Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

ВР АРК дала ще один аргумент на користь негайного перегляду статусу Криму

17 вересня 2008, 19:35

Сьогоднішній заклик Верховної Ради Кримської автономії визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії свідчить про початок реалізації Кремлем так званого "грузинського сценарію" в Україні.

Ескалація ситуації у Криму відбувається на наших очах: від антиукраїнської діяльності політичних партій, громадських організацій та "культурних центрів", відкритої підтримки цими організаціями збройних сил чужої ворожої Україні держави та масової роздачі російських паспортів громадянам України московська агентура перейшла до відвертої прокремлівської політики в державних органах України.

У такий спосіб депутати ВР АРК прокладають Криму дорогу, яку під керівництвом кремлівських політиків пройшли Південна Осетія і Абхазія. Сам статус автономії Криму робить ці заяви надзвичайно небезпечними.Така ситуація є наслідком злочинної бездіяльності правоохоронних органів України, які не реагують на ворожу діяльність, що лише розпалює апетити Російської Федерації.

Сьогоднішнє голосування у Верховній Раді АРК свідчить про те, що міна сповільненої дії, встановлена Москвою ще до проголошення Незалежності України, приведена у бойову готовність.

Заява Верховної Ради АРК з'явилась на фоні спільного голосування Партії регіонів, БЮТу і комуністів за закони, які роблять Україну безпомічною перед загрозою агресії Кремля. Така синхронізація свідчить про існування єдиного сценарію та режисера, який виклав свою біло-синьо-червоно-сердечкову мозаїку – ідентичну кольорам російського триколора.

Загроза національній безпеці і територіальній цілісності України сьогодні стоїть як ніколи. По суті, Україна опинилася перед загрозою втрати державності. Необхідні рішучі дії, спрямовані на захист національних інтересів.

З огляду на загрозу національній безпеці ВО "Свобода" вимагає:

- ввести у Криму пряме президентське правління, розпустити Верховну Раду АРК та порушити кримінальну справу за злочини проти основ національної безпеки.

- внести зміни до Конституції України, якими змінити статус Кримської автономії з республіканського на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя.

- дочасні вибори до Кримської обласної ради провести лише після детальної перевірки усіх кандидатів на виборні посади на предмет подвійного громадянства та причетності до спецслужб іноземних держав.

Усі зволікання у розв'язанні кримського питання ставлять Україну під загрозу окупації Москвою за підтримки впливових "проросійських" сил, що яскраво засвітились в парламенті.

powered by lun.ua
Коментарі — 54
Calina _ 19.09.2008 13:11
IP: 92.113.253.---
Endorfin Навряд чи ваша схема за принципом"чим неймовірніше, тим швидше повірять". спрацює
Endorfin _ 19.09.2008 11:49
IP: 212.109.53.---
Олеже, чим ретельніше придивляюся до Ваших заяв, тим більше переконуюся у тому, що Ви працюєта на розкол України в інтереах Кремля. Доречі, чому ВО "Свобода" фінансують "східноукраїнські бізнесмени"?
Rosty-Rosty _ 19.09.2008 00:01
IP: 189.6.15.---
Щось подібне починалося й на Кавказі.
ИСТОРИЯ НЕПЯТИДНЕВНОЙ ВОЙНЫ
Вот и очерк о вторжении России в Грузию. http://www.krotov.info/pdf/1.doc
Хренопотам _ 18.09.2008 22:57
IP: 193.33.231.---
вот вам и вся ваша хвалёная демократия и свобода слова.
неугодные посты быстренько затираются.
подтирайтесь в туалете, шановне панство.
Vlad2008_1 _ 18.09.2008 20:31
IP: 194.44.242.---
Заява "Свободи" – це заклик до дій.
Зараз місцеві організації почали проводити збори щодо утворення ініціативних груп щодо всеукраїнського референдуму по скасуванню автономії Криму.

Я хтів сказати, що якщо це заклик до дій то це лякає:-). Уявіть що наша влада (принаймні з тексту вимог пана Тягнибока можна зробити висновок, що він звертається до влади) його почує і почне діяти. Да ці клієнти все завалять! ВАЮ – через нездатність і неспроможність, ЮВТ – через прохання одного північно-східного друга. А це той самий випадок коли краще не починати ніж почати і програти.
Якщо заклик до дій – це заклик до проведення референдуму можу лише побажати успіху. Але мало провести референдум (його призначає Рада – ви вірите що призначить?), виграти його (крім того що його буде складно виграти через сучасні вподобання українців для більшості громадян статус Криму м'яко кажучи не на часі:-), треба ще й імплементувати результати референдуму – знов питання виконавця! Я розумію, що Ви запропонуєте Тягнибока:-), але він спочатку має виграти президентські вибори, ВОС – стати більшістю в Раді, перетворити Україну у президентську республіку, провести купу реформ і отримати неабияку підтримку виборців:-). Чи не здається що референдум зараз – це кобила попереду брички? Хоча поразка в проведенні референдуму не буде критичною і навіть саме його проведення – буде багатьма розцінено як не абиякий успіх. Тож варто спробувати.
Vlad2008_1 _ 18.09.2008 19:33
IP: 194.44.242.---
Пункт 5 – "пораженчеський". Насправді Росія не така сильна як її малюють. Вона тому й задіює сьогодні сценарій маріонеткового уряду (ПР + БЮТ), а не військової агресії.Нажаль вона не така вже й слабка. До того ж на реальність вторгнення впливає й те як оцінюють себе самі путіноїди, а вони себе вважають дуже "крутими":-) (судячи з останніх міжнародних заяв). Що ж до маріонеткового уряду – це й дешевше, й перспективніше з погляду на міжнародні обставини. Але Україна занадто ласий шматок для Москви тому вони можуть наважитись і на вторгнення. Принаймні це дуже серйозна й вірогідна загроза, і до неї краще бути підготовленим, ніж відмахуватись від неї через міфи або ярлики (наприклад "пораженчеський":-) й отримати черговий "превед" на кшталт Муравйовського дев'яносторічної давнини. Армію у нас 17 років лише скорочували, а військовий бюджет – сльози у порівнянні з московським.
Vlad2008_1 _ 18.09.2008 19:30
IP: 194.44.242.---
Але це технологія.
Біс в деталях. В повний зріст стає питання відсутності виконавця ще й з грамотною командою.

грамотне скасування автономії не тягне за собою агресії Росії. Інтереси російських громадян зачеплені не будуть. Тому й треба проводити всеукраїнський референдум
Невже ще є хтось, хто думає що Москву цікавлять інтереси її громадян? Їм потрібен привід, привід буде – захист своїх громадян ("міжнаціональні" заворушення буде організовано), захист етнічних росіян (відповідних звернень від "російських організацій Криму" буде море).

І не треба забувати, що будь-який московський танк, що ввійде на територію України, зруйнує титанічні тривікові зусилля на створення міфу "рускій і українець – братья на вєк". І на це московські стратеги дуже зважають.
Я б на це дуже не сподівався, міф в обмін на Україну – дуже вигідний обмін. А у разі повернення України до складу Московії, міф дуже швидко відновлять. Звинуватять в усьому "злочинну українську владу" (при сьогоднішньому рейтингу довіри всіх наших гілок влади – в це повірять навіть багато тих хто до Москви не дуже прихильно ставляться) як зараз грузинську, і нікого (з московитів) не буде цікавити що осетини перші почали обстріл а з тисяч загиблих мирних мешканців знайшли чомусь лише 40 та й невідомо чи мирних, бо не всі осетинські бойовики були в формі. Мозки промивати вони вміють.
Пєтровіч _ 18.09.2008 19:00
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 18:18___ Булда
УВАГА!
НА ЦЬОМУ САЙТІ ПРАЦЮЮТЬ ПЛАТНІ КОМЕНТАТОРИ ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТНЮ У ШТАБАХ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ І ВИКОНУЮТЬ ЗАВДАННЯ ПОЛІТТЕХНОЛОГІВ.
НЕ ЧИТАЙТЕ ПРОПЛАЧЕНІ КОМЕНТАРІ.
не треба мати людей за ідіотів, проплачений "серуне в коментах".
Пєтровіч _ 18.09.2008 18:58
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 17:57___ Vlad2008_1
Тому якщо розцінювати заяву ВО Свободи як пусті передвиборчі балачки (хоча чим тоді вони відрізняються від тих хто в раді, крім того що їх балачки більш проукраїнські?), то все більш-менш нормально. Але якщо як заклик до дій...
"Свобода" відрізняється від інших партій, бо не дає пустопорожніх обіцянок.
Заява "Свободи" – це заклик до дій.
Зараз місцеві організації почали проводити збори щодо утворення ініціативних груп щодо всеукраїнського референдуму по скасуванню автономії Криму.
Пєтровіч _ 18.09.2008 18:34
IP: 77.123.123.---
Пункт 5 – "пораженчеський". Насправді Росія не така сильна як її малюють. Вона тому й задіює сьогодні сценарій маріонеткового уряду (ПР + БЮТ), а не військової агресії.
І не треба забувати, що будь-який московський танк, що ввійде на територію України, зруйнує титанічні тривікові зусилля на створення міфу "рускій і українець – братья на вєк". І на це московські стратеги дуже зважають.
Пєтровіч _ 18.09.2008 18:27
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 17:53___ Vlad2008_1
З Вами можно погодитись лише частково. На жаль олімпійський прицип тут не діє (той де головне не перемога а участь). В цьому випадку важлива перемога. Бо лише УСПІШНЕ скасування Кримської автономії руйнує цей сценарій. А НЕУСПІШНЕ – стане його початком.
При чому скасування автономії за логікою – це вже заключний акорд. Бо спочатку треба:
1. нейтралізувати агентуру ФСБ в регіоні (в тому числі псевдо-козацькі бандугруповання)
2. виграти інформаційну війну за прихільність кримчан, або хоча б звести на нівець прихільність їх до Москви (бо інакше організувати "массові" акціїї непокори Москві буде раз плюнути – а це вже початок московського сценарію)
3. нейтралізувати кримськіх депутатів різних рівнів – за багатьма з них тягнуться злочинні "хвости"
4. чи викликає в когось сумніви що ЧФ почне захищати "російських громадян"? На це теж треба мати відповідь
5. чи викликає сумніви те, що Москва не буде спокійно дивитися як знищують її агентуру та руйнують її плани і готова до "непропорційної" відповіді як в Грузії? Колонна московських танків з півночі через Київ на південь Україні – да це справжня мрія для московських генералів! Я не кажу що Україна не здатна взагалі з цим нічого вдіяти, а ле ж чи готова?
Пункти 1-3 повністю підтримую. Але це технологія.
Пункт 4: грамотне скасування автономії не тягне за собою агресії Росії. Інтереси російських громадян зачеплені не будуть. Тому й треба проводити всеукраїнський референдум.
Пєтровіч _ 18.09.2008 18:23
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 15:31___ dunduk
2___ Пєтровіч

людина, яка вважає, що інтелект мають лише ті, хто думає так як вона, по меншій мірі
так не зляться і не вишукують хто коли і що сказав.
А от проплачені штабісти з високим інтелектом саме так і чинять.
Дякую за оцінку мого інтелекту.
Я не злий, Сєвєрянине. Я добрий. Але розумний. На відміну від Вас.
На мою думку, у блозі передбачено діалог, а не Ваш скажений, беззмістовний і дуже нудотний монолог.
Про те, хто працює в штабі, я б на Вашому місті помовчав. Не паліть кантору.
Vlad2008_1 _ 18.09.2008 17:57
IP: 194.44.242.---
Тож для УСПІШНОГО здійснення цього має бути виконавець. В кого ВО Свобода вимагає це здійснити? В Ющенка? Я навіть готовий припустити що в нього є бажання (хоча не факт), але чи є воля та організаторські здібності? В Тимошенко? Припустимо є здібності та воля (теж не факт) але чи є бажання? В Верховної Ради? Та вони навіть популістські закони по яким всі "за", не завжди можуть прийняти (про шахтарську працю наприклад). Не кажучи вже про те, що колегіальний орган не може бути виконавцем в принципі.
Тому якщо розцінювати заяву ВО Свободи як пусті передвиборчі балачки (хоча чим тоді вони відрізняються від тих хто в раді, крім того що їх балачки більш проукраїнські?), то все більш-менш нормально. Але якщо як заклик до дій...
Vlad2008_1 _ 18.09.2008 17:53
IP: 194.44.242.---
18.09.2008 11:49___ Пєтровіч
Російський задум очевидний: застосувати "грузинський" сценарій в Україні. Скасування Кримської автономії руйнує цей сценарій.

З Вами можно погодитись лише частково. На жаль олімпійський прицип тут не діє (той де головне не перемога а участь). В цьому випадку важлива перемога. Бо лише УСПІШНЕ скасування Кримської автономії руйнує цей сценарій. А НЕУСПІШНЕ – стане його початком.
При чому скасування автономії за логікою – це вже заключний акорд. Бо спочатку треба:
1. нейтралізувати агентуру ФСБ в регіоні (в тому числі псевдо-козацькі бандугруповання)
2. виграти інформаційну війну за прихільність кримчан, або хоча б звести на нівець прихільність їх до Москви (бо інакше організувати "массові" акціїї непокори Москві буде раз плюнути – а це вже початок московського сценарію)
3. нейтралізувати кримськіх депутатів різних рівнів – за багатьма з них тягнуться злочинні "хвости"
4. чи викликає в когось сумніви що ЧФ почне захищати "російських громадян"? На це теж треба мати відповідь
5. чи викликає сумніви те, що Москва не буде спокійно дивитися як знищують її агентуру та руйнують її плани і готова до "непропорційної" відповіді як в Грузії? Колонна московських танків з півночі через Київ на південь Україні – да це справжня мрія для московських генералів! Я не кажу що Україна не здатна взагалі з цим нічого вдіяти, а ле ж чи готова?
Хренопотам _ 18.09.2008 16:00
IP: 217.118.95.---
Пєтровіч

О це дуже гарно, будь-яка людина. що не відсосала на першу вимогу- є москаль и гебешнег.
Всіх в топку! Даєш мір без москалів!!!!
dunduk _ 18.09.2008 15:31
IP: 213.160.137.---
2___ Пєтровіч

людина, яка вважає, що інтелект мають лише ті, хто думає так як вона, по меншій мірі
так не зляться і не вишукують хто коли і що сказав.
А от проплачені штабісти з високим інтелектом саме так і чинять.
Пєтровіч _ 18.09.2008 15:22
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 13:58___ serpav
Тягнибок прилетів з космосу і не знає, що для внесення змін до Конституції треба 300 голосів, яких при нинішньому складі ВР ніколи не назбирати (маю на увазі відносно Криму). СБУ нема коли займатися депутатами ВР Криму, тому що в них і з Тимошенкою роботи вистачає, а ще й свій бізнес. За великим рахунком таку перевірку треба робити відносно всіх депутатів, а не тільки в Криму – у нас половина рад бувші або діючі сексоти різних спецслужб (хоча кажуть, що бувших не буває).
Власне це все є на сайті "Свободи" і не зрозуміло, чому Ви заговорили про якийсь космос. Питання про скасування Кримської автономії має бути поставлене у Верховній Раді України. Всі, хто голосуватиме проти скасування автономії Криму працюють на Москву. Свідомо чи не свідомо. Далі необхідно зробити висновки. Радикальні.
Пєтровіч _ 18.09.2008 15:15
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 13:14___ dunduk
Час крикунів вже вичерпано. Треба добробутом захищати свої території, а не агресивними гаслами політиків з табакерки, які на чужій біді і не дай Боже, крові, мріють здобути містечко депутата у Києві.
17.09.2008 21:30___ Северянин
17.09.2008 20:56___ val_lav – А Вы вспомните, Тягнибок всегда появляется, когда нужно подыграть Регионам. Как черт из таберки...
Сєвєрянін-дундук так і не спромігся змінити платівку. Як кажуть, рівень інтелекту "сєвєряніних-дундуків" зворотньо пропорційний рівню лайна, яким вони плюються.
Пєтровіч _ 18.09.2008 15:08
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 12:40___ Satin
2_ Antique
почитайте не таку вже й довгу історію незалежної України: Криська АР утворена в 1992р., тобто вже в незалежній Україні. На той час це був компроміс, оскільки через недолугу політику в Києві та традиційні імперські зазіхання Росії, а також боротьбу навколо ЧФ, ситуація могла стати гарячою.
Тоді вдалося випустити пар та ізолювати лідера сепаратистів так званого президента Мєшкова. Настільки ж гострою стає ситуацій й зараз. Тому заходи потрібні, але зовсім не такі, які пропонує Тягнибок. Оскільки він справляє враження розумної людини, то це або просто передвиборча пропаганда; або провокація на замовлення Росії.
Як негарно говорити неправду. Верховна Рада ухвалила закон "Про відновлення Кримської Автономної Радянської Соціалістичної Республіки" 12 лютого 1991 року, тобто до проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року. В статті першій цього закону сказано: "Відновити Кримську Автономну Радянську Соціалістичну Республіку в межах території Кримської області в складі Української РСР". Проте Кримської АРСР ніколи не існувало, тому вона не могла бути відновлена. По суті, автономію штучно нав'язали ззовні, сподіваючись "за сприятливих обставин" відібрати Крим. На сьогодні Кримська автономія є атавізмом совєцької імперії, міною сповільненої дії під державну незалежність України.

Отже, Ваша невелика брехня породжує питання: на кого працюєте, шановний? хто доручив Вам кидатися у Тягнибока московським брудом?
Calina _ 18.09.2008 14:19
IP: 92.113.132.---
18.09.2008 14:07___ Україноцентрист, всі люди однаково хочуть миру, хліба,води, ковбаси і горілки. Це не тільки ознака кримчан. Користуючись тим, що іншіх, скажімо, духовних потреб вони не мають, приходять ті чи інші ідеологи і вербують їх на свій лад. Російські політтехнологи працюють у Криму чудово. А наші зовсім ніяк. Все зайшло аж надто далеко. Референдум зараз дійсно потрібний
Calina _ 18.09.2008 14:11
IP: 92.113.132.---
18.09.2008 13:58___ serpav." Тоді треба розпускати і Донецьку ОР, і забороняти ПР."Звичайно ж треба і якнайвидше Зараз лише одного Тягнибока хвилює Україна і все, що тут відбувається. У часи хаосу знаходиться хоча б одна людина, до якої треба прислухатися- у першу чергу Президенту
Україноцентрист _ 18.09.2008 14:07
IP: 91.145.206.---
18.09.2008 13:35___ Calina
...Чого хочуть "кримчане"? вони самі знають? Вони лише зброя у руках феесбешників...
Не всі, Calina, далеко не всі.
"Зброя у руках феесбешників" – Верховна рада АРК і ще з 30-40 бабуль, які їздять Кримом з міста в місто щоб помахати москальським прапором.

А решту кримців добре знають чого вони хочуть: миру, стабільності, бабла в курортний сезон і прісної води вдосталь. А ще хочуть "порто-франко" (тіпа така портова вільна економічна зона) – щоб контрабас легально з Туреччини возити. І за все це вони готові назватись хоч Кримським р-ном Миколаївської області. Я їх питав.
serpav _ 18.09.2008 13:58
IP: 217.24.165.---
Тягнибок прилетів з космосу і не знає, що для внесення змін до Конституції треба 300 голосів, яких при нинішньому складі ВР ніколи не назбирати (маю на увазі відносно Криму). СБУ нема коли займатися депутатами ВР Криму, тому що в них і з Тимошенкою роботи вистачає, а ще й свій бізнес. За великим рахунком таку перевірку треба робити відносно всіх депутатів, а не тільки в Криму – у нас половина рад бувші або діючі сексоти різних спецслужб (хоча кажуть, що бувших не буває). З заявою про визнання Абхазії і Осетії виступали і Донецька обл. рада, і партія регіонів. Тоді треба розпускати і Донецьку ОР, і забороняти ПР. При такому мудакуватому президенті дивно, що Кримська ВР ще не оголосила про свій суверинітет.
Calina _ 18.09.2008 13:35
IP: 92.113.132.---
18.09.2008 09:12___ Андрей-с-Востока

Якби ж то"граждане" почували себе громадянами України, і не вітали квітами чужоземні кораблі, Крим зараз не був би такою болючою точкою. Кримський "брєд" немає ніякого відношення до демократії. Чого хочуть "кримчане"? вони самі знають? Вони лише зброя у руках феесбешників
Україноцентрист _ 18.09.2008 13:31
IP: 91.145.206.---
17.09.2008 23:54___ Yuri_D
Сьогоднішній заклик Верховної Ради Кримської автономії
Пане Тягнибок, а чи не може це бути реакцією на Ваш вчорашній виступ на 5-му каналі, де Ви пропонували проведення референдуму з перетворення Криму на область?
Нє, я просто балдію від цих драматичних нашіптувань Гнилоустів.
Отак сидить ВР АРК і повним складом дивиться 5-й канал:)
Дядьку, ви що на голівоньку падали і пошкодили ліву півкулю головного мозку? Бо явно причинно-наслідкові зв'язки порушено в мисленні.
Може і кацапські дебоші на Графській пристані є "реакцією" на вчорашній виступ Тягнибока? Може взагалі весь той бєспрєдєл, що триває в Криму вже 17 років, є "реакцією" на Тягнибока (превентивною такою)?

На кого Ви працюєте? Якщо оцінювати за результатами Ваших "патріотичних" дій – ідентичні Вашим були б і у добре законспірованого агента ФСБ.
Попустіться. Місце "добре законспірованого агента ФСБ" давно заброньоване. Прем'єр-міністром України.:) "Якщо оцінювати за результатами її "патріотичних" дій":)

Шкода виборців, які Вас сприймають як проукраїнського політика.
Себе шкодуйте, дядьку. Сходіть до бабки якоїсь. Переляк злийте, яйця викачайте... Бо то вам шось пороблено. А в мене (виборця Тягнибока) – все гаразд, Богу дякувати. І сон спокійний, і голова не болить.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter