Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

"Понимаешь, Солнце, у нас такая жизнь, бл..., с этой дебильной страной..."

11 липня 2017, 23:35

Сумно. Сумно аж за край...

З дев'яти подань на зняття недоторканності, на затримання та арешт депутатів – Парламент проголосував лише три.

Керівники Народного Фронту та БПП сотні разів протягом тижня казали про рішення підтримати зняття недоторканності, піарилися, згадували, що вони взагалі вже сто років як проти депутатської недоторканності, а потім поверталися до своїх фракцій і давали лише по 40 голосів з 81 голосів Народного Фронту, і по 80 голосів зі 139 – БПП.


Декілька висновків з цих сьогоднішніх "вистав" на засіданні:

ВИСНОВОК НОМЕР 1

Жодної відповідальності за всі ті пафосні мільйонні довжелезні електронні декларації депутатів – ви не побачите.

Цими деклараціями вас банально розіграли і "розвели". Луценко спробував отримати згоду на подання на одного з наймолодших депутатів парламенту – радикала Лозового. Це була "легка" спроба, бо пану Лозовому буквально нічим пояснити свої статки у декларації – він за все життя офіційно заробив трохи більше 200 тис гривень, до депутатства ніде, крім помічника, офіційно не працював, великої спадщини не отримував, бізнесу не мав, і не міг мати до свого 18-річчя, а у декларації на сьогодні – має кешем 800 000 гривень, 150 000 євро, 50 000 доларів, а також колекцію холодної зброї 19 ст., ікони 17 та 16 ст., 72 ікони майстрів з Афону та Єрусалиму, антикварні шафи, комоди та крісла 19 ст., 4 годинника, один з яких – Ullyse Nardin, ну і святі мощі.

Втім, навіть ця історія провалилась, "коаліція" врятувала Лозового: лише 42 депутати Народного Фронту з 81 дали свої голоси за зняття недоторканності, і лише 76 депутати з БПП.

ВИСНОВОК НОМЕР 2

Цей Парламент не здатен на самоочищення. Не здатен з двох причин:

• через загальну кругову поруку;

• через недостатній страх – перед суспільством, перед осудом і зневагою українських громадян та відповідальністю перед ними.


ВИСНОВОК НОМЕР 3

На жаль, вони все ще думають, що є "недоторканною" кастою можновладців. На жаль, навіть після Майдану у дуже багатьох не зникло відчуття вседозволеності.

Бо вони дуже давно – у паралельній реальності.


А ми всі мусимо це усвідомити та визнати, що УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД – ЖОРСТОКО ПОМИЛИВСЯ.

Народ думав, що після Майдану, після беркутовців, після крові наших хлопців, війни на Сході – політична еліта буде іншою, не піде стопами Януковича, збиранням Межигірь та зароблянням мільярдів на біді звичайних українців й на пограбуванні державних активів на спаді економіки.

Тоді як сама еліта – вважала і вважає, що, завдяки Майдану і їх там знаходженню у якості опозиції – має індульгенцію на владу і на заробіток з дорученої їм громадянами влади.


Кожен зрозумів цей "суспільний договір" по-своєму. Сьогодні частіше слова "недоторканність" звучали лише недостойні крики про "Майдан".

На жаль, український народ дуже помилився. І давно.

Визнавати помилки важко і неприємно. Але необхіюдно.

Вони думають, що кожен громадянин України не згадає за рік ні прізвище тих, хто не голосував за зняття недоторканності з колег, ні прізвище тих, хто на відео НАБУ вимагав хабарі і брав хабарі.

Я – так не думаю.

І залишу найсумніші цитати зі справи Розенблата-Полякова, що вразили мене та облили відчуттям огиди, з відео НАБУ – тут, для історії.


- – -

Акт перший. До відео НАБУ:

Розенблат: "Це провокація. І я вже подав відповідну заяву в ГПУ щодо деяких працівників правоохоронних органів, які умисно провокували мене на отримання хабара. Це помста за багаторічну війну з бурштиновою мафією".

- – -

Акт другий. Відео і гроші.

Розенблат: "Бурштин України" – це наше, це пана Полякова, ну їхньої партії відповідальність. Там нема у мене впливу, а тут (в Укрбурштині) – у мене є"...

"Мені сьогодні треба роздати 16,5 і 85 тисяч гривень. Це близько двадцятки виходить. Ти думаєш, усе просто? У мене всі ходи записані
".

"Послушайте, это не те деньги, за которые мы сейчас говорим. Это просто ребятам я дал "заохочення", чтобы они на комитете не бузили" (- про 15 тисяч доларів США).

- – -

Акт третій. Життя по ресторанам.

Розенблат: "Солнце, у нас такая жизнь, бл..., с этой дебильной страной"

Поляков: "...в любом случае, чтобы вы понимали: любой, кто зарегистрирует [закон] и это будет не Розенблат – это все вообще, просто выброшенные деньги, никакой перспективы не будет..."

"...Но по большому счету, основной соавтор и весь этот...аферу разработал Розенблат. То есть, соответственно, как-бы он ходил к другим, он сегодня монополист в этом, потому что он – основной соавтор. Да, есть и другие соавторы, могут внести, но он – основной лоббист этой идеи. Понятное дело – если оно будет с ним не согласовано, то есть оно перспективы не будет иметь никакой..."

"Ну, Розенблат, слава Богу, он коррупционер. Вот. Ну, шутка..."

Розенблат: "Гроші, цифри – це бюджет створення фірми, а не хабарі. Я з нею говорив про вартість отримання ліцензій, скільки грошей коштує обладнання. Я говорив виключно про бюджет компанії – вона мене питала, я відповідав".

- – -

Акт четвертий. Голосування.

Розенблат: "Цей художній фільм був змонтований, відрежисований, я не знаю, хто озвучував ці всі речення"

"Я готовий відстоювати свою правоту в суді. Але тепер питання до суспільства: хто після мене захоче займатися легалізацією бурштину".

ЗАВІСА:

ВР проголосувала за зняття депутатської недоторканності з пана Розенблата та пана Полякова.

Голосів на згоду на затримання та арешт вищезазначених депутатів – не вистачило.


П.С. І знаєте, який ще висновок нам всім треба давно зробити? Що аргумент – "він-заможний-бізнесмен-красти-не-буде" – абсолютно оманливий та ідіотський по своїй суті, він не працює і суперечить логіці, бо ж бізнесмен, що не заробив свій бізнес, а вкрав його, буде красти, скільки б статків у нього не було.

У Пана Розенблата, шановні, в електронній декларації – 2 мільйони доларів готівкою, у дружини – готівкою 1 мільйон 400 тисяч євро, купа земельних ділянок, великий будинок на 700 кв. метрів., молочні та масло заводи у власності, а попалився він на першому хабарі – у 15 тисяч доларів.

Коментарі — 48
LYCIV_OLGA _ 13.07.2017 08:22
IP: 104.199.35.---
Дане, конкретне голосування (через різні причини) просрали всі (разом узяті) депутати всіх фракцій, АЛЕ (!!!) – valsh01 _ 12.07.2017 12:11

...Зачем перекладывать юридическую и политическую ответственность за некошерные голосования на другие фракции, если сама политическая логика деятельности ВР говорит об одном – за принятие-непринятие ВСЕХ решений в Раде отвечает большинство? КОАЛИЦИЯ. И другие фракции могут к коалиции присоединяться, а могут – не присоединяться. Исходя из своих соображений. Ответственность за решения – ЗА КОАЛИЦИЕЙ...
Тож – КУДИ Ж ПОДІЛАСЯ ХВАЛЕНА "КОАЛІЦІЯ"?... І ЧИ Є ВОНА НАСПРАВДІ??... ТА Й ЧИ БУЛА ВОНА ВЗАГАЛІ???...
liberia _ 12.07.2017 23:14
IP: 35.185.18.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
дебіл а я скільки писав? я писав що 9 за,а 2 утримались (значить покривали дейдея) 9+2=11.іди в школу шизік)
школа не поможе.
його багиня вчений кібернетик, а не вміє рахувати до 2000.
це суд доказав...!!!!
Orest Jj _ 12.07.2017 21:26
IP: 77.52.54.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
Виктор Савченко:
Orest Jj:
психопат юльканутий поясни чому за зняття недоторканності з дейдея у фракції "Тушківщина" голосувало тільки 9 чоловік з 20?а двоє утримались (значить фактично покривали дейдея та його діяння) і чому була відсутня Газова Барига п в такий важливий день?
лось печальній,присутствовало -11, проголосовало – 11. Ті еще и слепой вдобавок к броне.
придурок проголосувало 11.але тільки 9 за.а 2 утримались (значить покривали дейдея) 9 плюс 2 скільки буде?
лошара педальная, 9 проголосовало "за" + 2 проголосовали "воздержался". Так сколько 9+2 всего проголосовавших?
Микола Степовий _ 12.07.2017 20:38
IP: 104.155.11.---
В Україні закінчується нормальний процес етногенезу від ерозії Київської Русі (відправна точка – хрещення), до стану гомеостазу... Але необхідна низка змін, одна з яких це заміна внутрішнього окупаційного режиму "владних структур" комуно-фашистського зразка на Громадське Самоуправління за моделею Козацької Республіки ХУІ – ХУІІІст. і Реконструкцією всіх складових господарки і суспільства... Все, що відбувається на протязі 25 років "незалежності" є складовою програми керованого конфлікту, покликаної перетворити гомеостаз на самознищення...
Orest Jj _ 12.07.2017 17:44
IP: 77.52.54.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
психопат юльканутий поясни чому за зняття недоторканності з дейдея у фракції "Тушківщина" голосувало тільки 9 чоловік з 20?а двоє утримались (значить фактично покривали дейдея та його діяння) і чому була відсутня Газова Барига п в такий важливий день?
лось печальній,присутствовало -11, проголосовало – 11. Ті еще и слепой вдобавок к броне.
САНДРО _ 12.07.2017 16:16
IP: 82.193.99.---
И в четвертых, можно гордиться Президентом- он как искусный политик. как бы кто здесь его не пинал ногами, последовательно и целенаправленно узурпирует власть и движется к 2019году.
Одного конкурента А. Яценюка спалил, и тот к этому сроку не воскреснет.
Второго- Юрия Витальевича, выпустил на сцену, и тот сам себя палит.
Остались еще некоторые, но есть еще и время
И можно вполне, учитывая человеческие слабости, этих некоторых раздробить, стравить, и процесс самоуничтожения как раз к этому сроку и завершится.
Слава Украине!
САНДРО _ 12.07.2017 16:09
IP: 82.193.99.---
В -третьих (это все о них, об отцах Отечества, или о сынах, все равно) - точка сидения, к сожалению не добавила пламенному революционеру, выдержки, мудрости и лаконичности.

В зале ВР он уже не стучал кулаком по столу и не выходил из зала, как на Комитете, но позволял себе проявление нетерпимости, пренебрежения (чем удачно воспользовался Лозовой) и вершиной творчества явилось- Нажмите три раза кнопку "ЗА"-Спецназ НАБУ устал ждать в коридоре ВР!
Это ж надо такое изречь, матрос Железняк годится своим учеником.
САНДРО _ 12.07.2017 16:02
IP: 82.193.99.---
Продолжает разочаровывать Ю.В.Луценко.
За год проведенный в ГПУ, его кровь обновилась и стала чисто прокурорской.
Ничего не поделаешь- профессиональная деформация, и ЮВ не Геракл, чтобы устоять.
И тот список литературы, прочитанный в зоне, ему не помог.

Во-вторых, твердить, не буду сравнивать с попугаем, что молодежь уезжает не потому что нет зарплаты и работы, а потому что веры нет (три раза за неделюповторил, еще и в блог засунул, верит, что это истина), так вот твердить об этом – это уже деформация и психологии и мировоззрения.
Ну. а как же, главное у нас и у нашей молодежи, конечно, вера во власть, в закон в торжество справедливости
САНДРО _ 12.07.2017 15:55
IP: 82.193.99.---
valsh01:
И "...где, скажите нам Отечества отцы, которых мы должны принять за образцы?"

Пробачте, що російською, тим паче, що Ви у нас з того ж міста, що і Дейдей, який давав пояснення російською.
Правда в пояснениях тех сильней всего звучала благодарность- " спасибо, спасибо" (до речі міг би і українською вичавити -Дякую), за то, что не отдадут его на растерзание ГПУ.

А вообще драма получилась очень увлекательная, и одновременно с обозначением, как говорят сейчас некотрых трендов
Leonid Shpak _ 12.07.2017 14:38
IP: 178.92.184.---
Народ України всіх національностей виграла битву за те, що ми із РФ різні народи. Тепер Путін бреше, що в Криму і Донбасі не зовнішня агресія і окупація РФ, а внутрішній конфлікт. Щоб це довести пропаганда Геббельса із Мордору активно пропагує в Україні новий майдан. Використовуючи внутрішню опозицію і заїжджих гастролерів, – різних політичних емігрантів і ольгінськіх тролів ФСБ, на підтанцовці.
Стукіт по бочках в центрі Києва під час війни і окупації РФ – це музика для Кремля.
Путін висунув нову брехливу тезу. Хоч ми із РФ, не один народ, але цілі у нас однакові. При тому РФ досі, – це все та ж сама замаскована система рабства і тюрма народів.
Sergey Bilochenko _ 12.07.2017 14:33
IP: 104.155.35.---
Дебилы начали чтото подозревать
kren _ 12.07.2017 13:57
IP: 188.0.104.---
Альона Шкрум
"Понимаешь, Солнце, у нас такая жизнь, бл..., с этой дебильной страной...

Панімаїті,п,Альона, до всіх Ваших пунктів і номерів...
не треба змішувати свідомо чи плутати підсвідомо,такі різні поняття.
(страна) Країна від Держави відрізняються.
Так же-як;
Народ і Влада.
Суспільство і Керівництво.
І дочого тут суспільство і народ,коли у вр і керівництві, (державі), зібралися самі тільки продажні виродки.
valsh01 _ 12.07.2017 12:11
IP: 85.238.109.---
Vasily Tcheloveck:
valsh01:
Объяснения от всех хотелось бы получить, но особенно от пламенных антикоррупционеров, а по совместительству активных блоггеров.
Но какой смысл пояснять юлеботам? У вас же всегда найдется отговорка, всегда можно просто закрыть глаза. Вы же вон там чуть ниже просто написали, что депутатам, не входящим в коалицию, можно не работать, и ответственности на них нет никакой. Абсурд, но такова юлькина логика.
Але, гараж)). Я вам задал простой вопрос, который дойдет даже до дебилов. Зачем перекладывать юридическую и политическую ответственность за некошерные голосования на другие фракции, если сама политическая логика деятельности ВР говорит об одном – за принятие-непринятие ВСЕХ решений в Раде отвечает большинство? КОАЛИЦИЯ. И другие фракции могут к коалиции присоединяться, а могут – не присоединяться. Исходя из своих соображений. Ответственность за решения – ЗА КОАЛИЦИЕЙ. Как вам, ПОРОХОБОТАМ, еще про это написать? Каким шрифтом?))
Vasily Tcheloveck _ 12.07.2017 11:59
IP: 130.180.218.---
valsh01:
Объяснения от всех хотелось бы получить, но особенно от пламенных антикоррупционеров, а по совместительству активных блоггеров.
Но какой смысл пояснять юлеботам? У вас же всегда найдется отговорка, всегда можно просто закрыть глаза. Вы же вон там чуть ниже просто написали, что депутатам, не входящим в коалицию, можно не работать, и ответственности на них нет никакой. Абсурд, но такова юлькина логика.
valsh01 _ 12.07.2017 11:01
IP: 85.238.109.---
myshkina:
Поіменне голосування про надання згоди на затримання народного депутата України Розенблата Борислава Соломоновича

w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=13247

Івченко В.Є. Не голосував
Луценко І.В. Утримався

чекаємо новий блог Луценко І.В. чому він не галасував за Соломоновича.
може Розенблат також угрожав йому битою...
А вы только от И.Луценко ждете детального объяснения, почему он не голосовал? А от членов БПП и НФ, которые не проголосовали за снятие неприкосновенности, вы таких объяснений не ждете?))
valsh01 _ 12.07.2017 10:58
IP: 85.238.109.---
Виктор Савченко:
valsh01:
Виктор Савченко:
Orest Jj:
психопат юльканутий поясни чому за зняття недоторканності з дейдея у фракції "Тушківщина" голосувало тільки 9 чоловік з 20?а двоє утримались (значить фактично покривали дейдея та його діяння) і чому була відсутня Газова Барига п в такий важливий день?
==
Петух гамбургский, у вас же есть коалиция в ВР и без Тимошенко)) Зачем вам ее 20 голосов, когда только коалиционными голосами БПП и НФ вы можете все дела с неприкосновенностью порешать?))
==
не в мене придурку а в парламенті.і причому тут коаліція?де політична відповідальность "Тушківщини" за не зняття недоторканності?за себе відповідайте,а то тільки помиями вмієте поливати.
Дядя Витя, вы дурак? Коалиция тут при том, что она может принять любое решение, т.к. голосов у нее должно на это хватать. И не нужно тогда клянчить, как сейчас это делаете вы, голоса у Батькивщины)) Comprenez-vous, mon ami?
myshkina _ 12.07.2017 10:56
IP: 35.187.174.---
Поіменне голосування про надання згоди на затримання народного депутата України Розенблата Борислава Соломоновича

w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=13247

Івченко В.Є. Не голосував
Луценко І.В. Утримався

чекаємо новий блог Луценко І.В. чому він не галасував за Соломоновича.
може Розенблат також угрожав йому битою...
valsh01 _ 12.07.2017 10:54
IP: 85.238.109.---
ВЫВОД НОМЕР 4.
Вернуть из параллельной реальности украинскую политическую и бизнес элиту УЖЕ НЕВОЗМОЖНО. Эту элиту можно только УНИЧТОЖИТЬ. И вопрос перед обществом должен состоять лишь в способе этого уничтожения. Цивилизованно – с судом, адвокатами, тюрьмой, конфискациями. Или иным способом – суды Линча и физическое искоренение всех и вся из правящего класса.

П.С. К сожалению, пани Алена, жажда мести и попранная справедливость могут сыграть злую шутку с Украиной и украинцами. Это неуправляемый и мало прогнозируемый процесс. И, в какой-то момент, народ может очень быстро превратится в толпу, отключить голову, и перестать разбираться, кто и в чем конкретно виноват. Порошенки-Гройсманы-Розенблаты наверняка успеют сбежать. У них в генах заложена не только патологическая жадность, но и умение вовремя смыться. И тогда жертвой толпы можете стать Вы, пани Алена. И такие, как Вы. Печалька ((
myshkina _ 12.07.2017 10:28
IP: 35.189.213.---
Рабинович в кулуарах каже,
Розенблат поклав на прокуратуру.
він не буде ходити на допити, скаже що зайнятий в раді – пише закони про видобуток бурштину, або працює з виборцями...
valsh01 _ 12.07.2017 10:26
IP: 85.238.109.---
myshkina:
сектор БЮТу пустий.

без коментарів.
И шо?
valsh01 _ 12.07.2017 10:25
IP: 85.238.109.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
психопат юльканутий поясни чому за зняття недоторканності з дейдея у фракції "Тушківщина" голосувало тільки 9 чоловік з 20?а двоє утримались (значить фактично покривали дейдея та його діяння) і чому була відсутня Газова Барига п в такий важливий день?
Петух гамбургский, у вас же есть коалиция в ВР и без Тимошенко)) Зачем вам ее 20 голосов, когда только коалиционными голосами БПП и НФ вы можете все дела с неприкосновенностью порешать?))
myshkina _ 12.07.2017 10:12
IP: 35.189.218.---
сектор БЮТу пустий.

без коментарів.
myshkina _ 12.07.2017 10:05
IP: 104.155.35.---
ну це ні в які ворота

t.co/oGTiujQBzO

антисеміти вчора мордували Фіму Звягільського.
myshkina _ 12.07.2017 09:10
IP: 35.187.34.---
Подсудимые Дейдей и Ляховольский свою вину в совершении преступлений полностью признали. 23 марта 2012 года Суворовский районный суд города Одессы приговорил Евгения Дейдея и Алексея Ляховольского к пяти годам лишения свободы за разбойное нападение без конфискации имущества (с отсрочкой на три года)
Осуждённые должны были являться в органы уголовно-исполнительной системы в течение испытательного срока и, согласно постановлению Любашевского районного суда Одесской области от 6 апреля 2015 года, Ляховольский был освобождён от назначенного наказания[8]. Дейдей с конца 2013 года стал скрываться от органов, однако не был объявлен в розыск. После начала акций протестов на Майдане Евгений Дейдей стал сотником 7-й сотни
myshkina _ 12.07.2017 09:06
IP: 104.199.97.---
Дейдей родился 12 июля 1987 года в Одесской области.
2 февраля 2011 года Евгений Дейдей и Алексей Ляховольский совершили первое разбойное нападение на прохожих A.M. и С. В. на 1-м Студенческом переулке в Одессе. Угрожая обрезом охотничьего ружья и пистолетом, злоумышленники стали избивать граждан, после чего забрали у них мобильный телефон и деньги.
Вечером того же дня Дейдей и Ляховольский повторили разбойное нападение на двух мужчин – А. А. Хмурого и И. А. Сакала – на углу улицы Краснослободской и Яши Гордиенко. Последний сумел убежать, Хмурый же отдал свой мобильный телефон. После этого Ляховольский ударил пистолетом гражданина, от чего тот потерял сознание.
В ночь на 3 февраля возле дома N3 по улице Островского преступники совершили третье нападение на группу граждан – С. Б. Сивоплясова, Д. В. Шевчука и В. В. Рудковскую. После отказа отдать материальные ценности Дейдей и Ляховольский стали избивать мужчин. Во время избиения потерявшего сознание Сивоплясова их заметили
Корупція1096 Україна та Європа916 Aтака Путіна1112 Уряд реформ306 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ярослав Юрчишин

Антикорупційний суд: такий страшний, такий потрібний

13
Олексій Рябчин

Кадрові питання. Хто буде встановлювати нам тарифи?

5
Тетяна Попова

Чому приховується кількість нападів на журналістів?

7
Сергій Лямець

Как Ахметов получит из госбюджета 28 МИЛЛИАРДОВ! Продолжение утренней темы о погашении долгов ОРДЛО за электроэнергию

9
Мустафа Найем

Радикальная партия Рината Ахметова защищает коррупционеров, контрабандистов и мошенников

18
Юрій Мірошниченко

Обов'язок держави – належне забезпечення мінімальних умов тримання ув'язнених та адаптації їх після звільнення

4
Сергій Лямець

Порошенко спонсирует террористические государства ДНР и ЛНР

34
Сергій Дацюк

КУДИ ПРЯМУЄ ЄВРОПА?

39
Віктор Уколов

Якби війна у Києві таки почалась...

Сергій Лямець

Гонтарева ушла. Порошенко остался. Пару слов в добрый путь best banker'у

10
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter