Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Шабаш путінських сепаратистів у східних областях необхідно якнайшвидше придушити

07 квітня 2014, 12:39

Упродовж останніх діб у Харкові, Донецьку і Луганську під гаслами так званої федералізації розгортається черговий етап спецоперації Кремля щодо організації антидержавного сепаратистського заколоту з повалення конституційного ладу, знищення територіальної цілісності України, анексії східних та південних регіонів держави. Це продовження путінського плану російської агресії проти України, який уже було реалізовано в Криму. Правоохоронні органи, міліція та СБУ повинні рішуче діяти для припинення цих антидержавних проявів та вжити усіх заходів, аби придушити шабаш путінської агентури.

Усіх організаторів та учасників цих заходів має бути негайно заарештовано і притягнуто до кримінальної відповідальності. У разі, якщо цього не буде зроблено – а поки що дії силовиків не можна назвати ефективними – "Свобода" вимагатиме негайної зміни керівництва місцевих правоохоронних органів.

Закликаю українців у час, коли вирішується доля України, самим стати на захист цілісності держави та не дати жменьці проплачених маргіналів та путінських агентів зруйнувати мир і спокій в Україні. Зараз від кожного з нас залежить, чи Україна зможе дати відсіч російському агресору.

Вимагаю вжити низку термінових заходів, аби зупинити сепаратистський шабаш на сході України:

- негайно звільнити захоплені російськими диверсантами та проросійською агентурою адміністративні будівлі на сході України;

- затримати організаторів, активних учасників, пособників та підбурювачів повалення конституційного ладу;

- провести операцію з виявлення російських диверсантів та агентури Кремля та запобігти їхньому подальшому проникненню на територію України;

- притягнути до відповідальності представників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, які проявили злочинну бездіяльність під час сепаратистських шабашів на сході України;

- жорстко карати за публічну наругу над державними символами України та встановлення символіки держави-окупанта на адміністративних установах;

- гарантувати безпеку українських громадян та їхні права на проведення мирних зібрань на підтримку незалежності та територіальної цілісності України;

- негайно усунути від займаних посад представників влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних структур, які в минулому працювали в КГБ, перебували на партійних посадах у проросійських організаціях та співпрацювали з кримінально-олігархічним режимом Януковича;

- 8 квітня 2014 року на засіданні парламенту заслухати звіт керівників МВС і СБУ, Генеральної прокуратури щодо подій у Харківській, Донецькій та Луганській областях, зокрема щодо причетності народних депутатів України, місцевих депутатів та олігархів до організації заколоту сепаратистів;

- заслухати звіт голови Прикордонної служби про заходи з недопущення проникнення на українську територію російських путінських диверсантів;

- створити спеціальну слідчу комісію парламенту для з'ясування обставин сепаратистських проявів у східних регіонах, зокрема питання ефективності дій підрозділів МВС, СБУ, Прикордонної служби з метою недопущення подібних інцидентів;

- зобов'язати Кабінет Міністрів вжити невідкладних заходів із закриття українсько-російського кордону для проникнення путінських диверсантів;

- посилити кримінальну відповідальність за сепаратистську діяльність, зокрема за пропаганду сепаратизму та участь у масових заходах на підтримку сепаратистських ідей;

- запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду ідеї федералізації України, якщо її пропонується реалізувати в спосіб, який суперечить Конституції України, а саме цього домагаються російські сепаратисти в східних регіонах.

powered by lun.ua
Коментарі — 234
Богдан Уманский _ 07.04.2014 14:37
IP: 74.125.18.---
Украина – совершенно искусственное образование, в котором по иронии судьбы оказались вместе сплавлены как исконно русские территории исторической Новороссии, так и выкидыш Австро-Венгрии, Галичина и многие другие земли. Если Запад думал, что Россия будет молча наблюдать как от нее отрывают ее собственные территории, связанные с ней историей, экономикой, родством и культурой, то он глубоко заблуждался. Запад получит войну.
hot111 _ 07.04.2014 14:32
IP: 74.125.18.---
Альберт Алябьев:
hot111:
Ты дедуля,МГБ ваших холуёв немецких стёрло с лица земли,да так,что и следа от них не осталось,лишь ряжанные шавки,тявкающие на РФ из под воротни.
Та ты шо!!!???
Ето когда ж то успели?
Ешо недавно путлер дрищал поносом за бандеровцев,прямо там,как его? гос"думе" кажись.
Вся рассея дрещит поносом от бандеровцев,а ты тут очко рвешь за мгб.
Странно: (
Itabar Pokat _ 07.04.2014 14:30
IP: 74.125.18.---
Таня Киянка:
Про владу згідна.
А про Майдан.- то чому б проукраїнським мешканцям схіідних регіонів не виходити на масові акції протесту, так як ми виходили у Києві.
Мабуть відкрию "велуку тайну" для всіх "майданівців" і глядачів 5 каналу.
"Проукраїнських мешканців схіідних регіонів" зовсім не так багато як про це теревенять ну зовсім "не ангажовані" проукраїнські канали.:)
Бо як би це було не так, то ніякої смути на сході не було б.
А так маємо, що маємо.
Ярослава Вознюк _ 07.04.2014 14:28
IP: 178.92.19.---
Думаю, Тягнибок завтра у парламенті повторить все тут написане, але у більш жорсткій формі. Тверезий голос однієї людини патріота чують не до кінця. Люди, ми як один маємо боротися на цілісність нашої держави. І ніяка купка сепаратистів-федералістів, а по простому обкурених, обколених і пяних путінців не повинна підімяти під себе частину нашої країни. Кому подобається Рассєя – то хай пакує чемодани і туди чеше.
Руслан Кубанец _ 07.04.2014 14:27
IP: 93.175.226.---
Так пресекайте вам и карты в руки и прокурор ваш в чем проблема.
Алекс Фибер _ 07.04.2014 14:26
IP: 176.8.3.---
Во времена СССР баптисты не вступали в Комсомол. Баптисты служили в стройбате. И никогда не брали в руки оружия. Отказывались воевать. Отказывались защищать свою страну ВСЕГДА. Жаль, глуп народ и об этом забыл. Что и позволило прийти к власти Турчинову. Кажется мне, всё отсутствие необходимых жестких мер со стороны временного правительства очень хорошо вписывается в идеологию баптизма. И потому громогласные вопли о второстепенных делах ни к чему не приведут, пока не будет решена главная проблема – пока не будет смещён со всех своих постов главный пацифист.
Galina-77 _ 07.04.2014 14:26
IP: 74.125.17.---
Видайте міліції замість дубинок – електрошокери))) Це зупинить сепаратиську наелектрезованість)))
Nikolai Ivachtchenko _ 07.04.2014 14:24
IP: 74.125.183.---
Ostapenko Taras:
Мразь кремлевская, ты рыло свое кацапское покажи, иуда.
ганна ахметова _ 07.04.2014 14:23
IP: 93.75.34.---
Оксана Клименко-Міськова:
Павел Иванов:
ти що дєбіл? чи відморожений рашист???
А хіба є різниця?!
Миша Поп _ 07.04.2014 14:22
IP: 94.179.181.---
В тому що твориться на сході України в першу чергу винна парламентська більшість. Серед мітенгувальників-сеператистів майоріють комуністи зі своїми прапорами, а парламентьська більшість чомусь до цього часу з комуністів не зняла недоторканість щоб комуністів правоохоронні органи могли б притягнути до відповідальності. Крим того чому парламенська більшість не вимагає від Турчинова та Яценюка вжити дієвих заходів до сеператистів, які переїджають від однії області до іншої та накопичують сили. З такою роботою Турчинова та Яценюка скоро втратимо східні області України як і Крим. Одним словом ГАНЬБА!!!
Rostyslav Muzhyk _ 07.04.2014 14:21
IP: 194.44.136.---
пане Тягнибок, ви не в інтернеті заявляйте про такі речі, а в ВР. Прийміть відповідні закони про посилення кримінальної відповідальності за сеператизм та всі іншими неправомірні речі, що творяться на сході. Дайте Авакову та наливайченку доручення негайно провести СИЛОВУ операцію по знищенню озброєних бандитів-сепаратистів. Досить гратись у владу разом з своїми сехами, гуралями та махніцькими, все рівно і вас викинуть з неї дуже скоро. Зробіть РЕАЛЬНО хоч щось корисне на пам"ять про себе як політика, а не продовжуйте займатись демагогією.
sovock _ 07.04.2014 14:19
IP: 74.125.18.---
"негайно звільнити захоплені російськими диверсантами та проросійською агентурою адміністративні будівлі" – Ага,щас, Олежко, освободят. Дурной пример заразительный – КМДА!
" затримати організаторів, активних учасників, пособників та підбурювачів повалення конституційного ладу" – Ага, конституційний лад дал трещину, Олежка, осенью 2004года, когда назначен был 3 тур выборов презика, ну а при живом нынешнем начиная с 23 февраля СПЛОШНОЕ нарушение конституции!!

"притягнути до відповідальності представників правоохоронних органів" Это уже нечто, Олежка! Издевательства над Беркутом даром не прошли!
"запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду ідеї федералізації України" Ну это ты слишком разошёлся, Олежка, идею федерализации уже не одну неделю вам намекают ваши же кураторы с ЕС та штатов, за Россию молчу. Не в курсах, дорогенький?
Марія Новікова _ 07.04.2014 14:19
IP: 93.73.44.---
Все правильно. Достойна заява кандидата в Президенти України! Подивимось, які дії вживатиме генеральний прокурор, який у такий скрутний час показав себе тільки з хорошої сторони, чого не скажеш про МВС та міліцію, яка аплодує сепаратистам!
Оксана Клименко-Міськова _ 07.04.2014 14:18
IP: 213.111.95.---
Таня Киянка:
а нащо їм? ми виходили за свободу! за право ЖИТИ а не нидіти, а їх влаштовує рабство, аби паленої горілки по сто налили!! хай відділяються, гітлєр- рятуй- це найкращі для тебе!!
Natalia Volkova _ 07.04.2014 14:18
IP: 74.125.18.---
Ребята, может сбросим этот материальчик в западные СМИ.
Что-бы всем стало ещё более понятно что такое "Свобода".
Могу в Гардиан подбросить, они кстати могут и опубликовать.
Vladimir Les _ 07.04.2014 14:18
IP: 93.89.216.---
Якнайшвидше треба придушити Вас, Олег. Генпрокурора Махницького,Тимошенко, Турчинова й так далі.А вже потім, доберемося й до "сепаратистів". Але після того як Ви зникните, сепаратисти – теж.Тому й не придется нічого робити.
Vasja Ivanovitch _ 07.04.2014 14:17
IP: 94.153.146.---
мірошніченка, іллєнка, бенюка туди потрібно, а що? чи вони тіко в києві можуть одну людину четверо душити?
Ostapenko Taras _ 07.04.2014 14:17
IP: 74.125.181.---
Бандерівська ідеологія повинна буди забороненою! Націоналізм повинен бути забороненим! Це є найбільшою проблемою України!
Німці пройшли цй важкий шлях і живуть у демократичній країні.
Josef Svejk _ 07.04.2014 14:17
IP: 74.125.181.---
Тягнибок, чому кацапи можуть їздити в Східну Україну робити Бучі, а свободівці з інших областей жодного разу не приїхали підтримати українців?
Itabar Pokat _ 07.04.2014 14:17
IP: 74.125.18.---
Cortomluk:
Діяти необхідно оперативно, але з холодним розумом...терміново підсилити східні та південні кордони України військами Західного військового окргу...направити додатково в Луганстьку, Донецьку і Харківську області внутрішні війська та Нацгвардію (а можливо і в Херсонську область). По-третє, направити в ці регіони працівників оперативних служб СБУ і МВС (в т.ч. і інших регіонів України) для проведенння оперативно-розшукових заходів для нейтралізації диверсантів. По-четверте, встановити організаторів та виконавців (це "політичні туристи РФ+представники спортивних організацій+ представники деяких проросійських партій+ місцевий кримінал+ кошти Сім"ї). По-п"яте, перекрити канали фінансування сепаратистів і диверсантів.
Дурню Ви кажете.
Три-чотири снайпери з лав Правої Секти.
Десять-двадцять трупів серед "мирних" мітингувальників.
І мрія розірвати країну на шматки здійсниться.
А потім, до всирачки співаймо "Ще не вмерла..." і волаємо "Героям, Слава!"
Оксана Клименко-Міськова _ 07.04.2014 14:16
IP: 213.111.95.---
Павел Иванов:
ти що дєбіл? чи відморожений рашист???
Лезак Чивокуня _ 07.04.2014 14:15
IP: 77.93.44.---
Sergey Kutsenko:
Сколько можно призывать? Вы уже во власти – действуйте.
Підтримую, якби Бандера мав стільки влади, як ви зараз і міжнародну підтримку, то летіли б ті москалі з Луганська,Донецька та Харкова до самих Уральських гір...роздайте патріотам України зброю! (бо потм вона, як у Криму дістанеться ворогу)
Таня Киянка _ 07.04.2014 14:15
IP: 93.72.227.---
Emma Kutna:
Где власть? Где РНБО? Где Турчинов? Почему все молчат? Если будет еще один Майдан – снесут всех
нынешних. Будет то же, что с Януковичем. Все должны быть в Юго-Восточном регионе, а не отсиживаться
в Киеве. Весь нынешний Майдан нужно отправить туда же.
Про владу згідна.
А про Майдан.- то чому б проукраїнським мешканцям схіідних регіонів не виходити на масові акції протесту, так як ми виходили у Києві.
Алекс Фибер _ 07.04.2014 14:13
IP: 176.8.3.---
Правильные слова. Но сначала нужны у власти другие люди – решительные, смелые, способные говорить с русским зверем на их языке.
Георгий Мироненко _ 07.04.2014 14:13
IP: 74.125.18.---
це вичерпний перелік заходів, а починати вже здається запізно. керівники СБУ та МВС прогавили ситуацію. варто було діяти на упередження.
ONLINE
Зеленський76 Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter