Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

ВР АРК дала ще один аргумент на користь негайного перегляду статусу Криму

17 вересня 2008, 19:35

Сьогоднішній заклик Верховної Ради Кримської автономії визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії свідчить про початок реалізації Кремлем так званого "грузинського сценарію" в Україні.

Ескалація ситуації у Криму відбувається на наших очах: від антиукраїнської діяльності політичних партій, громадських організацій та "культурних центрів", відкритої підтримки цими організаціями збройних сил чужої ворожої Україні держави та масової роздачі російських паспортів громадянам України московська агентура перейшла до відвертої прокремлівської політики в державних органах України.

У такий спосіб депутати ВР АРК прокладають Криму дорогу, яку під керівництвом кремлівських політиків пройшли Південна Осетія і Абхазія. Сам статус автономії Криму робить ці заяви надзвичайно небезпечними.Така ситуація є наслідком злочинної бездіяльності правоохоронних органів України, які не реагують на ворожу діяльність, що лише розпалює апетити Російської Федерації.

Сьогоднішнє голосування у Верховній Раді АРК свідчить про те, що міна сповільненої дії, встановлена Москвою ще до проголошення Незалежності України, приведена у бойову готовність.

Заява Верховної Ради АРК з'явилась на фоні спільного голосування Партії регіонів, БЮТу і комуністів за закони, які роблять Україну безпомічною перед загрозою агресії Кремля. Така синхронізація свідчить про існування єдиного сценарію та режисера, який виклав свою біло-синьо-червоно-сердечкову мозаїку – ідентичну кольорам російського триколора.

Загроза національній безпеці і територіальній цілісності України сьогодні стоїть як ніколи. По суті, Україна опинилася перед загрозою втрати державності. Необхідні рішучі дії, спрямовані на захист національних інтересів.

З огляду на загрозу національній безпеці ВО "Свобода" вимагає:

- ввести у Криму пряме президентське правління, розпустити Верховну Раду АРК та порушити кримінальну справу за злочини проти основ національної безпеки.

- внести зміни до Конституції України, якими змінити статус Кримської автономії з республіканського на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя.

- дочасні вибори до Кримської обласної ради провести лише після детальної перевірки усіх кандидатів на виборні посади на предмет подвійного громадянства та причетності до спецслужб іноземних держав.

Усі зволікання у розв'язанні кримського питання ставлять Україну під загрозу окупації Москвою за підтримки впливових "проросійських" сил, що яскраво засвітились в парламенті.

powered by lun.ua
Коментарі — 54
dunduk _ 18.09.2008 13:14
IP: 213.160.136.---
можна скільки завгодно спокушати людей всілякими ідеями про вічну любов дружбу і неподільність територій, та лякати загрозами кремля і т.д. але що реально може запропонувати держава автономіям? Інфраструктуру? Дотації? Розвиток регіону? Як вона може тим же татарам допомогти?

Невже в Абхазії та Осетії воліють приєднатися до бідної Грузії? Що це їм дасть – пику Саакашвілі 24 години на добу в телевізорі? А Крим чого має уподлбати Київ, за нав "язуванні чужих для них ідей? В ім"я чого?

Час крикунів вже вичерпано. Треба добробутом захищати свої території, а не агресивними гаслами політиків з табакерки, які на чужій біді і не дай Боже, крові, мріють здобути містечко депутата у Києві.
Satin _ 18.09.2008 12:40
IP: 93.73.139.---
2_ Antique
почитайте не таку вже й довгу історію незалежної України: Криська АР утворена в 1992р., тобто вже в незалежній Україні. На той час це був компроміс, оскільки через недолугу політику в Києві та традиційні імперські зазіхання Росії, а також боротьбу навколо ЧФ, ситуація могла стати гарячою. Тоді вдалося випустити пар та ізолювати лідера сепаратистів так званого президента Мєшкова. Настільки ж гострою стає ситуацій й зараз. Тому заходи потрібні, але зовсім не такі, які пропонує Тягнибок. Оскільки він справляє враження розумної людини, то це або просто передвиборча пропаганда; або провокація на замовлення Росії. Гасити пожежу бензином, – не кращий вихід. Нагадую, що події в Косово почалися після того, як Бєлград ліквідував їх атономію, події в Абхазії – після ліквідації Абхазської АР тодішньою владою в Тбілісі. Ми хочемо такого ж результату? Тоді вперед. А може просто змінити умови життя народу на краще? Адже на референдумі за незалежну Україну проголосувало 54% жителів Криму. На жаль, з того часу влада в Києві більш ніколи не викликала такої довіри, – ні Кравчук, ні Кучма, ні Ющенко.
Україноцентрист _ 18.09.2008 12:40
IP: 91.145.206.---
"Взвойтє кастрати синьої ночі -
І піанєри і дєті рабочіх!
":)

Я бачу взвили тут всякі піанєри, наче їм яйця в тиски закрутили. Що характерно – в унісон так виють і бригадники кацапські і ліберасти-гнилоусти.
Це тішить.
Значить Тягнибок таки правий.
Очевидно поцілив по больових точках:)))
Пєтровіч _ 18.09.2008 12:28
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 12:04___ Андрей-с-Востока
18.09.2008 11:36___ Пєтровіч
Це заклик навести конституційний лад
В конституции нет прямого президентского правления. Оно не имеет ничего общего с демократией.
Мова йде не про демократію, а про порятунок держави, перед загрозою втрати якої ми постали завдяки лже-еліті: цим всім бютам, нунсам, рИгіонам – ім'я їм легіон.
Андрей-с-Востока _ 18.09.2008 12:04
IP: 92.112.223.---
18.09.2008 11:36___ Пєтровіч
Це заклик навести конституційний лад
В конституции нет прямого президентского правления. Оно не имеет ничего общего с демократией.
Пєтровіч _ 18.09.2008 11:59
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 10:50___ Antique
Є хороша приказка. Українська, до речі.
"Не чіпай г..., бо буде воняти"
Пізно, невчасно зараз робити області з республік – на жаль, це підніме хвилю невдоволенння. Якби у 1991 році, зразу отримавши нзалежність, зробили область з Криму, це було б доречно. А зараз стерв"ятники з Москви тільки чекають, щоб ми почали "утискати" права кримчан... Але щось треба робити... І швидше вигнати російський флот з усією інфрастуктурою
Які права кримчан? Кримчани – це що: окремий народ?
І що за інфантильні настрої? От тоді можна було, а зараз – не на часі.
Життя – це взяття відповідальності саме зараз. Саме зараз ми маємо давати адекватну відповідь на виклики часу.
Відповідь "Свободи": скасувати Кримську автономію і спеціальний статус Севастополя. Перетворити Севастополь у вільну економічну зону (по типу "порто-франко). Тільки це буде зроблено проросійські настрої розвіє можливість заробляти на певних преференціях.
Пєтровіч _ 18.09.2008 11:51
IP: 77.123.123.---
17.09.2008 21:30___ Северянин
17.09.2008 20:56___ val_lav – А Вы вспомните, Тягнибок всегда появляется, когда нужно подыграть Регионам. Как черт из таберки...
І до чого тут рИгіони? Чи у Вас на більше не вистачає розумових здібностей? Співчуваю.
Пєтровіч _ 18.09.2008 11:49
IP: 77.123.123.---
17.09.2008 20:56___ val_lav
А щоб пан Олег не сумнівався, то я патріот України. Люблю і захоплююсь рідною українською мовою. Пан Олег свідомо, чи від недодумування працює на ворогів України, даючи їм підстави звинувачувати у радикалізмі. Зрозуміло, що менш геройська, буденна щодення праця не така приємна, але вона може принести більше користі.
Так це про Вас колись поет написав: кожна піч українська, то фортеця міцна. Там на чатах лежать патріоти.

Війна, шановний, буває не від гучних заяв. Війна навіть може не бути при пострілах на кордоні. Війна відбувається тоді, коли одна держава є слабкою, а інша – сильною і при цьому має свої "життєві" інтереси у чужій державі. Сьогодні Україна – слабка. Росія – сильна і має претензії до України. Війна вже йде, але може для Вас, людей недалеких, ця війна ще в прихованій фазі.

Великий китайський стратег Сунь-цзи писав, що найголовніше – це зруйнувати задуми противника. Російський задум очевидний: застосувати "грузинський" сценарій в Україні. Скасування Кримської автономії руйнує цей сценарій.

Питання стоїть руба: хто змінить статус Кримської автономії? Україна на обласний, чи Росія – на "державний", насправді маріонетковий.

Тягнибок пропонує, щоб Україна була суб'єктом і сама вирішувала долю своїх територій. Для цього потрібен всеукраїнський референдум. "Свобода" розпочала збір підписів. Це і є менш геройська, буденна щодення праця не така приємна, але вона може принести більше користі
Пєтровіч _ 18.09.2008 11:48
IP: 77.123.123.---
18.09.2008 04:16___ y-f
давненько ТЯГНИБОТИНУ не макали МОРДОЙ В УНИТАЗ в Верховной Раде...
как мы помним, это сделал Червоненко в 2005-м...
Докази в студію. Якщо немає, то, очевидно, у Вас комплекс щодо унітазів і ми маємо справу з ефектом перенесення (така здатність психіки перекладати на інших те, що відбувалось з особою безпосередньо).

У Чєрвонца, як і у всякого з його племені, кишка тонка будь-що зробити сильнішому за нього.
Не треба піарити одноплемінників y-f (я так розумію, ініціали означають Ізя Фельдман).
Пєтровіч _ 18.09.2008 11:36
IP: 77.123.123.---
17.09.2008 20:09___ Андрей-с-Востока
Это призыв к тому, чтобы переступить через Конституцию Украины?
Це заклик навести конституційний лад і притягнути до кримінальної відповідальності цекових-бахарєвих.
Antique _ 18.09.2008 10:50
IP: 213.160.139.---
Є хороша приказка. Українська, до речі.
"Не чіпай г..., бо буде воняти"
Пізно, невчасно зараз робити області з республік – на жаль, це підніме хвилю невдоволенння. Якби у 1991 році, зразу отримавши нзалежність, зробили область з Криму, це було б доречно. А зараз стерв"ятники з Москви тільки чекають, щоб ми почали "утискати" права кримчан... Але щось треба робити... І швидше вигнати російський флот з усією інфрастуктурою
Dmyt _ 18.09.2008 10:21
IP: 194.44.50.---
Повністю підтримую пана Олега!
Ваша сила єдина, що переймається національними інтересами українців! Нормальні українці не сприймають ваші дії як надто радикальні (адресую деяким крикунам з цього форуму). Абсолютно виважена проукраїнська політика. Будьте ще активніші! Ваша дієвість і ваша присутність зараз потрібна як ніколи в представницьких органах влади!
Автономія Криму руйнує підмурки Української Державності. Вона суперечить самій Конституції!!! Хтось це буде заперечувати??? У зв'язку з останніми подіями кремлівські сили Криму дескридитують Україну в очах світу, ставлячи її поряд з фашистськими та терористичними режимами, що визнали злочинні утворення. Не реагувати на це НЕ МОЖНА!!!
Не зупиняйтесь на розпочатому, не зважайте на зомбованих пацифістів, які бояться вилізти зі своєї печери і почати відстоювати свої права! Якщо ваша сила ініціює референдум щодо скасування автономії, ми, абсолютна більшість українців його підтримаємо.
Через те, що ми 17 років з усіма шукаємо компроміси, ми так і не зсунулись з місця. Крок вперед – 5 кроків назад за Кучми, крок вперед – 2 кроки назад за Ющенка. Годі тупцювати на місці. ТАК РІШУЧІЙ ПРОУКРАЇНСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ!!!
dotUA _ 18.09.2008 10:03
IP: 212.82.212.---
to Depozit

А як Ви думаєте, чи застосує Росія ядерну зброю на кордонах НАТО. І чи не отримає вона "нехілої" здачі від не менш ядерних Франції або Англії, яким буде нецікаво дихати радіоактивним пилом?
Nick_M _ 18.09.2008 09:47
IP: 77.120.196.---
18.09.2008 09:12___ Андрей-с-Востока
18.09.2008 04:16___ y-f
Поддерживаю.
Андрей-с-Востока _ 18.09.2008 09:12
IP: 92.112.223.---
18.09.2008 07:48___ Calina
але вражають зомбовані громадяни
Граждане боятся потерять государство, когда некоторые политики призывают к свержению действующего конституционного строя.
Calina _ 18.09.2008 07:48
IP: 92.113.132.---
Україна дійсно таки країна чудес. Ну можна зрозуміти так звану владу, їй є що втрачати і є що ділити, але вражають зомбовані громадяни, які перестали бути самими собою і наперебій підтримують то грачів, то вітренківців і не чують розумних слів. Невже вони вважають, що коли в Україні повториться грузинський сценарій, нам усім стане краще? Точно ми нація самогубців
Yuri_D _ 17.09.2008 23:54
IP: 91.124.49.---
Сьогоднішній заклик Верховної Ради Кримської автономії
Пане Тягнибок, а чи не може це бути реакцією на Ваш вчорашній виступ на 5-му каналі, де Ви пропонували проведення референдуму з перетворення Криму на область?
На кого Ви працюєте? Якщо оцінювати за результатами Ваших "патріотичних" дій – ідентичні Вашим були б і у добре законспірованого агента ФСБ.
Шкода виборців, які Вас сприймають як проукраїнського політика.
PVN _ 17.09.2008 22:23
IP: 77.122.198.---
Константин Затулин: "Ну и дураки ВЫ ВСЕ..."

А вообще-то,
давайте делать ничего не будем и просто подождем...
Вот тогда Украина точно развалится...
Судя по комментариям, все именно этого ожидают?!
Андрей-с-Востока _ 17.09.2008 22:07
IP: 88.214.110.---
Nick_M, между прочим, партию, призывающую к антиконституционным действиям, можно снять с регистрации. Пора бы применить эту норму к свободе.
Северянин _ 17.09.2008 21:30
IP: 194.54.187.---
17.09.2008 20:56___ val_lav – А Вы вспомните, Тягнибок всегда появляется, когда нужно подыграть Регионам. Как черт из таберки...
vckns _ 17.09.2008 21:17
IP: 93.73.159.---
Тягнибок как баба базарная. Лишь бы что-то написать. А последствия всего этого какие будут? Если такие как Тягнибок прийдут к власти,то Украина развалится на 3-й день.
Хренопотам _ 17.09.2008 21:02
IP: 193.33.231.---
"детальної перевірки усіх кандидатів на виборні посади на предмет подвійного громадянства та причетності до спецслужб іноземних держав."
Хренопотам _ 17.09.2008 21:01
IP: 193.33.231.---
что-то мне это напоминает.
в 1937 году "виборні посади на предмет... причетності до спецслужб іноземних держав" – просто-таки на каждом углу.
TAB _ 17.09.2008 21:00
IP: 195.245.118.---
Правильно,Олеже, не отдавай свой электорат этому шкодливому коту ющенко.Так и скажи ему -,, Не топчись,гнида,по моему электоральному полю,,:)
Nick_M _ 17.09.2008 20:56
IP: 194.44.242.---
17.09.2008 20:09___ Андрей-с-Востока
Підтримую. Для чого "ради красного словца " піаритись. До речі,колись картавий соратник Натахи (забув прізвище) у Раді виступав проти автономії Криму.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter