Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Шабаш путінських сепаратистів у східних областях необхідно якнайшвидше придушити

07 квітня 2014, 12:39

Упродовж останніх діб у Харкові, Донецьку і Луганську під гаслами так званої федералізації розгортається черговий етап спецоперації Кремля щодо організації антидержавного сепаратистського заколоту з повалення конституційного ладу, знищення територіальної цілісності України, анексії східних та південних регіонів держави. Це продовження путінського плану російської агресії проти України, який уже було реалізовано в Криму. Правоохоронні органи, міліція та СБУ повинні рішуче діяти для припинення цих антидержавних проявів та вжити усіх заходів, аби придушити шабаш путінської агентури.

Усіх організаторів та учасників цих заходів має бути негайно заарештовано і притягнуто до кримінальної відповідальності. У разі, якщо цього не буде зроблено – а поки що дії силовиків не можна назвати ефективними – "Свобода" вимагатиме негайної зміни керівництва місцевих правоохоронних органів.

Закликаю українців у час, коли вирішується доля України, самим стати на захист цілісності держави та не дати жменьці проплачених маргіналів та путінських агентів зруйнувати мир і спокій в Україні. Зараз від кожного з нас залежить, чи Україна зможе дати відсіч російському агресору.

Вимагаю вжити низку термінових заходів, аби зупинити сепаратистський шабаш на сході України:

- негайно звільнити захоплені російськими диверсантами та проросійською агентурою адміністративні будівлі на сході України;

- затримати організаторів, активних учасників, пособників та підбурювачів повалення конституційного ладу;

- провести операцію з виявлення російських диверсантів та агентури Кремля та запобігти їхньому подальшому проникненню на територію України;

- притягнути до відповідальності представників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, які проявили злочинну бездіяльність під час сепаратистських шабашів на сході України;

- жорстко карати за публічну наругу над державними символами України та встановлення символіки держави-окупанта на адміністративних установах;

- гарантувати безпеку українських громадян та їхні права на проведення мирних зібрань на підтримку незалежності та територіальної цілісності України;

- негайно усунути від займаних посад представників влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних структур, які в минулому працювали в КГБ, перебували на партійних посадах у проросійських організаціях та співпрацювали з кримінально-олігархічним режимом Януковича;

- 8 квітня 2014 року на засіданні парламенту заслухати звіт керівників МВС і СБУ, Генеральної прокуратури щодо подій у Харківській, Донецькій та Луганській областях, зокрема щодо причетності народних депутатів України, місцевих депутатів та олігархів до організації заколоту сепаратистів;

- заслухати звіт голови Прикордонної служби про заходи з недопущення проникнення на українську територію російських путінських диверсантів;

- створити спеціальну слідчу комісію парламенту для з'ясування обставин сепаратистських проявів у східних регіонах, зокрема питання ефективності дій підрозділів МВС, СБУ, Прикордонної служби з метою недопущення подібних інцидентів;

- зобов'язати Кабінет Міністрів вжити невідкладних заходів із закриття українсько-російського кордону для проникнення путінських диверсантів;

- посилити кримінальну відповідальність за сепаратистську діяльність, зокрема за пропаганду сепаратизму та участь у масових заходах на підтримку сепаратистських ідей;

- запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду ідеї федералізації України, якщо її пропонується реалізувати в спосіб, який суперечить Конституції України, а саме цього домагаються російські сепаратисти в східних регіонах.

powered by lun.ua
Коментарі — 234
Ostap Ost _ 05.05.2014 18:55
IP: 78.111.186.---
Крутов на первых этапах операции "альфовцев" посылал на обычных автобусах блок-посты с тяжело вооруженными боевиками штурмовать!
У старого гбэшника Крутова или "русская береза" в заднице торчала и в глазах Путин в кокошнике на балалайке играл, или старческий маразм проблескивал в мозгу.
Путин- террорист и военный авантюрист.
В наш дом пришёл бандит, грабитель,террорист и преступник, и не важно на каком языке он говорит, - ни о каком "русском братстве" не может быть и речи! Это однозначно.Точка.
Только ликвидация боевиков. Все кто с оружием в руках должны быть уничтожены, "мирные жители" с автоматами не гуляют, а пособники террористов должны быть наказаны со всей строгостью.
Ostap Ost _ 01.05.2014 00:37
IP: 95.111.234.---
То ли Турчинов идиот, то ли у него, Крутова,нач.обл.СБУ и милиции "русская береза в заднице торчит", и Путин в глазах на балалайке играет!
Как можно смотреть на это предательство?!

А если к этим предателям в дом зашел террорист и с русским матом застрелил их семью? Они также думали бы о русском братстве?
Ostap Ost _ 27.04.2014 18:50
IP: 78.111.186.---
Ходорковский или лох, или притворяется! Ахметов всегда был, есть, и будет членом ОПГ"Люкс", - клан семьи Януковича.
Когда в Киев привозили на Антимайдан по 20000 "тутушек" за Януковича и ПР людей с предприятий Ахметова, то это было быстро им организовано после одного его щелчка пальцами.
А сейчас Ахметов по-хитрому залез в кусты и боится пикнуть, чтобы Путин не услышал.
Ахметов только и мечтает "сосать" монопольные потоки денег со всех секторов Украины:металлургия, электороэнергия, транзит газа, наземная телефония, и прочие.
Ostap Ost _ 27.04.2014 00:29
IP: 78.111.187.---
Давно нужно послать настоящих "Русскоязычных украинских националистов" в составе боевых бригад (РУН) для уничтожения сепаратистов Януковича и боевиков коррупционного режима Путина, который грабит Россию и установил обманом антирусский, диктаторский режим вместе с придворными бандитами, типа чечена Кадырова, Суркова (Дудаева) и прочими членами кооператива "Озеро"!
Дальневосточные партизаны могут оказать братскую помощь РУНам.
Путин использует диверсантов-уголовников и дикое чурбаньё РФ

Киевская Русь против Кремлевской Орды!
Ostap Ost _ 27.04.2014 00:02
IP: 78.111.187.---
Давно нужно послать настоящих "Русскоязычных украинских националистов" в составе боевых бригад (РУН) для уничтожения сепаратистов Януковича и боевиков коррупционного режима Путина, который грабит Россию и установил обманом антирусских диктаторский режим вместе с придворными бандитами, типа чечена Кадырова, Суркова (Дудаева) и прочими членами кооператива "Озеро"!
Дальневосточные партизаны могут оказать братскую помощь РУНам.
Ostap Ost _ 16.04.2014 18:52
IP: 78.111.186.---
Сколько можно смотреть на коллаборационизм Турчинова, фальшивые популистские заявления Тимошенко?
"Ватники" (и вт.ч. женщины) едут в маршрутках на Харьков с Белгорода, Курска буянить, дестабилизировать обстановку, водочку похлестать дешевую, хулиганить, грабить и избивать граждан – а граница не закрыта.Городская милиция Харькова (Кернеса) полностью занимается предательством Украины.
Нужно срочно закрыть сухопутную границу для автоперевозок людей. Оставить авиасообщение и тщательно фильтровать жд пассажироперевозки.
Почему не уничтожают диверсантов в Донецкой области? Сепаратисты, уголовники ходят с оружием и угрожают мирным жителям, дерзко и нагло заявляют, что Обама приказал Турчинову никого не стрелять, а в это время диверсанты и сепаратисты поливают огнем из автоматов по украинской армии и СБУ.
Fedir Syzyi _ 13.04.2014 05:49
IP: 94.231.187.---
Путін не зупиниться, бо для нього і його банди успішна, європейська, демократична Україна гірше атомної війни і якщо вони зараз не затягнуть нас в своє болото на десятиліття, то самі не протягнуть і десяти років, без всякої війни, коли Україна стане успішною, як Польща!...

Війни не уникнути і якщо втікати від провокацій, то так можна добігти і до Чопа і спам'ятатись тільки за межами України, а тому, ЗВОЛІКАННЯ З РІШУЧИМИ ДІЯМИ ПРОТИ РОЗКОЛУ І ЗАХОПЛЕННЯ УКРАЇНИ Є ЗЛОЧИНОМ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НЕАРОДУ!!!

ЩО РОБИТЬ СВОБОДА В УРЯД???!!!
ДЕ РЕЗУЛЬТАТ І ЧОМУ НЕ ДПАТРІОТІВ, А БАНДО-СЕППАРАТИСТІВ НЕ ЧІПАВЮТЬ НА СХОДІ???!!!
makovuca _ 13.04.2014 01:08
IP: 74.125.181.---
Говоріть-балакайте. а зелені чоловічки вже всюди. аваков "попереджає", турчинов "наголошує", обіцяє розібратися. А може, вони вже змилися з країни? То нащо тоді так хапали портфелі?
Leonid Pidchybii _ 12.04.2014 20:06
IP: 94.232.211.---
41. Зрада, або Як зрозуміти вислів "народ заслуговує на своїх правителів"?
zemlj. blogspot. com /2014/03/ blog-post. html
Сьогодні чимало діячів у телевізорі з розумним виглядом ворушать губами по обличчю: "народ заслуговує на своїх правителів".
Що це означає?
Давайте спробуємо розібратися.

Теза 1. Не вдасться змінити країну, змінивши в ній владу.
bhvf _ 12.04.2014 19:52
IP: 93.126.76.---
Олег, необхідно якнайшвидше перекрити кордон з Росією, хоч би тимчасово до врегулювання ситуації. Не кожного дня їздять до Росії заробітчани. А от кремлівські сепаратисти до нас валять вагонами. Таке передчуття, що у Донбасі буде те, що і в Криму.
Ostap Max _ 12.04.2014 07:10
IP: 78.111.186.---
Путин через своего агента-боевика Януковича ограбил Украину, захватил территорию, и навязывает Украине свои условия капитуляции.Как говорят в интеллигентных кругах России, Путин просто "кинул"!
С ганстерами, рекэтом и "кидалами" не договариваются!
Ахметов решил в унисон с Путиным выставить свои условия "договоренностей"!
кимбер _ 10.04.2014 23:08
IP: 74.125.181.---
...финансирование, все правильно, в основном из США... Самые значительные суммы, поступают в "Пласт", а оттуда "Бандеровец", "Тризуб", "Союз ветеранов СС Галичина" ну и конечно "ВО Свобода"... Всего в Украину, на поддержку" НПО предназначено 150 млн $...это,только, официально...
Национализм – обязательный компонент всех цветных революций... и соответствует методике А. Далласа...
"...мы незаметно подменим их ценности на фальшивые и заставим их в эти фальшивые ценности верить..."
"...национализм и вражду народов-все это мы будем насаждать ловко и незаметно.И лишь не многие,очень немногие будут догадываться или даже понимать,что происходит.Но таких людей мы превратим в посмешище,найдем способ обол-гать,обьявить отбросами общества..." Аллен Даллес (из доклада Конгрессу США,1946 г.-доктрина Даллеса)
Євгеній Іванішин _ 09.04.2014 21:42
IP: 5.248.91.---
Україна – єдина! Потрібно негайно протидіяти засланим сепаратистам, якщо не бажаємо анексії нашої держави по всьому узбережжю Дніпра. Ми не можемо показувати свою слабкість і мовчати, коли намагаються загарбати нашу територію!
Itabar Pokat _ 09.04.2014 20:51
IP: 74.125.18.---
Виталий Ященко:
Райхер:
Опять занимаешься болтологией...
Пане, Виталий Ященко, Ви мабуть неуважно читаєте коментарі пана Райхера.
Вас обох об'єднує ненависть до "донецького народу", і намагання той "народ" знищити.
Як завжди прикриваючися "демократичними" цінностями і "революційною доцільністю".
Чи змагання у ненависті до "донецьких" так затьмарює розум, що аж не видно що поряд поплічник?
Виталий Ященко _ 09.04.2014 13:18
IP: 37.229.221.---
Райхер:
Опять занимаешься болтологией. Значит в Луганске, Харькове, Донецке НАРОД. а вся остальная Украина кто? Кто выбрал Хама президентом – "народ". Теперь когда Хам практически сдал Украину, это народ опять хочет быть умнее всех.
Так может хватит. В Украине нормальных людей все равно больше, так что давайте скинемся по кулаку и этому "народу", который устраивает беспредел и орет Раша Наша, мало не покажется.
Вы привыкли все прятаться за словами "народ Украины", "мы", "большинство – а кто вас уполномочил так говорить. Это ваше личное мнение, и оно должно учитываться, но не беспрекословно выполняться.
Демократия – ЭТО ОСОЗНАННАЯ необходимость, а не козлиный беспредел.
Leonid Pidchybii _ 08.04.2014 20:33
IP: 94.232.211.---
Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога
blogspot. com /2014/03/ blog-post _697. html
Складений свого часу й поширений "Психологічний портрет Яйцевінковича"
викликав неабияку цікавість. Його формулювання, а особливо висновки й прогнози поведінки виявилися правильними. Я не знаю, чи використовував хтось цю роботу, але подивіться, що сталося через три місяці з Яйцевінковичем. Тому, враховуючи такий успіх, ми презентуємо "Психологічний портрет Ліліпуті" й щиро сподіваємося, що з Ліліпутею через три місяці станеться те саме, що й з Яйцевінковичем.
lola _ 08.04.2014 14:44
IP: 78.111.187.---
ТЯГНИБАКСЕ,чого сидиш у Києві.Ідь придушуй ШАБАШ путінських сепаратистів на сході Украіни.А то махаєш здалека пальчиком.ЗВЕЗДА КРЕМЛЯ чи клюєвські утриманці хто ви СВОБОДНІ ЛІДЕРИ.
Райхер _ 08.04.2014 13:55
IP: 46.211.138.---
Симоненко сказал – проблема в том что власти не слышат народ!
Это действительно так. Народ Луганска, Донецка и др. говорит – мы не хотим демократии, западных ценностей, мы хотим российских ценностей – диктатуры, что бы князь пожизненно нами правил, и решал за нас без выбора, что бы был запрет на свободу слова и т.д.
Ну так власти, устройте им диктатуру чрезвычайного или военного положения – Народ этого хочет.
Конечно временно пока не иссякнет программа российского зомбирования. А потом когда они исцелятся от вируса российского психотронного воздействия – они сами всё поймут!
Володимир Луговий _ 08.04.2014 12:44
IP: 194.146.181.---
Вже давно пора цей шабаш розганяти! Чомусь як у мирний час піаритись з вилами та орати на єкранах – усі молодці! А як реальні загрози – так усі мовчать, окрім Тягнибока! Реальний та дієвий крок для стабілізації ситуації на Сході! Тягнибока – в Президенти!
poznan _ 08.04.2014 11:49
IP: 130.185.41.---
Пане Олеже, скажіть велике дякую своїм колегам по фракції Мірошніченку та Бенюку. Побільше таких відеороліків і не тільки невелика кількість людей сходу буде проти такої України, але через деякий час і більшість. А цікаво як Ваш Генеральний прокурор відкрив кримінальне провадження щодо дій своїх побратимів?
Райхер _ 08.04.2014 11:02
IP: 46.211.134.---
Нас ждёт выбор один из двух вариантов:
1.-Нас спасают русские военные и вводят военное положение в котором Россия живёт уже несколько лет (свободы слова нет, на митинги запрет и т.д.)

2.- Нас спасают наши военные, и на полгода устанавливают военное положение как в России. А после зачистки от сепаратистов после зачистки наших СМИ от российского зомбирования провести выборы!

Но для этого военным надо объединиться и взять силовые ведомства под свой контроль, разогнав парламент срочно! Какой смысл в парламенте с сепаратистами обсуждать как их наёмники захватывают власть? Это тупое оттягивания времени, когда время уже упущено!!! Пока они принимают законы – утратим полУкраины
Законы без военного положения – работать не будут!!!

(и от имени народа дать подзатыльник Авакову)
Itabar Pokat _ 08.04.2014 10:38
IP: 74.125.18.---
Тю, нібито повернувся до лютого місяця.
Пан Тягнибок просто переписав усі тези пана Януковича з вимогами припинити "шабаш бандерівських націоналістів у західних областях"?
То Вас, пане Тягнибок, навчила цієї фігні панночка Фаріон?
Вона полюбля брати статі передовиць радянського періоду і змінивши декілька слів:
"робітничий рух" на "національний рух",
"комуністичну ідею" на "національну ідею",
"буржуазних імпереалістів" на "російських" – швиденько і не дорого тицьнути статю у своєму блозі.
І якіж ви всі до мозку кісток "совьєтськіє". І навіть не помічаєте цього.
Чого ви (і головне від кого?) тут вимагаєте: "створити, заслухати, посилити, затримати, звільнити, вжити."
Забули хто зараз при владі?
Чи вся ця тріскітня для дурнуватих шанувальників – дивиться, які ми суворі?
Vlad Kontarchuk _ 08.04.2014 10:17
IP: 178.95.76.---
Народ,ви дайте можливість Тягнибоку втілити свої плани і програму...а потім критикуйте...
Vlad Kontarchuk _ 08.04.2014 10:14
IP: 178.95.76.---
Василь Кулинич:
сепаратистами повинно займатися СБУ, а не прокуратура...
Василь Кулинич _ 08.04.2014 06:58
IP: 74.125.181.---
А що робить Махніцький? До кого волаєте пане Олеже!
Корупція1434 Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter