Сергій Пантюк Український письменник

Чим Яворівський кращий од Табачніка?

22 грудня 2012, 20:14

З великими від здивування очима прочитав інформацію про те, що на посаду голови Комітету з питань культури і духовності ВР України "Батьківщина" знову пропонує людину, яка ніколи не мала нічого спільного ані з духовністю, ані з культурою. Ім'я цього претендента – Володимир Яворівський.

Ну не можу я зрозуміти отаких кроків, хто і що б мені не казав. І навіть кинута одним поважним паном фраза "Так, це сучий син. Але ж наш сучий син!" теж виглядає мало переконливою. Я завжди звик називати негідника негідником, а злодія злодієм. Цього мене навчили ще в дитинстві книжки, які читав. А ще ті книжки навчили мене самого не жити так, щоб люди пальцями тицяли. І щоб очей у сірка позичати не доводилося.

Єдиний контр-аргумент, який мені можуть запропонувати опоненти – так В. Яворівський же виграв мажоритарку! Але це теж не так, бо виграв не Яворівський, а "єдиний опозиційний кандидат". Навіть якби Міккі Маус балотувався у Києві під цим брендом, теж би виграв. Але головне не це.

Відпрацювавши понад рік на посаді секретаря національної Спілки письменників України, я отримав змогу донесхочу "понасолоджуватися" наслідками "культурної" та "духовної" діяльності пана Яворівського. Сказати, що це жах, буде нічого не сказати. Куди не ткнись – всюди купа відвертого криміналу.

Письменницька поліклініка на вул. Рейтарській (біля Золотих воріт) продана за ціною трикімнатної квартири. І не просто так продана, а за підробними документами. За Статутом НСПУ, навіть найменше відчудження майна відбувається за рішенням Ради – найвищого органу між з'їздами. Такого рішення не було, про це у письмовій формі заявили всі тодішні члени Ради. Власне, крім одного – такого собі Анатолія Гая, який досі працює підбрехачем у Яворівського. Але то окрема тема. До речі, продавши поліклініку, яворівська команда навіть податку з оборудки не сплатила – зараз є всі шанси паралізувати діяльність НСПУ роки на два. Бо ті борги (з пенею – це понад 3 млн. грн) тепер висять, і їх хтось таки має сплатити. Бажано, щоб цим "хтосем" став наш пан Яворівський, причому особисто!

Знищено і продано неодмінну письменницьку реліквію – кав'ярню "Еней", стіни якої були розписані відомим художником Анатолієм Базилевичем. У персонажах "Енеїди" на унікальних фресках легко впізнавалися українські класики, панувала дуже тепла атмосфера. Зараз у тому приміщенні гіпер-крутий ресторан "Сад", власники якого – представники російського капіталу – тепер (завдяки "високодуховному" Яворівському!) претендують (увага!) на 50% відсотків власності Будинку письменників на Банковій, 2!

Таких штучок пан Яворівський, перебуваючи на посаді голови НСПУ і водночас – згаданого вище Комітету з питань культури і духовності, натворив чимало. І у пресі про це неодноразово повідомлялося, і кримінальні справи відкриті. Тому письменники й погнали В.Яворівського поганою мітлою з керівної посади, не бажаючи більше все це терпіти. Думаєте, він покаявся? Ага! Більше того, продовжує свою чорну справу – через згаданого вище А.Гая розповсюджувалися чутки, ніби це наша команда хоче продати партії регіонів Будинок письменників на Банковій. Більшого цинізму годі й шукати.

І останнє. Хочу запитати у шановного товариства, може хтось знає: а що такого важливого для країни зробив пан Яворівський, протираючи штани на чолі Комітету з питань культури і духовності у попередній каденції? Агов, друзі письменники, художники, співаки, видавці! Може то лише я нічого не помітив? Підкажіть...

Звідси й виникла думка, яку виніс у заголовок – а чим Яворівський кращий за Табачніка? Табачнік робить Україні шкоду своїми діями, а Яворівський – і діями, і бездіяльністю. Не хотілося б критикувати "оновлену" "Батьківщину", але чому вона досі не очистилася від такого вразливого суб'єкта, та ще й продовжує його пхати на ключову для українства посаду, жодною логікою пояснити не можу. Хіба що – кулуарними домовленостями із владою. Але то вже хай буде на їхній совісті...

powered by lun.ua
Коментарі — 234
lohik _ 23.12.2012 21:49
IP: 91.214.32.---
У Пантюка, крім понтів, за душею пусто...Він. видно. добре воює з українцями...Це така історична риса українців – топити своїх...На втіху ворогам...
Богдан Гордасевич _ 23.12.2012 21:29
IP: 141.170.243.---
Я знаю давно нешанованого Яворівського ще по його діяльності на чолі Демократичної партії України, яку він успішно декласував свого часу, як і НСПУ, звідки ось подав заяву про вихід. Саме за подібну "кадрову політику" я не поважав "Батьківщину" і Тимошенко, де зрадників не перелічити і Яворівський – на черзі. Гнида конкретна і ще своє покаже, хоча і до цього стільки було показано, що я дивуюсь його плавучості рівня Поплавського. Досить нагадати, як він дві каденції очолював у ВРУ Комітет по Чорнобилю, а крадіжки тоді були глобальні, ну а Яворівський як дурник наче: нічого не бачив і не чув про це. Ось хто перший запустив фразу "Ці руки нічого не брали" – все чужими типу Гая роблено.
Богдан Гордасевич _ 23.12.2012 21:19
IP: 141.170.243.---
lohik:
Я вже не раз казав, що у нас в суспільстві пост-совка і надалі найкраща аргументація – паплюження опонента, а не перелік позитивів підзахисного.
lohik _ 23.12.2012 21:00
IP: 91.214.32.---
Блогеру С.Пантюку до українського письменника і патріота Яворівського як раку до неба...Що відоме читачам написав Пантюк?...А лайно на вентилятор кидає справно...Отакі ми ср...і українці...
ганна-ахметова _ 23.12.2012 19:57
IP: 93.74.80.---
Mao tse:
ганна-ахметова, делайте ноги!
Сейчас Вас обдрищут...

Спасайтесь!
Не звертайте уваги на лайнометiв, вони заробляють гiрко свiй кусень хлiба
ганна-ахметова _ 23.12.2012 19:54
IP: 93.74.80.---
bmiUA:
istorIIIIIlllIIchka:
Mao tse:
istorIIIIIlllIIchka:
Да, как бы это печально, но Mao tse даже не имеют в виду. Хотя ему очень хочется, чтобы его поимели. Кстати, какой у Вас девичьий ник был?
В прошлой жизни я был маленькой и хрупкой Кларой Цеткин.
Потому попрошу Вас обращаться со мною по-вежливей!
Как -никак 8 марта – это моя работа.

)))
Так Вы еще и транвестит, Mao tse – Клара Целкина?
А, вопше, для нас є різниця чи трансвестит, чи гермофродит?
Що це стара комунздичка так презирливо назива борчиню за жiноче питання!? Лексика Пэтiнга Сiм'яносця!?
Glaxo1 _ 23.12.2012 19:00
IP: 95.132.238.---
оказывает положительное влияние на судьбу и поведение людей, прошедших через ритуальный обряд. Ритуал каббалы дает защиту от негативной энергии и способствует достижению целей, которые назначены судьбой.

Как известно, Владимир Яворивский – кандидат от ОО по киевскому округу N213, что на Троещине. Учитывая ситуацию в округе, "космическая подпитка" для экс-главы Союза писателей Украины будет совсем не лишней.
Glaxo1 _ 23.12.2012 19:00
IP: 95.132.238.---
Как сообщает корреспондент "Политарены", Владимир Яворивский на всех публичных мероприятиях, в том числе предвыборных, носит на левой руке красную каббалистическую нить. В частности, 12 сентября 2012 года народный депутат появился с этим оккультным знаком на пресс-конференции кандидатов от объединенной оппозиции в "Украинских новостях". После прямого вопроса "Вы каббалист?" Владимир Александрович растерялся, отработанная улыбка мгновенно исчезла с его лица, и он поспешил ретироваться.
Как удалось выяснить у источников из окружения народного депутата, он действительно вступил в круг приверженцев этого иудейского религиозно-мистического течения. Оно набирает популярность в среде объединенной оппозиции, причем каббалистами становятся те представители ОО, которые конфликтуют с Александром Турчиновым. Последний, как известно, является пастором киевской церкви Евангельских христиан-баптистов.По учению каббалистов, красная нить на запястье левой руке – это мощнейший энергетик, который
nasw _ 23.12.2012 18:25
IP: 217.66.146.---
tcherkas21:
Цікаво, чому у януковичів не вискакують Пантюки?
тОмущО він сам робить те, що мають робити Пантюки
nasw _ 23.12.2012 18:22
IP: 217.66.146.---
Двое коммунистов востребованные а ведь должны были кануть в лету, как в той же Польше, Чехии, Словакии, Мордовии.

Украина не прошла и не известно, пройдет ли?
Людмила Калиновська _ 23.12.2012 15:09
IP: 95.132.138.---
Peter Blood:
а...хіба що один Явор у організації на ті часи перебував? чи може поділився яВор з "сотоваріщамі" та й усе, та й годі??...взагалі, я не розумію, чому такі питання виникають?! при нашій корумпованій системі – то пересадити треба всіх!
Timyr _ 23.12.2012 14:48
IP: 93.126.104.---
ym:
Colossus of Rhodes:
Вот из свеженького.

Потрясающий успех "Свободы", из туземной полукриминальной организации с отчётливым нацистским душком обернувшейся на минувших выборах респектабельной парламентской партией, в первую очередь, дело рук самих же регионалов. Они подкармливали и подталкивали мелкого, как им казалось, монстрика, чтобы ослабить влияние казавшихся тяжеловесами "приличных" националистов – "Фронта перемен" во главе с сереньким, напрочь лишённым харизмы, но на 146% американским Арсением Яценюком и "УДАРА" (фактически, той же "Нашей Украины", выбросившей на свалку уже ненужного Пасечника и взявшей в качестве вывески Боксера). Однако получилось совсем не так, как думалось.
Привет. Как тебе рыги-европейцы? Смотрела Шустера-стошнило.)))))
На відміну від Броварів, в Осетії (РФ) Шустера не дивляться... проте коментують (?)... "Работа у них такая"...
vts-m _ 23.12.2012 14:10
IP: 91.154.252.---
ym:
Colossus of Rhodes:
ym:
Привет. Как тебе рыги-европейцы? Смотрела Шустера-стошнило.)))))
Честно говоря, не ожидал.
Сначала всё чинно: Кузьмин – красавец, гости в шоке от замашек "империи добра".
И тут этот дешёвый клоун – перебежчик явил тщательно до того маскируемое нутро.
Фэйсы Соболева, Наливайкина и Ильенко при этом светились от счастья!
После того как и Богословкое что-то вякнула подобное, пришлось отключить себя от этого позорища.
Прикольно что этот урод Олейников три дня назад пел противоположное.
Прівет, дебіли!
Шо нового в ОУН-УПА?
ганна-ахметова _ 23.12.2012 13:57
IP: 93.74.80.---
Mao tse:
istorIIIIIlllIIchka:
Да, как бы это печально, но Mao tse даже не имеют в виду. Хотя ему очень хочется, чтобы его поимели. Кстати, какой у Вас девичьий ник был?
В прошлой жизни я был маленькой и хрупкой Кларой Цеткин.
Потому попрошу Вас обращаться со мною по-вежливей!
Как -никак 8 марта – это моя работа.

)))
А стара комундзичка у минулому житті була Льовою Броштейном і 7 листопада це її робота
ганна-ахметова _ 23.12.2012 13:55
IP: 93.74.80.---
Mao tse:
ym:
... Если будете во Львове, понюхайте, чем пахнет в подъездах исторических зданий
Лолой пахнет... (((
що лоли й там встигли насц...? У них сеча не тільки в голові?
vixola _ 23.12.2012 13:46
IP: 92.112.106.---
Роман Калитовський:
А Фінкельштейн для Криму – то не родич киянина Леоніда Петровича Фінкельштейна, який мав видавництво "Факт" і був великим цабе, з піною на устах бідкався про долю української літератури, а тепер десь глибоко ховається, бо довів видавництво до банкрутства.
Але таки встиг зробити з Оксанки Забужко письменницю, про що вона ніколи і не мріяла.
Pall _ 23.12.2012 13:29
IP: 46.29.10.---
зимняя вишня:
Pall:
Pall:
зимняя вишня:
У Вас такий гарний нік:)
Ви симпатична жінка?:)
:)
Фільми "Тарас Бульба" бачили, де козаки постають перед нами сміливими, хоробрими, сильними духом,
а жиди маленькими, жалюгідники нікчемами?
Патріотичний фільм, я Вас скажу!

Правда, є там Андрійко – поганий хлопець: віру рідну продав, товаришів продав, щоби переспати з жінкою!
зимняя вишня _ 23.12.2012 13:26
IP: 94.244.140.---
Зельман:
зимняя вишня:
Зельман:

... Предательство и стукачество простить трудно, хотя объяснить иногда можно: человек слаб. Так давайте вычеркнем его из дальнейшей жизни.
Все мы человеки, все мы слабы, но не все становятся предателями. Можно простить человеку воровство, если ему было нечем детей кормить, можно простить, наверное, даже убийство, если человек защищал жизнь свою или своих близких. Низость и предательство прощать нельзя.

Что угрожало Яворивському? Отлучение от кормушки? Почему надо его прощать? Потому что он "свой"?
Давайте таких как Яворивський вычеркнем наконец. Лучше признать ошибку, и идти дальше, чем постоянно оправдывать его и делать вид, что все ОК.
зимняя вишня _ 23.12.2012 13:24
IP: 94.244.140.---
Pall:
Pall:
зимняя вишня:
У Вас такий гарний нік:)
Ви симпатична жінка?:)
:)
Pall _ 23.12.2012 13:23
IP: 46.29.10.---
Ройтбурда в начальники!
Pall _ 23.12.2012 13:02
IP: 46.29.10.---
Pall:
зимняя вишня:
У Вас такий гарний нік:)
Ви симпатична жінка?:)
Pall _ 23.12.2012 13:01
IP: 46.29.10.---
зимняя вишня:
У Вас такий гарний нік:)
зимняя вишня _ 23.12.2012 12:58
IP: 94.244.140.---
Mao tse:
зимняя вишня:
Зельман:
...
Я имею в виду некоторых авторов, ведущих здесь блог. А коменты я просто просматриваю, все подряд не читаю, и вам не советую – это вредно для здоровья)
viktortaranov _ 23.12.2012 12:56
IP: 93.73.6.---
Можете погуглити в інтернеті. Про Яворівського вже давно все розказано. Мені незрозуміло інше – чому лідери Батьківщини, маючи всю цю інформацію, досі тримають його в своїй партії? Вони що не розуміють, що такі люди як він – це зайвий привід кинути камінь у бік опозиції?
зимняя вишня _ 23.12.2012 12:40
IP: 94.244.140.---
Зельман:
Яворівський за СРСР був таким, яким був, але потім, щонайменше, був прекрасним публіцистом, і передачі вів прекрасні...!
Ну, конечно, это меняет дело. Давайте простим ему все: жульничество, лицемерие, предательство и стукачество – он ведь прекрасный публицист! Ну и логика...
А насчет сильного публициста можно поспорить. Даже здесь на блоге можно найти людей, пишущих намного лучше, ярче и острее.
Корупція1411 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter