Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Шабаш путінських сепаратистів у східних областях необхідно якнайшвидше придушити

07 квітня 2014, 12:39

Упродовж останніх діб у Харкові, Донецьку і Луганську під гаслами так званої федералізації розгортається черговий етап спецоперації Кремля щодо організації антидержавного сепаратистського заколоту з повалення конституційного ладу, знищення територіальної цілісності України, анексії східних та південних регіонів держави. Це продовження путінського плану російської агресії проти України, який уже було реалізовано в Криму. Правоохоронні органи, міліція та СБУ повинні рішуче діяти для припинення цих антидержавних проявів та вжити усіх заходів, аби придушити шабаш путінської агентури.

Усіх організаторів та учасників цих заходів має бути негайно заарештовано і притягнуто до кримінальної відповідальності. У разі, якщо цього не буде зроблено – а поки що дії силовиків не можна назвати ефективними – "Свобода" вимагатиме негайної зміни керівництва місцевих правоохоронних органів.

Закликаю українців у час, коли вирішується доля України, самим стати на захист цілісності держави та не дати жменьці проплачених маргіналів та путінських агентів зруйнувати мир і спокій в Україні. Зараз від кожного з нас залежить, чи Україна зможе дати відсіч російському агресору.

Вимагаю вжити низку термінових заходів, аби зупинити сепаратистський шабаш на сході України:

- негайно звільнити захоплені російськими диверсантами та проросійською агентурою адміністративні будівлі на сході України;

- затримати організаторів, активних учасників, пособників та підбурювачів повалення конституційного ладу;

- провести операцію з виявлення російських диверсантів та агентури Кремля та запобігти їхньому подальшому проникненню на територію України;

- притягнути до відповідальності представників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, які проявили злочинну бездіяльність під час сепаратистських шабашів на сході України;

- жорстко карати за публічну наругу над державними символами України та встановлення символіки держави-окупанта на адміністративних установах;

- гарантувати безпеку українських громадян та їхні права на проведення мирних зібрань на підтримку незалежності та територіальної цілісності України;

- негайно усунути від займаних посад представників влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних структур, які в минулому працювали в КГБ, перебували на партійних посадах у проросійських організаціях та співпрацювали з кримінально-олігархічним режимом Януковича;

- 8 квітня 2014 року на засіданні парламенту заслухати звіт керівників МВС і СБУ, Генеральної прокуратури щодо подій у Харківській, Донецькій та Луганській областях, зокрема щодо причетності народних депутатів України, місцевих депутатів та олігархів до організації заколоту сепаратистів;

- заслухати звіт голови Прикордонної служби про заходи з недопущення проникнення на українську територію російських путінських диверсантів;

- створити спеціальну слідчу комісію парламенту для з'ясування обставин сепаратистських проявів у східних регіонах, зокрема питання ефективності дій підрозділів МВС, СБУ, Прикордонної служби з метою недопущення подібних інцидентів;

- зобов'язати Кабінет Міністрів вжити невідкладних заходів із закриття українсько-російського кордону для проникнення путінських диверсантів;

- посилити кримінальну відповідальність за сепаратистську діяльність, зокрема за пропаганду сепаратизму та участь у масових заходах на підтримку сепаратистських ідей;

- запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду ідеї федералізації України, якщо її пропонується реалізувати в спосіб, який суперечить Конституції України, а саме цього домагаються російські сепаратисти в східних регіонах.

powered by lun.ua
Коментарі — 234
yurasja _ 08.04.2014 06:47
IP: 74.125.181.---
А якщо зараз прийняти постанову щодо організації всеукраїнського референдуму про доцільність федералізації України? На осінь! І забезпечити "федералізаторам вже сьогодні", говорячи їхньою мовою – "семь взяток на мизере".
Лиза Дегтярева _ 08.04.2014 06:46
IP: 74.125.18.---
Чому ничого із цього не залаштовано НАПЕРЕДОДНИ?
dcm _ 08.04.2014 06:13
IP: 74.125.181.---
Було би корисно зняти деп недоторканіть вже завтра і розібратися і ахмєтовими і єфремовими без затримки правосуддя! Як можна дозволяти ворожій 5й колоні у Верховній Раді рвати державу?
Ерфорт Сергей _ 08.04.2014 02:48
IP: 37.73.208.---
teres:
Ну, приезжай ты к нам, хоть и на танке, нетоварищ неленин. Раз уж так печёшься о своём господине, по вашему пане- тягнибыке. Воин, ты, диванный, победитель клавы.
Робін Гуд _ 08.04.2014 02:26
IP: 188.230.40.---
Хто пояснить, якого х... львівшською місцевою Швабодно-на ц и к і в с кою гопотно-бикотною наволоччю під керівництвом заїжджих диригентів та провокаторів у лютому за одну ніч у Львові злочинно і тупорило було знищено обласний мєнтовський ГУ МВС, обласне СБУ, майже всі міські райвідділи МВС, обласну прокурватуру, Франківський райсуд, спалено адмінкорпус з казармами Західного теруправління внутрішніх військ, спалено базу місцевого "Беркуту"??? Хємороїв-бандюків повинна знати вся Україна!!!
Wo Wolod _ 08.04.2014 02:24
IP: 74.125.181.---
Чому ви так хочете, щоб мiлiцiя виконувала злочиннi накази що до мирних мiтингувальникiв?
Slava Genkin:

Мирнi мiтингувальники були на Майданi!!!
A там рашисти – терористи з АК!!!
Ostap Max _ 07.04.2014 23:56
IP: 78.111.186.---
Путинское коррупционное бюро сообщает:

Захват Крыма произошел в соответствии с Планом рейдерского захвата полуострова и создания дачного кооператива "Крымское ОЗЕРО" для членов Путинского коррупционного бюро.
Путину и его семье нужен Царский пляж в Крыму и почести Императора, которого назначил Ельцин.И демократия здесь неуместна.
Наш девиз:"Провокации и спецоперации!"
И.О. наместника Императора РФ в Крыму, главный консультант террористического центра "Нет выбора", - В.Медведчук,
Тетяна Мовчан _ 07.04.2014 23:54
IP: 176.105.193.---
це знову все волонтерам робити, чи як?
Райхер _ 07.04.2014 23:32
IP: 46.211.125.---
Сценарий везде один но мало кто обращает внимание что основная задача России одновременно с захватом власти – вырубить наше телевидение и запустить российское ТВ – Психотронное оружие!
Именно применение этой высокой технологии Путин оболванил Ельцина, заняв его место а потом превратил в идиотов всю свою страну и частично наших
Райхер _ 07.04.2014 23:01
IP: 46.211.133.---
С кем вести переговоры с наёмниками Ахметова или Кернаса?
Это не активисты а бандиты – уголовники!
То что они говорят на публику, что они за единую Украину так то же говорил и Аксёнов за 1день до путча,
Сколько можно верить словам? Вам что мало лжи Путина?
Райхер _ 07.04.2014 22:36
IP: 46.211.133.---
Надо вещи называть своими именами. Кто такие сепаратисты? Это не общественность, это не народ! – это мафиозные кланы – власть, которая хочет стать пожизненными Князьями под крышей диктатора Путина.
А люди действительно есть но это оболваненные ложью российским ТВ это больные люди типа наркоманов ибо российское ТВ использует высокие технологии психотронного оружия от которого трудно отвыкнуть. Разве народ знает правду? Что под Россией они будут изгоями как в Приднестровье и т.д.
И конца этому не будит пока на свободе кандидаты в Князья такие как Кернас, Допкин или Ахметов. Но похоже эта власть Турчинов=Тимошенко-Порошенко не в состоянии навести порядок.
Нам нужна другая тройка – Тягнибок, Гриценко, Ярош – кто ещё может свергнуть Ахметова-союзника Януковича?
Дом загорелся тушить надо источник возгорания – сепаратистов – олигархов у власти а народ лечить правдой, поэтому СМИ надо так же забрать у олигархов!
sabora _ 07.04.2014 22:04
IP: 37.53.197.---
Зрозуміло, що Тягнибок в багато чому правий.
А чому Вана-йуля мовчить і ніяк не реагує на сепаратистів і федерастів??????
Ймовірно тому, що ситуація з захватом ОДА в містах сходу її дуже влаштовує.
йуля Вана завжди лизала жопу путлєру. І зараз вислужується перед ним. Ці нездари міністри зАсракови з її партії, дійсно ніяких ефективних мір не приймали і не будуть приймати.
Андрій Маляс _ 07.04.2014 21:40
IP: 37.73.222.---
Микола Кивгило:
Коли Тягнибок стане Президентом України, тоді й можна буде говорити, про докорінні зміни у владі
Павел Горобец _ 07.04.2014 21:39
IP: 77.122.108.---
После сегодняшних заявлений (а вернее Вранья).Авакова,о том что Ода в Харькове освобожден...-в отставку его...-люди пострадали за эту бездеятельность...Менты в большинстве на стороне сепараттов...-ПОЗОР АВАКОВУ!!!
dowbusch _ 07.04.2014 21:39
IP: 95.132.127.---
Скільки тих людей атакують держустанови в процентному відношенні до населення цих областних центрів?Відповідь правильна наперед.І це називаеться "волеизьявлением народа"?Порнографія низького гатунку.Профільтрувавши готелі,мотелі,бази відпочинку,піонерські табори і кримінальні малини,отримавши інформацію сексотів кримінальних угрупувань,агенцій з оренди нерухомості, з липовими паспортами та зброєю легко можна виявити туристів з благими намірами,знизити рівень напруги.А місцевих заробітчан,які на підтанцовках у туристів взагалі легко ідентифікувати.Було би бажання влади,аналіз,стратегія,виконавці а не саботажники з тих чи інших причин,і тоді б не було таких проблем,які своєчасно не вирішили,а тепер більшими зусиллями треба вирішувати сьогодні.Невже не передбачували цього в цих регіонах?Відповідь наперед правильна.Можна навіть було передбачити хто з впливових осіб в цих регіонах допомагатиме заїзжим туристам.Без допомоги зсередини ці акції проваляться.Приклад – Дніпропетровськ!
teres _ 07.04.2014 20:47
IP: 74.125.17.---
Павел Иванов:
Яка "красіва" історія, бля_ Опровергни фактами и ссылками:

Ти, сцуко, написав, якусь муйню, а тепер Я маю її спростовувати!?

Ну арьол, ти дайош, і то всєм.
Микола Кивгило _ 07.04.2014 20:44
IP: 109.201.244.---
Пане Олеже!, Ви вже у владі, а не в опозиції, потрібно діяти а не вимагати у самого себе.
teres _ 07.04.2014 20:27
IP: 74.125.181.---
Павел Иванов:
Путин будучи в германии вышел у толпе немцев которые хотели разгромить советское посольство и был так убедителен. что толпа здовровенных фрицев скисла

Яка "красіва" історія, бля. Будь ласочка, назвіть джерала цієї геройської інфи.

Інакше буде некрасіво – ВСІ подумають, що павка уванов – БРЕШЕ
Олександр Гомон _ 07.04.2014 20:14
IP: 95.132.235.---
Повністю підтримую Тягнибока! Коли нам не подобалась влада ми боролись проти неї, але не робили в своїх областях референдумів по приєднанню до інших країн! Сеператистів за грати!
Wladimir2008 _ 07.04.2014 19:42
IP: 74.125.17.---
Тягнибок! Вимагатимеш у жінки! А на державу працювати потрібно було, а не писком торгувати!
Wladimir2008 _ 07.04.2014 19:40
IP: 74.125.181.---
А де армія твого Михальчишина? А то ні Михальчишина, ні армії!
teres _ 07.04.2014 19:35
IP: 74.125.181.---
Павел Иванов:
Пускай Тягнибок возглавит акцию придушення с авотоматом в руках

А що, таваріщ лєнін САМ возглавіл придушення антикомуняцького повстання у Ярославлі?
А що, таваріщ сталін, був хача-би ОДНОГО разу на фронті, навіть без автомату?
А що, партай-геноссе путін САМ "мочіл" чеченців у Чечні?

Павлуша, ні-з кого брати приклад, ("прімєр" по-вашому)
А сам-то ти – хоча-би в оточеному будинку СБУ, чи в якійся адміністрації сидиш?
Анатолій Пушкін _ 07.04.2014 18:59
IP: 213.186.110.---
Тягнибок говоре доволі розумні речі.Повністтю підтримую!!!
Райхер _ 07.04.2014 18:47
IP: 46.211.140.---
Oleg Oleksyuk:
Райхер:
Мил человек, до выборов 25 мая Путину нынешними темпами уддасться оотяпать 4 украинских региона, а по твоему предложению до зимы – ещё 4 южных. В России прошли президентские ВЫБОРЫ – какое "полувоенное положение 4 года"? Если у нас будет военное положение, то не будет выборов. В чём Тягнибок прав – необходимо сегодня быстро действовать по отношению к сепаратистам, иначе уже завтра может быть поздно, и придётся действовать против войск РФ
Научись читать!
Прочти ещё раз если тупой!

Через пару дней Турчинов скажет – мы сделали всё что могли – законы напридумывали, но их почему
то не хотят выполнять.
Поэтому назовём – Украина – временно оккупирована Россией а мы переезжаем за границу и там будем придумывать законы... а вы тут держитесь...!!! Слава Украине!
Oleg Oleksyuk _ 07.04.2014 18:31
IP: 94.74.71.---
Павел Иванов:
а народа скоко? 1,5 тысячи??
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter