не знав. Їх не писав. З Пантюком Сергієм у мене нормальні стосунки. Його критику Яворівського вважаю принциповою, справедливою і правдивою. Хоч лексику я би обирав іншу. Тож це якась провокація, очевидно, проти мене. Отже, ще раз стверджую, що наступних слів я не писав:

Roman Koval:
Свиня не може без калюжі...
Це, до речі, ще не самі придуркуваті та брудні "поезії" Пантюка. До того ж, цей "поет" вчить молодих поетів правильно писати.
Я дурію в цьому зоопарку!

Прошу, якщо Ваша ласка, помістити моє спростування, бо я не знаю як це зробити.
З повагою
Роман КОВАЛЬ
30 грудня 2012 р.
kokach8 _ 29.12.2012 16:51
IP: 78.137.26.---
Пам"ятаю, С.П. видав якусь книжку про донецьку мафію, зкомпільовану із застарілого матеріалу з донецької регіональної газети "Остров". За ці матеріали уже усі, хто треба, отримали відплату від "братків"... тобто сам матеріал був уже, як то кажуть, "второй свежести". Тут С.П. видає, значить, цю книжку, нібито навіть без посилань на першоджерело, і робить із цією книжкою тур Україною, видаючи себе за "борця з мафією", продаючи її, як на ті часи, за досить-таки шалені гроші, щось чи то 70, чи то 100 гривень. І люди із Західної та Центральної України, не маючи інформації про існування газети "Острів", гадали, що то найсвіжіша сенсація...

Цитата з сайту "Остров" (12.11.2007):"Журналист Владимир Бойко просит Генеральную прокуратуру Украины возбудить уголовное дело против..., Сергея Пантюка, Евгения Золотарева, Андрея Юсова и..., которые представляют редакционный совет книги "Донецкая мафия. Перезагрузка", за нарушение авторских прав."
kokach8 _ 29.12.2012 16:38
IP: 78.137.26.---
europan:
2) блискучий публіцист, якій мав прекрасну програму на українському радіо, закриту після приходу Овоча
Передачу "20 хвилин з Володимиром Яворівським" закрили ще при Ющенкові. Дуже добре пригадую ту останню (чи одну з останніх) передач, у котрій Яворівський скаржився на Ющенка, що той дав команду закрити його передачу, перераховував усі свої заслуги перед ним, і тому подібне.
Faultfinder _ 24.12.2012 19:50
IP: 46.98.133.---
Так звані "творчі спілки" – це жахливий виплодок радянської системи. Є деякі професії, і "письменник" серед них, які занадто індивідуальні та внутрішньо конкурентні, щоб бути обмежені будь-якими формалізованими "спілками". Так ми дойдемо і до вивертів на кшталт "спілка митрополитів", "спілка регулювальників дорожнього руху", "спілка віце-прем'єрів уряду", або "спілка президентів". Це ж маразм, шановне панство...
vixola _ 24.12.2012 19:03
IP: 92.112.19.---
Roman Koval:
Свиня не може без калюжі...
Це, до речі, ще не самі придуркуваті та брудні "поезії" Пантюка. До того ж, цей "поет" вчить молодих поетів правильно писати.
Я дурію в цьому зоопарку!
UTC _ 24.12.2012 17:06
IP: 77.91.149.---
Яворівський, що ти зробив із газетою "Літ. Україна". Читати не можливо, рівень радянської районки. Де ти знайшов того головреда, хто він цей сергій козак? Він що, письменник, моральний авторитет? Чому в ЛУ працюють лише дєвочки із інституту поплавського?! Може, хто скаже, що твориться з ЛУ?
Roman Koval _ 24.12.2012 17:05
IP: 188.190.0.---
Сергій Пантюк Поезія

(Невже таки ніхто ніколи не читав?)

У вінок Кобзареві sliva.org.ua/?p=78

У провінційному місті живе дівчинка -
зелене волосся, солом'яні очі,
вона не підозрює про існування вічності
і взагалі нічого не хоче.
..................
А ще дівчинці мариться великий пеніс
ведучого із місцевого телеканалу.
Вона його не бачила і, запевне,
жодного разу не відчувала,
але хто заперечить мрії дівочі?
........................
І дівчинка лізе у крісло, і вкотре зубрить "Заповіт" -
задовбала її вже вчителька цим "Заповітом"!

(І ще сподобалось):

Амнезія прогресуюча sliva.org.ua/?p=74

в урочищах урбанізованих уриною
повстануть півні але повені не буде

(Наче в воду дивився. Чи то пак в урину)

Відповідь на питання "Чим Яворівський кращий?", здається, очевидна.
UTC _ 24.12.2012 17:00
IP: 77.91.149.---
kvitka stepova:
ДОКИ БУДЕТЕ ГОРЛО ОДИН ОДНОМУ ГРИЗТИ? ВИ, УКРАЇНЦІ, ЩОСЬ НЕ ПОДІЛИЛИ? ВЛАСНІ АМБІЦІЇ ПОНАД УСЕ. Гріш нам ціна з такими справами.!!!
Не затикай нам рота!
cezar88 _ 24.12.2012 16:24
IP: 212.2.154.---
Коли Яворівського кишнули зі спілки, нова баранівська влада так сильно хотіла його посадити, що строчила і в прокуратуру, сбу і куди хоч. Навіть проянуківська прокуратура на знайшла за шо його посадить, хоча він голубим як кістка в горлі. Якщо що і крав – робив це надто майстерно, чого не скажеш про паньтюхів з барнами та барановими – оці хлопці точно дограються такими темпами.
galamura _ 24.12.2012 16:00
IP: 46.98.128.---
НУ вот и факты обнародованы! Всегда считала Яворивского самовлюбленным быдляком, дорвавшимся до "царских покоев". Ни одно его появление в эфире невозможно слушать – всё искусственно, всё ложно. Приспособленец, прихвостень, прислужник. Но одно дело интуиция и недоумение по поводу обманчивой услужнической внешности и поведения этого субъекта, а вот другое – ФАКТЫ реальных преступлений.
Однако, уверена на все 100% кроме его истеричных заяв и театральных жестов, никто с него реально не спросит, а сам он спрячется в кусты и ничего нам по сути вопросов не расскажет.
И, чего его писателем называют? Интересно, есть ли у него читатели?
Pavlo Zubyuk _ 24.12.2012 15:03
IP: 93.72.125.---
так що там з поліклінікою та "Енеєм"? законно їх Яворівський продав – чи як?
kvitka stepova _ 24.12.2012 14:07
IP: 213.162.68.---
ДОКИ БУДЕТЕ ГОРЛО ОДИН ОДНОМУ ГРИЗТИ? ВИ, УКРАЇНЦІ, ЩОСЬ НЕ ПОДІЛИЛИ? ВЛАСНІ АМБІЦІЇ ПОНАД УСЕ. Гріш нам ціна з такими справами.!!!
Валерий Магала _ 24.12.2012 11:02
IP: 91.197.51.---
Всі зацікавлені знають, хто такий був та є Яворівський. І якщо він має сьогодні той авторитет, який має, треба поважати цей об"єктивний чинник. Якщо Пантюх, якого ніхто не знає, має претензії до Яворівського (чому б ні?), то нехай це вирішує в адекватний та джентльменський спосіб. Мені байдужі комплекси та гонорари пантюхів, мені не байдужа країна, яка перманентно знаходиться у кризі завдяки типам з булгаківських комуналок штибу ющенків-пантюхів. Якщо природній кретинизм Пантюха не дозволяє зрозуміти йому, яку корисну справу він тут і зараз робить для донецьких – то його проблеми. А нам, виборцям важливо це розуміти, як розуміти й те, скільки корисного реально для нас робить "поганий" Яворівський і скільки лайна на нас виливає "гарний" хлопчик Пантюх.
Тарасик Девятий _ 24.12.2012 08:46
IP: 62.205.156.---
"Навіть якби Міккі Маус балотувався у Києві під цим брендом, теж би виграв"- Пантюк

Пане Сергію, не треба так принижувати виборців, – люди набагато розумніші
Підприємець _ 24.12.2012 08:41
IP: 95.133.127.---
А чим Пантюк кращий від Табачника?
vixola _ 24.12.2012 00:58
IP: 92.112.19.---
Богдан Гордасевич:
Богдане, то хоч Ви скажіть, що той поганець Гай украв? Нам же тут цікаво!... А то всі: "вкрав, вкрав" а що – мовчать, барбоси... Мабуть, у долі з Гаєм?
vixola _ 24.12.2012 00:16
IP: 92.112.19.---
Коли б слова мали фізичну силу, і від Яворівського, і від Пантюка – після коментарів тут – залишилися би вже чисті шкварки. А ще від багатьох пахло би паленим.:-))
Тепер, Сергійку, можеш написати книжку "Як я з"їв Яворівського і не вдавився".
Мені ж здається, що Пантюк вдався до класичної формули: поки всі роздивляються, що вкрав Яворівський, команда Баранова дорозкрадає залишки майна.
Хотів би помилитися.
iApple _ 23.12.2012 23:17
IP: 95.133.91.---
Пантюк вызывает большее отвращение чем Яворивский.
lohik _ 23.12.2012 22:20
IP: 91.214.32.---
Богдан Гордасевич: В.Яворівський – поважний чоловік...Депутат ВР багатьох скликань...Вибирався постійно як мажоритарник...Значить, виборці йому довіряють...А ви собою що представляєте?...Часом, не Моську з байки Крилова?...
BPN _ 23.12.2012 22:08
IP: 93.74.151.---
Хочу запитати Пантюка, за кого він? Мені гидко це читати. Має буди принцип: не нашкодь. А що ми маємо. Намагаємося гризти своїх. Це неправильно. Яворівський має імідж патріота. Я знаю Яворівського за його радіопередачею "20 хвилин з Володимиром Яворівським". Там він показав себе як людина, що бореться за Україну. Я пам'ятаю вибори 2004 року, коли були зведення з 100 Кіровоградського округу, як з теарту бойових дій. І там був Яворівський, який ризикував своїм життя і здоров'ям. Адже там були бандити. А Ви, шановний Пантюк, прославилися своєю боротьбою проти Табачника, хоча кожна здравомисляча людина розуміє, що Табачник – це людина Януковича. І, якщо Ви хочете, щоб не було Табачника, то боріться проти Януковича. А то виглядає так, що цар добрий, я бояри погані...
lohik _ 23.12.2012 22:04
IP: 91.214.32.---
Богдан Гордасевич: Ви, виявляється, також з табору "пантюків"?...
cezar88 _ 23.12.2012 22:01
IP: 212.2.154.---
Що таке Пантюк і Баранов – це окрема історія. За рік "правління" вони довели спілку до 4 мільйонів боргу. Зараз ця команда "демократів" не поділила деребан і активно гризеться між собою.
Гая намагалися злити всіма можливими законними і незаконними методами – не вийшло. Київська обласна організація СПУ знову обрала його головою, всупереч кілотонам лайна, вилитого з піною на роті отакими "правдорубами" як Пантюк, що окрім як бухати на Банковій, 2 і голяка в річці купатись ніхєра більше не вміє. А Явір хоч далеко не святий – краще всієї цієї спілчанської мразоти разом взятої.
lohik _ 23.12.2012 21:59
IP: 91.214.32.---
А зараз ПР-дони поставлять в Спілку письменників якогось свого сина Сіону...І буде Пантюк сидіти, як миша під віником...Вони швидко на місце ставлять таких наших "пантюків"...
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter