Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

ВР АРК дала ще один аргумент на користь негайного перегляду статусу Криму

17 вересня 2008, 19:35

Сьогоднішній заклик Верховної Ради Кримської автономії визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії свідчить про початок реалізації Кремлем так званого "грузинського сценарію" в Україні.

Ескалація ситуації у Криму відбувається на наших очах: від антиукраїнської діяльності політичних партій, громадських організацій та "культурних центрів", відкритої підтримки цими організаціями збройних сил чужої ворожої Україні держави та масової роздачі російських паспортів громадянам України московська агентура перейшла до відвертої прокремлівської політики в державних органах України.

У такий спосіб депутати ВР АРК прокладають Криму дорогу, яку під керівництвом кремлівських політиків пройшли Південна Осетія і Абхазія. Сам статус автономії Криму робить ці заяви надзвичайно небезпечними.Така ситуація є наслідком злочинної бездіяльності правоохоронних органів України, які не реагують на ворожу діяльність, що лише розпалює апетити Російської Федерації.

Сьогоднішнє голосування у Верховній Раді АРК свідчить про те, що міна сповільненої дії, встановлена Москвою ще до проголошення Незалежності України, приведена у бойову готовність.

Заява Верховної Ради АРК з'явилась на фоні спільного голосування Партії регіонів, БЮТу і комуністів за закони, які роблять Україну безпомічною перед загрозою агресії Кремля. Така синхронізація свідчить про існування єдиного сценарію та режисера, який виклав свою біло-синьо-червоно-сердечкову мозаїку – ідентичну кольорам російського триколора.

Загроза національній безпеці і територіальній цілісності України сьогодні стоїть як ніколи. По суті, Україна опинилася перед загрозою втрати державності. Необхідні рішучі дії, спрямовані на захист національних інтересів.

З огляду на загрозу національній безпеці ВО "Свобода" вимагає:

- ввести у Криму пряме президентське правління, розпустити Верховну Раду АРК та порушити кримінальну справу за злочини проти основ національної безпеки.

- внести зміни до Конституції України, якими змінити статус Кримської автономії з республіканського на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя.

- дочасні вибори до Кримської обласної ради провести лише після детальної перевірки усіх кандидатів на виборні посади на предмет подвійного громадянства та причетності до спецслужб іноземних держав.

Усі зволікання у розв'язанні кримського питання ставлять Україну під загрозу окупації Москвою за підтримки впливових "проросійських" сил, що яскраво засвітились в парламенті.

powered by lun.ua
Коментарі — 54
val_lav _ 17.09.2008 20:56
IP: 79.124.198.---
На жаль пан Олег так і залишився бой-скаутом чи пластуном. Дитячі штанці на ньому тріщать, але він ніяк не може з ними розпрощатись. Але саме страшне не це, а те що він, як і Ющенко, дискредитує національно-патріотичну ідею. Національно свідомий дурень, може нанести більше шкоди, ніж відкритий ворог. А щоб пан Олег не сумнівався, то я патріот України. Люблю і захоплююсь рідною українською мовою. Пан Олег свідомо, чи від недодумування працює на ворогів України, даючи їм підстави звинувачувати у радикалізмі. Зрозуміло, що менш геройська, буденна щодення праця не така приємна, але вона може принести більше користі.
Depozit _ 17.09.2008 20:17
IP: 77.121.186.---
Уважаемый господин Тягнибок,
ответьте на один простой вопрос. Скажите как вы считаете чем закончится война России и Украины, если он будет иметь место? Сможет ли в этой войне Украина победить ядерное государство – Россию?
Андрей-с-Востока _ 17.09.2008 20:09
IP: 92.112.233.---
ввести у Криму пряме президентське правління
Это призыв к тому, чтобы переступить через Конституцию Украины?
brig _ 17.09.2008 20:02
IP: 91.192.153.---
Не думаю, що наш гарант зможе щось заподіяти.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter